Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
[Zmiany] Reklama z prawej strony forum
Autor Wiadomość
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:58 am   

No ja ogólnie powiem, ze forum mi chodzi dosyć wolno - jak otwieram np 10 zakładek na raz, to czasem musze poczekać z pół minuty az sie otworzą :niepewny: A jak sie wkurze, to sobie mówię nie "wolno, wolniej, nasza-klasa" jak to sie mówiło, tylko "wolno, nasza-klasa, forum" :] Bo zdarza się, ze nasza-klasa mi się ładuje duuuzo szybciej niz forum. Zwłaszczca w godzinach popołudniowych, kiedy siedzi więcej osób :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 11:49 am   

Odnosze wrażenie, że to nie wina reklam, tylko problem z komputerem Jpuasz. Sprawdźcie, czy czegoś nie złapaliście.

Ja pracuję na Pentium Dual Core T2130 - 1,86GHz i 2gb pamięci (ale tydzień temu miałam jeszcze tylko 1gb) i na Viście!! (która ponoć strasznie spowalnia szybkość pracy wszystkiego) i nie widzę opisywanego problemu. Fakt, jak wątek zawiera dużo zdjęć, to ładuje sie długo, ale to nie wina reklam tylko prędkości netu. Wątki "pisane" ładują się bardzo ładnie.

Dodam jeszcze, że na chwilę obecną, z uruchomioną Operą i 9-cioma zakładkami w tym chyba z połowa to albo flash albo java + pełno reklam i zużycie procka wynosi 10% a pamięci 45%.

A jakiej przeglądarki używacie? Bo poprzednia wersja Opery miała problem jak się własnie za dużo zakładek z "bajerami" włączyło i ten sam problem ma aktualna wersja FF -odczuwam to w pracy - włączenie już 10 zakładek zmusza mnie do restartu FF, bo się wiesza :/
_________________

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 9:22 pm   

ja mam AdblockPlus i zamykam sobie wszystkie reklamy, bo mnie wkurza, jak mi cos wyskakuje i miga.. polecam :))
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 10:51 pm   

moim zdaniem to na pewno nie wina Forum, jeśli chodzi Wam wolno komputer to najprawdopodobniej złapaliście robaka (ostatnio też walczyłem z kompem i okazało się, że miałem robaka o nazwie Baggle - szkodnik niesamowity)

Forum powinno sprawnie chodzić już na komputerze klasy PIII, 256 ramu, łącze 512.
A co dopiero wyższej klasy kompy.
 
 
kolorowa 

Dołączyła: 15 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 12:53 pm   

Z moich obserwacji wynika, że reklama firm na wątkach dotyczy firm, które wykupiły płatną reklamę na forum.wesele-lodz.pl. prawy margines, ruchome reklamy:) Niestety na forach nie ma nic za free, a większość "szczerych polecających" w dużej mierze jest stronnicza, a opinie subiektywne.
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 1:30 pm   

kolorowa napisał/a:
większość "szczerych polecających" w dużej mierze jest stronnicza, a opinie subiektywne.

:o :co jest: To chyba oczywiste, ze opinie sa subiektywne - polecam innym to co mnie sie podobalo, nie dajac gwarancji ze im tez sie spodoba. Staram sie podawac jak najwieksza liczbe argumentow zeby ulatwic innym decyzje. I tyle.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 3:33 pm   

Aleś kolorowa wymyśliła. :hahaha: Nie ma to jak efektowny wstęp z dziwnymi postami.

Podaj proszę konkretne przykłady na swoje zarzuty, bo na razie to się kupy nie trzyma.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl