Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybielanie zebów
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 12:39 pm   Wybielanie zebów

Wiem, że było już o zębach ogólnie, ale o wybielaniu niewiele, a mnie ten temat ostatnio zainteresował (niestety :? ).

Wybielaliście?
W salonie dentystycznym czy w domu?
Jakimi preparatami?
Jakie były efekty?
Co polecacie?
Czy są jakieś skutki uboczne?

Czy znacie i polecacie któryś z tych produktów:
:arrow: OPALESCENCE
:arrow: [URL=http://allegro.pl/item90774556_wybielanie_najtaniej_wysylka_gratis_.html]?el 35 % Carbamid-Peroxid [/URL]
:arrow: WHITENOW


Nie ukrywam, że liczę bardzo na opinię Gosiaczka ;)
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 1:03 pm   

Używam tylko pasty wybielającej, więc raczej nie pomoge
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 8:40 pm   

Agatka_P napisał/a:
Używam tylko pasty wybielającej, więc raczej nie pomoge


Ja podobnie :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 10:59 am   

A toś mnie, Alma, złapała. ?adnego z systemów wybielających w gabinecie nie używałam i moge polegac tylko na opiniach w czasopismach (mam teraz kupę czasu, to poczytam na ten i inne tematy zawodowe).

Z dostępnych w drogeriach osobiście stosowałam paski Blendamed i Aquafresh, w odstępach chyba półtora roku - raz dla wypróbowania, a potem przed ślubem. Zawierają ten sam środek wybiejalący, w tym samym stężeniu (jak i wszystkie inne tego typu preparaty do stosowania w domu) i jak dla mnie tak samo skuteczne. Efekt, zdaniem postronnych, widoczny juz po kilku dniach (opakowanie, o ile pamiętam, jest na dwa tygodnie), po zużyciu całości aż kłuje po oczach - nawet sama zauważyłam na zdjęciach. Może pojawić się przejściowa nadwrażliwość zębów, u mnie jeszcze irytujące uczucie swędzenia zębów. Ale nic poza tym. Czas, w jakim efekt wybielania się utrzymuje jest sprawą bardzo indywidualną.

Ogólnie wybielanie jest bezpieczne i w wielu gabinetach jest standardem. Niektórzy lekarze mają wprawdzie obawy, co do stanu szkliwa zębów wielokrotnie poddawanych wybielaniu, ale nie bardzo wiedzą dlaczego (tzn. jak dotąd nikt mi tego nie wytłumaczył).

Zrobię obiad i poszukam czegoś wiecej o wybielaniu w gabinecie :)
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 1:31 pm   

Ja tylko dodam, że jak ktoś ma plomby lub "nie własnej produkcji wstawki" na przednich zębach, to nie powinien ich wybielać, bo efekt nie będzie przywoływał uśmiechu na usta :wink:
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 6:08 pm   

Cenna uwaga, Pipi. Zapomniałam :oops:
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 8:43 pm   

A słyszeliście o wybielaczy do zębw "Biała perła" ? podobno do kupienia w aptekach?? albo co wogóle polecacie bo zamierzam sobie przed slubem wybielić ( moojem M też :lol: )
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 12:03 pm   

Z kosmetykami do samodzielnego wybielania zebow trzeba uwazac.... Nie sa specjalnie dobre dla szkliwa. Oprocz tego czesto moga odslaniac szyjki zebow, a to jest jeszcze gorsze niz zniszczone szkliwo.
Najlepszy jest chyba taki zabieg u dentysty... Ja sie strasnzie "napalilam" na wybielanie laserowe, ale juz mi moja dentystka odradzila :-( Jest jakas inna metoda, nie taka natychmiastowa, trzeba pojsc kilka razy, chyba troche drozsza, ale podobno "mniej inwazyjna". Trzeba miec wszystkie zeby zdrowe. Po zabiegu jest absolutny zakac picia kawy,herbaty i palenia papierosow. No i madrze jest wybielac zeby tak, zeby byly tylko o ton, maxymalnie 2 tony jasniejsze. Jesli ktos ma zeby naturalnie z kosci "zoltawej" i wybieli sobie do koloru A1 czyli takiej papierowej bieli, wyglada bardzo neinaturalnie.
Tyle sie dowiedzialam od mojej dentystki w kwietniu no i na codzien mam wiele informacji od mojego L, bo to troszke tez jego dzialka jakby... planuje zajac sie tym za powaznie jak tylko wroce czyi w okolicach wrzesnia :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 1:16 pm   

A ten zakaz picia kawy i herbaty oraz palenia po zabiegu, to jak długo obowiązuje :?: tak z ciekawości pytam, bo nie zamierzam wybielac sobie zabków :)
_________________

 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 1:27 pm   

zakaz scisle obowiazuje 2 tygodnie... wtedy absolutnie nie wolno.
Po uplywie tego czasu trzeba sie liczyc z ryzykiem.. kawa, herbata i papierosy zawsze wplywaja negatywnie na kolorystyke zebow (ojej, ale mi sie napisalo)..... kamien + przebarwienia. Chociaz podobno kawa + mleko i herbata + cytryna w duzej mierze rozwiazuja problem. co do papierosow - jesli ktos pali to raczej musi sie pozegnac z mysla o bialutkich zabkach, nawet przy stosowaniu past "dla palaczy".... niektore tylko zniszcza szkliwo, a inne niby dzialaja, ale to tez taki "pic na wode". Idealnie przy fajkach nie bedzie nigdy niestety.
Co do cytryny to akurat otwierdzam. Ja kiedys duzo pilam herbaty, strasznie mocnej. No i problem byl. Od kiedy pije tylko i wylacznie z cytryna jest o niebo lepiej.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 1:42 pm   

gosiaczek napisał/a:
A toś mnie, Alma, złapała. ?adnego z systemów wybielających w gabinecie nie używałam i moge polegac tylko na opiniach w czasopismach (mam teraz kupę czasu, to poczytam na ten i inne tematy zawodowe).


Ogólnie wybielanie jest bezpieczne i w wielu gabinetach jest standardem. Niektórzy lekarze mają wprawdzie obawy, co do stanu szkliwa zębów wielokrotnie poddawanych wybielaniu, ale nie bardzo wiedzą dlaczego (tzn. jak dotąd nikt mi tego nie wytłumaczył).

:)


jak sie domyslam... zawodowo sie tym zajmujesz ;)
a zatem prosze o odpowiedz czy jesli mam plomby w ząbkach z przodu to czy jak poddam sie kuracji wybielajacej beda bardziej widoczne?
Obawiam sie ze plomba sie nie wybieli i jak bedzie roznica bedzie sie rzucala w oczy ?
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 1:49 pm   

madzia, plombly na pewno się nie wybielą.
Jeśli będziesz mocno wybielać zęby (o kilka tonów), to konieczna będzie wymiana wypełnień, przynajmniej tych z przodu.
_________________
chez alma |
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 2:01 pm   

no wlasnie :/ nie mam tragicznych zębów :) wiec chyba nie zdecyduje sie na drastyczne wybielanie i zostane przy pastach wybielajacych ;/
_________________
 
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 2:02 pm   

podobno jest jakis srodek ktorego uzywa sie tylko raz w miesiacu ... podobno jest super, ale nie mam pojecia co to :niepewny:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 4:27 pm   

Ja długo paliłam papierosy (na szczęście już tego nie robię) i dlatego moje ząbki nigdy nie będą już tak ładnie wybielone.
Na zabieg w gabinecie się nie zdecyduję, ale używam teraz pasty Blend-a-med 3d i muszę przyznać że jest całkiem niezła :)
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 4:31 pm   

Oj tak :) ja też jej używam i potwierdzam dobre efekty :ok:
_________________

 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 1:50 pm   

JA TEZ BYM CHETNIE PODDAŁA SIE TAKIEMU WYBIELANIU, ALE CHYBA NIE ZA BARDZO MOGE..... MAM TO SAMO CO KTÓRA? Z WAS....BLOMBKI..... :znudzony:
_________________


 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 7:44 pm   

Dziewczyny,

a ne znacie jakiś dobrych dentystów estetycznych, który zrobiłby porządnie nakładki z żywicy fotoutwardzalnej / licówki na zeby, ale w rozsądnych kosztach, mnie żadne systemy wybielania nie są w stanie poóc, gdyz mam zżólknietą kość od antybiotyków, jakie w dzieciństwie brałam, a dodatkowo źle wykształcone dwójki od neomecyny!!!!
_________________
Emi

 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 1:15 pm   

Moja dentystka poradziła mi dwie pasty wybielające (do kupienia w aptece): Rembrandt i Yotuel. Używam Yotuel i jestem zadowolona z jej działania. Wiadomo, że nie jest to takie wybielanie jak u dentysty, ale też mniej szkodzi szkliwu.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 7:00 pm   

Amy napisał/a:
mnie żadne systemy wybielania nie są w stanie poóc, gdyz mam zżólknietą kość od antybiotyków, jakie w dzieciństwie brałam!!!!


Amy witaj w klubie!mam ten sam problem, do tego mam martwą jedynkę wiec jest nieco ciemniejsza.Też szukam jakiegoś dentysty żeby zrobić licówki :)
_________________
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 12:27 pm   wybielanie

:) Chciałam odswiezyć temat,czy któras z was była ostatnio u dentysty na wybielaniu?? i jaki był koszt,orientujecie sie w cenach?? ;)
_________________
 
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 12:58 pm   

Ja jestem umowiona na wybielanie zebow ide do dentysty we wtorek 12.06.2007.
Na pierwszej wizycie bede miala brany odcisk szczeki. Caly koszt wybielania tj. dwie szyny i cztery strzykawki bedzie mnie kosztowac 350.00zl.
Po wybielaniu, ktore trwa okolo 10-14 dni (nosimy w nocy szyny na zebach) oczywiscie nalezy wymienic wszytskie wypelnienia, ktore beda ciemniejsze od nowo wybielonych zebow, gdyz one sie nie wybiela. Wiec trzeba sie liczyc z kosztami i to znaczacymi.

Pozdrawiam
_________________


Nasz Ślub 28.07.2007
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 2:49 pm   :0

oki:0 chcialam sie zorientowac bo tez ide w poniedzialek na to samo dokladnie,mialam juz pobierany odcisk,zęby mam zdrowe na szczescie i wyleczone,aha ceny porywnywalne widze:) dzieki
_________________
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 10:21 am   

grusia napisał/a:
...oczywiscie nalezy wymienic wszytskie wypelnienia, ktore beda ciemniejsze od nowo wybielonych zebow, gdyz one sie nie wybiela. Wiec trzeba sie liczyc z kosztami i to znaczacymi.Pozdrawiam


A myslicie ze podczas leczenia zebow mozna przed wybieleniem wstawic od razu jasniejsze wypelnienia (tylko czy wiadomo oi ile jasniejsze?!)?

(no bo jesli mam np 4 zeby do wyleczenia i zaplace te 300 zl powiedzmy a pozniej za wybielenie kolejne 300 lub wiecej i pozniej znow 300 za te same plomby to troszke bez sensu co?)
Ostatnio zmieniony przez EJ-ET Czw Cze 07, 2007 11:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 11:13 am   

A co drogie forumki sądzą o tym ?

wybielanie plazmowe

Nie palę już 4 miechy i zacząłem myśleć aby usunąć z ząbków starą nikotynę :razz:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 11:37 am   

chyba baŁabym się użyć coś takiego. czy to aby nie niszczy szkliwa :?: Ale widzę również, że zainteresowanie na allegro jest spore. Dla mnie jest to zbyt tanie, za bardzo promocyjne i za bardzo rozreklamowane żeby byŁo zdrowie i skuteczne. Ale może jestem tylko zbyt sceptyczna
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 12:29 pm   

Ja bym to skonsultowała najpierw z moją dentystką czy warto :-?
_________________

 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 2:40 pm   

Wszystko ok, efekt jest po wybieleniu faktycznie rewelacyjny, ale ... jak powiedziała moja dentystka trzeba miec naprawde zdrowe szkliwo żeby się na wybielanie zdecydowac :( Dlatego poradziła mi żeby częściej myć zęby nie moczyc szczoteczki z pasta wodą i myć je nawet po 10 minut, nawet nie koniecznie ciągle szczotkując. Tego sie trzymam, jak narazie widze poprawe, powolną ale zawsze :)
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 7:28 pm   

Ja właśnie kupiłam pastę o której pisała Gabro - Yotuel.
Zobaczymy jak zadziała na moje ząbki (które przeszły nałogowe palenie, kawę i ciążę :wink: )
_________________

 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 10:18 pm   

A ta Yotuel droga? Można ją codziennie stosować?
I co ztym kolorem wypełnień o który wcześniej pytałam...?
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 10:59 am   

Yotuel kosztuje ok.35 zł.Myję codziennie (nawet 2 razy dziennie :wink: )

EJ: A czy te zęby do leczenia to są trzonówki czy siekacze?
Bo jeżeli trzonowe - to i tak nie będzie widać zbytniej różnicy po wybieleniu - no chyba, że to siekacze.
Zresztą wydaje mi się, że wypełnienia też się wybielają (ja mam na przykład wypełnienie między górnymi jedynkami i nie widać różnicy, więc chyba tak :roll: )
_________________

 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 1:12 pm   

w moim przypadku mam trzonowe do leczenia, więc może faktycznie nikt nie zauważy (no chyba ze podczas śmiania się hehhe). co do wybielania wypełnień w gabinecie to mi się wydaje to dość niemożliwe, w końcu to sztuczny element jakby nie było.
A jesli chodzi o pastę to kurczę droga, ale może spróbuję. Dzięki!
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 8:30 am   

Uwaga, wybieliłam zęby, udało się zestaw kosztował 400 zł ale opłacało się, zwłaszcza że zostało jeszcze na później. teraz będę poprawiała ich kształt.

Osoby zainteresowane zapraszam na prv
_________________
Emi

 
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 10:17 am   wybielanie

:D
ja juz też jestem po wybielaniu:)
kosztowało mnie to 360zł,efekt jest rewelacyjny,ząbki sa wybielone:):)
_________________
 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 10:35 am   

Mac-erson napisał/a:
A co drogie forumki sądzą o tym ?

wybielanie plazmowe

Nie palę już 4 miechy i zacząłem myśleć aby usunąć z ząbków starą nikotynę :razz:


to jest własnie wybielaie laserem - robiłam nie działa - w gabinecie stomatologiczym, a domowe zawsze są słabsze, poza tym ze śnieżnobiałe zęby na zdjęciach to sa licówki, więc sie nie dajcie nabrac
_________________
Emi

 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 11:29 am   

To ja poproszę Amy i Milę1982 o namiary na pw :)
Opiszcie może jak wygląda taki zabieg wybielania ?
_________________

 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 11:54 am   

ja też poproszę o namiary na prv :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 10:34 am   efekty wybielania

przed i po

po.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 7283 raz(y) 10.71 KB

przed.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 7267 raz(y) 7.15 KB

_________________
Emi

 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 10:56 am   

:szok:
Naprawdę rewelacja :)
Może się skuszę - jak uda mi się odłożyć trochę "grosza" :)
_________________

 
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 11:17 am   :)

mischeele:)

u mnie zabieg wyglądał tak,że na pierwszej wizycie pani doktor zrobiła mi odcisk szczeki,dala do protetyka,nastepnie dotalam 2 nakladki na zeby oraz 4 żele w strzykawce do domku,ktore zakladalam sobie na noc,pierw na gore,potem na dól,zeby widziec roznice,pozniej juz rownoczesnie i gore i dól,co 2 dni mniej wiecej
zel ze strzykawki wpuszczalam w ten aparacik i zakladalam wszystko na zabki
efekt byl juz po pierwszym razie,
kosztowalo mnie to jakies 360 zl,w sumie strzykawek wykorzystalam 6,kazda strzykawka to 20 zl( gdy bym chciala dobrac),wiecej nie bylo mi potrzebne ,zabki naprawde sa bielusienkie,bez osadu itd:)
moja dentystke znam od dziecka,jest swietna lecze zeby u niej juz ponad 12 lat,zreszta cala rodzinka do niej chodzi gdy cos sie dzieje:)
naprawde ma pojecie o tym co robi,nie jest naciagaczka,jest bardzo mila itd:)
oki ,namiary dam na priv
amy-> super ,ze Ci sie udało tak wybielic zabki:)

[ Dodano: Pią Cze 29, 2007 12:23 pm ]
mischelle 22 miało byc:) :oops:
_________________
 
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 1:17 pm   

mila1982, mozesz dać mi namiary na ta dentystke na prv? bo wlasnie szukam jakiejs dobrej dentystki bo ta moja chociaz bardzo dobra to wiekowa :( wiec juz nie mam do niej takiego zaufania :zalamany:
_________________

 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 2:13 pm   

moje leczenie w dziedzinie stomatologii estetycznej zostało zakończone
przed wybielaniem
po wybielaniu
w trakcie odbudowy zębów
po zakończeniu leczenia

zeby.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 768 raz(y) 21.76 KB

zeby - stara korona.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 641 raz(y) 23.25 KB

_________________
Emi

 
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 5:14 pm   

Amy, efekt naprawdę super :)
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:09 pm   

Amy masz piękny uśmiech :D (pewnie Cię to sporo kosztowało...a ile trwało leczenie? i czy zdecydowałaś się na licówki??)
_________________
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:21 pm   

Oto moje ząbki po wybielaniu :)

_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
Ostatnio zmieniony przez ancia19 Pią Lip 13, 2007 9:36 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:22 pm   

Anciu a Ty jakim sposobem wybielałaś??
_________________
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:33 pm   

metoda szybka i skuteczna. Wszystko na stronie www.wybielanie.pl
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:45 pm   

wow! superszybko! a nie odczuwasz nadwrażliwości zębów??
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 9:50 pm   

Anciu - napisz chociaż koszt - bo na stronie nie znalazłam :roll:
_________________

 
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 10:02 pm   

Skutków ubocznych brak. Nadwrażliwość była przez kilka godzin. Ja płaciłam 1200zł. Kolor rozjaśnił się o jakieś 3-4 tony :)
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
Ostatnio zmieniony przez ancia19 Pią Lip 13, 2007 10:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl