Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pałac Ślubów?
Autor Wiadomość
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 9:20 am   Pałac ?lubów?

Czy to prawda, ze obecnie śluby udzielane są na w USC na piłsudskiego 100? wiem, że wczesniej dla Łodzi śródmiesścia USC było przy kościuszki i tam, tez był pałac ślubów, jak to jest teraz?
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 11:23 am   

Uuuu... na Kościuszki to już od bardzo dawna nie ma w ogóle USC ani tym bardziej ślubów. Ten na Piłsudskiego obsługuje ?ródmieście, Widzew i Polesie (nawet nazywa się USC-Centrum).
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 4:26 pm   

wlasnie tego sie obawiałam...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
aleksandra315 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 10:12 am   

Hej. Powiedzcie proszę jak wygląda USC na Piłsudskiego???? czy pomieści ok 150 osób i czy jest w okolicy gdzie zaparkować. bardzo mi zależy na tej informacji, Czy ma znaczenie że jestem z Brzezin a chcę wziąć ślub w Łodzi. Czy to jest tzw. Pałac ?lubów???? bardzo mi zalezy żeby to był ładny budynek. Może jest gdzieś w łodzi jakiś zabytkowy Urząd????? Pomocy!!!!!!!
 
 
 
gabrycha 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 2:23 pm   

Wydaje mi się, że nie wejdzie tam 150 osób. Parking jest przed wejściem do urzędu. A czy jest tam ładnie?? Moim zdaniem nie za bardzo. Taki zwykły budynek, raczej daleko mu do pałacu, nie ma co porównywać z pałacykiem na Kościuszki.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 2:27 pm   

aleksandra315 napisał/a:
czy pomieści ok 150 osób i czy jest w okolicy gdzie zaparkować.


150 osób do sali na pewno nie wejdzie. Część musiałaby stać w holu (mówimy o 1 piętrze).
Z parkiengiem problemu nie ma, bo jest dość spory i znajduje się tuż przed budynkiem.
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 5:23 pm   

Urzad na Pilsudskiego napewno nie jest palacem slubow :?
taka ilosc osob pomiesci ale wiekszosc nie zobaczy slubu...jest tam duzy hol na ktorym beda musieli stac goscie bo do sali napewno sie nie zmieszcza. Jesli chodzi o ladny budynek to jest USC w Zgierzu, tam jest "palac slubow". :) troche dalej ale mysle ze warto.
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
julietta 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 4:58 am   

Pamcia napisał/a:
Jesli chodzi o ladny budynek to jest USC w Zgierzu, tam jest "palac slubow". :) troche dalej ale mysle ze warto.


Przyznaję, że "Pałac ?lubów" w Zgierzu jest bardzo ładny, otoczony niewielkim parkiem (wiem, bo jestem ze Zgierza). Niedawno przeszedł remont elewacji i w środku też jest niczego sobie. To jeden z niewielu naszych pałacyków pofabrykanckich i trochę żałuję, że nie będę miała ślubu cywilnego :(
 
 
aleksandra315 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 7:05 am   

Dziękuje za podpowiedzi. ale mam jeszcze pytanko. Co z tym urzędem na Kościuszki?? Czy jest większy i ładniejszy???
Ostatnio zmieniony przez aleksandra315 Sro Kwi 09, 2008 7:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 11:59 am   

Aleksandro315 - jakbys przeczytala caly watek uwaznie, a nie jest dlugi - oraz nasze odpowiedzi do Ciebie rowniez w innych watkach :zly: - to bys wiedziala, ze nie ma juz palacu slubow na Kosciuszki. Byl kiedys, ale teraz tam sa normalne biura USC i nie udzielaja tam slubow.
Tam zreszta tez nie weszloby 150 osob.

Powtorze raz jeszcze, co Ci juz napisalam w innym watku: w Lodzi sa 3 miejsca, gdzie udzielaja slubow cywilnych: na Balutach (Zgierska), na Gornej (Pabianicka) i w Centrum (Pilsudskiego). Nigdzie 150 osob nie wejdzie.

Pisalam Ci tez, ze moze w Zgierzu jest ladnie - i tu sie potwierdza, dziewczyny tez to napisaly.
Napisalam Ci tez, zebys sprobowala, jesli Ci bardzo zalezy, poszukac sali poza USC, zdobyc zgode wlasciciela sali i naklonic urzednika do udzielenia Ci tam slubu (motywacja z liczba gosci jest bardzo dobrym argumentem). Moze, napisalam, w Brzezinach bedzie Ci latwiej to zalatwic, bo w Lodzi robia problemy.

Czytaj uwazniej odpowiedzi ludzi do Ciebie, bo przechodzi mi (i pewnie nie tylko mnie) ochota odpowiadania, jak widze, ze zadajesz pytania ktore swiadcza o tym, ze nie czytasz odpowiedzi i watkow :kwasny:
_________________
Pozdrawiam - Ela
Ostatnio zmieniony przez elisa69 Sro Kwi 09, 2008 12:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 3:42 pm   

A ja dodam od siebie, ze palac slubow w Zgierzu jest przesliczny, ale na 1000% nie zmiesci sie tam 150 osob - sala slubow jest 2 albo nawet 3 razy mniejsza niz na balutach - jest tylko 20 kilka miejsc siedzacych i odrobina miejsca z tylu gdzie mozna stanac :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 8:39 am   

Petitko, a gdzie Wy w koncu bedziecie miec slub? W ktorym USC? Czytalam o Twoich problemach... Ty pewnie o moich tez... te nieliczne z nas, ktore nie moga wziac slubu w kosciele, trzymaja sie razem i powinny miec swoj osobny kacik na Forum.
Trzeba zacisnac zeby i postarac sie cieszyc ta chwila bez wzgledu na okolicznosci i niezyczliwych ludzi, czy to gosci czy urzednikow, dookola. Postanowilam, ze nie dam sobie odebrac przyjemnosci brania slubu, choc to "tylko" cywilny....
Serdecznie Cie caluje :smile:
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 10:28 am   

--> elisa69
My w koncu zdecydowalismy sie na zgierski palac Slubow - jest niewielki, ale piekny. Dodatkowo, ja jestem ze Zgierza, wiec to naturalne. W Aleksandrowie jest duza, piekna sala slubow, ale sam urzad - typowy PRL :roll: , a ja bardzo chcialabym tego uniknac.
Juz i tak wystarczy mi ciaglego szczebiotania w kazdym sklepie: ta koronka w kosciele bedzie sie pieknie blyszczec, moze jakies bolerko, bo w kosciele zimno - juz mnie czasem szlag trafia, a nie bede sie w kolko tlumaczyla przeciez. Przyznam, ze nie sadzilam, ze bedzie tak ciezko, zwlaszcza, ze slub cywilny to nie cos bardzo niezwyklego. Ostatnio wlasnie w zgierskim USC dowiedzialam sie od kierownika, ze jest mniej wiecej pol na pol

Pozdrawiam Cie serdecznie i wszystkie inne cywilne panny mlode rowniez :)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 1:42 pm   

zgadzam sie z wami dziewczyny, mam dosyc negatywnego podejscia do slubu cywilnego, najgorzej bylo z szukaniem sukni, tez juz nie mialam sily mowic ze to do cywilnego bo jak juz powiedzialam to widzialam zdumienie ze wogole przymierzam taka suknie a nie jakas garsonke!! :o

Bardzo chcialam miec slub w zgierzu ale niestety w naszym dniu ma byc tam remont ;(
tak wiec musielismy zdecydowac sie na Baluty...
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 2:05 pm   

Pamciu - wiem cos o poszukiwaniu sukni... :zly: na szczescie w "mojej" Najnie nie zadawaly glupich pytan i niczemu sie nie dziwily - a przynajmniej nie daly po sobie poznac. Min dlatego je wybralam.
Ale przy wszystkich innych sprawach...przedwczoraj i wczoraj kupowalismy garnitur dla A., na haslo garnitur do slubu wszyscy sie rzucaja pokazywac Ci ciemne, jak ja je nazywam, "koscielne" garnitury, jak prosisz o jasny, do tego bezowy, to nie potrafia ukryc zdegustowania :roll:

A nie myslalas o USC na Gornej? To jest "moj" USC. Jak zajrzysz tutaj:
http://www.skyscrapercity....php?p=19146650
to mozesz obejrzec, jak w tej chwili wyglada z zewnatrz (trzecia fotka od gory i kolejne). Naprawde, wydaje mi sie, ze to jest jeszcze najladniejszy w tej chwili Urzad w Lodzi.
W srodku jest pozny Gierek, ale ja troszke te sale "odmlodze" :smile: mozesz przyjsc 21 maja o 15 na moj slub i obejrzec.

Ja mieszkam na Balutach, ale po pierwsze - ten zaklad pogrzebowy obok USC (i ulica na wprost wyjscia, na Gornej jest przynajmniej park dookola), a po drugie - bardzo byla nieuczynna ta pani urzedniczka, do ktorej A. poszedl porozmawiac - robila problemy, ze chcemy wziac slub w dzien powszedni, wyobrazasz to sobie?! :kwasny:
Sciskam serdecznie
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 2:34 pm   

W Bełchatowie jest śliczny USC, taki prawdziwy dworek. :) Nie mogę znaleźć w sieci zdjęcia, ale może mam coś w domu ze ślubu Martity.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 9:25 pm   

w ogole to jest skandal, ze w wielkim miescie USC wygladaja jak wygladaja i nie ma prawdziwego palacu slubow.. to naprawde az tak wielki problem..?
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 9:35 pm   

No wlasnie. Powiem Wam szczerze, ze naprawde mam wrazenie prawie na kazdym kroku, ze slub cywilny traktowany jest jak takie nic. Pomine fakt, ze uroczystosc trwa krocej niz skladanie PITa w skarbowce, czy zalatwienie jakiejkolwiek innej urzedowej sprawy, ale np zaslony , ktore maja 30 lat, odrapane sciany, obskorne budynki USC to juz naprawde przesada. Ja to odbieram bardzo osobiscie i czuje sie w jakis tam sposob dyskryminowana - skoro nie biore slubu koscielnego, nic mi sie nie nalezy :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 7:58 pm   

No ale przecież śluby cywilne nie są priorytetem w urzędach USC - załatwia się tam mnóstwo innych spraw. I jak ktoś idzie z czymś innym to nie zgłasza pretensji. :wink:

Pamiętajcie, że to urząd, nie prywatny zakład. Jeśli teraz wszystkie urzędy zacząć dostosowywać do "ładności" to zaraz by się podniosły głosy, że dlaczego wszyscy podatnicy mają płacić za widzimisię kilku osób. Jak to się dzieje zawsze przy okazji budowy nowych gmachów urzędowych.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 8:35 pm   

Kryszka, mysle, ze zupelnie inaczej bys na to patrzyla, gdybys byla w naszej sytuacji - ja nie mowie, ze wszystkie urzedy maja byc piekne, ale chociaz jeden w tak wielkim miescie jak Lodz powinien wygladac troche lepiej niz to wszystko, co mozemy u nas ogladac. Zreszta nie sadze, by remont (malowanie, nowe zaslony) choc raz na 10 lat byl jakims wielkim wydatkiem, biorac pod uwage, ile ogolnie wydajemy na administracje, czasem zupelnie bez sensu. Zreszta, prawda jest tez taka, ze skoro nie stac ich na remont lub uwazaja, ze to malo istotne, mogliby chociaz chetniej godzic sie na sluby poza urzedem i nie byloby problemu.

Koscielne panny mlode biora slub w miejscach, ktore same w sobie sa piekne - zabytkowe, monumentalne i jakos nikt sie nie dziwi, gdy uwazaja, ze to za malo, gdy narzekaja, ze dekoracja oferowana przez kosciol jest brzydka lub malo okazala - zalatwiaja sobie szpalery kwiatow, jakies bramy, swiece, itp itd, a prawde jest taka, ze wiekszosc kosciolow, nawet bez dekoracji wyglada 1000 razy lepiej niz sala w USC, a jak Ci sie nie podoba, to jest tyle kosciolow, w tylu roznych stylach, ze na pewno wybierzesz cos, co Ci odpowiada, a USC sa niestety wszystkie takie same. Nie wspomne juz o tym, ze jak chcesz zaprosic wiecej jak 50 osob, to juz raczej reszta nawet nie zobaczy Twojego slubu, bo bedzie musiala stac na korytarzu, a to chyba nie jest mile dla zadnej pray mlodej.

Porownujesz ?LUB do pojscia do USC z czyms innym, z jakas inna sprawa- to chyba lekka przesada
Jak czytam takie komentarze jak Twoj, to rzeczywiscie mam wrazenie, ze nic sie takim slubujacym w urzedzie parom nie nalezy :roll: :zalamany:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
julietta 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 10:20 am   

Chociaż ja mam ślub kościelny, to nie widzę nic dziwnego w ślubie cywilnym i rozumiem dziewczyny, które chcą, żeby ten dzień miał tą całą "ślubną" otoczkę z piękną suknią i w ogóle.

A to fotka zgierskiego Pałacu ?lubów - jeszcze przed malowaniem, teraz elewacja jest trochę w innych odcieniach (takia zielono-cytrynowa).

Zgierski Pałac Ślubów.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 640 raz(y) 65.86 KB

Ostatnio zmieniony przez julietta Nie Kwi 13, 2008 10:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:59 pm   

Petitka - ja nie mówię, że pannom "cywilnym" się nic nie należy, nie dopisuj więc proszę jakieś dziwnej interpretacji do mojej wypowiedzi. :evil:

Spróbowałam wam trochę wytłumaczyć punkt widzenia drugiej strony i tyle. USC = państwo, kościół - prywatne miejsce.

I świetnie rozumiem, że pragniecie żeby ślub cywilny również miał taką otoczkę jak kościelny. Więc nie wyżywaj się na mnie za błędy czy złą organizację naszego państwa. Pretensje do kogoś innego.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:37 pm   

Ja sie nie wyzywam, ale Twoja wypowiedz, jak dla mnie, jest jednoznaczna i tak ja odbieram. Tyle :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 11:52 am   

Kryszka, ale my tutaj nie mowimy o samym urzedzie, gdzie, oczywiscie, zalatwia sie mnostwo innych spraw (chociaz tych spraw nie zalatwia sie przeciez w sali slubow), tylko o palacu slubow.. sa w Lodzi piekne palacyki zajmowane przez szeroko pojeta administracje panstwowa, dlaczego nie wygospodarowac w nich wlasnie pieknej sali slubow..? i na 100% kazda ze slubujacych w USC par zgodzilaby sie nawet na dwukrotnie wieksza oplate (przypominam, ze teraz placi sie 84 PLN, ja bez problemu zalacilabym 200 PLN a nawet wiecej) mogac slubowac w ladnym wnetrzu.. skoro w tej chwili w palacyku przy Kosciuszki miesci sie USC, to dlaczego sale slubow tam zlikwidowano..?
po prostu brak na to odpowiednich przepisow, byc moze nikt nigdy nie zwrocil na ten problem uwagi..?
warto miec na uwadze, ze do kosciola tez nie chodzi sie tylko brac slub, ale rowniez w "innych sprawach", a nazywanie tego miejsca prywatnym jest chyba znaczna nadinterpretacja..
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 12:00 pm   

--> 555
Zagadzam sie z Toba w calej rozciaglosci. Tez mialam o tym napisac, ale juz nie chcialam wdawac sie w dyskusje. Cieszcze sie, ze ktos jeszcze ma podobne do mojego zdanie. Tak samo bylabym w stanie zaplacic 200, nawet 300zl, byle Palac Slubow rzeczywiscie nim byl :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 6:13 pm   

Wczoraj uczestniczyliśmy w uroczystości zaślubin w Pałacu ?lubów w Zgierzu (ul. 1 Maja).
Ładne miejsce , z klasą. Są dwie sale (ta 'od przysięgi', i ta ' od życzeń') i piękny hol.
ALE.
Przy kilku ślubach następujących po sobie jest ogromny tłok zarówno na parkingu, jak i w środku. Goście się gubią, mieszają. Przy dużej ilości przybyłych nie ma szans na pomieszczenie wszystkich w sali 'od przysięgi'. My się nie zmieściliśmy i ani nic nie widzieliśmy, ani nie słyszeliśmy :-/

Ogólnie: pod względem urody - in plus. Organizacja - średnio :|
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:10 pm   

To mnie fionka zmartwilas, choc spodziewalam sie, ze pewnie tak wlasnie jest przy tloku, bo salka slubow malenka :zalamany: Modle sie, by nikt tego dnia nie mial slubu, a przynajmniej nie bezposrednio przed nami :roll:
A wiesz moze, ile mniej wiecej osob bylo na slubie?
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
Ostatnio zmieniony przez Petitka Nie Kwi 20, 2008 7:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:17 pm   

Petitko, nie martw się. Będzie ok :uscisk:
'Nasz' ślub był wyjątkowo duży, w sztukach nie potrafię określic niestety :-?
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:27 pm   

Nasz slub to raczej nie bedzie malutki - mysle, ze liczba gosci moze przekroczyc 100 - samych slubno-weselnych mamy prawie 70 :roll:
A powiedz mi, pamietasz moze, czy w tym palacu Slubow sla jest otwarta i goscie wchodza najpierw, czy moze najpierw wchodza mlodzi i prowadza gosci?

Bo ja tak planowalam, by moze umowic sie, ze otworza sale wczesniej, tak by goscie mogli spokojnie wejsc, poniewaz wydaje mi sie, ze z racji niewielkich rozmiarow sali, ludzie nie siadaja na tych ok 20 krzeselkach, ktore sa, bo nie chce im sie wciskac, tylko tlocza sie na koncu lub poza sala, ale moze sie myle :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:30 pm   

Cytat:
A powiedz mi, pamietasz moze, czy w tym palacu Slubow sla jest otwarta i goscie wchodza najpierw, czy moze najpierw wchodza mlodzi i prowadza gosci?


Pamiętam :)
Napierw wchodzą goście i zajmują miejsca. Na końcu wchodzą Młodzi.
Krzesełka były wszystkie zajęte, cały tył "obładowany", no i reszta w holu (mój tata stanął przy tych przeszklonych drzwiach, to chociaż coś widział :lol: )
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:38 pm   

Chyba sie zalame - nie chce, by moi goscie nic nie widzieli :cry: - mam nadzieje, ze nie bedzie tak najgorzej :roll: , ale teraz to juz chyba nie zasne
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:40 pm   

Specjalnie zadzwoniłam do Krzyśka i się zapytałam na ile gości był ślub 'na oko'. Jesteśmy zgodni - 150, jak nie więcej ...
Więc spokooooonie. ?pij kochana śpij :)
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:51 pm   

Ojej, dzieki Fionka :roza: No 150 osob raczej u nas nie bedzie, wiec juz mi lepiej :)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 8:03 pm   

Widzę, że dawno temat nie był odświeżany, ale i tak napiszę ;)

Szczerze mówiąc jest mi więcej niż przykro jak oglądam te nasze USC bo zgadzam się z poprzedniczkami - nasze USC są po prostu okropne :/
Właśnie przeglądałam wg sugestii USC w Zgierzu faktycznie wygląda pięknie, ale z Łodzi do Zgierza taki kawał jechać.. sama nie wiem :roll:

Dlaczego choć jeden USC nie może wyglądać tak?:
http://forum.gazeta.pl/fo...133279,USC.html
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 8:34 pm   

Rusałka_Maja, fakt, zgierski Pałac Ślubów jest naprawdę bardzo ładny. Jeśli wybralibyście lokal na przyjęcie w okolicach Zgierza to można się skusić na ślub tam.
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 7:21 am   

Fakt, łódzkie pałace ślubów pozostawiają wiele do życzenia...Dziewne to jest, bo ilekroć jesteśmy gdzieś przejazem, zawsze sprawdzam, jak wygląda Pałac Ślubów w danej miejscowowści/mieście (to takie moje zboczenie - pozostałosć po poszukiwaniach) i naprawdę rzadko kiedy zdarza się, żeby budynki były takie brzydkie, chociaż faktem jest, ze bardzo często stoją zaraz przy ulicy, gdzieś przy ruchliwym skrzyżowaniu. Najśmieszniejsze jest jednak to, że czasem w bardzo ładnych budynkach, w których mieści się kilka instytycji administracji publicznej, jest piękne wejście, efektowne schody, ale jakoś dziwnym zrządzeniem losu wejście do USC jest nabrzydsze... :roll:
Swego czasu, była możliwość wzięcia ślubu w Pałacu w Poddębicach, nie wiem, czy nadal tak jest, ale bardzo nam się tam podobało. No ale, po pierwsze, to już o wiele dalej od Łodzi, po drugie, sala nie była zbyt wielka...
Powodzenia!
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl