Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
czas a zabiegi upiększające...
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 4:04 pm   czas a zabiegi upiększające...

Dziewczyny, nie brakuje Wam czasem czasu dla własnej urody? Ja często mam ten problem i chociaż się staram, to czasem tak bardzo brakuje mi czasu na cokolwiek, że poprawienie manicuru czy wizyta u kosmetyczki lub fryzjera są po prostu niewykonalne :roll:

Jak sobie z tym radzicie? Macie jakieś tricki, które działają błyskawicznie? Ile czasu zajmuje Wam (dziennie, tygodniowo) pielęgnacja urody?

Ja próbuję oszczędzac czas jak tylko się da. Nie mam czasu na balsam, smaruje się oliwką po kapieli, jeszcze na mokro i wycieram potem za jednym zamachem. Paznokcie maluję bezbarwnym lakierem i obcinam krótko, żeby nie wymagały tak częstych poprawek. Włosy staram się mieć takie, żeby nie trzeba było co rano układać, myję wieczorem i jeszcze z mokrymi kładę się spać, suszarki nie używam. Uwielbiam wszelkie produkty "2w1" (poza włosami, tu musze mieć osobny szampon, odżywkę, maseczkę, itd.), np. do kąpieli, peelingu, itp.

A Wy?
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 8:28 pm   

Jak ktoś znalażł sposób to ja tez chetnie posłuchać, bo wygosporadowanie czasu dla własnej urody też przychodzi mi z trudem, zawsze sa inne rzeczy do zrobienia :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 9:58 am   

u mnie z czasem tez bywa kiepsko, a do tego jakos nie pragne chodzic do niemieckich kosmetyczek.

w kazdym badz razie, jezeli chodzi o twarz, to codziennie rano uzywam delikatnego peelingu Neutrogeny (mam cere mieszana), co wygladza cere i ogranicza jej przetluszczanie sie. raz w tygodniu nakladam na twarz i szyje maseczke i dodatkowo jedna na 'okolice oczu'.

fakt, balsamy po kapieli zajmuja troche czasu, ale smaruje sie nimi za kazdym razem.

jak Alma, wybieram przerozne 2w1, albo nawet 3w1.

a jak jestem w Polsce, raz w tygodniu chodze z laskami na saune. i potem robimy sobie rozne maseczki (na wlosy, na twarz, ...)
_________________
 
 
myszka 

Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 12:24 pm   

oj tak, znalezienie a w zasadzie wygospodarowanie czasu dla samej siebie i swojej "urody" to nie lada problem. Ciagle cos sie dzieje, ciagle jakies zajecia, wpadam do domu padnieta i najchetniej zasnelabym juz w trakcie zdejmowania butow i kurtki :)
Niejednokrotnie jestem tak zdechla wieczorem, ze wrecz zmuszam sie do kapieli i zmycia tego, co po calym dniu pozostalo z makijazu. Dwa razy zdarzylo mi sie zasnac w wannie i obudzic jak juz woda wystygla. Tak wiec w tygodniu raczej za duzo czasu na pielegnacje nie poswiecam, ale staram sie aby w sobote lub niedziele zrobic sobie godzinke-poltorej wlasnie dla urody. Wtedy w ruch idzie peeling i dwie maseczki - zarowno na twarz jak i cialo. Dluga kapiel w wannie albo z olejkiem albo z sola. Raz, czasem dwa razy w miesiacu nawiedzam solarium zeby nie wygladac trupio blado. Jak mialam mniej zajec i chodzilam na silownie to po kazdym treningu zagladalam do sauny - dla mojej skory efekty byly rewelacyjne.
Duzo latwiej i przyjemniej znalezc chwilke lub sposob na pielegnacje latem - ida w ruch jogurty, truskawki, ogorki i inne - na buzie i do buzi tez :) Ale jak zima pomysle o nalozeniu na buzke zimnego jogurtu to mna wzdryga...
No i obowiazkowo raz w miesiacu z dzika radoscia zagladam do mojej kosmetyczki. Aniol-kobieta. Do wybranego zabiegu (czy oczyszczajacego, czy tez innego) dokladam sobie u niej masaz twarzy, szyi i dekoltu. Relaks niesamowity. Wychodze od niej jak nowonarodzona :) Gdyby nie chroniczny brak czasu zagaldalabym do niej czesciej. Moze wtedy w jej wieku wygladalabym rowne mlodo jak ona :) :)
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:54 pm   

mnie czasu nie brakuje na chwilę upiększania się, może z tego względu że sama jestem kosmetyczką...
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 6:15 am   

aj kobietki nie przesadzajcie z tym upiększaniem :)
nie potrzeba :)

ja zdecydowanie wolałbym żeby moja żona zamiast do kosmetyczki spędziła ten czas ze mna :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl