Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
pierścionek zaręczynowy
Autor Wiadomość
zlypies 

Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: poznan
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 4:38 pm   pierścionek zaręczynowy

Czy tylko mi zależy na tym jaki moja pani będzie nosiła pierścionek zaręczynowy? Ona ma to chyba gdzieś :( Co byście polecili w tej sytuacji?
 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Sie 14, 2012 10:50 am   

Powinno wam obojgu na tym zależeć. Może nie jest na to gotowa. A co mogę zaproponować....szczerą rozmowę. Tylko to rozwiąże wasze sprawy.
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 15, 2012 8:47 pm   

Może Cię to zaskoczy, ale nie każda kobieta lubi nosić biżuterię w ogóle lub też zwyczajnie pierścionki, z wygody ? (o nic nie zahaczy czy cuś ;) ) Sama osobiście znam dwie takie kobitki..
Ja osobiście tego nie widzę, sama bym szalała ze szczęścia, ale nie można wszystkich jedną miarą mierzyć ;) :razz:
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 11:42 am   

Co dokładnie oznacza,że Twoja Pani ma to gdzieś? Bo nie bardzo rozumiem... w normalnych okolicznościach każda kobieta ucieszyłaby się z biżuterii,a w szczególności z pierścionka,więc chyba coś jest nie tak...

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:10 pm   

Ale to chyba dobrze świadczy o dziewczynie, że nie zależy jej jaki to będzie pierścionek, może dla niej wystarczy, że po prostu będzie. Bo przecież tak na prawdę nie liczy się za ile ten pierścionek został kupiony, ale liczy se sam fakt jego wręczenia i że zbliża jeszcze bardziej dwie kochające się osoby.
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 22, 2012 12:22 am   

No chyba szczerą rozmowę z wybranką.
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Gru 22, 2012 5:23 pm   

Partyshow_pl, przecież nie o cenie jest mowa. Ja cenę swojego pierścionka znam tylko dlatego, że był z Aparta i jest to model katalogowy. Większe znaczenie ma raczej fason, nie każda kobieta lubi odstające kwiatuszki, albo obrączkowe pierśionki wysadzane kamyczkami. Jedne kobiety rolą bardziej podłużne inne znów okragłe oczka. Poza tym niektóre chcą z brylantem/diamentem..inne wolą z szafirem czy rubinem.

zlypies, myślę, że powinieneś porozmawiać z wybranką i powiedzieć, że zależy Ci żeby w przyszłości nosiła pierścionek na palcu. I że jeśli nie ma konkrentego fasonu, który by chciała i jest jej obojętne..to chociaż niech Cię na kieruje.
Mój P. widział jakie pierścionki czasem noszę, a przy rozmowach na temat pierścionka..powiedziałam mu tylko, jaki kamień mi się marzy... resztę wybrał sam.
_________________
Tosinka
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 23, 2012 5:11 pm   

Ja też znam cenę swojego pierścionka, bo zobaczyłam na stronie w Aparcie - babska ciekawość :wink:
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 12:34 pm   

To już ważna wskazówka,czyli sam kamień o jakim marzymy na pierścionku.. Jeżeli facet jest kreatywny i ma trochę wyobraźni,to z pewnością wystarczy i trafi w nasz gust :)
 
 
MagiaZlota_pl 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 2:52 pm   

Zlypies,ale co masz na myśli pisząc o tym,ze Twojej wybrance nie zależy na pierścionku? Bo naprawde nie bardzo rozumiem sens tej wypowiedzi,masz już jakiś wybrany czy dopiero szukasz? Podaj więcej szczegółów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl