Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alma_
Nie Mar 19, 2006 1:40 pm
Transport gości weselnych do innego miasta
Autor Wiadomość
takasama 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 4:49 pm   transport gosci

My zamówilismy takich fajnych dwuch chłopaków potrzeba nam bylo przewiesc 11 osób na sale do Niesiecina z Łodzi naprawde godni polecenia mają dwa busy ale ilu osobowe to nie wiem ugodowi i reprezentacyjni "nie jak co drugi taxi najarane i prawie w dresach"!Jutro postaram sie znalesc kontakt do nich to wam napisze!My płacilismy za gosci za sam dojazd na sale ale z tego co wiem ze pare"ciotek i wujków"wracało z nimi do lodzi!

[ Dodano: Sro Paź 12, 2011 9:08 pm ]
Jeden to jest napewno Artur taki wysoki.Byliśmi z nich zadowoleni i goście również,ale za żadne powroty już nie płacilismy!Pozdrawiam

edit: usunięte dane teleadresowe - niezgodne z regulaminem
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Paź 13, 2011 10:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justynakk 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 8:53 am   

Byłam ostatnio na ślubie rodzinnym, gdzie dziewczyna wychodziła za mąż za niemca, i niemcy przyjechali do Polski właśnie autobusami, więc nie wiem, w czym problem? Zabrali się na 2 autobusy (dużo ich było) i tak pojechali do kościoła, potem na wesele, potem odpocząć, a potem z powrotem do niemiec. Nie widzę problemu!
 
 
takasama 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 6:43 pm   

Mam do nich kontakt jak bedziecie chciały prosze napisac tak podam bo admin usunoł
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 9:12 am   

Moim zdaniem również nie masz obowiązku zapewnić im transportu. Byłam na wielu weselach daleko od mojego miasta i nikt nie finansował nam dojazdu. Natomiast musisz zadbać o nocleg. Co innego, gdy sala znajduje się daleko od kościoła, czy właśnie miejsca noclegu. Wtedy wypadałoby zamówić busika, bo jednak ludzie chcieliby się bawić na weselu, a nie siedzieć o "suchym pysku" i patrzeć jak inni się świetnie bawią ;) Oczywiście mówię o gościach przyjezdnych z dalekich stron :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 7:34 pm   

No ja muszę załatwić transport dla rodziny Mojego Ukochanego - około 30 osób z okolic Rzeszowa do miejsca naszego Ślubu i wesela, czyli pod Sieradz... Będzie z 7 godzin drogi jak nic...
_________________


 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 3:14 pm   

My z narzeczonym jeszcze się zastanawiamy, ale skoro nie robimy poprawin, a sala jest 5min pieszo od kościoła to transport niech sobie wszyscy sami załatwią. Noclegi to co innego bo chcemy, żeby każdy mógł się napić ( noclegi są zaraz przy sali). I choć od rodziny mojego lubego do miejsca imprezy jest ponad 400km to nie czuję się w obowiązku zapewnienia transportu.
_________________
Tosinka
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 10:03 am   

U nas wyglądało to tak, że ślub był w Bełchatowie, a sala weselna, gdzie odbywało się wesele była w Piotrkowie (odległość 25km). Dla gości z Bełchatowa (aby mogli się napić na weselu) był zorganizowany autobus (bus za mały, a autobus za duży, mimo wszystko autobus musiał być). Pod kościół goście dotarli indywidualnie, a spod kościoła jechali już autobusem. Pozostali goście i tak musieli dojechać swoimi samochodami lub Ci, których droga była większa niż powiedzmy 50km jeśli chcieli mieli wynajęte pokoje w hotelu na nasz koszt oczywiście (ale to każda para młoda organizuje jak chce ;) ). Autobus pełnowymiarowy czyli 48 os.(?) kosztował nas 650zł (kierowca po podwiezieniu gości na salę wrócił do Bełchatowa i o 5 przyjechał z powrotem).

Cena była najlepszą jaką udało nam się znaleźć. Niektórzy chcieli nawet 1200zł :lol: Także proponuję szukać i ewentualnie popytać znajomych, czy nie mają swoich znajomości, bo nam właśnie tak udało się załatwić sprawę.
_________________
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 10:59 am   

M4rcysi4, a to była jakaś prywatna firma? Czy PKS?
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 10:25 pm   

U nas była to firma prywatna.
_________________
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 2:18 pm   

Dorotka_ napisał/a:
No ja muszę załatwić transport dla rodziny Mojego Ukochanego - około 30 osób z okolic Rzeszowa do miejsca naszego Ślubu i wesela, czyli pod Sieradz... Będzie z 7 godzin drogi jak nic...


Mi się wydaje, że chyba nie masz obowiązku zapewniać gościom transportu z Rzeszowa do Sieradza... też będziemy mieć sporo rodziny przyjezdnej i sami nie raz jeździmy na wesela w inne części Polski i nikt nigdy transportu nam nie załatwiał, wszyscy dojeżdżają na własną rękę... Co innego właśnie noclegi dla przyjezdnych gości, albo transport z kościoła do sali jeśli jest to konieczne - to obowiązkowo :) ale sam dojazd... bez przesady. Przecież jakbyś miała rodzinę rozrzuconą po całej Polsce to nie wysyłałabyś chyba po każdego z osobna taksówki :)

No chyba, że to Wasz pomysł i tak chcecie po prostu, to jasne ;)

[ Dodano: Sob Mar 30, 2013 2:25 pm ]
Mój szwagier jest Włochem, ślub i wesele były w Łodzi i nie kupowali 40 osobom z jego rodziny biletów lotniczych ;) można zbankrutować
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola i lukasz Sob Mar 30, 2013 2:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 7:41 pm   

ola i lukasz,
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 8:15 pm   

ja organizuje noclegi dojazd na własną ręke
_________________


 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 9:31 pm   

Poszukuję jakiejś sprawdzonej i godnej polecenia firmy która przewiezie mi gości z Łodzi 9z kościoła) Aleksandrowa Łódzkiego. Tak około 40 osób wiec pomyślałam o jakiś dwóch busikach 20 osobowych
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 11:27 pm   

Ja nie wiem czy w naszym przypadku jest sens brać autobus, gdyż odleglosc pomiedzy kosciolem a sala weselna to 4,9km... Goscie Pana Mlodego dojezdzaja na wlasna reke, wiec chyba nie powinno im zrobic roznicy :roll:
Poza tym nocleg maja zapewniony w tym samym miejscu co wesele...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sob Sie 03, 2013 11:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 8:55 pm   

Czy możecie kogoś polecić jeśli chodzi o transport gości z sali do hotelu, niewielkie odległości i auto gdzieś na 7-9 osób.
_________________
 
 
wojt_ 

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 2
Skąd: Kozy
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 2:16 pm   

Jeżeli ktoś planuje przewiezienie gości autobusem lub autokarem, to osobiście polecam giełdę etransbus.pl - dużo przewoźników, fajne ceny :)
 
 
Matrixx 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: z nikąd
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 12:24 pm   

Ja w marcu byłam na weselu i jechaliśmy z HENRY BUS.
Fajny przewoźnik, całkiem popularny w okolicy bo mają ładne autobusy, zadbane, czyste i wygodnie. jak się zmieściłam w takiej sukni to naprawdę szacun:D Komfort się najbardziej liczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl