Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Suknia dla puszystej
Autor Wiadomość
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2004 6:25 pm   Suknia dla puszystej

Ale fajne kiecki mi sie obejżło? Panie w rozmiarach XL ale fajnie wygladaja. A Wy co myslicie?



gr1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1945 raz(y) 28.26 KB

_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 10:09 pm   

no i jeszcze taka

15.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1625 raz(y) 25.88 KB

_________________

 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 10:10 pm   

no moze jeszcze ta pokaze

16.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1622 raz(y) 26.66 KB

_________________

 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 10:28 pm   

te suknie mi sie już mniej podobają :rhmgirl:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 10:36 pm   

mnie szczerze mowiac wcale,
ale zawsze ogladamy suknie na bardzo szczuplych modelkach
dlatego dla odmiany dodalam jeszcze te :wink:
_________________

 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2004 4:56 pm   

znalazłam jeszcze takie ....................















_________________

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 8:36 am   Kobietka z ciałkiem

Byłam w salonie, Hura :graba: :jumpingmrgreen: :D :banan: dla takich kobiet jak ja tez mają sukienki i mogłam przymierzać, alez było super :D Buzia mi się cieszy jak nie wiem co, jakbym nie miala uszu bym się usmiechała na około głowy.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 8:52 am   

No to super :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Kwi 15, 2005 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 9:16 am   

A nie mówiłam? :graba:
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 9:17 am   

Edyta napisał/a:






z jakiej stronki wzięłaś te zdjęcia? jak wolno spytac, bo może tam jest jeszcze coś ciekawego?
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 9:18 am   

Kati napisał/a:
A nie mówiłam? :graba:

dzięki kati, miałaś rację, ale wiesz jak to jest z niedowiarkami. Chociaż pwoiem, ze byłam w 3 salonach gdzie wyszłam z płaczem, po komenatrzach pań w stylu: o nie u nas sa rozmiary do 38...." :?
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 10:05 am   

KasiaK napisał/a:
z jakiej stronki wzięłaś te zdjęcia? jak wolno spytac, bo może tam jest jeszcze coś ciekawego?

Edyty nie ma już na forum, więc ja odpowiem. Zdjęcia są z tej stronki: http://www.plussizebridal.com




Jak widać tematy zostały uporządkowane :wink: :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 12:27 pm   

Wiesz co, KasiuK :?: Nie przejmować się głupimi babami :!: Ja osobiście uważam, że każda porządna firma zajmująca się produkcją sukni ślubnych (zresztą to sie tyczy również ogólnie branży odzieżowej) powinny miec przewidziane rozmiary większe od 38 :!: I jestem prawie pewna, że mają, tylko sie głupim babusom tyłka ruszyć nie chciało. Inna rzecz, że jak chodizłam mierzyc sukienki, to były tylko takie w rozmiarze 38 i w zdecydowanej wiekszości brakowało mi przynajmniej 5 cm żeby sie dopiąć.... w pozostałych więcej i uważam, że suknie do mierzenia powinny być w rozmiarach 38 i np. 42....
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 12:37 pm   

Wiem, że panie powinny biegac koło przyszłej panny młodej, bo jest duża konkurencja i powinny dbac o klienta. :D
Ja ogólnie nie mam jakiejś obsesji na punkcie wyglądu. jestem jaka jestem, akceptuje się, mój R. tez mnie akceptuje, ja się sobie i jemu podobam i z regułu się nie przejmuję takimi rzeczami, bo przyzwyczajona jestem, że w większości sklepów nie ma moich rozmiarów ( troll, reserved...), ale te zakupy były i będa wyjatkowe, a te babsztyle mi to zepsuły. :cry: :x :evil: :( ..
Naszczęście trafiłam później an znacznie lepszą obsługę i o tamtym starałam się już nie myśleć. :D
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 12:50 pm   

I tak Kasiu trzymać :D A głupimi babusami sie nie przejmować, bo to faktycznie są zakupy jedyne w życiu i nic nie powinno ich zepsuć :!:
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 12:58 pm   

A pewnie. Teraz już bym nie stala cicho tylko się coś odezwała, chociaż tylko czy warto tracić nerwy i psuć sobie zdrowie na takie baby?
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 2:34 pm   

W sumie racja... gdyby to jeszcze człowiek był pewien że powie takiej coś do słuchu i to do niej dotrze i innym życie ułatwi, ale gdzie tam... do następnej klientki znów sie tak odezwie... Chociaż z drugiej strony nie?adnie trzeba tępić wszelkimi siłami :D
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 5:00 pm   

Dziwię się sprzedawczyniom segregującym klijentki. W końcu pieniądz to pieniądz... :roll:

Nie każdy jest z formy odlany do jasnej choinki :evil:
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 1:10 pm   

W przyszłym tygodniu - tzn. tym co będzie po niedzieli idę zamówić sukienkę. mam dwa sklepy, musze się zdecydować, ale wiem, ze tam obsługa jest ok :graba: i wiem, ze ten zakup będzie wyglądał tak jak powinien, a ja na pewno za pare lat kiedyś wspomnę z mama ten dzień . Bo mam oczywiście idzie jako główny doradca :D
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 1:56 pm   

KasiaK, w których sklepach będziesz mierzyć suknie? Moja psiapsióła ma podobny problem jak Ty, to bym jej podpowiedziała. Będę wdzięczna za odpowiedź.
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 2:03 pm   

Jak chce sobie poprzymierzac niech idzie na Więckowskiego chyba nr 3, i na jaracza 15, bardzo miła pani i w ogóle, tylko tutaj chyba za bardzo nie ma co przymierzać..., a ogólnie może sobie odpuścić salon na inflanckiej - suknie do 38 rozmiaru :-) i w cymbeline ( czy jak się to pisze)...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 2:34 pm   

Moja kuzynka też jest puszysta, ale w sukni wyglądała super. Kupowała ją w salonie naprzeciwko Palmiarni na Piłsudskiego (nie wiem jak się nazywa, chyba galeria). Suknia była z rękawkiem i z zakładkami w talii i bardzo ją wyszczuplała. A jeśli chodzi o obsługę - bardzo miła, Panie ją obskakiwały tak samo jak inne klientki.
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 9:33 am   

Zapomniałam o tym salone, ale czuję, ze właśnie to dzis będzie pierwsze miejsce na naszym ( moim i mamy ) turne sukniowym :)

[ Dodano: Sro Kwi 27, 2005 7:46 am ]
Magma! Dzięki jak nie wiem co, pojechałam do tego salonu z mama w poniedziałek i zamówiłam suknię!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :jumpingmrgreen: :jumpjump: :banan: :girl :
Przymierzyłam pierwszą i już jej nie zdjęłam, jakby na mnie czekała :-)
Dzieki wielkie za pomoc.
Faktycznie Pani bardzo miła, juz nie mogę się doczekać jak pojadę tam znów :-)
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 7:07 am   

KasiaK, ogromnie się cieszę, że udało Ci się wybrać suknię, a jeszcze bardziej, że troszkę się do tego przyczyniłam. Napewno pięknie w niej będziesz wyglądała (masz może zdjęcie? albo chocież ją opisz). Też chętnie zawitam do tego salonu, bo w maju zamierzam już trochę chodzić za suknią, a jeżeli chodzi o gabaryty to też syrenką nie jestem :oops: :D
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 9:22 am   

Tak suknie się nazywa amanda a gorset róza. Polecam i salon i panią. :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 08, 2005 8:19 pm   

Gratulacje Kasiu :!: I wszysyko dobrze się skończyło, a tamte kobitki niech żałują, bo straciły klientkę :) I to może niejedną, bo jak im zrobisz na forum taką "reklamę" to żadna nieco bardziej kształtna panna młoda do nich nie pójdzie :)
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 6:53 am   

A pewnie, tak wyjatkowych "zakupow" nie warto sobie psuć jakimiś "fochami-grymasami-nietatktem" sprzedawczyń. Dlatego warto zaglądać na forum , czytac i wtedy można uniknąć takich nieprzyjemności.
Na szczęście człowiek pamięta tylko te dobre chwile... Więc zakupy z mamą i tak będę zawsze fajnie wspomniać :lol:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 11:42 pm   

To ja dorzucę jeszcze...
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Pon Gru 11, 2006 11:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martynika 

Dołączyła: 31 Sty 2006
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 8:24 am   

Jeżeli mogę się wtrącić w ten wątek, to polecam wszystkich lepiej zbudowanym dziewczynom Galerię ślubną na Piłsudskiego 52. Panie zadbały o was i mają trochę modeli w większych rozmiarach do przymierzania z nowej kolekcji. Moja kumpela (rozm. 42) była zachwycona, bo praktycznie we wszystko tam wchodziła :lol: A jeżeli chodzi o wypożyczenie to mają sukienki nawet do 50 rozmiaru :spoko:
Ostatnio zmieniony przez martynika Pon Lut 13, 2006 9:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 9:23 am   

martynika napisał/a:
A jeżeli chodzi o wypożyczenie to mają sukienki nawet do 50 rozmiaru :shock:


może się czepaim, ale czemu takie wybauszone oczy wstawiłaś na końcu swojej wypowiedzi, tzn. że co co jak ktoś ma rozmiar 50 to ma iść w worku?? albo wcale ??
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
martynika 

Dołączyła: 31 Sty 2006
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 9:34 am   

Kasiawka napisał/a:
martynika napisał/a:
A jeżeli chodzi o wypożyczenie to mają sukienki nawet do 50 rozmiaru :shock:


może się czepaim, ale czemu takie wybauszone oczy wstawiłaś na końcu swojej wypowiedzi, tzn. że co co jak ktoś ma rozmiar 50 to ma iść w worku?? albo wcale ??


Przepraszam Kasiu, ale zupełnie nie to miałam na myśli. Poprostu tylko w jednym salonie spotkałam się z tym, że mają takie duże rozmiary. W innych brzydko mówiąc "olewają" te większe panny młode. Oczywiście, że uważam, że każda dziewczyna ma prawo ubrać się tak, żeby pięknie wyglądać w dniu swojego ślubu. Jeszcze raz przepraszam. Zaraz zlikwiduję te wybałuszone oczyska. :)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 10:33 am   

martynika napisał/a:
Przepraszam Kasiu, ale zupełnie nie to miałam na myśli. Poprostu tylko w jednym salonie spotkałam się z tym, że mają takie duże rozmiary. W innych brzydko mówiąc "olewają" te większe panny młode. Oczywiście, że uważam, że każda dziewczyna ma prawo ubrać się tak, żeby pięknie wyglądać w dniu swojego ślubu. Jeszcze raz przepraszam. Zaraz zlikwiduję te wybałuszone oczyska. :)


spoko, ten znaczek jest owiele lepszy , dziękuję
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 3:11 pm   

_________________
Ostatnio zmieniony przez szczako Pią Mar 10, 2006 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 8:52 am   

Bardzo ładne sukienki :)
Najwazniejsze to dobrze czuć się we wlasnej skórze :) Wtedy we wszystkim bedzie sie wygladalo interesująco i dobrze :)
_________________
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 9:38 am   

Drogie forumki (nie tylko Te w rozmiarze S), Zamieszczam linka do foteczek sukni ślubnych-same oceńcie :)

http://wedding.w8w.pl/SUK...TYCH/index.html
_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Pon Maj 05, 2008 9:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 11:48 am   

Hej dziewczynki, oglądam te suknie i oglądam, sama należe do osób grubiuśkich i tak się zastanawiam jaką sukienke powinna mieć puszysta pani młoda. Czy odcinaną pod biustem, czy jaką... Mi się podobają szczypane, ale czy nie poszerzy mnie bardziej?Wiadomo, że chciałabym, aby mnie wyszczupliło wiadomo. Jedna pani powiedziala, że najlepsza by była prosta sukienka do kolan i od kolan rozszerzona, ale czy to nie uwypukli zbyt odstającej pupki i brzucha?no sama juz nie wiem pomocy??
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 1:29 pm   

Olusiu, a może tutaj znajdziesz parę odpowiedzi:

Rady stylistów dla puszystych panien młodych :)
Panie w rozmiarze XL dobrze wyglądają w sukni składającej się z dwóch części: gorsetu i spódnicy. Do puszystej panny młodej pasuje kilka modeli gorsetów.

Gorset
Prawdziwa fiszbina, bo może utrzymać gorset na puszystej dziewczynie.
Gorset może odsłaniać ramiona. Innym wariantem jest gorset wiązany na szyi. Pasuje również gorset na grubych ramiączkach, a co najważniejsze - z dekoltem, przechodzący w szpic, czyli w kształcie litery V.
Puszyste panny młode powinny nosić suknie na grubych ramiączkach lub takich, które będą zasłaniały zbyt wydatne ramiona. Innym rozwiązaniem jest okrywający ramiona szal. Puszyste dziewczyny powinny mieć dekolt w szpic. Nie powinno zaznaczać się w sukni linii biustu i linii bioder. Suknia pod biustem powinna być obcisła, bez odcinań i poziomów.
Panie w rozmiarze XXL dobrze prezentują się w gorsecie w linii łódki, wykończonej rękawkiem lub poziomymi ramionami. Gorset puszystej dziewczyny powinny podtrzymywać prawdziwe fiszbiny.

Spódnica
Spódnica musi mieć linię litery A, czyli wąska na górze i rozszerzająca się ku dołowi. Spódnica nie powinna mieć ozdób i falban. Aby wydłużyć sylwetkę, spódnica na dole, z tyłu powinna przechodzić w szpic i być wydłużona.

Anty suknie
Panie o obfitych kształtach nie powinny zakładać sukni z gorsetem wykończonym w kształcie serca, czyli wycinanych w półkola nad linia biustu. Powoduje to podniesienie biustu, co z kolei dodatkowo skraca szyję i sylwetka dziewczyny wygląda na krótszą niż jest w rzeczywistości. Suknia nie powinna być odcinana pod biustem, tzw. princessa. Panie o obfitych kształtach powinny również zapomnieć o sukniach typu syrenka, które poszerzają biodra.

Ozdoby
Suknie pań przy tuszy powinny być uszyte z gładkiego materiału. Koronka i gruba gipiura poszerzają sylwetkę. Dobrze jest, jeśli suknia nie jest zdobiona dodatkowymi aplikacjami. Jeśli jednak panna młoda zdecyduje się na nie, powinna pamiętać, że aplikacje, np. perełki na sukni puszystej panny młodej powinny być przyszyte w liniach pionowych. Poziome zdobienia dodatkowo poszerzają sylwetkę dziewczyny. Sukni puszystej panny młodej nie powinny ozdabiać duże kwiaty, np. róże. Podobnie, jak poziome linie, kwiaty poszerzają optycznie sylwetkę. Korzystną aplikacją będą pionowe łodygi z listkami.

Tren
Wysoka puszysta panna młoda nie powinna mieć trenu i godetu. I odwrotnie - tren i godet wydłuży sylwetkę niskiej i puszystej dziewczyny.

Fryzury
Jeśli panna młoda ma krótkie włosy, w dniu ślubu powinny gładko przylegać do twarzy. Puszyste dziewczyny nie powinny zgodzić się na uczesanie w tzw. koczek babuni, który spowoduje, ze twarz jest okrągła. Należy wybrać uczesanie, które sprawi, że twarz będzie podłużna. Z fryzury powinny być wypuszczane kosmyki włosów, a nie loczki.

Welon
Welon puszystej panny młodej powinien być długi, do połowy pleców. Najlepiej, jeśli kończy się przy zakończeniu suwaka sukni ślubnej. Welon powinien być upięty z tyłu głowy, stwarzając poczucie mgiełki okalającej pannę młodą. Krótkie welony, które spływają na ramiona, optycznie poszerzają sylwetkę.

Biżuteria
Okrągłe kolie, naszyjniki tzw. obroże skracają szyję, dlatego nie nadają się dla pań puszystych. Puszysta panna młoda powinna założyć delikatną biżuterię. Pasują do niej ozdoby w szpic. Panna młoda musi pamiętać jednak, aby wisiorek nie wpadał jej w biust.
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 1:32 pm   

Klaudynko - podaj proszę źródło, z którego cytujesz.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 1:36 pm   

Bardzo podobają mi się suknie:

dekolt przechodzący w szpic, w kształcie litery V+szal okrywający ramiona

lub linia łódki zakończona rękawkiem

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 2:36 pm ]
Już podaję:
http://images.google.pl/i...ficial%26sa%3DN
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 7:45 pm   

ja tez nosze rozmiar XL, a nie do konca stosowalam sie do tych rad.. dla zainteresowanych XLek prosze o kontakt na priva.. :))
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 7:48 pm   

555 napisał/a:
ja tez nosze rozmiar XL

Z calym szacunkiem piateczko ale chyba sobie zartujesz... :lol:
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 7:54 pm   

milo mi to czytac, Truskaweczko, ale centymetry nie klamia :))
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 8:06 pm   

Podobnie jak 555 też raczej do większości się nie zastosuję.
Jestem stosunkowo (166cm) niska, ale za nic nie kupię sukni z trenem. Nie chcę się zabić na własnym weselu, albo nawet podrzeć sukni w połowie imprezy, bo tren mi się przez przypadek nadepnęło :lol:
Tak samo nie kupie sukni dwuczęściowej, ponieważ posiadam gorset i wiem, że druty mają tendencję do odkształcania się. Więc po 2 godzinkach mam w okolicach żołądka oponkę z drutów, która za żadne skarby świata nie chce się dać wyprostować. A dodatkowo sam materiał od dołu gorsetu ma tendencję do wywijania się, więc zaczyna to wyglądać jakbym miała śliniak w okolicy pasa. Noooo way :| (chciałam znaleźć taką emotkę z gg, która kręci głową na "nie", ale nie znalazłam, więc ta najlepiej oddaje moje nastawienie do gorsetów)
Na dodatek suknia albo kompletnie bez ramiaczek, albo z bardzo delikatnymi zrobionymi tak, zeby udało sie ramiączka stanika zasłonic (o ile zdecyduję sie na stanik, bo na razie spróbuje poszukać sukni z taką górą, żeby moje G mogło być bez stanika - raz w życiu!! jeee! zrobię wszystko żeby znaleźć taką suknię :wink: )
Aplikacje będą raczej po skosie + z checią jakiś kwiat z boku - aplikacjom pionowym mówię nie, bo mi się nie podobają :lol:
Poza tym rzeczywiscie dekolt lepiej wygląda w literce V, ale nie jak się ma biust G. Więc ja stawiam na klasycznie zabudowaną górę trochę jak w tej drugiej sukience, ale absolutnie prostą, bez żadego modelowania na kształt biustu.
Biżuteria: naszyjnik z pereł dosyć blisko szyi - też wbrew poradom.
Welon: max do ramion, bo nie lubię jak mi się coś plącze po plecach - też inaczej
Fryzura: ulizany kok, chociaż tu może się delikatnie zmienić na troszkę rozczochrany - wiec może nie, ale może jednak tak.

Jakby to jakiś spec od mody i stylizacji przeczytał, to by mnie chyba zabił :mrgreen:
_________________

Ostatnio zmieniony przez szaraczarownica Pon Wrz 29, 2008 8:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 8:35 pm   

ja akurat jestem sredniego wzrostu (170 + 5,5 cm obcas) i suknie mialam kupiona z trenem, ale tren ostatecznie podszylam, bo mi sie kompletnie nie podobalo jego podpiecie..
co do sukni dwuczesciowej to w 100% zgadzam sie z czarowica, zaobserwowalam podobne reakcje, kiedy raz w zyciu kupilam gorset.. ale wiem, ze sa dziewczyny, na ktorych wyglada on super i super modeluje sylwetke.. za to w sukni byly wszyte fiszbiny..
moja suknia miala cieniusienkie ramiaczka (pod suknie zalozylam stanik bez ramiaczek -ale ja nosze tylko D- wiec nie mialam problemu, zeby mi cos ukrywaly) wyszywane krysztalkami takimi jak suknia (tutaj kolejne zlamanie zasad - moja suknia nie byla gladka, miala naszyte zdobienia z koronki, krysztalkow, perelek, nie pionowo, tylko wlasnie po skosie).. a dekolt miala modelowany wlasnie w serduszko i cudownie podkreslalo to moje polkule :D
z welonu zrezygnowalam na rzecz woalki i bylam nieco ulizana, ale ja mam krotkie wlosy..
bizuteria: srebro z cyrkoniami, wisiorek troche wpadal mi w biust :))

a calość wygladala tak:



wiecej zdjec tutaj :))
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 8:51 pm   

Bardzo ładna sukienka :)
Mamy zbliżony gust.
_________________

 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:35 pm   

Dziewczynki znalazłam na forum taką o to suknię,

http://img463.imageshack....frame1444ia.jpg

jest piękna i to jest moja podstawa do szycia dalszej mojej sukni - jak narazie (ale przepraszam dzieczynę, którą wykorzystałam:( bo to jej suknia)!powiedzcie czy dla dziewczyny o szerokich biodrach i odstajacej pupci i brzuszku taka sukienka będzie odpowiednia?
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:38 pm   

zalezy, ile masz wzrostu, ale moim zdaniem taka suknia tylko doda Ci kilogramow..
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:46 pm   

jak dla mnie nie! optycznie zrobi kulkę , babkę , tego jest tak dużo podpięcia falbanki , raczej wolałabym prosty dół, tzn nie drapowana :) np, cała suknia odkryte ramiona, na biust rozszerzająca sie już od lini nad biodrami, ze skośnymi motywami na brzuszku, pupa jest praktycznie niewidoczna w tego typu sukniach , często dochodzi halka, i wogole jej nie widać:) przemyśl to , oczywiście zakryjesz biodra , pupę ale będzie cię strasznie duzo, chyba że masz raczki jak sarenka i mały biust to może byc:)
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 7:57 am   

Popieram przedmówczynie. Dla mnie też ta suknia nie jest suknią dla "większej" pani.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 8:00 am   

ja np. też mam tu i tam za dużo, ale takie drapowania odpadają, wybierz prosty dół niech się rozchodzi,,, jeśli chcesz faktycznie coś zatuszować.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl