Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
W co wy gracie...
Autor Wiadomość
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 11:42 am   

Moja lista:
- Seria Wiedźmin (obecnie tnę w 3)
- Seria GTA (od I do V, obecnie tnę w V)
- Seria Diablo
- The Walking Dead
- Tomb Raider
- Battlefield
- Seria Mass Effect
- Seria The Sims
- Settlers III
- Titan Quest
- Harry Potter: Zakon Feniksa i Książę Półkrwi (lubię sobie połazić po Hogwarcie :razz: )

No i czasem wracam do starych gier typu Anno 1602, Corsairs, Contra i inne ;)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 11:44 am   

Catylyn89, grasz w Diablo III na konsoli? Może pociśniemy razem? 8)
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 11:52 am   

Dorotka_ napisał/a:
Catylyn89, grasz w Diablo III na konsoli? Może pociśniemy razem? 8)


Jak się dorobię konsoli, to będziemy pykać... Teraz kasa poszła na podzespoły do PC (kosmiczne wymogi Wiedźmina 3) :razz:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Paź 21, 2015 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 12:59 pm   

Catylyn89, ło no to szkoda. PS4 jednak fajne jest :smile:
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 2:47 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Catylyn89, ło no to szkoda. PS4 jednak fajne jest :smile:


Ale grafika lepsza na PC, mimo wszystko ;P
_________________
 
 
polanik 

Dołączyła: 02 Lis 2015
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Lis 02, 2015 1:25 pm   

Chyba sobie żartujesz:) Oczywiście, że na ps4 jest znacznie lepsza:)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lis 04, 2015 11:19 am   

polanik napisał/a:
Chyba sobie żartujesz:) Oczywiście, że na ps4 jest znacznie lepsza:)


Eee, nie. :cool:

Wystarczyło, że zagrałam w Wiedźmina 3 na PS4 i mamy Wiedźmina 3 na PC... Różnica jest ogromna w grafice. :cool:

Dla przykładu daję fotki grafiki GTA V





Poza tym, by mieć lepszą grafikę, trzeba kupić nową konsolę, a w PC to tylko kwestia karty graficznej. Mój mąż kupił kartę MSI GeForce GTX 970 (w zestawie miał kod do pobrania Wiedźmina 3) i teraz tniemy na full detalach :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Lis 04, 2015 11:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LouCphR 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 17, 2016 11:32 am   

Cytat:
Ale grafika lepsza na PC, mimo wszystko ;P


Prawda to szczera. IMO konsole i tak dają radę.
Rachunek jest prosty: Modernizacja/nowy PC~ 2-4k+ pln, XBOX one~1200pln.
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią Kwi 22, 2016 9:07 am   

Ja bym pewnie grała, gdybym mogła. Kiedyś zaczęłam KOTORa i do tej pory nie skończyłam, nad czym strasznie ubolewam.
 
 
helmunda 

Wiek: 75
Dołączył: 08 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Kartuzy
Wysłany: Nie Maj 08, 2016 4:26 pm   

Ja dałam się namówić przez mojego brata na grę WorldofTANKS i nawet nawet sobie daję jakoś radę na niskich Tierach :P

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Nie Maj 08, 2016 4:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
montumag 

Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Gru 06, 2016 10:57 am   

Nie przepadam za grami komputerowymi, ale z przyjemnością gram w planszówki.
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2017 3:27 pm   

Trochę tego było. W najmłodszych latach: The Sims, Harry Potter, Beach Life, Kurnik, później nastała era Diablo (1 część miała świetny klimat!), samochodówek (NFS), Cabala, Aiona (takie trochę fantasy). Teraz bardzo rzadko w coś gram wirtualnie, czasem odpalę bilard na WP. Zdecydowanie wolę gry z Empika typu Dobble, Jenga. We wakacje byłam stałych bywalcem salonów gier - Tekken, Jurassic Park, koszykówka, cymbergaj i oczywiście DDR lub PIU ;)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 10:10 am   

kfr89, jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć, dlaczego ludzie grają w Diablo, a tu proszę, nawet jakaś dziewczyna w tę grę grała :D Ostatnio dorwałam się do dodatku do Wiedźmina 3 - Krew i wino. W ogóle cała seria jest uzależniająca, a ten ich dodatek to już w ogóle. Szkoda, że nie chcą wydawać nawet takich dodatków do tej serii, o ile faktycznie wypuszczą niby planową 4 część, która byłaby beznadziejna bez Geralta (rozpisałam się, jakby to było forum o grach, a nie o weselu i ślubie :smile: ). A tak to teraz jeszcze w the sims 4, choć zdecydowanie lepsza była 3, którą sobie chyba odświeżę :wink: Poza tym lubię wszelkie gry RPG takie jak Wiedźmin. Swojego czasu, jeszcze w liceum, lubiłam takie RPG PBF - niemal tak uzależniające, jak granie w gry komputerowe, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Myślę, czy by nawet nie dobrać się do Assassina, bo jakoś wcześniej nie miałam okazji.
_________________

 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 12:56 pm   

Hachiko, diablo bardzo mi się podobało, 1 część była moją ulubioną ;) siedziałam po nocach z kolegami i graliśmy do rana. Nie wiem czy bardziej grałam dla samej gry czy dla dobrego towarzystwa. Oczywiście panowie bardzo się cieszyli, że jestem dziewczyną i miałam z tego tytułu wirtualne profity ;D Assassina tylko podglądałam jak mój luby przechodził, przez pracę nie mam czasu na gry. Byliśmy w kinie na filmie i polecam! Fajne efekty podczas walk no i aktor ^^
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 1:20 pm   

kfr89, ja bym wolała, żeby nie robili filmów na podstawie gier. Wystarczy spojrzeć na to, jak naciąganą serię stworzyli z Resident Evil :( także chyba jednak się nie przekonam do tego, aby obejrzeć, tak samo będzie z Wiedźminem, jeśli Amerykanie stworzą ten film - to będzie nieudane, jak wszystko, za co się biorą.
Granie w miłym towarzystwie jest zawsze super! I może faktycznie dlatego w to grałaś, nie wiem. Ja miałam tak jak mówisz z tymi forami PBF. Świetni ludzie i super zabawa wyobraźnią. Samemu się tworzy "grę".
_________________

 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 8:13 pm   

W co ja nie grałam :D ... mam kilka gier do których mam mega sentyment i wracam od czasu do czasu, mimo że mechanika i grafika są wkurzające. Tak mam z zeus pan olimpu (kocham muzykę i dźwięki z tej gry), heroes 3 oraz lineage 2. Grałam w każde diablo, w każdego assassina, we wszystkie strzelanki świata, od call of duty, przez tomb raidera, po bf i tom clancy. Wszystko z z uniwersum Elder Scrolls, od morrowind do skyrim. Dragon age każda część po stokroć :D . I oprócz tego w 100 innych gier, ja po prostu jestem na bieżąco zawsze. Wiedźmin oczywiście też. Ale tak czy siak moją ulubioną grą jest Mass Effect (wszystkie części, no może dwójka najbardziej), no po prostu kocham całą serię i śnię o tym by ktoś to zekranizował. Nie mogę się też doczekać Andromedy. Obecnie gram w Dishonored 2, lubię skradanki, dishonored i thief to są świetne serie :) ... Wiadomo, że prawie każda z tych gier ma jakieś swoje wady, mniejsze bądź większe. Ale tak czy siak je kocham.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 11:42 pm   

mspp, Zeus jest genialny! Świetna i nie nudna rozgrywka, ciekawe misje i aż chce się je robić. Jeszcze fajna jest Kleopatra. Bardzo podobna do Zeusa, właściwie na tym samym polega, tylko zmienia się cywilizacja, a zatem i troszeczkę rozgrywka. Mam wrażenie, że Kleopatra wymaga więcej skupienia się i uruchomienia szarych komórek. Brakuje takich gier obecnie... :(
_________________

 
 
mocca 

Dołączyła: 28 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: Radomsko
Wysłany: Czw Lut 02, 2017 2:06 pm   

A ja tylko czasem na fejsie w kulki pogram, czyli w Pool'a.
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 9:15 am   

mocca, mnie ostatnio wciągnął na FB maghong (czy jak to się pisze :smile: ) i Pingwiny. Czasami fajnie się odstresować w taki sposób albo zabić czas.
_________________

 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 2:09 pm   

Hachiko ja swego czasu katowałam Mahjong'a na kurniku ;-) zwłaszcza przed nauką do klasówek :-p
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Tysiaa00 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2017 9:08 am   

Oj bardzo dużo tego było :D Aktualnie ograniczam się do (bardziej w celu wyładowania się po pracy):
- CS:GO
- Heroes of might and magic 3 lub 4
- NFS (tutaj różnie)
dodatkowo planszówki, najczęściej "Osadnicy: Narodziny Imperium" (niestety narzeczonego muszę siłą zaciągać czasem żeby zagrać :P ), a tak to książki aktualnie cała seria Rick'a Riordan'a o herosach :)
 
 
Jurek55 


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 0
Skąd: Rzeszow
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 5:38 pm   

Aktualnie na topie jest darmowa gra Fortnite. Razem z kilkoma znajomymi można naprawdę świetnie się bawić przez wiele godzin.
_________________
A wie pan co jest najlepszego w złamanym sercu? (...) Tak naprawdę można je złamać tylko raz. Reszta to ledwie zadrapania
 
 
anjexosdefrgos 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Sty 2022
Posty: 15
Skąd: Skąd
Wysłany: Pią Sty 21, 2022 9:10 am   

Witam. Cóż, wszystko zależy od osoby. Dla kogoś Dark Souls to lekka gra, a dla kogoś RTS. Powinien odnieść się do jakiegoś rodzaju statystyk lub inforamatsionnyh stron jak https://nowekasyna.com/games/slots , ale tylko na grach konkretnie, itp. To wszystko jest bardzo subiektywne w każdym razie. Coś w stylu.
 
 
stanbara 

Dołączyła: 15 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lut 02, 2022 11:50 am   

W jakie gry gracie najczęściej i dlaczego?
 
 
SzymonPL 

Wiek: 28
Dołączył: 10 Mar 2024
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 10, 2024 9:06 pm   

Witam wszystkich, drodzy przyjaciele! Gram tylko w najlepsze automaty na oficjalnej stronie kasyna online Mostbet.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl