Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowości kosmetyczne
Autor Wiadomość
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 12:34 pm   Nowości kosmetyczne

Piszcie co tutaj o nowinkach kosmetycznych. Ja znalazlam też kilka.


Ostatnio bardzo podobają mnie się kosmetyki firmy Ziaja
Są teraz nowości tej firmy seria oliwkowa:


Intensywnie odżywia, wygładza i uelastycznia skórę dłoni. Skutecznie regeneruje naskórek oraz likwiduje uczucie szorstkości. Wzmacnia paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania.


Uzupełnia niedobór substancji odżywczych oraz wzmacnia barierę ochronną skóry. Natłuszcza, wyraźnie uelastycznia i zmiękcza naskórek. Wygładza skórę oraz skutecznie likwiduje uczucie szorstkości. Działa kojąco, delikatnie rozjaśnia i zmniejsza przebarwienia skóry. Wzmacnia paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania.

Sposób użycia
1 - 2 razy w tygodniu nanieść grubą warstwę maski na skórę dłoni. Po 15 minutach nadmiar wmasować w skórę. Na co dzień stosować krem oliwkowy do rąk i paznokci .



Odżywia oraz wyraźnie przyspiesza odnowę naskórka. Przywraca skórze prawidłowy poziom nawilżenia. Doskonale uelastycznia, zapewnia skórze delikatność i długotrwałe ukojenie.
Polecany pod makijaż, szczególnie w przypadku skóry bardzo przesuszonej.


Cala seria oliwkowa
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 3:14 pm   

Ja mam uczulenie na kosmetyki firmy ziaja i moja mama też
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 4:46 pm   

Agatko a może wiesz o jakiś nowościach na rynku?
Pisz,bo jestem ciekawa co nowego.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 5:01 pm   

Firma Ziaja proponuje nowy preparat z serii Lipocell Bloker - KREM NAPINAJ?CO-UJ?DRNIAJ?CY

Wyraźnie zwiększa spoistość tkanki łącznej.
Regeneruje oraz wzmacnia strukturę skóry.
Skutecznie uelastycznia i ujędrnia skórę piersi.
Zapobiega wiotczeniu oraz nawilża naskórek.



Wiem też że Nivea wprowdziła nową serie do włosów o ile dobrze pamiętam to coś do układania typu lakiery, pianki
Jak coś znajde więcej to wkleje napewno
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 5:11 pm   

Mam serię Lipocell Bloker to może i spróbowac nowości :roll: :roll: jeszcze nie slyszalam dzięki i czekam na dalsze nowinki dziewczyny
_________________
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 4:06 pm   

dopisze kilka 'nowosci'. niektore sa faktycznie nowe, inne troche starsze.

Firma Barwa wprowadziła na rynek nową linię kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała pod nazwą Talia Fitness.
Krem-żel ujędrniający do pielęgnacji biustu i dekoltu
Poprawia mikrorzeźbę skóry piersi, chroni włókna elastyny i kolagenu. Wzmacnia, zapobiegając wiotczeniu i utracie elastyczności.

Masaż przeciw rozstępom
Regularne stosowanie gwarantuje efekt ujędrnienia i napięcia skóry, rozstępy ulegają widocznemu zmniejszeniu i spłyceniu.

Kostka oczyszczająco-nawilżająca z naturalnymi granulkami jojoba
Delikatnie złuszcza martwy naskórek, intensywnie nawilża i odżywia skórę. Przywraca ciału jędrność i sprężystość.

Kostka wyszczuplająco-masująca z dodatkiem naturalnych alg
Głęboko nawilża, odświeża i energizuje skórę. Oczyszcza ją z martwych komórek naskórka, wspomaga redukcję cellulitu, rozstępów i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Masaż wyszczuplająco-modelujący antycellulitowy
Aktywnie modeluje sylwetkę, pobudza naturalny metabolizm skóry i zwiększa jej dotlenienie. Intensywnie nawilża i odżywia skórę, pozostawia ją miękką i gładką.

Balsam wyszczuplająco-modelujący antycellulitowy
Wyszczupla, ujędrnia oraz widocznie wygładza powierzchnię skóry. Wspomaga redukcję cellulitu oraz zapobiega jego ponownemu powstawaniu.

Peeling-masaż pod prysznic antycellulitowy, z naturalnymi olejkami aromaterapeutycznymi
Preparat przeznaczony do mycia i pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie polecany do masażu ciała w miejscach narażonych na nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej i powstawanie cellulitu.

Peelingi dostępne w dwóch wariantach:
- Z naturalnym aromaterapeutycznym olejkiem pomarańczowym – o działaniu odświeżającym i antystresowym.
- Z naturalnym aromaterapeutycznym olejkiem grejpfrutowym – o działaniu tonizującym i odprężającym.

wiecej info na www.barwa.com.pl

cos dla mnie :oops:


Szybki sposób na rumieńce wywołane emocjami lub temperaturą. Delikatny nawilżający krem natychmiast przynosi ulgę. A po dłuższym stosowaniu wzmacnia skórę na tyle, że przed pąsami broni się sama. Redness Relief Cream Clinique CX.

cos zmyslowego

Seksowne usta w minutę. Błyszczyk pobudzający mikrocyrkulację. Wargi stają się... gorące. Pełne, zmysłowe i lśniące. O smaku owoców. Lip Plumping.

i polecam stronke o nowinkach kosmetycznych
_________________
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 12:18 pm   



Ujędrniająco- masujący żel pod prysznic
Ujędrnianie skóry zaczyna się już pod prysznicem!
Ujędrniająco-masujący żel pod prysznic NIVEA to unikalny produkt, będący połączeniem żelu
i urządzenia do masażu. Dzięki innowacyjnej nasadce masującej z możliwością regulacji twardości wypustek zapewnia indywidualną intensywność masażu. Pielęgnacyjna formuła
z ekstraktem z ginkgo ujędrnia skórę, poprawia krążenie krwi i pozostawia przyjemny cytrusowy zapach.
_________________
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 2:06 pm   

natknelam sie na kilka nowosci.
nowy produkt oriflame na jedrny brzuch.
podobno :)

cos nawilzajacego (Nivea)

seria AA HELP dla cery wrazliwej.

nowe
Dziewczynki, znalazlam pewna nowosc, ktora wydaje sie byc stworzona dla mnie: Dr Irena Eris - Skin Mood.
moze ktoras juz sie skusila?
_________________
 
 
SylTom 


Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 9:07 pm   

A ja niedawno kupilam "Nowy balsam Dove Summer Glow delikatnie samoopalający ". Jak na razie jestem zadowolona (ladnie pachnie i szybko sie wchlania) ale jesli chodzi o efekty opalajace to jeszcze musze poczekac bo zaczelam go stosowac 3 dni temu. Ale jak zauwaze "musniecie sloncem" to dam znac.. :wink:

RTEmagicC_DSGteaser_right_marg2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 410 raz(y) 3.11 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl