Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy przez internet
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 8:46 am   Zakupy przez internet

Jak to jest z Wami, kupujecie?

Ja uwielbiam Allegro, i zaopatruję się tam praktycznie we wszystko - książki, kosmetyki, ubrania, elektronika... Moim zdaniem to dużo szybszy i bardziej praktyczny sposób na zakupy, a często tez dużo korzystniejszy finansowo ;)
Jedyny minus to taki, że obliguje do wizyty na poczcie kilka razy w miesiącu, a za tym nie przepadam :evil:

A wczoraj odważyłam się i zrobiłam przez net pierwszy raz w życiu zakupy spożywcze. Zamiast iść do mojego ulubionego sklepu (Piotr i Paweł) weszłam na ich stronę internetową i szybciutko i sprawnie zakupiłam wszystko, co mi było potrzebne :D
Mówię Wam - re-we-la-cja! Jaka oszczędność czasu, no i dźwigać ciężkich siat nie trzeba ;) Od dziś kupuje tylko tak :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 9:05 am   

Nie robię zakupów przez internet,jakoś nie mam przekonania,ale na pewno się skuszę kiedyś
_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 9:19 am   

czasami robie zakupy przez internet i najczęściej prze allegro, zamówiłam już :zabawki, bielize, kosmetyki,pościel i wszytsko było ok, szybko tanio i wygodnie, jeszcze jak dotąd nie zawiodłam się i polecam :) a wczoraj zamówiłam zdjecia online w Rossmannie.
Ostatnio zmieniony przez sylwia Sob Kwi 22, 2006 10:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 10:14 am   

Bardzo często robię zakupy przez internet. A właściwie jak ja coś chcę to mój S. zamawia. Najczęściej na Allegro.
Oj sporo już żeczy kupiliśmy... telefon komórkowy, depilator, ciuszki, do komputera, kometyki.... generalnie spoko sprawa.
A poza allegro to tylko raz - w sklepie wysyłkowym mój welon ślubny.

P.S. Sporo żeczy na Allegro również sprzedaliśmy....
_________________
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 11:21 am   

My zawsze zdjecia zamawiamy przez net w Rossmannie. Poza tym oczywiscie zakupy w allegro :) Choc raz niestety sie zawiodlam. Ale bylo minelo... :wink:
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 8:37 pm   

Ciuchy w większości na Allegro, tam też jakieś książki czy płyty, zdjęcia przez net w Empiku, cała wyprawka dla kota też była kupiona w internetowym sklepie dla zwierzaków. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 11:26 am   

Najwiecej rzeczy kupuje wlasnie na allegro i sa to "roznosci"do paznokci..Ostatnio(zima) tez kupilismy mojemu psiakowi kubraczek na zime :P :P :P :P :P :P :P
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 8:30 pm   

Ja też jestem zadowolona z Allegro, ale ja kupuję tam najczęsciej jakieś książki, których nie mogę gdzie indziej dostać. Poza tym jestem fanką gier planszowych, a je też można kupić tylko w sklepie internetowym.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 8:34 pm   

A może mogłybyście podawać tu adresy ciekawych sklepów internetowych?
Olusia napisał/a:
jestem fanką gier planszowych, a je też można kupić tylko w sklepie internetowym.

Np. ten chętnie poznam :)
_________________
chez alma |
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 8:40 pm   

Jeśli chodzi o gry planszowe to sklep z którego korzystam to www.rebel.pl

Ewentualnie, można zobaczyć www.gry-planszowe.pl i to jest bardziej strona o gra planszowych i mozna tam znależć też adresy sklepów.
_________________
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 9:00 am   

ja zakupy robie najczesciej w merlinie (www.merlin.com.pl). allegro na drugim miejscu.
ostatnio czestotliwosc zakupow spadla z powodu pustego polskiego konta :) i tego, ze paczki stoja nieotwarte w domu i czekaja na moj powrot.
_________________
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 9:01 am   

A ja wczoraj kupiłam bilety na dwa mecze Ligi ?wiatowej w Łodzi pod koniec lipca, oczywiście przez Internet
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 9:06 am   

Och, Olusia, świetnie, że piszesz o Lidze, bo ja znowu zupełnie zapomniałam. :oops: Zaraz biorę się za te bilety. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 9:09 am   

Ja tez dopiero wczoraj się zorientowałam, szkoda tylko że już najfajniejsze miejsca dawno wyprzedane.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 9:43 pm   

No to zakupione. :mrgreen: Na niedzielę jeszcze były bardzo dobre miejsca, bo ja najbardziej lubię na trybunie i przy barierce. Muszę mieć przecież dużo miejsca na 8-miesięczny brzuchol. :hyhy:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 10:55 pm   

Będziesz kibicować za dwóch, to musisz mieć dużo miejsca. Zdaje mi się, że na drugi dzień zawsze jest więcej miejsc. :)
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 12:00 pm   

Ja kupuję, dość często rzeczy na allegro. Wczoraj zdecydowałam się na pierwszy zakup w sklepie internetowym. Zamówiłam upatrzony aparat cyfrowy :mrgreen: Bezpłatna dostawa do domku i oszczędność w stosunku np. do elektromarktetów 300 zł :shock: . Czekam na rezultat :)

Wcześniej źle obliczyłam różnicę 300 zł tyle ceny się różnia :)
Ostatnio zmieniony przez pinia_pinia Sro Wrz 06, 2006 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 4:03 pm   

Na mojej lodówce różnica była 800 zł :mrgreen:
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 4:04 pm   

Moj L zastanawia sie nad kupnem aparatu fotograficznego przez internet. Ja sie troche boje, bo jest to spory wydatek i "jakby cos".... ale cena faktycznie jest nizsza, o ponad 100 funtow niz w sklepach :-( Zatem chyba bedzie internet.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 5:57 pm   

Tyle że przy większych zakupach typu lodówka, kuchnia, może się okazać, że kurier przywiezie zakup i zostawi pod drzwiami klatki nie zamierzając wcale wnieść na górę do mieszkania.
Zależy z jaką firmą kurierską sklep ma umowę i na jakiego kuriera się trafi. Ale oczywiście jak mu się zapłaci "do łapy" to wniesie, choć podobno nie zawsze. :roll:

Fifth - a nie możesz zapłacić przy odbiorze po sprawdzeniu paczki?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Wrz 06, 2006 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:48 pm   

Hmm... nie miałam problemów :roll: Płaciłam przy odbiorze, cena za dowóz i wniesienie na terenie Warszawy była podana z góry ( 35 zł)
Zresztą w większości sklepów internetowych, które odwiedziłam, podana była cena za dowóz i wniesienie.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:19 pm   

Ja nie twierdzę, że zawsze są problemy, ale istnieje takie ryzyko. Widocznie Kati miałaś szczęście do sklepu. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 5:28 am   

Kryszko zgadzam się z Tobą, zależy jaka firma. Miałam ostatnio taki przypadek, że pan z firmy kurierskiej stwierdził, że sam sobie nie poradzi i przydałaby mu się pomoc we wniesieniu paczki na górę.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 9:13 am   

kryszka napisał/a:


Fifth - a nie możesz zapłacić przy odbiorze po sprawdzeniu paczki?


No wlasnie nie bardzo. Oplaty trzeba dokonac PRZED.
Kolega nas namawia, on juz sporo zakupow tak wlasnie zrobil, w tym kilka drobiazgow z elektroniki... zobaczymy. Moj L pewnie bedzie wolal jednak przez Internet a za "oszczedzone" pieniadze cos sobie do aparatu dokupic - katre, pokrowiec czy inne bajery.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 11:52 am   

Ja bardzo często kupuję na allegro - tylko czasami porównuję ceny sklepowe z tymi z allegro po doliczeniu kosztów przesyłki i wtedy jak się opłaca to kupuję, jak jest cena niemalże identyczna to też kupuję na allegro (lenistwo :) )
_________________

 
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 12:31 pm   

Ja tez zaopatruje sie czesto na Allegro. po pierwsze dlatego ze nie mam czasu chodzic po sklepach a po drugie czasmi trafia sie naprawde jakas fajna oferta cenowa. Szczegolnie czesto kupuje ubrania a poniewaz ostanio mam bzika na punkcie decoupagu wiec i rzeczy to tego kupuje na Allegro badz w sklepach specjalizujacych sie w tym.
Ogolnie mowiac jestem zadowolona z zakupow i nigdy jeszcze sie nie zawiodłam :)
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 12:34 pm   

Ostatnio kupiliśmy ..a właściwie mój małżonek mi kupił...maszyne do szycia przez Allegro.
jestem superaśnie zadowolona! :rotfl:
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 2:24 pm   

FifthAvenue napisał/a:
No wlasnie nie bardzo. Oplaty trzeba dokonac PRZED.


To ja bym się zastanowiła... :wink:
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 2:25 pm   

Na szczescie "jakby co" to nie bedzie na mnie.
:mrgreen:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 2:49 pm   zakupy przez internet

A ja "z dużą taką nieśmiałością" traktuję zakupy przez Internet. Chyba za bardzo się obawiam kupować kota w worku (buty, ubrania, bielizna) i przysłowiowej cegły w paczce.

Ale ostatnio się przemogłam, czy też przemógł mnie mój Criss i zakupiliśmy pakiet programów graficznych dla niego za... ładną sumkę (nawet sama z siebie i osobiście w sklepie tyle nie wydaję na raz). Wszystko poszło bez zarzutu w 3 dni. Jedyny zgrzyt do kurier z DHL, który stwierdził, że pracuje tylko do 16 a jak poprosiłam żeby do pracy paczkę przywiózł to usłyszałam, że to nie jego rejon.

Są ludzie i ludziska.

Teraz w każdym razie obiecuję poprawę i będę kupować (oczywiście zachowując rozsądek by domowy budżet za mocno nie ucierpiał)
:)

Znowu dopisek ale muszę
Na zakupy spożywcze przez internet chyba jednak bym się nie poważyła, tak jak Alma. Lubię robić takie zakupy sama (sklep pod nosem) a poza tym zawsze sprawdzam daty ważności i nie miałabym zaufania do jakości produktów przywiezionych przez dostawcę a może do sklepu, z którego pochodzą.

A jeśli chodzi o wywoływanie zdjęć w Rossmanie - super, że jest taka możliwość ale jak ostatni chciałam skorzystać z tej usługi to zdjęcia przesyłały się cały dzień i w końcu straciłam cierpliwość. Do tej pory ich nie wywołałam. Może nie miałam szczęścia a może trzeba to robić w mniejszej ilości niż 37 :?: Sama nie wiem.
Ostatnio zmieniony przez gosc Czw Wrz 07, 2006 2:55 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:29 pm   Re: zakupy przez internet

Sajonara6 napisał/a:

A jeśli chodzi o wywoływanie zdjęć w Rossmanie - super, że jest taka możliwość ale jak ostatni chciałam skorzystać z tej usługi to zdjęcia przesyłały się cały dzień i w końcu straciłam cierpliwość. Do tej pory ich nie wywołałam. Może nie miałam szczęścia a może trzeba to robić w mniejszej ilości niż 37 :?: Sama nie wiem.


to spróbuj na
www.superfoto.pl

Sama tam kilka razy wywoływałam i wcale się tak wolno nie ładują :)
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 7:18 am   

Mischelle22
dzięki za informację. Spróbuję w weekend i dam znać jak mi poszło.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :P
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 12:23 pm   

No i dziś kurier przywiózł zamówiony we wtorek aparat :) Nie było kota w worku tylko zamówiony towar. Z czystym sumieniem moge wię polecić sklep www.fotobasia.pl :)
 
 
agutka 


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 45
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lis 24, 2006 11:07 pm   

Kilka razy dokonałam zakupów przez internet. Wygodnie - towar sam do mnie przyjechał :) a przy tym dużo taniej niż w zwykłym sklepie.
Do tej pory nie zawiodłam się na żadnym e-sklepie, raz tylko miałam problem z dostarczeniem paczki (ale to z winy gburowatego kuriera - tydzień cały szukał mojego mieszkania!) :]

Zachęcam Was do korzystania z tzw. porównywarek cen -
- wtedy łatwiej wybrać sklep np z promocją na interesujący nas produkt :hyhy:
_________________
Miłego Dnia Gość !! !
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 10:46 pm   

Widzę, że dawno nikt tu nic nie pisał. No to ja napiszę :)

Zakupy przez internet już robiłam, ale zazwyczaj były to zakupy na allegro i zdecydowanie nie były to zakupy spożywcze.

A dzisiaj mnie podkusiło i złożyłam zamówienie w sklepie internetowym marketu Alma. Właściwie chciałam tylko zerknąć co tam mają, ale jak zobaczyłam większość rzeczy potrzebnych mi na Dukanie, których nigdzie nie mogłam znaleźć, to zaczęłam zamawiać... No i mają przywieźć w sobotę między 21 a 22.
Aż jestem ciekawa co z tego wyjdzie :)
_________________
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:11 am   

A ja wczoraj zamówiłam sobie pierwszy raz coś na allegro.
Kupiłam używany płaszczyk ciążowy, który kosztował mnie z przesyłką 51 zł.
Mam trochę mieszane uczucia co do tej transakcji, no bo w końcu będę nosić coś po kimś i to jeszcze po kimś obcym. Zdecydowałam się bo to odzież wierzchnia, oddam do pralni i, mam nadzieję, będzie jak nowy.
Skusiła mnie też cena, bo to o 200 zł mniej niż nówka ze sklepu internetowego z odzieżą ciążową.
Zobaczymy jak przyjdzie czy spełni moje oczekiwania :?
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:25 am   

a ja baardzo lubię zakupy na merlinie i odbiór paczek w paczkomacie :) taniej niż kurier, a tak samo wygodnie :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 1:23 pm   

Allegro, allegro i jeszcze raz allegro. Uwielbiam tu robić zakupy :]
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 8:48 pm   

agulka jak zakupy w Almie?
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 9:03 pm   

sloneczkoo napisał/a:
agulka jak zakupy w Almie?

super! Jestem baaaardzo zadowolona :)
Wczoraj po południu dostałam telefon właśnie z Almy, że jeden produkt, który zamówiłam jest niedostępny i zaproponowali mi zamianę na ten produkt innej firmy w podobnej cenie :)
Przemiła babeczka poinformowała mnie, że reszta mojego zamówienia jest już skompletowana :)
A około 18.30 dostałam drugi telefon- dzwonił dostawca zapytać czy może być wcześniej. Powiedział, że będzie za 15 minut i dokładnie tak był :)
Wszystkie produkty z długimi datami ważności. A przy okazji dostałam 10 złotych rabatu do pierwszego zamówienia :) No i dowóz za darmo, bo miałam zakupy za kwotę powyżej 50 zł.

Mogę z czystym sumieniem polecić :)
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 9:25 pm   

Pepsi napisał/a:
Allegro, allegro i jeszcze raz allegro. Uwielbiam tu robić zakupy :]


ja też :D

i soczewki też przez neta kupuje bo wychodzi taniej :)
_________________
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 9:20 am   

Pepsi napisał/a:
Allegro, allegro i jeszcze raz allegro. Uwielbiam tu robić zakupy :]


Ja też.Nie ma dnia żebym tam nie zajrzała. Ostatnio kupiłam łóżko :D Jesteśmy niesamowicie zadowolenie. Mamy super drewniane łozę za śmieszne pieniądze.
_________________
,
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 9:46 am   

Choć z allegro bywa rożnie. Nieraz jest tak, ze w sklepie są tańsze rzeczy niż na allegro. Ostatnio znalazłam body H&M 3 szt za 49,99 + wysyłka, a w sklepie 39,99 :? ale jest dużo aukcji gdzie za mniej niż połowę ceny można coś kupić. Ja na allegro kupiłam 3/4 wyprawki dla maleństwa, mój mąż przed ślubem kupił markowy garnitur za śmieszne pieniądze. Na allegro można znaleźć wszystko - od ugryzionej pizzy, przez podarte skarpetki, skrzypiący śnieg, po kwiaty, śrubki, meble itp.
Tak się przez allegro rozleniwiłam, że do sklepu ciężko mnie wygonić :P
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 8:52 pm   

Również uwielbiam zakupy na allegro... gdy mam zły humor zakupy poprawiają humor a kiedy zbyt mało czasu na wyjście na zakupy to allegro moim przyjacielem :wink:
ostatnimi czasy kiedy było zimno to częściej zaglądałam na allegro niż do galerii czy manufaktury ;-)
 
 
R.Stanulewicz 

Wiek: 36
Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Lip 28, 2015 6:01 pm   

Teraz jest OLX, można czasem znaleźć coś ciekawego dla siebie
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Lip 30, 2015 12:15 pm   

Jeśli chodzi o ciuszki, to ja już z allegro zrezygnowałam, wolę zakupy ze strony choies.com lub Vubu i z tych stron przychodzą fajne, sprawdzone ciuszki :) Kosmetyki i inne rzeczy biorę też ze sprawdzonych stron, na allegro różnie można trafić :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Czw Lip 30, 2015 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Forever 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 24, 2015 1:45 pm   

To może ja się pochwalę moim najnowszym nabytkiem z netu. Już dawno chciałam sobie kupić żakiet z szalowym kołnierzem - taki jest bardziej oryginalny i wygląda moim zdaniem dobrze z białą koszulą. Lubię drobne paski, a teraz podobno znowu modne. Z dżinsami taki zestaw wygląda naprawdę ładnie, a na bardziej oficjalne sytuacje tez się chyba przyda. Stylizacja mi się od razu spodobała i coś takiego sobie złożyłam z nowego żakietu i ciuchów, które miałam w szafie. Tylko, że nie wiem, co z torbą. Może któraś z was wie, gdzie kupię torebkę w tym stylu, jak na zdjęciu, tylko trochę większą?
 
 
aldo10 

Dołączyła: 11 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: internet
Wysłany: Pią Gru 11, 2015 2:21 pm   

no ciuchy to może nie ale ksiązki dodatki jak najbardziej allegro cały czas na czasie:)
 
 
pagim 

Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 18, 2015 10:26 am   

zakupy przez internet zawsze i wszędzie :) uwielbiam, jestem wręcz uzależniona :) często kupuję na aukcjach zagranicznych, szczególnie z UK bo tam mają ogromny wybór markowych rzeczy w super cenach więc chyba każdy wie, że się bardziej opłaca :)
 
 
drapak23 

Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 10:13 pm   

Teraz właściwie wszystko przenosi się do internetu, bo e-sklep możemy odwiedzić praktycznie w każdej chwili, no i jest po prostu taniej. Sam jestem trochę uzależniony od takich zakupów, nie pamiętam kiedy ostatnio odwiedziłem jakaś większą galerię handlową.

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Sty 05, 2016 6:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl