Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ślub jeden po drugim
Autor Wiadomość
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 11:45 am   

Ja też się martwię. My mamy ślub o 17 i będzie trwał wg. księdza 50 min a o 18 ma następna para. Wszystko będzie dobrze pod warunkiem, kiedy nie będzie padać. Jak spadnie deszcz to ani my ani tamta para nie będziemy mieli się gdzie schować i TRZEBA będzie życzenia przyjmować np. w kościele... Nie chciałabym aby tamta para przeszkadzała jakoś nam (w przypadku wychodzenia) albo żebyśmy my przeszkadzali im (kościółek jest niewielki). W związku z tym liczę na piękny sierpień, który zapowiadają ;)
_________________

 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 12:50 pm   

A w razie deszczu lub innych zdarzeń losowych bądź celowych, które wprowadzają zamieszanie i dyskomfort nie można przyjąć życzeń na sali weselnej???
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 1:06 pm   

yennefer, no niby można, tylko co z gości, którzy są zaproszeni tylko na ślub? Mają wejść na salę, złożyć życzenia i wyjść? Wydaje mi się, że to byłoby niegrzeczne w stosunku do nich.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 2:23 pm   

Ambrozja napisał/a:
tylko co z gości, którzy są zaproszeni tylko na ślub? Mają wejść na salę, złożyć życzenia i wyjść? Wydaje mi się, że to byłoby niegrzeczne w stosunku do nich.


zgadzam się, to nie do końca fair w stosunku do nich, ale z drugiej strony pod kościołem można przyjąć życzenia tylko od gości ślubnych, a od weselnych na sali w razie czego. Tylko weselnicy musieliby o tym wiedzieć wcześniej :)
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 2:37 pm   

U nas będzie dużo osób tylko i wyłącznie na samym ślubie. Nie mamy możliwości przyjmować życzeń na sali :(
_________________

 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 5:21 pm   

ja zawsze skladalam 2 razy zyczenia w kosciele i pozniej na weselu , na wszystkich slubach na ktorych bylam wszyscy goscie Ci weselni tez skladali zyczenia po slubie przy kosciele i uwazam,ze tak powinno byc zawsze.
_________________
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 10:54 am   

Ja jakiś czas temu byłam na ślubie w jednej z dużych łódzkich parafii i wyglądało to tak, że jedna Para Młoda przyjmowała życzenia przed kościołem, w kościele odbywał się inny ślub, a przed kościołem czekała już następna Para na swoją uroczystość. Także 3 pary w jednym miejscu.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2015 11:40 am   

My mieliśmy ślub o 17 a przed nami był jeden ślub o 16. Jak podjechaliśmy pod kościół to poprzedni ślub już się kończył. Nie było żadnego zamieszania. Czekaliśmy tylko chwilę, żeby przestawili samochód na bok aby nasz mógł podjechać. Kiedy tamta para wyszła i poszła na bok do składania życzeń, my mogliśmy już stanąć w drzwiach kościoła. Po nas nie było już żadnego ślubu i przyjęliśmy wszystkie życzenia przed kościołem.
_________________


 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Pią Sie 07, 2015 7:47 pm   

My byliśmy 45 minut przed czasem, więc grzecznie poczekaliśmy jak poprzednia para odejdzie. Po nas miał być ślub, ale w sumie nie wiemy czy się odbył. Bo gdy już wsiadaliśmy do aut po życzeniach nikogo jeszcze nie było. Nie było widać żeby ktokolwiek się z gości zjeżdżał czy coś. A czasu już było mało do ich planowego ślubu. Do tej pory się zastanawiamy co się stało. :o Przecież w trzy pary składaliśmy się na dekorację kościoła...
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 9:05 am   

My byliśmy pierwsi w dniu ślubu. Po nas były jeszcze dwie pary i zdecydowaliśmy się na ślub bez mszy, bo trwa 30 minut, a o 18 była następna Para Młoda :) Na życzeniach troszkę się przesunęliśmy na bok kosciółka, by nie było za głośno i żeby goście nie stali w drzwiach :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl