Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wieczory panieńskie/kawalerskie
Autor Wiadomość
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 8:51 pm   

LinaMiódMalina, W sumie co do Casablanci masz rację, ale już np. w Saharze można wynająć VipRoom i za zamkniętymi drzwiami nie ma imprezy tylko ma się pokój tylko i wyłącznie dla siebie :)
Natomiast escape room to świetny pomysł ! Polecam Tkalnię Zagadek oraz Komnaty Tajemnic! Świetna rozrywka! Tylko pytanie ile osób będzie na panieńskim bo do pokoju może wejść max 5 osób ..
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2016 7:31 am   

Łącznie z Panną Młodą będzie nas 6 osób. Była już kiedyś w takim pokoju zagadek i jej się podobało. Jak z nią rozmawiałam jak chciałaby spędzić wieczór to odpowiedziała, ze bardzo podobało jej się na moim. W domu, bo potem do klubu nie szla z nami. Więc chciałaby w domu a potem gdzieś iść, np. do kina. Ale reszta dziewczyn uznała, ze w kinie się zamulimy i ze to nie jest dobra opcja.
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2016 7:21 pm   

A moze idźcie na jakąś salsę dla Pań? Każda szkoła tańca organizuje cos takiego w ramach wieczorów panieńskich. Moim zdaniem super sprawa i na pewno nie zamula ;-)
_________________

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 16, 2016 12:37 pm   

Bardziej skłaniamy się ku jakiemuś fajnemu pubowi...
_________________


 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 16, 2016 4:37 pm   

alekul89 napisał/a:
Bardziej skłaniamy się ku jakiemuś fajnemu pubowi...
A może wspólna sesja w studio ? ;) Może być z kieliszkiem szampana czy wina, ale nie musi :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 10:25 am   

Julia_ja, Gilgamesz, super pomysły! Wszystko oczywiście zależy od gustu przyszłej PM ale ja bym była zachwycona :mrgreen: Inne rzeczy, które przyszły mi jeszcze do głowy jeśli dyskotekowe szaleństwa odpadają to wspólna zabawa w parku wodnym (np termy Uniejów niedaleko Łodzi - super sprawa, popołudniem można się zrelaksować, a po wszystkim - wieczorem wyskoczyć na drinka), coś zmysłowego - np. lekcja pool dance/sexy dance (wcale nie jest drogo i honorują karty Multisport/Benefit/OK System), albo wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek gdzieś za miastem, to tak na szybko mi wpadło jeszcze :P
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 10:41 am   

Bylam kiedys na spokojnym panienskim na Lakowej w Milsche. Milo, klimatycznie i przede wszystkim inaczej niz w kazdym pabie.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 9:55 pm   

Halo, dziewczyny, podbijam temat. Co się teraz robi na wieczorach panieńskich? :) Tak, wiem, wszystko zależy od panny młodej i paczki dziewczyn, ale może podrzucicie jakieś pomysły? Kto ostatnio był na panieńskim a może takowy organizuje?

Będę organizować wieczór mojej przyjaciółki. Ostatni (i jedyny) panieński na którym byłam, to mój własny - organizowany przez psiapsiółę właśnie. :) Mam trochę pomysłów "klasycznych". Impreza zakończy się tańcami w klubie zapewne. Co wcześniej? Rozważam tancerza, relaksujące chwile w gabinecie kosmetycznym/spa z lampką szampana dla grupy dziewczyn (ja miałam indywidualne chwile z makijażystką), escape room, lekcję tańca (była u mnie) ... :) Szukam natchnienia. ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2016 8:22 am   

To zależy co lubi Panna Młoda i reszta zaproszonych dziewczyn. No i od tego jaki planujecie budżet na ten wieczór. Ja organizowałam w kwietniu wieczór panieński mojej przyjaciółce. Ona chciała na spokojnie i bez szaleństw. Była domówka u mnie, na którą każda z dziewczyn przyniosła coś do jedzenia i wino. Był zamówiony tort, test wiedzy o przyszłym mężu. Potem pojechałyśmy do pubu a na koniec wylądowałyśmy na trochę w klubie.
_________________


Ostatnio zmieniony przez alekul89 Pią Cze 17, 2016 8:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2016 8:45 pm   

Czy miałaś któraś z Was panieński w Spa? Możecie polecić jakieś konkretne miejsce w Łodzi?[/list]
 
 
moniklamp45 

Dołączyła: 25 Wrz 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 25, 2023 10:58 am   

Przed panieńskim/kawalerskim warto zażyć sobie suplement diety, aby nie mieć kaca następnego dnia ;)
_________________
suplement myrkl
 
 
EphemeralOracle 

Wiek: 26
Dołączyła: 08 Paź 2023
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Paź 08, 2023 4:37 pm   

Na wieczór Panieński warto zadbać o jakieś fajne dekoracje. Jak organizowałam mojej siostrze brałam dekoracje z tej strony (dodałam poniżej ) w sumie najwięcej to brałam balonów bo jest ich spory wybór.
_________________
https://pyrotechshop.pl/product-pol-424-ZESTAW-50-szt-WESELNE-DLUGIE-ZIMNE-OGNIE-70-cm.html
 
 
pjoternap 

Dołączył: 06 Wrz 2023
Posty: 1
Skąd: znad Morza
Wysłany: Czw Lis 02, 2023 3:38 pm   

Hej, czy wysylacie formalne zaproszenia na panieńskie?
_________________
https://brandpromotion.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl