Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybielanie zebów
Autor Wiadomość
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 11:55 am   

Catylyn89 napisał/a:
Crest whitestrips advanced seal
napisz proszę coś wiecej o tym produkcie - to są paski? Gdzie je kupiłaś? Wygodne w stosowaniu?
 
 
kinia22 

Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 12:02 pm   

Ja ogólnie nie wybielałam sobie zębów, podobno potem wyglądają gorzej niż przed wybielaniem. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu proszę.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 12:47 pm   

Catylyn89 napisał/a:
karolina_002 napisał/a:
Zaczęłam myć zęby pastą biała perła,




Zużyłam chyba ze trzy opakowania i nic, a unikam kawy, coli i tego typu rzeczy... Nie polecam!


Zalecił mi ją dentysta sporo lat temu. Pomogła mi rozjaśnić bruzdy. Ale niestety jest pewien etap rozjaśniania, którego nie przeskoczy się pastą. Jak masz ciemną kość (jak ja), to pasta nie pomoże. Dlatego boję sie czy inne formy dadzą mi jakiś efekt. :(
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 1:00 pm   

Terry napisał/a:
Dlatego boję sie czy inne formy dadzą mi jakiś efekt. :(


Mi dentysta zlecił normalne wybielanie w gabinecie, bo inne formy mogą nie przynieść porządanych efektów. Tylko ta cena :(
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 1:09 pm   

Catylyn89 napisał/a:

Mi dentysta zlecił normalne wybielanie w gabinecie, bo inne formy mogą nie przynieść porządanych efektów. Tylko ta cena :(


Dokładnie. Dlatego właśnie posłuchałam się przyjaciółki, która jest stomatologiem i do lata walczę z pastą Blanx, jeśli to nie da efektu, będziemy wybielały u niej.
Odradzała jednak wybielanie, jeśli zęby nie są w naprawdę fatalnym stanie (podobno osłabia to szkliwo).
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 1:14 pm   

ithanielle napisał/a:
Odradzała jednak wybielanie, jeśli zęby nie są w naprawdę fatalnym stanie (podobno osłabia to szkliwo).


Każda pasta wybielająca i wszystkie zabiegi wybielające osłabiają szkliwo bez wyjątku... Nie ma na to rady.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Mar 03, 2014 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 1:35 pm   

2 lata temu dowiedziałam się, że pasty do zębów powinno sie używać 1-2 razy dziennie. Pozostałe szczotkowania nie potrzebują pasty. Za duża ilość składników pasty też źle na nie wpływa. A wmawianie nam, że należy myć pastą zęby po kazdym posiłku jest tylko zabiegiem marketingowym firm, które produkują pasty.

A jeśli chodzi o wybielanie. Mi dentystka kazała przyjść niecały miesiąc przed ślubem. Ma mi zrobić nakładkę dopasowaną do mioch zębów i będę używała żelu wybielającego. Wszystko odbędzie się w 2 sesjach, z użyciem słabszych preparatów. Inne formy mi odradzała.
Mam plombę na brzegu jedynki i jest spore prawdopodobieństwo, że mi ona ściemnieje. Dlatego nie mogę używac mocnych preparatów. Taka kuracja ma mnie kosztować 500 zł i uwzględnia ewentualną wymianę plomby.
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 2:34 pm   

Terry napisał/a:
Mi dentystka kazała przyjść niecały miesiąc przed ślubem. Ma mi zrobić nakładkę dopasowaną do mioch zębów i będę używała żelu wybielającego. Wszystko odbędzie się w 2 sesjach, z użyciem słabszych preparatów. Inne formy mi odradzała.
czy to jakiś gabinet w Łodzi?
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 2:35 pm   

Prywatny gabinet w Pabianicach.
 
 
Shilcia 


Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: wawa
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 2:41 pm   

Ja właśnie zamierzam kupić paski wybielające dla siebie i narzeczonego, na allegro jest tego sporo, mam nadzieję że zauważę różnicę.

Poza tym mogę polecić używanie szczoteczki elektrycznej. Naprawdę zupełnie inna jakość mycia zębów. No i może korzystać cała rodzina, wystarczy dokupić końcówki (które na allegro są nieporównywalnie tańsze niż w sklepach typu media markt).
My mieliśmy szczoteczkę oral-b z wybielającymi końcówkami (posiadały taką polerującą gumkę) i była super. Niestety jak poleciałam do brata w Anglii i chciałam naładować u nich z przejściówką, to padła. Dosłownie już się nie włączyła. Nie wiem dlaczego. W każdym razie zamierzam kupić nową, bo warto... no i już nie brać jej zagranicę ;)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 2:42 pm   

Czy oni nie mają innego napięcia w gniazdkach?
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 3:12 pm   

Catylyn89, też kupię te aplikatory. Będziemy używać razem z narzeczonym, tylko on ma trochę "żółciejsze" zęby niż ja. Zobaczymy, może to coś da. Ceny wybielania są wysokie, więc wolę najpierw spróbować jakiejś alternatywy :)

Jeżeli chodzi o paski do wybielania zębów Bright White to odpisała mi koleżanka, która ich używała "no aż się czuło jak się to wszystko zżera na zębach i bolalo, ale faktycznie mocno nam wybieliło". Są akurat w dobrej cenie na gruperze :)

http://gruper.pl/x.php/1,...-przesylka.html
_________________


 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 6:36 pm   

Shilcia napisał/a:
My mieliśmy szczoteczkę oral-b z wybielającymi końcówkami (posiadały taką polerującą gumkę) i była super.


Ja niestety nie byłam zadowolona, nie wiem jakim cudem, ale ja nie domywałam dokładnie nią :roll: Przerzuciłam się spowrotem na tradycyjną i już jest ok.
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 8:51 pm   

ja mam ta koncowke z gumka, ale szczerze mowiac nie zauwazam roznicy.

uzywalam kiedy paskow wybielajacych, ale tez zadnej roznicy nie bylo.

kupilam dzis paste blanx silver i bede testowac. niezaleznie od efektu planuje wybrac sie na wybielanie lampa. w moim gabinecie dentystka powiedziala, ze koszt 500 zl (razem z piaskowaniem) i ze kolor stabilizuje sie w ciagu 2 tyg.

plomby oczywiscie sie nie wybiela wiec pewnie 1 czy 2 beda do wymiany... ale nie przeszkadza mi to. chociaz raz w zyciu chce miec snieznobialy usmiech :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Pon Mar 03, 2014 8:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Shilcia 


Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: wawa
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 10:16 pm   

no jeśli nie widzicie różnicy między szorowaniem zębów zwykłą szczoteczką a elektryczną, to widocznie ja zwykłą nie doszorowywałam :D bo widziałam ogromną różnicę
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 10:36 pm   

Sisska napisał/a:

kupilam dzis paste blanx silver i bede testowac. niezaleznie od efektu planuje wybrac sie na wybielanie lampa. w moim gabinecie dentystka powiedziala, ze koszt 500 zl (razem z piaskowaniem) i ze kolor stabilizuje sie w ciagu 2 tyg.



Z Blanx Silver jestem zadowolona, zobaczymy jakie efekty osiągnę po dłuższym stosowaniu. Co do wybielania lampą - właśnie to proponowała mi przyjaciółka, ale ostateczną decyzję podejmę bliżej wakacji.

Sisska, koniecznie daj znać jakie efekty u Ciebie przyniosło stosowanie tej pasty i późniejszego wybielania :)
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 11:23 pm   

ithanielle, no sluchaj, slub mam przed Toba, wiec mozesz wpasc i efekty zobaczysz sama na zywo :P
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 11:38 am   

Sisska napisał/a:
ithanielle, no sluchaj, slub mam przed Toba, wiec mozesz wpasc i efekty zobaczysz sama na zywo :P


A żebyś wiedziała, że wpadnę i zobaczę :)
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 10:02 pm   

Też jestem ciekawa efektów. Jeśli tobie pomoże, to jeszcze zdążę na własny ślub. :razz:
 
 
otolinka 

Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 9
Skąd: nikąd
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 7:25 pm   

a co myślicie o wybielaniu u stomatologa? chyba mocno niszczy się szkliwo?
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 6:18 pm   

ithanielle, ile opakowan Blanxa trzeba zuzyc zeby bylo widac efekty? :D ja jestem po 1 i nic nie zauwazylam :P
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 7:55 am   

otolinka, najpierw trzeba mieć perfekcyjnie zrobione zęby - żadnych ubytków, nawet najmniejszych
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 12:32 pm   

Sisska napisał/a:
ithanielle, ile opakowan Blanxa trzeba zuzyc zeby bylo widac efekty? :D ja jestem po 1 i nic nie zauwazylam :P


u mnie jest lepiej :)
_________________

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 9:17 pm   

otolinka napisał/a:
a co myślicie o wybielaniu u stomatologa? chyba mocno niszczy się szkliwo?


jak każde wybielanie :) zwłaszcza takie, które działa bardzo szybko :) Mimo wszystko pod opieką dentysty chyba i tak bezpieczniej :P
_________________
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 5:24 pm   

Juska napisał/a:
otolinka napisał/a:
a co myślicie o wybielaniu u stomatologa? chyba mocno niszczy się szkliwo?


jak każde wybielanie :) zwłaszcza takie, które działa bardzo szybko :) Mimo wszystko pod opieką dentysty chyba i tak bezpieczniej :P


ale niestety chyba drożej.. u mojego dentysty 600zł taka przyjemność... pani robi nakładki, które można potem wykorzystywać.
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 9:18 am   

Loczek_16, 600zl za nakladki to bardzo drogo. zwykle wybielanie nakladkowe jest tansze niz lampa.

jestem na swiezo po wybielaniu lampa u stomatologa. efekt jest o 1 ton poki co. roznice widac, ale spodziewalam sie lepszych efektow. jednak to wszystko kwestia naturalnego koloru kosci. jedni beda mieli od razu zeby biale jak kreda, inni (jak ja :( ) nie. nie wiem, co ci wszyscy celebryci z tv robia, ze niektorych biel zebow az razi po oczach.

natomiast... mam strasznie opuchniete wargi od srodka wybielajacego :/ przede wszystkim jedna strona gornej wargi... wygladam jakbym byla po botoxie albo jakby mi wyskoczyla oooogrooomna opryszczka. gore mialam naswietlana przez 20 min. z dolem bylo gorzej, bo srodek wybielajacy splywa bardziej na dziasla. prawie poplakalam sie z bolu :( dol mialam naswietlany tylko 10 min, bo dluzej nie wytrzymalam, ale efekt taki jak na gorze.

opuchlizna niby ma zejsc do jutra. z tym, ze dzis ide do pracy na 14:00 i mysle czy brac WŻ :/

nie wiem czy majac ta wiedze, ktora mam, zdecydowalabym sie na drugi raz :P :roll:

jednak uwazam, ze kazdy powinien sam zadecydowac. jedni maja bardziej wrazliwe zeby, inni mniej. jednych bedzie bolalo bardziej, innych mniej i efekt tez moze byc bardzo rozny.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Sro Maj 07, 2014 9:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 9:41 am   

celebryci to chyba licówki itp
ja tez nie mam szans na takie śnieżne zęby podobno mam odcień A1 i nie da rady jaśniej a mi się nie wydaje że mam jakieś super białe :zalamany:
_________________
 
 
Aniełek 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 24
Skąd: Pozań & Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 9:43 am   

Z tym wybielaniem lampą to raczej bym uważała, mam kuzynkę stomatologa, pracuje prywatnie i na UM i ona mi to odradzała. Z tego co mówiła w Szwecji przeprowadzono badania skutków wybielania zębów lampami uv i wyniki nie są fajne. Podobno wzrasta zagrożenie wystąpieniem nowotworów itp. Z tego co Wiolka mówiła to producenci urządzeń działających w tej technologii obawiają się nawet procesów grupowych.

Ja zrobiłam sobie wybielanie żelem, ale powiem szczerze, efekt nie do końca satysfakcjonujący a zęby sponiewierane. Teraz ani chłodnych ani ciepłych, ani kwaśnych rzeczy jeść i pić nie mogę. Podobno to minie ale drugi raz już bym tego nie zrobiła.
_________________
w mojej głowie myszy harcują
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 11:23 am   

ja poki co nadwrazliwosci nie mam. zreszta nigdy jej nie mialam, dlatego mocno mnie zdziwilo, ze przy wybielaniu tak mnie wszystko bolalo. w najgroszym stanie byly moje wargi od srodka, czego efekty bylo tez widac na zewnatrz. dzis na szczescie juz zdecydowanie lepiej, opuchlizna zeszla :D
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 8:42 pm   

Używałam pasków, które poleciłam karolinie_002 i mnie wybieliło ząbki. To dosyć bolesny proces, ale warto było :D
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lip 16, 2014 11:08 am   

tygrysek7773, mam podobne, bo to samo stężenie, tylko muszę najpierw na skalling do dentysty iść, ale już się nie mogę doczekać jak zacznę używać :razz:
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2014 2:46 pm   

Cytat:
tygrysek7773, mam podobne, bo to samo stężenie, tylko muszę najpierw na skalling do dentysty iść, ale już się nie mogę doczekać jak zacznę używać

Catylyn89 Muszę Cię sprowadzić na ziemię- to nie jest przyjemne :( mój luby któregoś dnia oświadczył, że już nie ma zamiaru zakładać tego g***a (wiadomo, faceci mają niższy próg bólu:P) Ale go przekonałam i jakoś dotrwał. Efekt jest, ale będziesz jeszcze kląć na te paski :)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lip 16, 2014 3:58 pm   

tygrysek7773, właśnie słyszałam, że w trakcie stosowania tych pasków trzeba myć rano zęby tym specjalnym preparatem fluoryzacyjnym (tak, ten z przedszkola i podstawówki :D ) bo strasznie zęby bolą po jedzeniu i paskach :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2014 6:34 pm   

Catylyn89, ale jakim? może być elmex? on ma fluor

Przymierzam się powoli do tych pasków, ale bardzo powoli :razz:
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lip 16, 2014 7:54 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
Catylyn89, ale jakim? może być elmex? on ma fluor



Polecano mi fluor w płynie z apteki, który później się dodaje do pasty nałożonej na szczoteczkę. Elmex chyba też może być...
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2014 7:57 pm   

Cytat:
tygrysek7773, właśnie słyszałam, że w trakcie stosowania tych pasków trzeba myć rano zęby tym specjalnym preparatem fluoryzacyjnym

Młooo, wiedza przyszła do mnie zbyt późno :smile:
_________________

 
 
mlodadama 

Dołączyła: 19 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Lip 23, 2014 2:59 pm   

Wybielanie trzeba co jakiś czas powtarzać, żeby mieć stale białe zęby, a to może być uciążliwe.
 
 
Matrixx 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: z nikąd
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 8:34 am   

Ja się boję takich zabiegów i wybielam sobie sama w domu. Na pewno mnie pomaga szczotkowanie zębów pastą wybielającą (tu biorę jaka mi wpadnie do ręki) + od czasu do czasu 2 sposoby:
1. Proszek wybielający EUCRYL - jak szczotkowałam nim zęby 2 tyg regularnie to efekt jest mega!
2. Zwykłą sodką spożywczą (którą też stosuję do prania) szoruję ząbki ;) Dodaję też sok z cytryny na koniec ;)

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Sie 07, 2014 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 11:17 am   

Zakupiłam dzisiaj Białą Perłę - System wybielający 10 dni, czy któraś z Was zna ten produkt? :)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 12:02 pm   

ithanielle, nie polecam... Wywalenie kasy na nic... Miałam to przed weselem mojego kuzyna i nic nie dało...

Teraz jestem po kuracji Crest i rewelacja, różnica między zębem, a plombą w jedynce zniknęła! :smile: Ząbki są bielutkie i będąc na konsultacji po kuracji dentystka mi zmierzyła odcień. Jest A1!!! :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Czw Sie 07, 2014 12:03 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 12:32 pm   

Jestem dobrej myśli, dwie przyjaciółki używały i uzyskały wymarzony efekt, jak zakończę "kurację" na pewno podzielę się spostrzeżeniami :)
_________________

 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 6:53 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Teraz jestem po kuracji Crest i rewelacja, różnica między zębem, a plombą w jedynce zniknęła! :smile: Ząbki są bielutkie i będąc na konsultacji po kuracji dentystka mi zmierzyła odcień. Jest A1!!! :)


A których używałaś, bo są różne rodzaje? :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 7:33 pm   

Ja chciałam paski, ale trochę się cykałam, więc wybrałam wariant mniej drastyczny i kupiłam blanx (tą z czarnym napisem - bo też są różne rodzaje) i widać różnicę :smile:
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 9:08 pm   

ZoltyTulipan, Crest Noticeable czy jakoś tak :P 14% stężenie.

Wbrew opiniom, o tym, że zęby bolą, mnie może kilka razy impulsywnie zabolało, ale wytrwałam... To zależy o stopniu nadwrażliwości zębów :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Czw Sie 07, 2014 9:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 10:42 pm   

Catylyn89 napisał/a:
ithanielle, nie polecam... Wywalenie kasy na nic... Miałam to przed weselem mojego kuzyna i nic nie dało...

Teraz jestem po kuracji Crest i rewelacja, różnica między zębem, a plombą w jedynce zniknęła! :smile: Ząbki są bielutkie i będąc na konsultacji po kuracji dentystka mi zmierzyła odcień. Jest A1!!! :)
cholera mi się moje A1 nadal nie wydaje białe i cięzko mi jest je rozjaśnic bardziej :(
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Sie 08, 2014 6:36 am   

lovinlizard, jeżeli chcesz przejść z A1 do B1, to wizyta u stomatologa jest rozwiązaniem :)
_________________
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Czw Sie 28, 2014 2:11 pm   

Ja wybielałam przed ślubem u stomatologa poprzez zabieg Beyond. Efekt rewelacja, wybielanie dostosowane do moich wrażliwych zębów. Jedynie po musiałam pić dużo wody i uważać z jedzeniem i piciem,żeby nie "zafarbować" zębów :)
_________________
 
 
matama 

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 11:01 am   

w neo dentice, gdzie ostatnio często chodzę (chcę zadbać trochę o ząbki) powiedzieli mi kiedy spytałam o paski wybielające, że ok to zawsze jakoś działa, ale na chwilę i bardzo negatywnie wpływa na szkliwo. Dlatego uważam, że lepiej wybrać się do lekarza, żeby zrobili profesjonalnie.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 26, 2014 9:57 am   

U lekarza też jest na chwilę. Mi dentystka powiedziała, że przy moich zębach 2-3 tygodnie.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Wrz 28, 2014 9:27 am   

matama, to wszystko zależy od tego co jesz i pijesz :) wybielanie zębów u dentysty też będzie na chwilę jeśli pijesz ciemną herbatę, colę i kolorowe napoje :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl