Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Konieczna sukienka na poprawiny??
Autor Wiadomość
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 10:20 pm   Konieczna sukienka na poprawiny??

Zastanawiam sie nad jednym..Jak myslicie czy konieczna jest sukienka na poprawiny?Skoro juz sie wyda na suknie slubna caly majatek to potrzebna jest jeszcze jedna??Powiedzcie co o tym sadzicie.. :znudzony:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 10:29 pm   

witaj, nie martw sie tym, mozesz miec sukienke ale nie muisz mozesz miec spodnie i bluzke, ale w sukience napewno ladniej byloby, ale nie muis to byc jakas wymyslna, droga sukienka , na poprawinach juz ludzie sa na luzie ubrani, zalezy czy lubisz sukienki jak tak to mozesz kupic sobie jakas letnia zwiewna tym abrdziej ze Ty cos wspominalas o slubie ze chcesz miec ja w rocznice 24 czerwca ale to nie wypada w sobote ale w kazdym badz razie bedzie to lato wiec o sukinki nie trudno, moze to byc mala czarna?a moze masz jakas fajna i ladna sukineke w domku to ja wykorzystaj na poprawiny :) na jednym weselu młoda miała białe spodnie i biała bluzeczke i bardzo ładnie wyglądała,i sukienka nie jest a ztak konieczna, wazne zebys ty czula sie dobrze
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
  Wysłany: Czw Mar 23, 2006 10:36 pm   Nie o to mi chodzi..

Wiesz nie o to mi chodzilo,ze nie chce miec sukienki na poprawiny..Myslalam ze przez te dwa dni tzn ze na weselu i na poprawinach jest sie ubranym w to samo tzn w suknie slubna..Nie wyobrazam sobie jakos wyjsc na poprawiny w spodniach i bluzce-jakos mi to nie bardzo pasuje-nie sadzisz :?: :?: A slubik jednak planujemy bardziej na przelomie sierpnia i wrzesnia/raczej nie odbedzie sie wczesniej..Tak jakos sobie postanowilismy i juz..Zobaczymy jak to bedzie-mam nadzieje ze wszystko dobrze :)
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 8:20 am   

Nie no efinko jak w sukni ślubnej na poprawiny jeszcze tak nie widziałam nigdy i chyba tak się nie robi, suknia ślubna jest przypisana do dnia ślubu a nie do poprawin
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 9:43 am   

nie nie nie.

ślub jest raz i sukienke zakładasz raz.

nawet są panny młode które po oczepinach się juz przebierają - choć ja na pewno tak nie zrobię.

jednak na poprawinach zdecydowanie trzeba założyć coś innego... a czy to będzie suknia - tańsza czy droższa bądź spodnie i tunika to już indywidualny wybór.
_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 9:49 am   

efinko, wydaje mi śie ,że nie pasuje ubrać sie w biała ślubną sukienke na wesele i poprawiny, bedzie ona napewno już przybrudzona i nie ebdziesz sie juz czula w niej swiezo i ladnie. nigdy na innym weselu nie widzialm tego wiec raczej nie wypada.Ale decyzja należy do Ciebie :)
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 10:10 am   

Oki..rozumiem..Gdzies tak po prostu slyszalam i tyle..dlatego zapytalam..Ja tez jakos chyba bym siebie nie bardzo widziala w "zszarzalej"sikni slubnej..W takim razie zapytam jaka wy zakladacie sukienke na porawiny??Jaki kolor i jaka ona bedzie,czy tez taka wystrzalowa jak suknia slubna??ja nie mam pojecia..Moze cosik odmiennego np.roz?? :znudzony:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 11:15 am   

Tutaj jest link do tematu o sukienkach poprawinowaych http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1159
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 1:59 pm   

Z tego co pamietam kiedyś sukienka z cywilnego ślubu przydawała sie na poprawiny...a dziś w dobie ślubów konkordatowych powstał nowy problem :/ Jak nie urok to ..... ;)
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 2:26 pm   

Nawet gdyby suknia slubna była czysta, biała to i tak nie założyłabym jej na poprawiny, bo tak sie nie robi (dla mnie bezsensu zakładać na poprawiny suknię ślubną). Kupiłabym sobie niedrogą a ładną:-)
W moim przypadku było tak, że nie mieliśmy poprawin na sali tylko zrobilismy dla najbliższych balangę na podwórku przed domem (było superosko). Na poczatku gdy swieciło słonko ubrana byłam w sukienkę krótką niebiesko-białą (z szafy) ale za godzine przebrałam się w spodnie, bluzeczki i kurtkę jeansową (było chłodniej). Tylko fryzurę miałam slubną :lol:
_________________
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 8:48 pm   

To chyba zależy od rodzaju poprawin, bardziej czy mniej formalne. Ale suknia ślubna - raczej nie [smilie=76.gif]
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 10:52 pm   

A czy biała suknia ślubna nie ma czasem symbolizować czystości, świeżości panny młodej etc.? Wtedy zakładanie jej na drugi dzień po nocy poślubnej raczej mija się z sensem. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 12:23 pm   

kryszka napisał/a:
A czy biała suknia ślubna nie ma czasem symbolizować czystości, świeżości panny młodej etc.?


Czy ja wiem? - w końcu dziewczyny w ciąży też często idą w bieli. Tak samo matki.......
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 1:19 pm   

No ale przyznasz bajeczko, że w takich wypadkach przewaznie taki strój jest źle komentowany, podobnie jak welon. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 1:22 pm   

Fakt, że symbole się troszkę zdewaluowały :oops:
Ale mimo wszystko - ja tez jestem za wkładaniem sukienki ślubnej raz, na ślub.
_________________
chez alma |
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 11:51 am   

widze ze wywolalam wielkie zamieszanie..Chcialam poznac wasze sugestie na ten temacik..Bylam w zeszlym roku na weselu mojego miska btaciszka i jego zona-panna mloda na weselu i na poprawinach byla wlasnie w sukni slubnej..Moze dlatego ze byla w 6 miesiacu ciazy -ale co to ma do rzeczy..Niebardzo wiem..Niewazne!!Zreszta moim marzeniem odnosnie sukienki na porawiny byla zawsze czerwona sukienka-moze mniej wystrzalowa niz suknia slubna ale tez niczego sobie-o wiele wygodniejsza musi byc!! :hyhy:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 11:58 am   

Jakie zamieszanie? Dyskusję i wymianę opinii co najwyżej.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 12:01 pm   

no nie wiem.. :roll:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl