Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Solarium
Autor Wiadomość
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 7:54 am   

Ostatnio czytałam fajny artykuł dotyczący opalana, w którym wypowiada się dermatolog, oto cytat:
".....Nie ma bezpiecznego opalania.....Jeśli chodzi o wybór: solarium czy słońce - to tak, jakby decydować, czy lepiej mieć złamaną rękę, czy nogę. Jedno powoduje szybkie fotostarzenie, drugie nowotwory." :? Straszne....
_________________
 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 10:10 pm   

Właśnie, straszne, dlatego unikam jak ognia tej smażalni ludzkiego mięsa (czyt.solariów) !! A na słońce zawsze z wysokim filtrem i wielkich okularach przeciwsłonecznych od optyka :smile: !!
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 9:44 pm   

Nigdy jeszce nie byłam w solarium i jakoś mnie nie ciągnie.
wolę opalac się w naturalny sposób, najlepiej nad jakąś wodą.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 1:58 pm   

Do solarium,raz na dwa tygodnie,żeby złapać ładny odcień przed ślubem.
Wolę 10minut w solarium,niż leżenie kilka godzin w takim upale,jak dziś, na słońcu.
Zaraz jest mi gorąco,wszystko mnie gryzie,pot leci ciurkiem....koszmar :zly:
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 3:07 pm   

Ja też nie lubię jak tak płynie z człowieka. Fajnie jak się można poopalać gdzieś nad wodą to przynajmniej można się ochłodzić, ale w mieście to jest koszmar, zwłaszcza przy tych cenach basenów. Mi pozostaje tylko basen "Na promienistych" bo jest przystępny cenowo i mogę się w nim pomoczyć, a nie umiem pływać. Poza tym ta woda to i tak zupa :roll:
_________________


 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 1:48 pm   

do solarium chodzę tylko na wiosnę, kilka sesji żeby skóra nie była taka blada na lato, resztę opalania zostawiam sobie na naturalne słoneczko :D

a jeśli chodzi o baseny to nie chodzę latem gdyż tłumu nie znoszę :evil: i tak nie da sie normalnie popływać :kwasny: o czystości już nie wspomnę :?
_________________
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 3:59 pm   

Ja trochę chodzę od 3 miesięcy na solarium, głównie ze względu na moje problemy z cerą. Miałam też sporo plam na plecach po trądziku. Na szczęście już się to wszystko wyrównało. Wiem, że to niezdrowe, wystarczająco się o tym nasłuchałam na dermatologii. Nie mogłam jednak ryzykować opalania na słońcu, ponieważ opalam się bardzo szybko i na pewno miałabym jakieś nieopalone miejsca od rękawków bluzek. Także generalnie naturalnego słońca w tym roku unikałam. Co do solarium, to też nie chodziłam zbyt wiele, bo raz w tygodniu albo nawet na na półtora na 5 lub 8 minut, a i tak wychodziłam czekoladkowa.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 12:42 pm   

Przed ślubem chodziłam sporo do solarium ale z moja skora jest ciezko, nie opala sie łatwo, od zawsze jestem blada i musze wydac kupe kasy żeby sie opalic :? i nigdy nie jestem tak brazowa jakbym chciala :|
bez żadnych okazji staram sie nie chodzic do solarium, zdaje sobie sprawe z tego jakie to szkodliwe..
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 4:49 pm   

Ja tez chodzę okazjonalnie np teraz przed ślubem brata ciotecznego byłam 2 razy :]
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 8:46 am   

http://www.dziennik.pl/ko...a_solarium.html

Dziś w dzienniku znalazałam kolejny artykuł "zachęcający" do opalania na solarium :smile:
_________________
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 9:10 am   

do solarium chodzę rzadko...najczęściej przed jakąś imprezą... za tydzień idziemy na wesele i postanowiłam zainwestować w opalanie z tubki :razz: mam jeszcze z Anglii taki super balsam bronzujący z L'oreal i zakupiłam ostatnio jakąś nowość z Soraya...no zobaczymy jak to wyjdzie... :razz:
_________________

 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 9:44 am   

Ja za dwa tygodnie idę na chrzciny i tez postanowiłam wypróbować opalanie w kremie :)
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 1:25 pm   

ostatnio rzadko... nie było czasu. Teraz jestem chora. Ale starałam się chodzić tak 1-2 razy w tygodniu. Średnio po 10-12 minut. Mam sprawdzone solarium i tylko tam chodzę
_________________
 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 12:01 pm   

Ja w ubiegłym roku chodziłam średnio co tydzień. W tym postanowiłam zamienić solarium na samoopalacz w piance. Mniej szkodliwy i kolorek też ładny.
A jak zacznie bardziej świecić słoneczko to sama się doopalam ;)
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 3:17 pm   

Katarzyno, a jakiej firmy używasz samoopalacza w piance? Czy podczas aplikacji nie pozostają smugi na ciele - ja niestety zawsze mam z tym problem :-?
_________________
 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 3:25 pm   

Klaudynka napisał/a:
Katarzyno, a jakiej firmy używasz samoopalacza w piance? Czy podczas aplikacji nie pozostają smugi na ciele - ja niestety zawsze mam z tym problem :-?


Dax Cosmetics, wystarcza mi na bardzo długo (mam go od zeszłego sezonu i zostało mi jeszcze pół buteleczki). Tylko, że ja wolę użyć mniej a częściej, na buzię biorę jedno "psiknięcie" i dokładnie wsmarowuję w buzię aż do całkowitego wyschnięcia. Na łydki 2-3 "psiknięcia" i też masuję do suchości, nie trwa to długo a efekt jest zadowalający. Dodatkowo polecam jakiś czas po aplikacji posmarować się balsamem żeby skóra nie była przesuszona.

Pozdrawiam :)

samoopalacz_pianka_d.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 671 raz(y) 9.71 KB

_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 8:08 am   

Tez używam tego samoopalacza i polecam, na prawdę nie pozostawia smug :)
_________________
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 1:50 pm   

A ja z Daxa polecam chusteczki brązujace, są swietne bo nie zostawiaja smug. Tylko jak wszystkie samoopalacze mało komfortowo pachnie. A w solarium to już nie pamietam kiedy byłam...uroki ciąż i macierzyństwa. A czasami fajnie jest sie wygrzać i mieć ładniejszy kolor skóry :lol:
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 5:00 pm   

Chusteczki wychodzą zdecydowanie za drogo, i osobiście wolę miziać się własną ręką z pianką niż chusteczką ;)
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
Master 


Wiek: 51
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 6:55 pm   

Polecam Wam dziewczyny jeszcze tabletki z betakarotenem. Trzeba je zacząc brać ok miesiąca przed sezonem :cool: Do tego jak dołozy się cokolwiek: samoopalacz, air-brush lub solarium lub normalne słonko- efekt super i dodatkowa ochrona :lol:
Katarzyna- podziwiem Cię, ze umiesz stosować samoopalacz w piance :lol: Ja umiem posmarować się równo tylko takim w kremie :oops:
_________________
Pozdrawiam
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 9:18 pm   

Tu nie ma co podziwiać :)
Sekretem jest cierpliwość: nie wolno nakładać dużej ilości (od tak żeby tylko skóra była lekko wilgotna i wmasować do suchości) i lepiej posmarować się rano i wieczorem niż jeden raz a porządnie :D
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 11:15 am   

Ja się ostatnio uspokoiłam, ale starałam się chodzić do Solarium raz w tygodniu.
Teraz już 2 tygodnie nie byłam i mam wrażenie że sporo zbladłam :wink:
_________________

 
 
 
ewelkaaa 


Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 12:23 pm   

ja tam chodze i nie narzekam :) staram sie nie przesadzac ale lubie opalenizne :) a zwl teraz gdy zalezy mi na kontrascie miedzy biala suknia a opalonym cialem. Nie wyobrazam sobie byc blada jak sciana w bialej kreacji !! !
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 4:52 pm   

Z racji obrzydliwej pogody za oknem byłam kilka razy i pewnie jeszcze pójdę przed ślubem, żeby ładnie wyglądać do sukienki, ale żadnej tropikalnej opalenizny, tylko leciutkie "muśnięcie słońcem". Tak w ogóle to pierwszy raz w życiu chodzę na to ustrojstwo :) i raczej potem nie będę, dermatolog na mnie nakrzyczała, że z moją cerą mam się W OGÓLE nie opalać :(
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 7:15 pm   

Bo samo opalanie jest bardzo szkodliwe, w sumie jak wystawiamy skórę na słońce bądź idziemy do solarium to oprócz brązowego odcienia dostajemy dodatkowe lata dla skóry (opalanie to nic innego jak starzenie się skóry) i z dwojga złego lepiej jest złapać trochę naturalnego słońca niż spalić się na solarce.
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 8:50 am   

Zgadzam się z Tobą Katarzyno, ja tez wolę wystawić się trochę na słonko, albo posmarować balsamem brązującym, lub samoopalaczem niż leżeć na solarce i się szybciej starzeć :smile:
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 9:14 am   

No ja wychodzę z założenia, że mogę nie dożyć lat starości, wiec moja cera nie będzie mnie aż tak "bolała" swoim wyglądem i dlatego wolę szybki i równy efekt z solarium niż długie wylegiwanie na słońcu ze śladami ramiączek na ramionach :wink:
_________________

 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 10:16 am   

Hhehehh na szczęście mamy tyle opcji, że każdy znajdzie coś dla siebie ;) ....ja planuję dożyć setki, więc dbam już teraz o skórkę hehhehe ;P
_________________
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 11:52 am   

Ja za każdym razem kiedy chcę odwiedzić solarium mam przed oczami obraz Donatelli Versace i to skutecznie mnie odpycha ;)
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 12:20 pm   

Katarzyna. napisał/a:
Ja za każdym razem kiedy chcę odwiedzić solarium mam przed oczami obraz Donatelli Versace i to skutecznie mnie odpycha ;)


Hehehe :P I jej tleniony blon do tej opalenizny :smile: Dobry odstraszacz :razz:
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 12:38 pm   

Nie wspominając o okropnych operacjach plastycznych :D
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
ewelkaaa 


Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 2:17 pm   

no ok donatella straszy swoim wygladem ;p niektore moje kolezanki tez :lol: ale nie oszukujmy sie odpowiednia opalenizna daje taki "zdrowy" wyglad :)
_________________
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 2:21 pm   

Odpowiednia wcale nie znaczy z solarium, czasami wystarczy musnąć twarz i dekolt brązującym pudrem (tylko też delikatnie) i efekt jest przyjemny dla oka :)
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 2:21 pm   

wszystko pięknie, tyle, ze solarium tak koszmarnie wysusza mi skórę, że po tygodniu czuje się, jakbym się rozsypywała. Po prostu leci ze mnie biały śnieg ... bleeee...
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 2:39 pm   

MalaJu napisał/a:
ze solarium tak koszmarnie wysusza mi skórę, że po tygodniu czuje się, jakbym się rozsypywała


Ja odkąd okryłam Neutrogenę (tą czerwoną) do suchej skóry - nie mam tego problemu :wink:
_________________

 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 3:01 pm   

a to musze spróbować, bo przed wakacjami na bank ruszę do solarium
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 6:02 pm   

w sopalrium bywam raz w tygodniu coby troszke kolorku nabrac. raz w tygodniu na 10 minut starcza w zupelnosci niestety aura nas ostatnio nie rozpieszcza wiec akumulatorki laduje w solarium a nie na slonku ... :lol:
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 6:07 pm   

ja z solarium to mam takie fazy, że raz zdarza mi się chodzić raz na tydzień przez powiedzmy dwa - trzy miesiące, później przez miesiąc, półtora nie chodzę wcale, po czym z przerażeniem stwierdzam jaka to blada jestem i biegnę znowu :-) Taka mała schiza Poza tym zdarza mi się pójść na solarium kiedy jest straszniaście zimno i nie ma słoneczka, coby się trochę ugrzać.
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:23 am   

Artykuł "Szwecja: Zamykają solaria w obawie przed rakiem"
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 12:09 pm   

a ja ostatnio znowu poszłam sobie na kilka minut na solarium. Miło się dogrzałam.
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 12:41 pm   

Ja zaszalałam wczoraj, ale wizyty w solarium ograniczyłam do minimum. :)
_________________


 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 1:49 pm   

Ostatnio w solarium byłam przed studniówką :) teraz zamierzam iść ok 2-3 miesiące przed ślubem, tylko moje pytanie, bo również przed ślubem chce iść na czyszczenie twarzy i zastanawiam się czy jak się chodzi do solarium, to czy można iść na takie czyszczenie ?
_________________
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 3:47 pm   

ja nie korzystam z solarium. ale ostatnio poszłam na 5 min się ugrzać - w tym tygodniu też pójdę. taka okropna pogoda jest na zewnątrz, że przyda mi się trochę sztucznego słońca.

częściej chodziłam przed studniówka i przed weselem.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 7:35 pm   

ja korzystam z solarium ale z umiarem. Częściej chodzę przed jakimiś weselami i innymi tego typu imprezami, ale na kilka minutek tylko.
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 6:29 pm   

Fragment komunikatu w sprawie solariów:

Trwająca rok kontrola 500 solariów w dziesięciu krajach UE, w tym w Polsce, pozwoliła Komisji Europejskiej wydać alarmujący komunikat o tym, że korzystanie z solariów wiąże się dla miłośników sztucznej opalenizny ze sporym ryzykiem.
Kampania kontrolna trwała od września 2008 do września 2009, ale dopiero teraz KE podsumowała jej wyniki. Przebadanie 500 łóżek opalających w 300 placówkach (głównie salony piękności i kluby sportowe) w Polsce i innych krajach UE, wykazało, że co siódme urządzenie przekracza normy emisji promieniowania ultrafioletowego (UV).

Ponadto okazało się, że klientela nie jest odpowiednio informowana o ryzyku, jakie wiąże się ze zbyt długim narażeniem na promienie UV i nie przestrzega się zakazu korzystania z solariów przez osoby niepełnoletnie.

W sprawie zabrało głos dwóch komisarzy. - Martwi mnie wysoki odsetek łóżek opalających i punktów oferujących sztuczną opaleniznę, które łamią normy bezpieczeństwa. To ważny problem z punktu widzenia zdrowia, co czym świadczy fakt, że liczba przypadków raka skóry podwaja się co 15-20 lat - oświadczył komisarz ds. zdrowia i konsumentów John Dalli.

Źródło: Tutaj
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 8:14 pm   

Zastraszające dane...zwłaszcza w kontekście lasek, które chodzą kilka razy w tygodniu...

Ja chodze raz-dwa razy na kilka miesięcy, tylko przed wazną imprezą.
 
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 10:31 pm   

Ja uwielbiam solarium.kiedys chodzilam czesto a teraz tylko przed wazniejszymi imprezami lub wycieczkami.solarium traktuje jak miejsce odpoczynku gdzie nic i nikt nie moze mi przeszkodzic.odpoczynek i relaks.
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 1:42 pm   

za dwa miesiące mamy wesele znajomych i chyba jednak się wybiorę :)
ostatnio widziałam przyszłą pannę młodą i aż zzieleniałam z zazdrości... tak pięknie opalona, ach... no ale dwutygodniowe wakacje w Egipcie robią swoje :)
mi pozostaje tylko Łódź i solarium, nie chcę wyglądać jak córka młynarza :D
_________________
 
 
dazima 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 6:42 pm   

Dziewczyny, mam do Was pytanie:
Czy używacie jakiś kremów lub olejków przed pójściem do solarium??
Szczerze mówiąc ja chodzę bardzo rzadko i okazjonalnie i niczym się nie smaruję (idę na sucho). A jak jest u Was??
_________________

 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:51 am   

Kiedyś chodziłam do solarium dość często i zawsze używałam specjalnych kosmetyków.
Mogę polecić wszystkie z serii Emerald bay, a zwłaszcza Toasted twister :)
suuuper zapach, taki kokosowy i nie jest gęsty, więc łatwo się rozprowadza :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl