Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wieczory panieńskie/kawalerskie
Autor Wiadomość
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 1:06 pm   Pomysły na wieczór panieński

Jedna z naszych koleżanek wkrótce zmienia stan cywilny. Zastanawiamy się nad zorganizowaniem jej wieczoru panieńskiego. Zastanawiamy się jak to zrobić, aby nie było drętwo :)
Jakieś pomysły? Chodzi oczywiście o Łódź.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 3:50 pm   

co powiesz na naukę burleski albo pole dance przy kieliszku szampana w Lejdis Studio ? :)

"Wieczór panieński w Lejdis Studio to 60 minut niesamowitej przygody! Spotkanie obejmuje zajęcia taneczne w wybranym stylu (do wyboru: taniec na szpilkach, burleska, pole dance) oraz pokaz instruktorski. W cenę wliczony jest szampan i doskonała zabawa."

Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

Mogę polecić również dziewczynę, która robi świetne torty na wieczory panieńskie :)



_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:09 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 10:41 am   

Jeżeli macie zgraną grupę znajomych to połowa sukcesu :)
Pomysłów jest tak naprawdę cała masa - zależy co kto lubi i ile możecie na to przeznaczy:)
Tutaj masz kilka możliwych scenariuszy (...)
Możecie np wybrać się na masaż lub do jakiegoś spa. Później na kluby :)
Tam masz nr tel. do opieunki - Ania. Fajna babka, kontaktowa. Zajmie się szczegółami. Na wieczorze panieńskim nie może być miejsca na nudę :)

Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 2:09 pm   

Jak dla mnie pole dance odpada, już widziałam raz młodą, co chciała się popisać i podbiła sobie oko na takiej lekcji. Tydzień przed ślubem :roll:
_________________


 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 2:30 pm   

Tak jak jemioła napisała. Zależy co kto lubi. My ze świadkami wymyśliliśmy sobie zabawę z Found Out albo Project Escape, bo lubimy rozwiązywac zagadki :) a później pójdziemy gdzieś do pubu :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
Ostatnio zmieniony przez Iru Pią Kwi 10, 2015 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 4:45 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Jak dla mnie pole dance odpada, już widziałam raz młodą, co chciała się popisać i podbiła sobie oko na takiej lekcji. Tydzień przed ślubem


Prawda! Chodziłam napole dance siniaki, wylewy gwarantowane nawet po jednych zajęciach ale zabawa przednia. No ale może nie przed samym ślubem...

Dwa tygodnie temu byłam na panieńskim, wynajełyśmy sale w restauracji u Zielińskich na Piotrkowskiej z małym poczęstunkiem, wódeczkeczką, był pokaz zdjęć panny młodej na projektorze, konkursy dla PM, ogólnie niezłe jaja. Potem przenosiłyśmy się do klubu Loża na tańce i PN wypełniała resztę wyzwań ;)
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 10:27 pm   

Dorotka_, podrozniczkaa, a kto powiedział, że panieński ma być tydzień przed ślubem ?
Ja np. będę miała ok. miesiąca przed, więc w razie wystąpienia jakichkolwiek siniaków, zdążą zniknąć :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 10:00 am   

Sycylijka, bo zazwyczaj panieńskie są 2 tygodnie lub tydzień przed? :roll:
miesiąc wcześniej trochę dziwnie ;) chociaż chyba pati_88 miała 2.08 panieński a ślub 13.09 więc jeszcze dłużej
_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 11:18 am   

Dorotka_, może i dziwnie, ale nie wyobrażam sobie swojego panieńskiego w piątek, bez szaleństw i alkoholu, bo w sobotę musiałabym się stawić na czyimś weselu i być w szczytowej formie ...
swoją pracę oraz klientów traktuję bardzo poważnie i nie wyobrażam sobie zaniedbania ich uroczystości przez mój panieński. Tyle w temacie.

swoją drogą nigdzie nie jest powiedziane kiedy ma być zorganizowany wieczór panieński czy kawalerski ;)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

Ostatnio zmieniony przez Sycylijka Sob Kwi 11, 2015 11:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 1:45 pm   

a my robimy wspólną imprezę panieńsko-kawalerską :roll:
_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 6:03 pm   

emiiskaa, też bardzo fajnie! :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 7:14 pm   

Sycylijka, większość osób się dziwi, dlaczego tak, ale stwierdziliśmy, że tak naprawdę nam nie zależy na jakichś cudach i chcemy zebrać znajomych i pobawić się we wspólnym gronie :) myślimy by wynająć jakąś salkę małą, każdy przyniósł by coś do jedzenia, byśmy popili i potańczyli a wszyscy przynajmniej by się poznali i zintegrowali przed weselem :)
_________________


 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 8:41 am   

Sycylijka napisał/a:
swoją drogą nigdzie nie jest powiedziane kiedy ma być zorganizowany wieczór panieński czy kawalerski


Pewnie, że nie ma zasady ;) Panieński, na którym byłam odbył się miesiąc przed ślubem.
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 1:08 pm   

emiiskaa, też myślałam nad takim rozwiązaniem. Szczerze mówiąc gównie przez wzgląd na świadka :P wolałabym mieć go na oku, bo z jego pomysłami bywa różnie... żeby nie wyszło z tego kawalerskiego jakieś Kac Vegas :P :lol: :lol:
a tak serio to wszyscy najlepiej bawimy się razem :)

nie wiem tylko co mój Luby na ten pomysł :razz:
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 8:07 pm   

emiiskaa my tak mieliśmy i było suuuper :D są zdjęcia, ale schowane, bo widać nasze szaleństwa :P a nie wiem jakby to było, gdybyśmy się rozdzielili...nie ufam ani moim koleżankom, ani jego kolegom ;>
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Pon Kwi 13, 2015 8:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 4:40 pm   

no ja się dzisiaj dowiedziałam, że sala i termin zarezerwowany, a reszty dowiemy się jak już nadejdzie ten dzień :P ale fajnie, że będę razem z P. i naszym przyjaciółmi razem :)
_________________


 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 26, 2015 10:23 pm   

My też planowaliśmy mieć razem kawalersko-panieński, nawet mój W. to zaproponował, a teraz mu się odwidziało i szczerze mówiąc nie jestem zadowolona.... :( Może Go jakoś przekonam, żeby mieć jednak razem:)
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 12:18 pm   

Jejku, nie jestem sobie w stanie wyobrazić wspólnego wieczoru. Zresztą, nawet nie wiem po co mielibyśmy bawić się razem - razem bawimy się na każdej imprezie, a ten wieczór ma być wyjątkowy i ostatni ! :-)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 2:26 pm   

My mieliśmy wieczór panieńsko/kawalerski, ale dopiero od godziny 2 w nocy, kiedy to spotkaliśmy się na krakowskim rynku :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Kwi 27, 2015 2:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 6:34 pm   

Byliśmy kiedyś z moim narzeczonym na wieczorach panieńskim i kawalerskim, które były tego samego dnia ale w dwóch różnych miejscach. Każda impreza była zaklepana w klubach i były wykupione limity-tzn. za odpowiednią kwotę każda ekipa miała tyle i tyle jedzenia i picia na całą noc. I ok. północy faceci przyjechali do nas bo już wyczerpali limit u siebie :D A razem bawiliśmy się jeszcze kilka godzin.
Ale my będziemy mieli osobno imprezy. Ja nie miałabym nic przeciwko wspólnemu imprezowaniu, ale idea jest taka, że to ma być ostatnie balowanie przed zmianą stanu cywilnego i panna młoda spędza czas z koleżankami, a pan młody-z kolegami.
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 8:19 pm   

my mieliśmy oddzielnie i to była bardzo fajna, babska noc :)
_________________


 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 6:13 pm   

Grunt żeby mieć fajny i dobry pomysł na spędzenie tego wieczoru :) I to czy spędzicie go razem czy osobno nie może na to wpłynąć :) My akurat mieliśmy połączone , ale dopiero późnym wieczorem :) Jak kto woli :) :smile:
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 8:45 pm   Wieczór panieński

Szukam jakiegoś namiaru na domki letniskowe z możliwością grilla, niekoniecznie nad wodą, ale w jakimś ładnym plenerze, np. w lesie. W Łodzi bądź w okolicach :-)

Co w ogóle myślicie o takim wieczorze panieńskim? Bo moim zdaniem to coś zupełnie innego niż siedzenie w domu albo zabawa na mieście :-)

A jakie Wy macie pomysły na wieczór panieński?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Julia_ja Pon Maj 11, 2015 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 12:04 pm   

Julia_ja, myślę, że super:) sama na 100% nie będę szła do klubu na panieński bo mi się to osobiście nie podoba :)
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 12:39 pm   

Moim zdaniem to dobry pomysł. Moja znajoma była na takim wieczorze w zeszłe wakacje. Impreza była w stylu hawajskim. Ale niestety nie wiem gdzie wynajęły domek.
_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 2:51 pm   

Julia_ja, co powiesz na Wawrzkowiznę w okolicach Bełchatowa ? :)
Byłam tam w zeszłym roku ze znajomymi z pracy. Można wynająć drewniane, kilkuosobowe domki albo pokoje w ośrodku wypoczynkowym. Domki są w lesie, jest woda, plaża,a nawet konie :) Nam się bardzo tam spodobało. Śmiało można grillować i relaksować się ze znajomymi :) co Ty na to ? Wawrzkowizna
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 5:20 pm   

Byłem na takim kawalerskim, właśnie na Wawrzkowiźnie. Pierwsza klasa. Polecam
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 6:13 pm   

Super tylko to pokoje i trochę drogawo jak na mój portfel :-(
_________________

 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 1:20 pm   

Julia_ja, no cóż. Myślę że w okolicach Łodzi już taniej nie znajdziesz niestety :(
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 2:07 pm   

A może daleko nie szukając Arturówek? Domki są, grilla można zrobić,las,woda... Julia_ja, co Ty na to?
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 9:43 pm   

Tak, Arturówek to bardzo dobry pomysł :-) jednak moi rodzice już powiedzieli, ze bez sensu szukać i udostępniają nam dom na działce w lesie nad Pilicą :-) dodatkowo mój Tata nas zawiezie a potem po nas przyjedzie więc super :-)
_________________

 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 5:56 pm   

mój ostatni wieczór wolności zwany panieńskim również będzie w okolicach Bełchatowa - Słok albo Waszkowizna, imprezka w stylu hawajskim, a później przenosimy się do klubu w Bełchatowie pobalować.
mój PM spędził 2 dni w SOPOCIE:D istny zew przygody, bo zabawa do rana w krzywym domu ( jest tam kilka klubów) POTEM nocleg na plaży i kąpiele w morzu, a że w bOŻE Ciało pogodę mieli idealną na taki wypad, to wrócił ochrypnięty i zjarany jak diabli, a przy tym jaki szczęśliwy :)

oczywiście nie obyło się bez akcesoriów erot. ;) , na wypadek gdyby żona odmówiła :D
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 6:07 pm   

Ja jestem już po moim wieczorze panieńskim. Było mega i napewno będę go długo wspominać :) Wybawiłyśmy się ile się dało. Najpierw dziewczyny zabrały mnie na zumbę :D To była niespodzianka, bo do ostatniej chwili nie wiedziałam gdzie idziemy. Wieczorem spotkałyśmy się na domówce u mojej świadkowej. Dziewczyny obowiązywał specjalny dress code - wszystkie miały białe bluzki, czarne spódniczki i kolorowe muchy. Wyglądało to świetnie. Mi kazały założyć jasną sukienkę a do tego ubrały mnie w welon i szarfę. Przygotowały quiz jak dobrze znam mojego przyszłego męża, który on rozwiązał wcześniej. Musiałam m.in. odgadnąć jego części ciała na zdjęciach i udało mi się trafić wszystkie trzy - oko, kolano i ucho, z czego byłam bardzo dumna :D Była prezentacja z moimi zdjęciami od dzieciństwa aż do teraz. Byłam pod wielkim wrażeniem, że świadkowej udało się zaangażować tyle osób, nawet Dawida i moją mamę. Po imprezie w domu pojechałyśmy do klubu a potem jeszcze siedziałyśmy w ogródku na Piotrkowskiej. Postarały się też o tort własnej roboty:


11350513_963823143649450_2290189854601483776_n.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 499 raz(y) 34.96 KB

_________________


 
 
MoniaPonia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro Cze 17, 2015 12:39 pm   

My wszystkie przebrałyśmy się w stroje ludowe :D Taka odmiana od króliczków. Skończyło się oczywiście w klubach na mieście, wcześniej kręgle, a na początku (przed przebraniem) coś ekstra - przelot balonem po Bielsku-bialej. Ale w Łodzi też są takie balony :)
Ostatnio zmieniony przez MoniaPonia Sro Cze 17, 2015 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 17, 2015 1:44 pm   

MoniaPonia, wow stroje ludowe- super opcja! Też tak chcę, skąd miałyście stroje?
_________________


 
 
MoniaPonia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Cze 19, 2015 1:27 pm   

Kiecki z allegro a la Cleo od Donatana
Koszule niektóre laski miały z jakimiś haftami, a jak nie to lniana biała
Dodatki: czerwone korale

Do tego nakupiłyśmy sobie sztucznych kwiatów i plotłyśmy wianki... jakoś wyszło ;-)

I tak ubrane na miasto
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2015 1:29 pm   

MoniaPonia, aaaa genialnie! Chyba podkradnę ten pomysł! :)
_________________


 
 
MoniaPonia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 12:34 pm   

dorotka0603, śmiało! Robiłyśmy furrorę, bo teraz są same króliczki, a alternatywnych pomysłów brak.
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 12:40 pm   

MoniaPonia, mnie osobiście motyw króliczka i tańce na róże, czy jakieś zadania w klubie nie podobają się, a motyw ludowy, boski, hmmm do tego plecenie wianków :D byłoby super!
_________________


Ostatnio zmieniony przez dorotka0603 Wto Cze 23, 2015 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Melka33 

Dołączyła: 27 Maj 2015
Posty: 23
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Lut 17, 2016 3:28 pm   

Ja w najbliższym czasie muszę coś zaplanować na panieński siostry. Oczywiście striptizer odpada bo zarówno ja jak i ona nie uznajemy takich zabaw. Chłopaki idą na tor wyścigowy. My również planujemy zaplanować coś sportowego. Myślałam o czymś takim:
tu był link
Co o tym sądzicie ? Bo druga opcja to wypad do spa :)

usunęłam odnośnik do strony. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Lut 17, 2016 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2016 3:37 pm   

Melka33 mi się ten pomysł nie podoba i nie byłabym zadowolona z takiego wieczoru panieńskiego. To bardziej dla facetów. Ale jeśli Twoja siostra lubi takie rzeczy i wiesz, że byłaby zadowolona to dlaczego nie. [/b]
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 17, 2016 5:06 pm   

Jesli panienski jest ponad 2 tygodnie przed slubem to ok. Inaczej mozesz zafundowac siostrze siniaki, ktore beda brzydko wygladac na slubie.
Ostatnio zmieniony przez Terry Sro Lut 17, 2016 5:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2016 5:36 pm   

Melka33, mój mąż by się cieszył z takiego kawalerskiego, często ma wypady na tego typu gry z kolegami z pracy, ale jakoś mi to nie pasuje do panieńskiego :) Tylko-nie znam Twojej siostry, jeśli ona lubi takie klimaty to jak najbardziej pomysł dobry. Ale ja bym wolała chyba wypad do spa; wiele panien młodych przed wielkim dniem inwestuje w zabiegi upiększające i można by to połączyć z wieczorem panieńskim.
_________________

 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 2:37 pm   

Nawet jeśli siostra lubi takie zabawy, to i tak uważam że nie jest to dobry pomysł, łatwo o kontuzje, a po drugie każda z nas, nawet najbardziej "chłopięca" chce być rozpieszczana, panieński to świetna okazja by poużywać sobie w spa :)
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 5:07 pm   

Ja też bym się bardziej ucieszyła z jakiegoś wspólnego wypadu - np. do SPA, albo po prostu gdzieś "zamiejscowo" - np. na weekend z jakimś grillem za miasto - do lasu/na działki, lub do jakiegoś klimatycznego miasteczka z duszą typu Kazimierz/Toruń/Sandomierz/Zamość. Nie jestem fanką nie wiadomo jakich melanży, więc zamiast typowej imprezy z atrakcjami w klubie, chętnie wybrałabym się z koleżankami odpocząć choćby tylko na sobotę i niedzielę w jakieś fajne miejsce chociaż kawałek od Łodzi - pozwiedzać trochę, połazić po kawiarniach/pubach, uwiecznić to wszystko na zdjęciach :)
W zeszłe wakacje tanim kosztem zorganizowałyśmy dla przyjaciółki dwudniowy wypad do Londynu, wcześniej nigdy nie leciała samolotem, a wiedziałam, że chciała - stąd pomysł zaklepania Ryanair'a odpowiednio wcześnie, kiedy bilety były dosłownie po jakieś 8 dych, omówienia noclegu z kuzynką, która mieszka na stałe w UK i udało się, wyszło bardzo fajnie, a kumpela był mega zaskoczona inicjatywą :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Czw Lut 18, 2016 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 5:29 pm   

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy. Organizuję wieczór panieński dla mojej koleżanki. Ma być spokojnie, bez wyjścia do klubu/dyskoteki, bez konkurów na mieście i obcych facetów Najpierw spotkamy się u mnie w domu. Ale nie mam pomysłu co potem. Polećcie mi jakiś fajny pub najlepiej w centrum Łodzi albo jakieś inne miejsce. Co można robić w naszej Łodzi?
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 5:32 pm   

alekul89, polecam Ci miejsce z klasą - Affogato - na Piotrkowskiej 88 albo 90 - bardzo klimatyczne :) to restauracja, kawiarnia i drinka tam też można nabyć :)
_________________


 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 5:53 pm   

alekul89, może Sheesha pub ? :D Casablanca albo Sahara na Piotrkowskiej? Fajny, orientalny klimat i sporo panieńskich tam organizują. :) nie trzeba robić imprezy, można na spokojnie sobie posiedzieć, jeśli ktoś lubi takie klimaty to polecam ;)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 7:40 pm   

Ja sheesha puby bardzo lubię, ale przykładowa Casablanca w weekendy to typowa dyskoteka - muzyka jest głośno, po północy na parkiecie robi się tłoczno, nawet na piętrze nie bardzo można pogadać. Na tańce natomiast jak najbardziej, drinki tez robią dobre, więc możecie wpaść jak np. impreza się rozkręci i przyszła PM wyrazi chęć zabawy 8)
Jeśli interesuje Was coś spokojniejszego zamiast imprezy w klubie może warto rozważyć tzw. escape room - w Łodzi jest kilka firm które organizują tego typu atrakcje, polegające na rozwiązaniu zagadki i uwolnieniu grupy uczestników z zamkniętego pokoju (przy wykorzystaniu różnych wskazówek). Całkiem fajna sprawa, jak się nie przepada za klubowym szaleństwem.
Rozważyłabym też ew. wspólny wypad do kręgielni, lub kasyna - w Łodzi byłam w zeszłe wakacje na takiej imprezie w Manufakturze, koszt wstępu dla uczestniczek wieczoru panieńskiego to było po 50 PLN za całość, w ramach tej opłaty były gratis 2 dowolne drinki przy barze kasyna, własny stół, instruktarz dla ruletki i możliwość pobawienia się bez ryzyka ("zabawowe" żetony). Było super, polecam :mrgreen:
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Czw Kwi 14, 2016 9:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 8:47 pm   

alekul89, a wyjście gdzieś na miasto musi być skoro ma być spokojnie? Może warto pomyśleć o czymś w zaciszu domowym?
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl