Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Namiary na dobrego jubilera
Autor Wiadomość
michal5511 

Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 5:31 pm   Namiary na dobrego jubilera

Cześć,
jestem nowy na tym forum i zwracam się do Was z ogromną prośbą.

Od dłuższego czasu planuję oświadczyć się mojej dziewczynie - Mariolce :) Szukałem jakichś fajnych pierścionków - zjechałem całą Warszawę, ale raczej wszystko na jedno kopyto lub za bardzo pstrokate...
Któregoś razu w TV oglądałem program o firmie wykonującej diamenty pamięci na bazie ludzkiego DNA (kremacja i takie tam). Poszperałem trochę o tym w internecie i wygooglowałem, że wykonują też diamenty miłości. Okazał się to strzał w dziesiątkę :P Nie dość, że moja Mariolcia będzie miała coś unikatowego to jeszcze zawsze będę miał ją na oku (w końcu cząstka mnie zawsze będzie z nią :D ). Dzisiaj otrzymałem piękne pudełeczko z brylantem zrobionym ze mnie i tu zaczyna się moje pytanie.

Czy znacie/możecie polecić dobrego jubilera, który obsadza diamentami pierścionki? Jedynie co wiem, to to, że nie jest to takie łatwe i osoba musi się na tym znać, bo inaczej kamyk może wypaść a tego bym bardzo bardzo nie chciał. Pytałem się w mojej okolicy, ale niestety pierścionki jakie mi oferowali są brzydsze niż gotowe :l

HELP!! Bardzo liczę na waszą pomoc

Michał.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 9:15 pm   Re: Namiary na dobrego jubilera

michal5511 napisał/a:
z brylantem zrobionym ze mnie


Ale, że jak ? :mrgreen: że z kremacji to rozumiem bo zostaje popiół który się do tego celu wykorzystuje, a tutaj jak to wyglądało ?
_________________


 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 9:22 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
michal5511 napisał/a:
z brylantem zrobionym ze mnie



Ale, że jak ? że z kremacji to rozumiem bo zostaje popiół który się do tego celu wykorzystuje, a tutaj jak to wyglądało ?

O wow! Jak tez jestem ciekawa jak to wygląda :D

A jakie poświęcenie! :smile:
_________________

 
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 7:29 am   

Pomysł fajny, ale raczej jakiś taki mało realny, ile z Ciebie musieli oni tkanek pobrać, żeby zrobić nawet najmniejszy diament? Z tego co widziałam to z całego ciała uzyskuje się jakiś niewielki kamyczek, a nie sądzę, żebyś poświęcił na to nogę. Może to ściema, może sprzedają jakieś tanie diamenty techniczne a mówią, że to "diament miłości"
_________________
życie jest snem
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 12:32 pm   

Może być tak jak piszesz,jednak generalnie większość klientów przyciąga sama nazwa,czyli "diament miłości" i to w praktyce zawsze działa:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl