Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Z czego jesteście dumni?
Autor Wiadomość
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 19, 2010 10:25 am   Z czego jesteście dumni?

Były już tematy typu jest mi smutno,jestem zła,dobre i złe wieści,a tematu,że jesteśmy z czegoś dumni nie znalazłam.Jak jest taki temat to proszę o usunięcie :smile:
Może jesteście dumni np z osiągnięć swoich,męża,dziecka i chcieli byście się tym podzielić z innymi? :razz:
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 11:00 am   

Jestem dumna ze swojego narzeczonego-bo jest bardzo mądry i wytrwały:)
Z siebie ponieważ wmawiano mi, że jestem beztalenciem językowym (bardzo pedagogiczne podejście...) a ja już ich znam 3 (obce) i za miesiąc zaczynam naukę kolejnego:)
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 11:46 am   

Jestem dumna z mojej mamy, bo gdy byłam mała rozwiodła się z mężem alkoholikiem i zapewniła mi cudowne i szczęśliwe dzieciństwo, wychowując mnie sama.

Jestem dumna z narzeczonego, że bez znajomości i kasy dąży do celu, przeprowadził się dla mnie do Warszawy i znalazl swietną pracę, a teraz chce iść na międzynarodowe studia w temaqcie, o korym nie mam pojęcia:)

Z siebie jestem dumna, bo kiedys, w liceum, zaplanowałam sobie zawod i chciałam pracować w tv i udalo mi się ten cel osiągnąć, również bez znajomości i mamy posiadającej swój wlasny program. Wyprowadziłam się sama do obcego miasta i poradziłam sobie.
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Sie 19, 2010 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bian 


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 12:14 pm   

Z mamy, która po trzydziestce zdecydowała się zrobić magistra. Miała na co dzień na głowie pracę na pełen etat, dwójkę dzieci, męża, psa, a jednak wytrwała pięć lat studiując chemię i zakończyła studia z bardzo dobrym wynikiem.

Z taty, który choć jest po zawodówce, jest niezwykle obrotnym człowiekiem. Bez problemu kilka lat temu przekwalifikował się, a co najważniejsze jest niezwykle oczytany i potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Z M., który trzy lata temu rzucił wszystko w Białymstoku i bez grosza przy duszy przeprowadził się do mnie do Łodzi, a teraz pnie się do góry w branży kwiatowej, a co więcej w weekendy sędziuje siatkówkę i w tym roku będzie walczył o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 12:16 pm   

Bian, obrotna rodzinka, gratuluje zdeterminowanego narzecznego:) Niełatwo było naszym facetom rzucić wszystko w swoim mieście i przeprowadzić się...
 
 
 
kamilla1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 294
Skąd: ciuchciolandia
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 12:20 pm   

jestem dumna ze rozstalam sie z facetem po 5 latach zycia w toksycznym zwiazku
_________________

 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 16, 2011 2:01 pm   

Malena napisał/a:
Niełatwo było naszym facetom rzucić wszystko w swoim mieście i przeprowadzić się...
Mój narzeczony też przeprowadził się do mnie 400km i jestem z niego dumna.Ja nie wiem jak by to było jak to ja bym się miała wyprowadzić w jego strony.Tęskniła bym pewnie :roll:

[ Dodano: Sob Lip 02, 2011 5:37 pm ]
Jestem dumna z mojego A. bo z niego jest taka złota rączka, wszystko sam potrafi zrobić, nie musimy komuś płacić za remont, bo sam wszystko zrobi :P

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2011 9:19 am ]
Jestem z siebie dumna bo przejechałam całą drogę z zachodniopomorskiego do domu pierwszy raz [smilie=d045.gif] [smilie=d045.gif] [smilie=d045.gif] [smilie=d045.gif]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl