Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Solarium
Autor Wiadomość
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 3:20 pm   

Tak! Ja kupilam preparat "Forma", producent Biofarm-Poznan..ok 14,50 zl.
Mozesz tabletki brac?
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 3:23 pm   

Moge jeszcze polecic tabletki "Solarin", nie sprawdzalam skladu ale dzialaja wlasnie tak jak beta-karoten.
na moja jasna karnacje bardzo pomocne, zaczelam nawet "lapac" brozowawa opalenizne, a nie jak zawsze rozowo-czerwona :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 3:27 pm   

Ja brałam beta karoten nie wiem jakiej firmy ale też mi troche pomógł, a solarin chyba nie jest tanią sprawą
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 5:09 pm   

niestety nie znam ceny, bo kupila je moja mama :oops:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 11:24 pm   

Nigdy nie byłam na solarium i nie zamierzam korzystać z tej formy upiększania. Z natury mam ciemną skórę i wystarczy kilka słonecznych dni, żebym zrobiła się brązowiutka.
Nie używam też żadnych samoopalaczy, ani kremów brązujących.
Ale na ulicach można spotkać mnóstwo amatorów sztucznego opalania ;)
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 7:26 am   

Ja też nigdy nie chodzę do Solarium, nie wydaje mi się to potrzebne. Jak w ciągu wakacji się opale, to prawie przez cały rok opalenizna się trzyma, no może już nie tak widoczna, ale ja wiem, że jest.
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 7:32 am   

chodzę co jakiś czas, ja niestety słabo się opalam, i na wiosnę nie mam czasu leżeć i nabierać koloru, bu w sukienkach nie wyglądać jak córka młynarza;) tabletki na mnie żadne nie dzialają.. chyba.. bralam przez jakiś czas betakaroten. i raczej średnio z efekami.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 11:36 pm   

czasami chodze do solarium zwłaszcza wiosną, żebym mogła ubrać sukienke lub spódniczke i nie była taka blada lub przed jakimś weselem lub sylwestrem :D
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:39 am   

dzisiaj byłam pierwszy raz w zyciu :roll: na 5 min. Zamierzam się w zwolnionym tępie opalic na slub :D
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 9:48 am   

ostatnio przeczytalam ze solarium uzależnia :rotfl: :rotfl: podobno wydziela sie jakas tam substancja do ktorej organizam sie przezwyczaja i potem chce wiecej, wiec uwaga z solarium. Ja sama uwielbiam chodzic na solarium ale mam bardzo ciemna karnace i bardzo szybko sie opalm (codzienne picie soku marchewkowego daje efekty) takze moge bardzo zadko korzystac z tej przyjemnosci zeby nie wygladac jak ufoludek, ale przed slubem tez pojde dla czystej przyjemnosci i relaksu...
_________________
Hanusia



 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 11:58 am   

hmmm... tpo chyba prawda z tym uzaleznianiem bo ja byłam pierwszy raz i bardzo mi sie podobało i tak troche boje sie się ze wpadne w nałóg :twisted:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:12 pm   

no to uwazaj zebys potem nie wygladala jak ufoludek zwlaszcza jesli pan mlody ma jasna karnacje, bedzie to bilo po oczach
_________________
Hanusia



 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:21 pm   

hanusia napisał/a:
no to uwazaj zebys potem nie wygladala jak ufoludek zwlaszcza jesli pan mlody ma jasna karnacje, bedzie to bilo po oczach



:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

a ja myslalam, ze ufoludki sa ZIELONE :-) :-) :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:23 pm   

w mojej wersji sa brazowe, od nienaturalnej opalenicny :twisted:
_________________
Hanusia



 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:35 pm   

I ja sie skusilam na solarium.Bylam przedwczoraj na 5minut i bardzo mi sie to spodobalo,chociaz na poczatku balam sie nieco.Dzisiaj poszlam juz na 10minut i martwie sie czy nie przesadzilam.Nie mam raczej problemow z opalaniem sie na czerwono,ale zastanawiam sie czy to troche nie za dlugo jak na drugi raz.A poza tym to chyba rozregulowalam lampy i zamiast na maksa,swiecily mi na pierwszym poziomie. :roll:
Mimo tego,fajna sprawa to solarium. :D
_________________
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 2:48 pm   

hanusia napisał/a:
no to uwazaj zebys potem nie wygladala jak ufoludek zwlaszcza jesli pan mlody ma jasna karnacje, bedzie to bilo po oczach



uważam , uważam :D na razie wszyscy którzy naturalnie złapali troszke słoneczka sa bardziej opaleni niz ja :D a poza tym ja również bardzo nie chce wyglądać nienaturalnie :roll:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 12:10 am   

Nie popieram chodzenia do solarium a i ze sloncem tez ostroznie, co nie znaczy ze jestem blada jak sciana, po prostu nie leze plackiem na słoncu tylko np. pomykam rowerkiem, spaceruje itp
_________________
 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 10:17 am   

Ja również byłam zawsze przeciwna solarium. Nie podoba mi się, gdy młoda dziewczyna, a jeszcze gorzej starsza kobieta jest opalona na 'pomaranczowo'. Jednak kilka lat temu sama spróbowałam solarium 2 razy, przed wakacjami. Muszę przyznać, że znacznie łatwiej było mi się później opalić na słońcu latem.
Teraz znów myslę o wizycie w salonie, ale wszystko z umiarem.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 3:03 pm   

Jejku.. strasznie dziwne.. ja jeszcze NIGDY W ZYCIU nie opalilam sie w solarium na pomaranczowo.... Niegdy nei przesadzalam jakos specjalnie, mam naturalnie ciemna karnacje i wystarczy mi moment na sloncu albo kilka razy na solarium i jestem juz mocno opalona.. ale nigdy nie byl to kolor nawet ciut przypominajacy pomaranczowy....

Ostatnio jednak wyprobowalam krem Johnson & Johnson Holiday Sun czy jakos tak. I po nim faktycznie bylam pomaranczowa, na szczescie szybko sie zmyl.
Ale po solarium takich efektow nie widzialam, ani u siebie ani u nikogo ze znajomych. Za to po wszelkiego rodzaju samoopalaczach, bardzo czesto.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 3:07 pm   

Moja ciotka była ostatnio w solarium bo szła na jakąś impreze siedziała tam z 5 min po czym wyskoczyła cała poparzona i wylądowała na pogotowiu.Cały biust miała w bąblach. Jak się okazało zapsuła się lampa
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 3:19 pm   

Agatko, współczuję cioci :?
Czy wie, że w takim wypadku należy jej się odszkodowanie od tego salonu?
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 3:49 pm   

Dlatego wlasnie uwazam, ze jesli korszystamy z solaroium, zawsze lepiej jest odwiedzic renomowany salon, mozna nawet poprosic o ostatnie zaswiadczenie z sanepidu i o zaswiadczenie kiedy byly wymieniane lampy. Jeszcze lepiej najpierw udac sie do dermatologa, bo przeciez nie kazdy moze opalac sie na solarium.

Na nieszczesliwe usterki techniczne, takie jak opisane powyzej niestety nie mamy wplywu... to tak jak z samochodem, nawet najnowszy prosto z salonu moze sie popsuc na srodku ulicy.. ale zawsze kupujac nowy samochod a nie uzywany od podejrzanego sprzedawcy jakby takie ryzyko zmniejszamy... Ja jak ognia wystrzegam sie osiedlowych i nieznanych solariow.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 7:58 pm   

Cytat:
KE ostrzega przed opalaniem w solarium
Komisja Europejska ostrzegła obywateli UE przed ryzykiem, jakie wiąże się z opalaniem w solarium i zaapelowała do producentów tego rodzaju urządzeń o większą troskę o użytkowników.
KE opublikowała naukowy raport, z którego jasno wynika, że korzystanie z solarium zwiększa ryzyko zachorowania na złośliwe nowotwory skóry. Dokładnymi statystykami KE nie dysponuje, ale dla przykładu podaje, że w Wielkiej Brytanii opalanie w solarium kończy się śmiercią setki osób rocznie.

Stąd apel Komisji Europejskiej, by z solarium nie korzystały osoby o jasnej karnacji, piegowate, z wieloma pieprzykami albo takie, które w rodzinie miały przypadki zgonów na nowotwory skóry. Opalanie w solarium jest też niewskazane dla osób poniżej 18 roku życia - twierdzi KE.


Co powiecie na to?
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 8:07 pm   

Przeraziło mnie to troszke,że jest to przyczyna śmierci setek ludzi.Jaraczej chodze zadko do solarium i nie przesadzam ale znam osoby, ktore chodz regularnie co 2 dzien i moze one powinny martwic sie bardziej i zastanowiec sie czy warto przesadzc z czestotliwosia sztucznego slonca
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 8:28 pm   

A ja nie chodze do solarium i nigdy nie bede chodzić bo śmieszne jest dla mnie płacić za coś co jest za darmo tj za słońce. :roll:

Ja uwielbiam smażyć sie na naturalnym słońcu, bardzo szybko sie opalam mimi jasnej karnacji i nie mam jakiejś szczególnej potrzeby chodzenia do solarium :?
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:53 am   

Edi napisał/a:
A ja nie chodze do solarium i nigdy nie bede chodzić bo śmieszne jest dla mnie płacić za coś co jest za darmo tj za słońce. :roll:

Ja uwielbiam smażyć sie na naturalnym słońcu, bardzo szybko sie opalam mimi jasnej karnacji i nie mam jakiejś szczególnej potrzeby chodzenia do solarium :?


no niby masz racje ale zeby opalac sie latem na naturalnym sloncu potrzebny jest czas a jak sie pracuje np w biurze to trudno korzystac ze slonca...a poza tym co zrobic z jesienia, wiosna czy zimna? kiedy nie ma mozliwosci wystawic buzie i nie tylko do slonka?

Ja na solarium chodze malo... wciaga mnie jak jasna ch... :shock: :wstyd:
dlatego ograniczam wizyty w solarium bo moglabym zostawiac tam majątek! cieplo przyjemnie i taka pieknie opalona cera...

szkoda tylko ze trzeba wybrac sie kilka razy zeby byl efekt... a to łączy sie i z pieniedzmi i w moim przypadku pozniej jest mi cialge malo i malo i trodno mi przestac :wstyd:
_________________
 
 
 
mls 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 8:05 pm   Re: Solarium

gosia napisał/a:
Ja chodze na wiosne żeby troszke kolorku złapach i oswoic sie z promieniami


Ja robię dokładnie tak samo.

Choć zdecydowanie wolę słoneczko :jumpingmrgreen:
 
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 8:12 pm   

Byłam dzisiaj, bo za tydzień wesele szwagra.
Pani poleciła mi przyśpieszacz i efekty bardzo fajne - opalałam się tylko 6 min a efekty już widać i skóra jest super nawilżona.
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 7:18 pm   

> sporadycznie zdarza mi sie odwiedzic solarium... zimą aby poprawic nastrój , latem aby nadgonic zaległości... mam dośc ciemna karnacje więc nie trzeba mi wiele :) ostatnio jednak dowiedziałam sie od kosmetyczki przed ślubem że nie powinnam bo... pojawiaja sie u mnie nazynka :( buuu.
cale szczęście nie jestem uzależniona :) na razie basta z solarium :!:
_________________
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 12, 2006 5:04 pm   

Byłam kilka razy choc za każdym mam wrażenie że coś jest nie tak - taka wewnetrzna obawa przed zamknięciem i wogóle przed wszystkim :D . Na pewno będę musiałą iść przed ślubem bo mam bardzo jasną karnację a wątpię żeby udało mi się opalis na słoneczku.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 4:39 pm   

Ja nigdy nie byłam :oops:
Ale zaraz by mnie wysypało :(
_________________

 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 12:22 pm   

odkurzę trochę ten temat. ja chodzę sporadycznie, wolę opalać się na słońcu :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 12:46 pm   

Ja podobnie jak ty mischelle nigdy nie byłam :smile:
Wybiorę się pewnie przed ślubem( bo slub w kwietniu więc naturalnie się nie opalę) chciaż niechętnie :?
Nie lubię sztucznej opalenizny i daltego pójdę tylko kilka razy żeby nabrać troszkę kolorków :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:01 pm   

Ja bardzo lubię chodzić do solarium, jednakże robię to bardzo rzadko. Chodzę tylko przed imprezami takimi jak sylwester czy bal karnawałowy.
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:53 pm   

Hanusia wcześniej pisała, że solarium uzależnia. Miałam taką koleżankę w liceum, która pracowała w takim punkcie. Codziennie po zamknięciu zakładu kładła się na kilka minut. Skutek był taki, że po pewnym czasie dostała ksywkę "Skwarka" i rzeczywiście nie dość, że była spalona, to wyglądała kilka lat starzej. A więc jak to mówią: nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Ja chodzę kilka razy w roku- przed Sylwestrem, przed latem i przed ślubem też pójdę :oops:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 12:13 am   

a ja jeszcze nigdy nie byłam.mam jasną karnację i boje się że będę żółta.a przed ślubem?zobaczymy jak bedzie po wakacjach, może w celu utrwalenia letniej opalenizny...ale bez przesadyzmu :)
_________________
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 3:56 pm   

ja chodze ale sporadycznie ale ostatnio zaszalalam !! ! bylam w tubie na stojaco! a nawet na steperze mozna bylo w niej pochodzic ! cool sprawa! :buja w oblokach:
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 4:06 pm   

Maja_Kris napisał/a:
ja chodze ale sporadycznie ale ostatnio zaszalalam !! ! bylam w tubie na stojaco! a nawet na steperze mozna bylo w niej pochodzic ! cool sprawa! :buja w oblokach:

Ooo! A gdzie jest taka fajna tuba??
_________________
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 6:05 pm   

Ale szał [smilie=222_new.gif]
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:59 pm   

ja bardzo żadko chodzę do solarium
kiedyś mi koleżanka powiedziaŁa, że można iść kilka razy do solarium przed urlopem, wtedy skóra szybciej Łapie opaleniznę plażową. To prawda. Tyle tylko, że tak samo szybko ją gubi :(
W tym roku jednak pochodzę - na pewno przed cywilnym, żeby mieć śliczną opaleniznę do mojej kreacji :D no i przed kościelnym (a w między czasie może się jeszcze dodatkowo opalę naturalnie)
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:02 pm   

myślę, że przy takiej pogodzie jak dziś to nie bardzo :( ale na pewno się polepszy :D :D :D
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:44 pm   

no mam nadzieję, że jednak dzisiejsza pogoda przejściowa jest i lada moment się poprawi :D
Ostatnio zmieniony przez gosc Sro Kwi 18, 2007 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:55 pm   

Sajonara6 napisał/a:
no mam nadzieję, że jednak dzisiejsza pogoda przejściowa jest i lada moment się poprawi :D

No ja myślałam, że dziś też będę mogła w ogródeczku buźkę powystawiać do słonka, a tu klops :?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maverick Sro Kwi 18, 2007 10:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 11:21 pm   

pogoda zmienną jest :(
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:56 am   

:buja w oblokach: [/quote]
Ooo! A gdzie jest taka fajna tuba??[/quote]
taka tuba jest w Konstantynowie. serio cos niesamowitego! w lodzi chyba jest gdzies na pietrynie kolo Magdy ale glowy nie dam :) :wstyd:
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 2:55 pm   

nie chodziłam, nie chodzę i chodzić na solarium nie zamierzam, mam delikatną skórę, w ogóle się raczej nie opalam.
_________________
 
 
ewuncia80 

Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 6:42 pm   

Ja chodzę przed jakimis imprezami, przed slubem oczywiscie tez kilka razy bylam, a na codzien uzywam balsamow brazujacych :)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 7:58 pm   

a ja nie lubię balsamów brązujących bo brudzą bieliznę, ubrania a nawet ręcznik, w który się wycieram po kąpieli
Ostatnio zmieniony przez gosc Czw Kwi 19, 2007 7:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 7:21 am   

Ja miałam ten sam problem :kwasny: Nawet ten, który miał napisane,ze nie brudzi odzieży, załatwił mi bieliznę. ?eby było jasne- smarowałam się na noc, więc zdążył się dobrze wchłonąć. A po innym kremie miałam taki jakiś dziwny odcień żółtaczki :? Ale nie poddaję się i szukam czegoś skutecznego i dobrego.
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 8:54 am   

Ja nie lubię jednej rzeczy w balsamach...Już nawet nie chodzi o brudzenie, bo jak naprawdę odczeka się jakiś czas przed założeniem ubrania to nie ubrudzi (przynejmniej ten, który miałam ja nie brudził), ale denerwuje mnie to, że trzeba to dokładnie rozsmarować no i to czekanie aż dobrze się wchłonie. Paradowanie po pokoju nago, tym bardziej kiedy jest chłodnawo jakoś mi się nie usmiecha.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl