Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
mikrodermabrazja
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 9:52 pm   mikrodermabrazja

Czy któraś z Was poddawała się temu zabiegowi?
W warunkach domowych czy profesjonalnie, w gabinecie kosmetycznym lub dermatologicznym?
Jakie efekty?

Ja skusiłam się na domową mikrodermabrazkę oferowaną przed dr Eris. Zestaw składa się z trzech kosmetyków: (1) płyn enzymatyczny, (2) peeling właściwy i (3) łagodzący krem na dzień z filtrem SPF30.

Ale szczerze powiem, że bez rewelacji, efekt jak po dobrym peelingu - skóra jest faktycznie gładsza i bardziej miękka, może też odrobinę jaśniejsza, ale spodziewałam się nieco bardziej spektakularnych efektów :?

Czy ten sam zabieg robiony w profesjonalny sposób wygląda inaczej?
Czy jest skuteczniejszy?

Jeśli macie jakieś doświadczenia w tej kwestii, to podzielcie się proszę, bo zastanawiam się, czy warto sobie coś takiego zafundować 8)
_________________
chez alma |
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 5:10 pm   

Sa rozne rodzaje mikrodermabrazji..Mirodermabrazja domowa nie daje takich samych efektow co mikrodermabrazja za pomoca aparatury w dobrym salonie kosmetycznym..Ja mam problemy z buzka bo kiedys mialam trodzik mlodzienczy i zostaly mi po nim blizny na twarzy,ktore teraz staram sie na wszystkie sposoby usunac..ucze sie dodatkowo w szkole kosmetycznej wiec korzystam ze wszystkich zabiegow rozjasniajacych i usuwajacych blizny i powiem ci ze najlepsze efekty sa po zastosowaniu kwasow owocowych..A co do mikrodermabrazji to tez z niej teraz korzystam,ale wole zdecydowanie kwasy..Natomiast efekty widac dopiero po kilku zabiegach-po jednym zabiegu napewno cera znacznie sie nie poprawi..Jakbys chciala cosik jeszcze sie dowiedziec to sluze pomoca!!! :lookdown:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 2:37 pm   

Moja znajoma przeszla zabieg dermabrazji.. profesjonalny, tylko wlasnie nie pamietam czy to byla MIKRO dermabrazja czy po prostu dermabrazja. Nie wiem czy to to samo, ale chyba nie.... W kazdym razie, ten zabieg, ktory na niej wykonano w klinice w Poznaniu okazal sie rewelacyjny. Miala bardzo zniszczona cere po tradziku, wprawdzie wszystkiego usunac sie nie dalo, ale roznica przed-po jest bardzo widoczna.
Jest to jednak podobno strasznie bolesny zabieg. Moze nie sam zabieg, ale kilka dni po.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
gaska_balbinka 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:12 pm   

Dziewczyny, od jakiegoś czasu myślę o tym zabiegu. Nie mam pojęcia gdzie z tym pójść. Może mogłybyście polecić mi jakiś gabinet kosmetyczny w Łodzi lub najlepiej w Pabianicach, w którym wykonują takie rzeczy. Ja kosmetyczkę odwiedziłam tylko raz w życiu przed ślubem. Mam ogromny problem z trądzikiem na tle hormonalnym. Leczenie gin-endo przynosi pozytwne efekty, ale blizny na mojej twarzy są koszmarne. Dotąd celowo unikałam kosmetyczek, bo mieszkając w akademiku napatrzyłam się na kłopoty dziewczyn, które zaczęły się właśnie po zabiegach kosmetycznych (gronkowce, głębokie blizny) do tej pory mam awersję do tego, by ktokolwiek manipulował mi przy twarzy. No, ale wszystko się zmienia, technologie kosmetyczne też są teraz inne niż kilka lat temu i podejście do higieny chyba również. Polećcie coś, please....
_________________
Always look on the bright side of life...:)
 
 
 
pamelka1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 7:01 pm   

Właśnie mam ten sam problem z trądzikiem i na ślub chciała bym go zlikwidowac moze któraś z was zna jakiś adres gdzie mogła bym podac sie temu zabiegowi. czekam na jakś odpowiedz
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 8:09 pm   

Witam.
Ja już kożystałam z tego zabiegu w prywatny gabinecie kosmetycznym w klinice DERMED w Łodzi. Traktują tam klientów jak pacjętkę a nie "kilenta". Byłam bardzo zadowolona, moja koleżanka która poleciła mi tą klinike też jest bardzo zadowolona z ich usług.
Stronka: http://www.dermed.com.pl/
Gorąco polecam, miałam też tam robiony zabieg u dermatologa ze znieczuleniem i wszystko przebiegło w porządki.
Polecam i pozdrawiam.
:D
 
 
pamelka1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 6:52 am   

Dzieki za podanie gdzie moge wykonac ten zbieg. Mam jeszcze jedno pytanie jak sie czułaś po zabiegu, i czy długo sie to goiło. Ile czasu przed wielkim dniem poddałas sie temu zabiegowi.
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 10:37 pm   

Ja byłam w Dermedzie na zwykłym oczyszczaniu skóry (raz w roku oczyszczam skóre u kosmetyczki), Pani kosmetyczka wykonała mi mikrodermobrazje w bardzo delikatnej wersji. Zabieg ten nie bolał mnie gdyż był wukonywany bardzo delikatnie, moja skóra nie potrzebowała silnej mikrodermobrazji. Na końcu po wszystkim kosmetyczka smaruje twarz jakims "mazidłem" (więc nie widać że twarz jest czerwona) nie wiem co to bylo czy krem czy coś ineego i do końca dnia nie można myć buzi i malować się.

Pozdrawiam
:P
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 7:43 am   

W Pabianicach jest już salon gdzie wykonują mikrodermabrazje. W salonie Beata na ul. Jutrzkowickiej 49. Byłam tam i na prawde wszystko jest co powinno być. Mają nawet saune :) Numer do salonu oczywiście w polecanych salonach :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

Ostatnio zmieniony przez evcia84 Sro Wrz 20, 2006 7:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pamelka1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 9:01 am   

dzieki dziewczyny mam nadzieje ze jak sie poddam takiemu zabiegowi to nie bede wyglodała strasznie. Jak umówie sie na wizyte to dam wam znac co mi powiedizała kosmetyczka oki
Pozdrawiam
 
 
gaska_balbinka 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 6
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 9:43 pm   

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) Evcia, w "?yciu Pabianic" widziałam ogłoszenie salonu kosmetycznego na 3 go maja. Z ogłoszenia wynika, że w zakładzie tym pracuje również dermatolog. Może coś wiesz o tym miejscu?

Zakład na Jutrzkowickiej to już dawno sobie darowałam. Miałam tam ślubną fryzurę robić i fryzjerka nawaliła. (Nie jestem pewna czy mam na myśli to samo miejsce co Ty - gabinet kosmetyczny i zakład fryzjerski w jednym) Rzekomo zachorowała, ale inna pracownica zapewniała mnie, że na pewno w dniu ślubu bedzie mogła pracować. Na dwa dni przed ślubem dowiedziałam się, że jednak nie będzie mogła ułożyć mi włosów. Wyobrażacie sobie jaki stres przeżyłam? Na szczeście wszystko dobrze się skończyło, ale na Jutrzkowickiej podziękowałam również za makijaż i inne rewitalizujące cerę bajery - biorąc pod uwagę fakt jak można na nich liczyć.

Najchętniej zrobiłabym ten zabieg jednak w Pabianicach, bo na codzień mieszkam w Warszawie, w Pabianicach jestem tylko w niektóre weekendy. Do Łodzi trochę daleko i pewnie zawsze drożej, a w stolicy to w ogóle ceny są oszałamiające.
_________________
Always look on the bright side of life...:)
 
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 1:11 pm   

Ja także korzystam z usług Dermedu z Łodzi, leczę trądzik.Jestem bardzo zadowolona z obsługi, nigdzie wcześniej nie byłam tak miło i fachowo traktowana. Lekarz poświęca pacjentowi wiele czasu itp. Na mikrodermabrazję jestem umówiona na przyszły poniedziałek więc opowiem o efektach. Zabieg wykonuje pani dermatolog.
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 10:50 am   

Z tego co wiem to odeszła stamtąd ( na jutrzkowickiej) fryzjerka i powiedziała o tym swojej szefowej dokładnie 2 dni po chorobowym i otworzyła sobie swój zakład i wykosiła połowę (jak nie większosc) klientek. A szefowa nic nie wiedziała o tym wręcz sama fryzjerka zapewniała ją że na pewno będzie no ale tak wyszło. Ja tam robiłam mikrodermabrazje plus maseczkę z kwasami i jestem bardzo zadowolona. założyłam równiez paznokcie żelowe :) . Tam pracują głównie na kosmetykah Thalgo (przed zabiegiem wszystko pokazuje co uzywa) a to na prawde bardzo dobra firma. W innych salonach nawet nie wiesz co za badziewie kładą Ci na twarz. Mam bardzo dobre zdanie o tym salonie. Nie potrzebnie się zraziłaś.
A o tym na 3 maja to nic nie słyszałam :) Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

Ostatnio zmieniony przez evcia84 Pią Wrz 22, 2006 10:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 5:57 pm   Ja rowniez polecam Dermed:)

Ja rowniez mialam kiedys problemy z tradzikiem i pozostalosciami po nim..Zaczelam chodzic wlasnie do Dermedu i efekty byly zadowalajace..Teraz juz prawie nie mam blizn po tradziku-no moze jeszcze troszke-ale to juz nie to samo co kiedys..Robie sobie dodatkowo 2 razy do roku zabiegi(bo jestem kosmetyczka wiec robie sobie sama) z zastosowaniem kwasow owocowych i to daje rowniez doskonaly efekt..Polecam zarowno mikrodermabrazje wlasnie w DERMEDZIE jak i zabiegi z kwasami owocowymi:)Efekty gwarantowane!!!pozdrawiam..
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 12:46 pm   

Ja używałam na razie tylko domowej mikrodermabrazji (na razie AVON Anew, ale zamierzam kupić zowy zestaw Oriflame). Efekry są na pewno lepsze niż po zwykłym peelingu, ale to nie jest na pewno to co profesjonalny zabieg. Cudów (np. wygładzenia blizn) spodziewać się nie można... Ale cera ładnie się oczyszcza i wygładza na kilka dni.
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 02, 2006 9:53 pm   

Forumki a nie orientujecie się może jak dziaŁa i czy warto spróbować stosować zestaw kosmetyków Vichy Normaderm System Odnawiający "Czysta Skóra"? Czy to dziaŁa tak jak mikrodermabrazja? Czy jest skuteczne? Na jak dŁugo starcza jeden zestaw? A może jednak lepiej zainwestować w zabieg mikrodermabrazji w salonie kosmetycznym/dermatologicznym (jak Dermed)? Poradźcie :!:
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 9:08 am   

Ja wlasnie tez sie zastanawiam nad mikrodermabrazja. Namawia mnie na ten zabieg moja kosmetyczka. Ona go robi razem z zastosowaniem kwasow owocowych + stosowaniem pozniej przez jakis czas odpowiedniego kremu (oczywiscie jesli jest potrzeba). Na razie dostalam od niej jego probke kremu "po" i mam zobaczyc czy przed zabiegiem nie bedzie on mnie uczulal lub cos w tym rodzaju.
Sam zabieg wykonuje sie tylko w okresie pozna jesien/zima - nie mozna sie pozniej wystawiac na slonce (rowniez solarium przez jakis czas odpada). Ja mam z kolei problem z tzw. choroba kasjerek (wlasnie sie dowiedziala, ze to co mi wyskakiwalo co jakis czas na brodzie - male czerwone chrostki i schodzaca skora - tak sie nazywa - leczylam to wczesniej u dermatologa ale on nie wpadl ze to jest wlasnie to) i mozna to zlikwidowac tylko przez mechaniczny peeling lub wlasnie mikrodermabrazje (jest bardziej delikatna od mechanicznego peelingu).
Moja kosemtyczka opowiedziala mi o tym jak to bedzie wygladac. Z uwagi na fakt, ze slub za 5 m-cy wiec na zabieg powinnam sie zdecydowac juz teraz (2 - 3 powtorzen, zeby byly efekty) razem z kwasami + odpowiedni krem. Wtedy w odpowiednim momencie bede mogla isc do solarium i nie bedzie problemu, ze cos mi sie stanie. Mowila rowniez, ze zabieg ten nie pozostawia zadnych sladow i mozna spokojnie wyjsc po nim do ludzi i ze jest bezbolesny.

To tyle co wiem na ten temat obecnie. Jak juz bede po to dam znac jak to wyglada.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Ita 

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 7:39 pm   

Moje doświadczenia z mikrodermabrazja sa nastepujace:jestem w tej chwili po 13 zabiegach zrobiłam je w przeciagu kilku miesiecy raz na dwa tygodnie.Ja robiłam te zabiegi u kosmetyczki, gdyz obecnie mieszkam w wawie i nie chciało mi sie dojezdzac do łodzi do dermedu czego teraz załuje. Moja cera wyglada nieciekawie po powaznych zaburzeniach hormonalnych, które wyleczyłam,a blizny zostały :( Po kazdej mikro.. moja twarz była podrazniona i goiła mi sie około tygodnia. Jesli ktos nie ma blizn polecam,a tym którzy maja blizny niech lepiej ida do dermedu.Teraz Jestem umówiona w dermedzie na dwa zabiegi, a pozniej ide pod laser erbowy w nim moja nadzieja :)
 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 1:30 pm   

Macie już jakieś nowe doświadczenia w tej kwestii?
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 2:23 pm   

piszcie, piszcie, please; ja też jestem żywo zainteresowana tematem!
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 4:20 pm   

EJ nie jestem w 100% pewna ale ten zabieg można wykonać chyba wtedy gdy nie ma już żadnych wyprysków, tylko w celu zniwelowania plam potrądzikowych
 
 
ewuncia80 

Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 7:01 pm   

Ja byłam na mikrodermabrazji 4 razy, niestety w duzych odstepach czasowych (z braku funduszy). Może dlatego nie zauważyłam aby moje blizny po trądziku się spłyciły, ale i tak jestem z niego zadowolona. Skóra robi się gładsza, milsza w dotyku, lepiej wchłania kremy i maseczki bo się delikatnie oczyszcza i złuszcza martwy naskórek
Mnie kosmetyczka powiedziała ze można robić ten zabieg jak mamy jakieś pojedyncze krostki ale na pewno nie jak są stany zapalne.
Zabieg ogólnie nie jest bolesny, zdecydowanie przyjemniejszy niż np. tradycyjne oczyszczanie twarzy.
Co do tych zestawów do mikrodermabrazji dostępnych w sklepach to są one dobrym uzupełnieniem zabiegfów u kosmetyczki ale chyba nie są w stanie ich zastąpić.
Niedługo pewnie znowu się wybiorę na mikrodermabrazję:)
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 4:50 pm   

zapisałam się do Dermedu na przyszły tydzień, także napiszę po zabiegu co i jak
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 01, 2007 5:54 pm   

Ewuniu ale byŁaś najpierw u dermatologa, który pozwoliŁ przeprowadzić taki zabieg :?:
jak będziesz po to daj znać jak poszŁo, jakie masz samopoczucie i jakie efekty (choć mam pewność, że będziesz wyglądaŁa olśniewającą :D )
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:18 am   

teraz przed samym zabiegiem nie byłam u lekarza, ale moja pani dermatolog wyrażała sie bardzo przychylnie zarówno o dermabrazji jak i złuszczaniu kwasami, także się zdecydowałam, bo nie mam już świeżych wykwitów.
Pani wykonująca zbaieg w dermedzie powiedziała że jak najbardziej się nadaję :]
Zabieg trwał 0,5 h, kosztował 100 pln i nie był bolesny.
Na razie jestem zaróżowiona, ale to ma za parę godzin, lub do jutra w zależności od typu skóry zejść, więc jeszcze dopiszę czy widzę efekt wygładzenia.
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:26 pm   

to może ja też bym się wybraŁa
tylko nie wiem co lepsze - wykonać ze 2 zabiegi oczyszczania twarzy czy 1 mikrodermabrazję, a może mikroderm... i oczyszczanie :?: Tyle, że to tak maŁo czasu do ślubu i boję się, że cera nie wróci do równowagi przed ślubem :?
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 10:40 pm   

Asiu nie stresuj mnie - ja mam o tydzien mniej czasu do ślubu a do tego jeszcze sie wcale w tym sezonie nie opalałam (a Ty tak) więc MUSZE zdążyć :)

Powiem Ci że zaczerwienienie już zeszło i widzę różnicę, oczywiście nadal mam ślady potrądzikowe, (myślę że dopiero za pół roku jest szansa na ich wyeliminowanie, po kilku jeszcze mikrodermabrazjach lub złuszczaniu kwasami owocowymi) ale czuję że mam spłyconą warsę naskórka, yzn taki gładszy i naprawdę jestem zadowolona.

Co do oczyszczania mechanicznego to powiem Ci że osobiście jestem przeciwna, bo swego czasu mocno mi to pogorszyło stan cery...Tak więc przemyśl.

Muszę teraz chronić twarz filtrami przez około 2 tyg, także jeśli już nie pójdę na 2 zabieg, mogę się poopalać jeszce w lipcu. Zobaczę jak będę widziała poprawę i stan mojej skóry przez kilka następnych dni i jutro dopytam jeszcze dermatologa.
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 02, 2007 10:49 pm   

ja nie myślaŁam o oczyszczaniu mechanicznym tylko takimi specjalnymi maseczkami i kwasami więc to chyba nie powinno zaszkodzić.
Już sama nie wiem
ale cieszę się, że Ty się dobrze czujesz, że z cerą wszystko ok i pomyśl, że takie zaróżowione dziwuszki wyglądają zdrowo i rumianie :mrgreen:
daj znać co Ci powiedziaŁ dermatolog :)
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 10:52 pm   

za kwasami jestem w 100% (chioć też podobno trzeba ograniczyć opalanie (co ja tak ciagle z tym opalaniem :x )
Moja skóra powiem Ci jest dość mocna, stwierdzam mimo, a może dzięki stosowaniu tysiąca różnych specyfików dermatologicznych i kosmetycznych od jakichś kilkunastu lat...więc już zaróżowienie minęło!
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 02, 2007 10:55 pm   

no to super
to może mi doradzisz - mogę sobie zrobić mikrodermabrazję a potem takie oczyszczanie :?: czy może jednak poprzestać tylko na oczyszczaniu albo tylko na dermabrazji :?: Już sama nie wiem :? i boję się, że jak się będę dŁugo zastanawiaŁa to nic nie wyjdzie ani z jednego ani z drugiego
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 11:00 pm   

Sajonara6 napisał/a:
...to może mi doradzisz - mogę sobie zrobić mikrodermabrazję a potem takie oczyszczanie :?: czy może jednak poprzestać tylko na oczyszczaniu albo tylko na dermabrazji :?: ...


miałam dokładnie ten sam problem...ale bałam się że podwójny zabieg może mieć katastrofalne skutki, więc wybrałam pojedynczy...a więc decyzja nalezy do Ciebie, chyba że ktoś jeszcze Ci doradzi, może nawet tu na forum...
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 9:10 pm   

Ja tez mam zamiar skorzystac z zabiegow mikrodermabrazji w Dermedzie. Rzeczywiscie traktuja tam klientow lepiej niz bardzo dobrze i jestem pewna, ze wszystko bedzie przeprowadzone profesjonalnie. Musze jak najszybciej pozbyc sie potradzikowych blizn :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 9:37 pm   

Ja stosuję domową mikrodermabrazję z tlenkiem glinu Oriflame. Efekty są ekstra - tak gładkiej buzi nie miałam w życiu! :oops:
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 9:50 pm   

Kati a jaka cena jest tego?? :) i może jakiś link do strony z opisem :)
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 6:34 am   

http://www.wizaz.pl/kosme...p?produkt=16263


cena w promocj to około 40 zł - bez promocji 80 zł
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 8:18 am   

a na ile "zabiegów" mniej więcej starcza takie opakowanie?? :) wiem że jestem upierdliw ale w sumie interesowało by mnie to mam dość kłopotliwą cerę twarzy :razz:
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Paź 23, 2007 6:50 am   

Nie mam pojęcia... to tubka 50 ml ale używa się na raz kleks wielkości paznokcia np. wskazującego :mrgreen: wydajne :)

Ja jestem zadowolona

Pamiętaj tylko że nie wolno na wypryski - jak każdego peelingu zresztą (bo to taki peeling tylko drobniuteńki)
_________________

 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 8:46 pm   

jestem konsultantka oriflame i chcialam Wam przyblizyc informacje na temat mikrodermabrazji w oriflame

http://www.oriflame.pl/fl...729&wHeight=583


sama jeszcze nie urzywalam ale mam zamiar, bo moja cere tez tego potrzebuje :zalamany:
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 9:41 pm   

To ja wklejam opis tej z Avonu :)


Cytat:
Mikrodermabrazja to zabieg złuszczający, który wykorzystuje
mikrocząsteczki tlenu aluminium w celu mechanicznego usunięcia martwego naskórka.
Nowy produkt z linii Anew Clinical stanowi domową kurację o zaletach
profesjonalnej dermabrazji - mikrokryształki ścierają naskórek mechanicznie,
złuszczają starą warstwę skóry, odkrywając świeży, nowy naskórek.
Ponadto produkt skutecznie usuwa ze skóry zanieczyszczenia , nadmiar sebum i
oczyszcza zatkane pory.

Sposób stosowania:

Okrężnymi ruchami wmasowywać niewielką ilość w wilgotną skórę przez
około 1-2 minuty. Należy omijać okolice oczu. Następnie dokładnie
spłukać wodą i nałożyć preparat nawilżający z filtrem przeciwsłoneczny.
Stosować 2-3 razy w tygodniu, średnio, co drugi dzień. Bardziej delikatna
skóra może wymagać rzadszego stosowania. Należy pamiętać by nie
stosować tego samego dnia innych produktów złuszczających ( np. scrubu, peelingu
itp.)

Rezultaty stosowania:

Po jednokrotnym zastosowaniu: błyskawicznie zmiękcza, wygładza i
oczyszcza skórę
Po 2 tygodniach stosowania: kolor i gładkość skóry wyraźnie się
poprawia
Przy regularnym stosowaniu: zmniejsza płytkie zmarszczki, przebarwienia i
skutki fotostarzenia się skóry.

Skład:

? Mikrokryształki tlenu glinu � usuwa martwy naskórek
? Ekstrakt malwy � działa przeciwzapalnie i kojąco
? Bisabolol � uspokaja i koi podrażnienia
? Olejek awokado � zawierający witaminy: A, B, D, E, PP, wygładza i
regeneruje

Dla kogo:
Stosowanie produktu zalecane jest niezależnie od wieku � w zależności od
potrzeb skóry.

_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 9:43 pm   

Też "działam" w oriflame ;)
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 10:14 pm   

mischelle a używałaś to z avonu?? i jaka cena u was jest :)
_________________
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 10:43 pm   

w oriflame kosztuje teraz 84 zl, jak jest w promocji to ok polowe taniej albo wiecej, nie pamietam. tez jestem ciekawa ceny w avonie.


no i moze ktos uzywal i tego i tego i ma jakies porownanie...
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 11:00 pm   

lmyszka napisał/a:
mischelle a używałaś to z avonu?? i jaka cena u was jest :)


Używałam i polecam.Teraz też sobie zafunduję.
Cena to 49,90 za 75ml, ale bardzo często jest w promocji.(Chociaż równie często nie ma go w ogóle w katalogu :roll: - był w 11 i 12 - teraz nie ma w ogóle:13-14-15)
Teraz będzie za 6 tygodni w K16 za 29.90, ale tylko w ofercie dla konsultantek (jak masz jakąś zaufaną).
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Pon Paź 29, 2007 11:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 10:39 am   

nie mam :( a ta cena 30 zł jest super :) a co to znaczy że dla konsultantek?? czyli że dana konsultantka może wziąć tylko 1 sztukę??
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 11:55 am   

Może wziąć dowolną ilość - pod warunkiem,że wystarczy :)
Jest to oferta netto dla konsultantek do wyczerpania zapasów magazynowych (jest ryzyko,że może nie przyjść).Jak chcesz to mogę spróbować Ci ją zamówić, ale dopiero za 6 tygodni.
Po za tym będzie Nowa wersja tej Mikrodemabrazji w Katalogu 2(w styczniu): Zaawansowany system dermabrazji <Anew Clinical> za 42.90
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 12:03 pm   

wolała bym tą tańszą na razie :) jak ci się uda złapać to poproszę :)
_________________
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 2:05 pm   

A ja mam konsultankę Avon, która udostępnia mi ofertę netto dla konsultantek :) Będę ja musiała przyatakować za 6 tygodni :)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 2:39 pm   

To miejmy nadzieję, że dla wszystkich starczy :wink: :lol:
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 3:13 pm   

mischelle to ja zamawiam jak by się udało :) trza było na forum nie klepać o tym bo tak w świat pójdzie :D
_________________
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 10:18 am   

w aktualnym katalogu oriflame jest za 39,90 ale niestety nie mam pieniazkow i chyba na swieta musze cos odlozyc bo mam coraz gorsza sytuacje.
poczekam az nastepnym razem bedzie w promocji.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl