Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
mikrodermabrazja
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 17, 2007 12:33 pm   

można kupić ten kosmetyk na Allegro - znalazłam za 33 zł
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 12:41 pm   

ale + przesylka...

ja jest konsultantka wiec mam troche taniej.

ale jakos kosmetykow bym nie chciala na allegro kupowac.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 17, 2007 4:45 pm   

ja kupuję i jakoś nigdy się nie zawiodŁam
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 11:12 am   

Dzieki monika_zyga za info. CHyba sie skusze :) Niech tylko znajde konsultantke...
Weszlam na strone Oriflame i tam jest ten zestaw (w promocji za 39,00), ale czemu go nie ma w katalogu?
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 11:29 am   

no wlasnie tego nie wiem, tez przejrzalam caly katalog, ale spokojnie mozna wpisac kod w zamowienie i jesli na stronie podaja taka cene to w takiej bedzie.

ja jestem konsultantka, wiec jakbys chciala...
tylko nie wiem gdzie pozniej bym Ci dala...
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 11:42 am   

aka napisał/a:
Dzieki monika_zyga za info. CHyba sie skusze :) Niech tylko znajde konsultantke...
Weszlam na strone Oriflame i tam jest ten zestaw (w promocji za 39,00), ale czemu go nie ma w katalogu?


Jest w katalogu 17 od 3 grudnia ;)
_________________

 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 11:44 am   

no tak ale chodzi o to ze teraz tez jest w promocji a nie pokazali tego w katalogu...
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 12:45 pm   

A moze tak tylko informacyjnie na razie podaja. I kupic zestaw bedzie mozna dopiero od 3 grudnia?
monika_zyga, jezeli chodzi o kupno, to ja sie najpierw rozejrze, czy nie mam jakiejs znajomej konsultantki (zeby nie bylo problemu z odbiorem). Jak nic nie znajde to sie zglosze do Ciebie :)
_________________
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 1:04 pm   Mikrodermabrazja..

Ja byłam na zabiegu "mikrodermabrazji " 3tygodnie temu w DERMEDZIE - Centrum Dermatologi Estetycznej na Piotrkowskiej 48 ..Za zabieg ktory trwał okolo 10 minut zapłaciłam 130zł,na nastepny juz jestem umowiona 10.marca.2008r.
W dniu zabiegu buzia moja byla dosyć mocno zaczerwieniona,dosc mocno napieta..na drugi dzień zaczęła sie juz zluszczac dość intensywnie,ale po 3 dniach juz prawie wszystko zeszlo i znow buźka była ok..Różnice niewielka juz widze,ale juz po drugim zabiegu pewnie bedzie bardziej widoczna..Polecam wszystkim ten zabieg,bo buzka naprawde jest delikatniejsza,bardziej napieta i swieza..Mnie głownie chodzi o zlikwidowanie blizn po tradzikowych wiec na efekt taki jaki mnie satysfakcjonuje musze poczekac jeszcze troszke -tzn minimum 6 zabiegow musze zrobic w odstepach 1 miesiecznych,ale ja robie jeszcze tylko 2 razy ten zabieg przed wakacjami,poniewaz uwielbiam kapiele sloneczne,a podczas kuracji niestety nie mozna wystawiac skory na slonce...Polecam wszystkim ten zabieg ktorzy maja problematyczna cere lub cere ze zmarszczkami,poprawa gwarantowana :) :) :) :)
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 8:44 pm   

Po miesiącu ponad niezbyt regularnego używania kosmetyku Oriflame mogę powiedzieć, że trochę wygładza skórę. Liczyłam na więcej, ale z drugiej strony nie dziwię się, że efekty nie są takie jak po profesjonalnym zabiegu u kosmetyczki.
_________________
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 9:51 am   

Tak to prawda,ze nie ma porownania..Ta mikrodermabrazja domowa dziala jak zwykły peeling gruboziarnisty,po ktorym złuszczanie nie jest praktycznie widoczne po tym zabiegu,natomiast po zabiegu u dermatologa efekt jest praktycznie natychmiastowy no i złuszczanie jest duzo bardziej nasilone i trwa jakis okres okolo 1 tygodnia :smile: :smile: :smile: ale cos za cos :razz: :razz: :razz:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 7:12 am   

Różnica jest z pewnością, ale "m" z oriflame czy Mary Kay z pewnością nie należy do grubo ani nawet drobnoziarnistych (taka jest większość peelingów). Zawierają one tlenek glinu i są jak hmm opiłki w kremie... :)
_________________

 
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 10:27 am   

oki,rozumiem ale chodzi mi o to ze mikroderm. domowa mozna porownac do peelingu grubo badz srednio ziarnistego..ale to nie to samo co zabieg u kosmetyczki czy dermatologa(pewniejszy zabieg i bardziej bezpieczny u lekarza dermatologa) :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 8:55 pm   

mikrodermabrazja to bardzo fajny zabieg. Jestem po 5 zabiegu i moja buzia wygląda rewelacyjnie. Zawsze borykałam się z ziarnistością na czole, z rozszerzonymi porami. A po mikrodermabrazji problem zniknął. Efekt widać już po pierwszym zabiegu i to jest w tym bardzo fajne. Zabieg nie boli, jest przyjemny.
Jak skończę serię to za jakiś czas ją powtórzę.
Jedynie co, to trzeba po zabiegu oić sporo wody, bo skóra się złuszcza. Trzeba też używać kremu nawilżającego.
_________________
 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 3:19 pm   

Byłam wczoraj u kosmetyczki i rozmawiałyśmy właśnie o mikrodermabrazji.
Umówiłam się z nią najpierw na tradycyjne oczyszczanie twarzy a po jakimś czasie na mikro- z tym że ona niestety nie wykonuje tego zabiegu.
Koleżanka dała mi namiar na kosmetyczkę, która robi go za 100zł (z tego co sie orientowałam to atrakcyjna cena). ;)
Znacie może jakieś salony/kosmetyczki godne polecenia :!:
_________________
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 10:29 pm   

Ja właśnie zaczęłam serię zabiegów, ale już po pierwszym zabiegu buzia była zupełnie inna.. Jak na razie jestem bardzo zadowolona...jak mówi moja pani kosmetolog teraz jest podobno najlepszy okres na robienie tego typu zabiegów bo nie ma dużego nasłonecznienia. Płacę 100 zł , a do końca lutego mają promocję 20%. I przede wszystkim dziewczyna wie co robi, powiedziała o pielegnacji , o wszystkich za i przeciw. ;)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 10:42 pm   

ja bym chciaŁa wreszcie zrobić sobie mikrod. ale zastanawiam się czy w okresie karmienia piersią można :? Nie bardzo wiem czy jakieś skŁadniki użyte w zabiegu nie dostaną się do organizmu i do mleka
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 10:46 pm   

W sumie nie używa się zadnych kosmetyków...tylko do demakijażu.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 8:33 am   

ja to się relaksuję przy tym zabiegu. Wbrew pozorom jest przyjemny. A słyszałam nieraz od klientek, że nie chcą mikrodermabrazji bo to boli... A ma nie boleć.
Dzisiaj chyba się skuszę na kolejny zabieg z serii 8) o ile tylko "moja kosmetyczka" znajdzie dla mnie czas :smile: najwyżej pobawię się w Zosię Samosię :smile:
_________________
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 8:54 am   

Laura a gdzie chodzisz na te zabiegi, jeśli mogę spytać? :)
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 4:03 pm   

Ja się właśnie jutro wybieram na mikrodermabrazję. Chyba, że kosmetyczka stwierdzi, że najpierw zaczniemy od zwykłego oczyszczania. W tym salonie co idę sama mikro ma kosztować 80 lub 90 zł
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 6:07 pm   

Ja robiłam serię zabiegów przed ślubem. Niedługo wybieram się znowu. Niestety cerę mam kiepską i pojawiają mi się przebarwienia od wyprysków, które tylko eksfoliacja albo mikrodermabrazja są w stanie wyrównać.
Uważam, że warto.
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 7:21 pm   

doni_iza napisał/a:
Laura a gdzie chodzisz na te zabiegi, jeśli mogę spytać? :)




Na Piotrkowską 28...jeżeli chcesz to podam Ci numer na priv ;)
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 10:01 am   

Ja planuje wybrac sie niedlugo do Euro stylu na konsultacje,po ktorych bede wiedziala czego potrzebuje moja twarz..i od czego zaczac,ale pewnie bez oczyszczania mikrodermabrazji sie nie obedzie..mam nadzieje ze do slubu poprawi sie moj stan tawrzy
_________________
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 9:06 am   

Dziewczyny jak długo utrzymują się efekty po kilku zabiegach mikrodermabrazji? No i jak długo opalać się potem nie można? Bo muszę z tym zabiegiem tak wycelować, żeby skora na ślub była ładna, ale żebym jeszcze opalić się zdążyła :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 12:14 pm   

Opalać się nie można co najmniej 2 tyg, ale ja odczekałam dłużej. Około miesiąca chyba. Efekt utrzymuje się dłogo. Więc zabieg można zrobić nawet 3 miesiące wcześniej. W moim przypadku chodziło głównie o zlikwidowanie plam i zgrubiałej skóry po zimie, więc spokój miałam do następnej zimy ;)
No i jeszcze musisz pamiętać, że skóra łuszczy się do dwóch, trzech tygodni po zabiegu i nie należy jej wtedy nawilżać, bo przecież w dermabrazji o złuszczenie naskórka chodzi. I najważniejsze, że w zależności od cery może wystarczyć 1 zabieg, a może być potrzeba zrobienia 3 czy 4, a nawet więcej. Zabiegi powtarza się co tydzień-dwa. Każdy następny zabieg daje coraz większy efekt, tzn, po pierwszym może być niewiele widać, a po drugim i trzecim różnica jest już ogromna. Przynajmniej u mnie tak było.

Najlepiej pójść do salonu, w którym będziesz to robić i zapytać kosmetyczkę jak ocenia twoją skórę - ile zabiegów, co ile dni (mojej babci kazali nie częściej niż raz na miesiąc przychodzić, ostatni zabieg dwa tyg przed weselem) i ile trzeba odczekać z opalaniem. Bo każda buzia jest jednak inna. ;)
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 2:33 pm   

A to łuszczenie jest bardzo widoczne? I jakim kremem się wtedy smarować?
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 2:51 pm   

To wygląda tak jakbyś miała suchą skórę. Nie schodzi całymi płatami, tylko tak delikatnie (przynajmniej u mnie). Ja mam cerę tłustą więc nie smaruję się wtedy niczym. Tylko przecieram twarz mleczkiem kosmetycznym na noc, a na dzień nakładam podkład.
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 3:15 pm   

Ewo, dzięki za informacje :) właśnie umówiłam się do kosmetyczki na konsultacje na środę, zobaczymy co powie.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 3:37 pm   

Ja słyszałam, że mikrodermabrazja nie zawsze przynosi spodziewane efekty. Podobno lepsze są zabiegi kwasami ale nie tymi u kosmetyczki tylko u lekarza dermatologa (są w większym stężeniu) . Czy ktoś może wie coś więcej na ten temat?Sama stoję przed dylematem co zrobić z moją buzią...
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 3:40 pm   

Mnie ta kosmetyczka po to kazała przyjść na konsultację, żeby ocenić co będzie lepsze, bo powiedziała, że mikrodermabrazja nie u każdego przyniesie spodziewany efekt. Także może też umów się do kosmetyczki czy dermatologa i wszystkiego się dowiesz :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 3:42 pm   

Chyba zależy co chcesz osiągnąć. Jeśli o mnie chodzi to ja usuwam przebarwienia po zmianach trądzikowych i innych wypryskach. Miałam kilka razy robione kwasy (eksfoliacja) u kosmetyczki i efekt nie był zły. Ale bardziej całościowo i lepiej moim zdaniem działa dermabrazja. Tylko jest o niebo droższa.
A u dermatologa to nie wiem jaki jest efekt. Może najpierw trzeba się zastanowić nad celowością wizyty u dermatologa, bo może będzie to działanie zbyt drastyczne na niewielkie problemy skórne.
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 3:58 pm   

Ja mam przebarwienie na policzku (nie wiem skąd :roll: ) no i do tego te rozszerzone pory :evil: i właśnie te dwie rzeczy chcę zlikwidować.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 8:25 pm   

ja widzę u siebie dużą poprawę po mikrodermabrazji. Miałam porozszerzane pory, skóra miejscami mi się przesuszała. I naprawdę jest dużo lepiej.
_________________
 
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 7:55 pm   

Ja nie mam jakiś problemów z buzią ale już po jednym zabiegu jest różnica, przede wszystkim pory są mniej widoczne i jest gładziutka :lol: Polecam wszystkim ten zabieg
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 8:34 pm   

misia-misia napisał/a:
ja widzę u siebie dużą poprawę po mikrodermabrazji. Miałam porozszerzane pory, skóra miejscami mi się przesuszała. I naprawdę jest dużo lepiej.


ja tez.. bylam i jestem zachwycona. juz nie moge sie doczekac kolejnego zabiegu.. mam wrazenie, ze to jest silnie uzalezniajace.

a jak wrocilam do domu po zabiegu, to sie glaskalam po twarzy jak wariatka, bo nie moglam uwierzyc, ze jestem taka gladka! kazalam mojemu mezowi tez sie glaskac i porownywac, kto jest gladszy - ja czy Franek.. ale niestety.. nawet mikrodermabrazja nie zlikwiduje 30 lat roznicy ;/

ale uczucie jest absolutnie wspaniale.... chyba sobie znowu pojde za tydzien :) daleko nie mam..........
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 11:29 pm   

Zapisałam sie na mikrodermarazję za 1,5 tyg :D Juz nie mogę sie doczekać :smile:

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2009 10:57 am ]
Jestem już po ;) wczoraj miałam zabieg, po którym odczuwałam miejscowo lekkie pieczenie. Dziś skóra wyglądał ładnie, nie jest zaczerwieniona i nie łuszczy się. Nałożyłam krem i buźka jest promienna :smile:
_________________
 
 
maybe_baby 

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 06, 2009 7:21 pm   

Ja byłam ostatnio na zabiegu miesznaym trochę mikrodermabrazji i krótki zabieg z kwasów. Efekt jest super, duzo lepszy niż sama mikrodermabrazja. Moja kosmetyczka namawia mnie na teraz tylko na same kwasy i chyba sie zgodze póki słonka jeszcze tak dużo nie ma. Skóre mam teraz dużo gładszą, bardziej promienną i mniejsze pory. Mniam...:)
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 10:33 pm   

I ja się skusiłam na zabieg :) Jak dla mnie był troszkę bolesny. (Z tego co tu czytałam to raczej nie odczuwałyscie bolu, wiec moze po prostu mam wrażliwsza buźke.) ale da sie przezyc- czego sie nie robi zeby piekna byc :razz: Po zabiegu jestem jeden dzien i jestem jeszcze troche zaczerwieniona, ale nie na tyle żeby mi to w jakis sposob przeszkadzalo. Buzia jest gladsza, póki co łuszczenia zadnego nie zaobserwowałam. Na kolejny zabieg wybieram sie za 2-3 tygodnie. Zobaczymy co dalej z tego bedzie :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 10:38 pm   

a czy poddając się takiemu zabiegowi można chodzić do solarium ? czy to nie podrażni skóry ?
_________________
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 10:45 pm   

mi dermatolog poradzil, żeby poki co solarium sobie odpuścić...nie wiem jak jak to pogodze z checia posiadania pieknej opalenizny w dniu slubu. Coś za coś.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 10:50 pm   

a to tak na jaki czas nie można chodzić do solarium ? w sumie, ja dopiero mogę ze względu na oczy iść ok. czerwca do solarium, ale nie wiem czy takie zabiegi już powinnam robić, czy nie za wcześnie jest, a ile płaciłaś ? :)
_________________
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:06 pm   

Wydaje mi sie, że jeszcze możesz poczekać z takim zabiegami. Żeby był jakis większy efekt to ponoć dobrze powtorzyć te zabiegi w odstepie 2-3 tygodnie. Ja mam zamiar zrobic 3 albo 4 takie zabiegi dlatego nie wiem czy zdarze sie opalic. Nie wiem dokładnie po jakim czasie mozna isc na solarium, ale przy nastepnej wizycie sie dopytam :)
Płaciłam 100 zł, cena z tego co czytałam/słyszałam standardowa.
Aaa, i na zabieg wybrałam dermatologa. Jakoś bardziej ufam lekarzom niz kosmetyczkom :wink: Tymbardziej, że cały czas mam problemy z cera :-?
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:29 pm   

muszę coś Wam dziewczynki sprostować. Nie istnieje coś takiego jak np.krem dający efekt mikrodermabrazji, jeśli coś takiego znalazłyście bądź kupiłyście to jest poprostu shit. Jaki krem zetrze wam 3 warstwy naskórka? Żaden, to proste tak? Ale poddając się zabiegowi mikrodermabrazji w salonie kosmetycznym jest widoczny efekt i zabieg jest poprawnie wykonany. Macie możliwość wyboru rodzaju mikrodermabrazji. Możecie wybrać mikrodermabrazję diamentową, gdzie przy użyciu głowic diamentowych zostają ścierane warstwy naskórka, korundową gdzie głowice są zrobione z kryształów tlenku glinu i delikatnie ścierają naskórek, bądź 3 opcja tlenowa, gdzie czystym tlenem i solą fizjologiczną pod ciśnieniem jest oczyszczana skóra. Każda cera inaczej reaguje na mikrodermabrazje także UWAGA! Osoby które chcą iść na zabieg przed ślubem jest niekoniecznie wskazane zwłaszcza przy cerach trądzikowych, ponieważ po mikro następnego dnia mogą gdzie nie gdzie na twarzy wystąpić zmiany trądzikowe! Na taki zabieg jest dobrze pochodzić w sesjach i nie tuż przed ślubem. Wskazaniem do mikrodermabrazji są blizny, rozstępy, trądzik, przebarwienia, zmarszczki lub zmiany potrądzikowe. Przed ślubem najlepiej byłoby zaleczyć trądzik.

[ Dodano: Wto Kwi 13, 2010 9:30 pm ]
martka napisał/a:
dlatego nie wiem czy zdarze sie opalic. Nie wiem dokładnie po jakim czasie mozna isc na solarium


a czy opłaca Ci się chodzić na solarium i jednocześnie chodzić na zabiegi mikrodermabrazji jak mikrodermabrazja ściera warstwy naskórka?
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 10:49 pm   

diamond napisał/a:
a czy opłaca Ci się chodzić na solarium i jednocześnie chodzić na zabiegi mikrodermabrazji jak mikrodermabrazja ściera warstwy naskórka?

w ten sposób to byłaby raczej głupota, raczej mialam na mysli kiedy wykonac ostatni zabieg zeby jeszcze moc wejsc na solarium :)
A wlasnie!Lekarz mi powiedział, ze okoła miesiaca powinno się odczekać zanim zdecyduje sie na opalanie.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 2:01 pm   

tak ponieważ możesz zafundować sobie przebarwienia na buzi
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
maybe_baby 

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 8:09 pm   

Jas łyszałam że tydzień to takie totalne minimum, jeśli nie musisz raczej nie opalaj sie przez dwa tygodnie.
 
 
Wurzel 

Dołączyła: 25 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: bdg
Wysłany: Sob Cze 25, 2011 10:57 am   

Pamiętajcie tylko, że dermabrazja to scieranie naskórka. Troszke boli :)
_________________
Polecam dermabrazja i hydrokolonoterapia
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Cze 25, 2011 11:59 pm   

boli ale jaki cudny efekt:)
ja zawsze jednak polecam zrobić maskę łagodząca czy algi co nie każdy robi:) powinniśmy unikać słońca do momentu pozbycia się rumienia po zabiegowego
_________________

 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 9:02 am   

Mnie uczono że mikrodemrabrazja ma nie boleć! I nie robi jej się ani latem ani zimą.
Latem wiadomo z racji opalania.
Bo jaką mam pewność, że klientka przyjdzie zrobi zabieg i ja jej powiem 2 tyg bez słońca a ona nie pójdzie na słońce?
Dlatego ja latem nie robię ani zimą.

Chociaż ostatnio zrobiłam wyjątek - dla siebie i wczoraj zrobiłam sobie.
Efekt boski! No ale ja unikam słońca jak ognia i w cieniu chodzę jak coś.
Z odczuć napiszę tylko że było lekkie pieczenie w ciągu pierwszej godziny. Ale to dlatego, że nie nałożyłam sobie maski :lol: bo zabieg robiła w przerwie między klientkami :lol:

A czemu się nie robi kwasów i mikro latem i zimą? Bo mogą porobić się przebarwienia jak ktoś nie dopilnuje ochrony po zabiegu.
Zresztą nawet jak ktoś zrobi zbieg w pochmurny tydzień to si jeszcze nic takiego.
Ale zazwyczaj klientki przychodzą na serie zabiegów. A liczyć że brzydka pogoda będzie kilka tygodni - raczej nie można :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl