Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Marcin Romański
Autor Wiadomość
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 5:37 pm   Marcin Romański

W firmie Elvid leża zdjecia tego pana i bardzo mi sie podobaja ..niestety szef powiedzial ze dopiero po podpisaniu umowy moge dostac nr tel do tego fotografa..ale ja wybralam juz innego kamerzyste..
MOZE ZNA KTOS TEGO PANA??? -Marcina Romańskiego??? pilnie poszukuje namiaru na niego!!!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 10:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mineralna 

Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 10:10 pm   

xxx
choć nie powiedziałabym, że jego zdjęcia jakoś powalaja.


miał strone - ale nie działa chyba

edit: usunęłam namiary, takie dane podajemy na priv
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 10:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 5:02 pm   dzieki

dzieki :) ja jestem zrozpaczona bo ciagle czegos szukam i nic.. Kruk ma zajete a Dabrowski mi powiedzial ze ktos u niego zamowil termin i nie wie czy bedzie mial wolny bo jeszcze ten ktos umowy nie podpisal.. :( wiec wciaz szukam..
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 6:15 pm   

a próbowałaś przy katedrze to mój ulubiony fotograf którego poleciłam już kilku koleżanką... i były bardzo zadowolone.
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 3:29 pm   

Jutro będę z nim rozmawiać, bo to kolega mijego narzeczonego i na 99% będzie nam robił zdjecia na ślubie
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Nie Maj 07, 2006 7:22 am   A JA JUZ ZAREZERWOWALAM:)

Ja juz zarezerwowałam Marcina na 30 wrzesnia :) Podobaja mi sie jego zdjecia ..zarowno te reportazowe jak i plenerowe:) Sa naturalne i ladnie dopracowane..nic dodac nic ujac :) GORACO POLECAM :)
 
 
kalishia 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 2:06 pm   

Zarezerwowaliśmy Marcina na przyszły rok- zdjęcia całkiem interesujące-nie ma sztampy, kiczu...ciekawwe ujęcia. Cena też chyba przystępna...ale oczywiście o efektach będzie można mówić po czasie ;)
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 12:19 pm   

Już po fakcie polecam Marcina Rmańskiego - zdjęcia wyszły bardzo fajne - próbki w albumie, stopniowo bedzie ich przybywać, jak będę miała chwilkę, aby je zmniejszyć
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 9:58 pm   

Hmm... czy te plenery na stronie (z zamkiem) to fotomontaż? :?
_________________
chez alma |
 
 
Oli 

Wiek: 43
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pon Paź 09, 2006 11:25 am   

To nasz fotograf..widzieliśmy inne zdjęcia i to nas jeszcze bardziej przekonało..a że jest to kolega, który fotografował
ślub znajomej z którą pracuję to jeszcze bardziej jestesmy na TaK :lol:
" jaki ten Swiat mały :wink: "
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
tajchi 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 28
Skąd: LONDON
Wysłany: Nie Paź 15, 2006 10:00 am   

Oli napisał/a:
To nasz fotograf..widzieliśmy inne zdjęcia i to nas jeszcze bardziej przekonało..a że jest to kolega, który fotografował
ślub znajomej z którą pracuję to jeszcze bardziej jestesmy na TaK :lol:
" jaki ten Swiat mały :wink: "

ja tez wybrałam P.Marcina i juz za tydzien bede u niego, omówic dokładnie wszystko.Jego zdjecia sa naprawde dla mnie super ujęły i mnie i mojego przyszłego
_________________
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 8:04 pm   

Powiem Wam ze i mnie sie podobaja. Zadzwonie do niego jutro zapytac o termin. Dzisiaj raczej nie wypada:) Ciekawe jak wyglada reszta jego zdjec.
_________________


Milego dnia Gość
 
 
 
kalishia 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 8:10 am   

Marcin robił reportaż na naszym cywilnym i wyszło bardzo fajnie....zobaczymy, jak wyjdą zdjęcia z kościelnego i pleneru w sierpniu 2007?
_________________
TEN dzień: 18.08.2007 - Boryna
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 1:58 pm   

zapytana odpowiadam :)

ogólna nota - 4.
Alma, wydaje mi się, że to nie jest fotomontaż. zobacz, że więcej zdjęć mają robionych przy takich skałkach Jury.
to chodzi o obróbkę. moim zdaniem troszkę przedobrzoną.

no i właśnie. zdjęcia plenerowe.
niektóre są moim zdaniem przerobione. tzn. zbyt "wymiękczone" (no nie wiem jak to napisać), taki filterek jest, że wyglądają, jakby były z mgiełki zrobione, takie mięciutkie.
na niektórych (np. tych z zamkiem) niebo jest przedobrzone.
niektóre są za ciemne. zachwiany kontrast i przez to - mało widoczne.

zdjęcia reportażowe bardzo w porządku. tylko nie dla mnie te kolorowe elementy na czarno-białych zdjęciach, zdjęcia z dołu i krzywe horyzonty.
_________________
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 5:22 pm   

No to sie ostudzilam:( Termin jest zajety a plener mi sie nie podoba za bardzo. Motyla noga :mrgreen: Juz nie mam pomyslu generalnie co zrobic. Zalamka :zalamany:
_________________


Milego dnia Gość
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 11:18 am   

Ja też zastanawiam się nad tym fotografem, zdjęcia mi się podobają - oryginalne i nowoczesne, ale nie przesadzone :) czy któraś z was ma może ostatnio korzystała z usług tego Pana?
_________________
 
 
Oli 

Wiek: 43
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 1:29 pm   

Najlepiej jak sie umowisz osobiscie i wtedy zobaczysz jego inne zdjecia ..
Ja sie ciesze, ze go wybralismy !
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Nie Lip 01, 2007 1:52 pm   

Podpisaliśmy umowę, oferta bardzo korzystna :) nam nadzieję, że to dobry wybór :)
Zdam relację po 17 maja 2008 :)
_________________
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 9:15 pm   

Mi nie za bardzo przypadly do gustu zdjecia plenerowe. Wiem, ze tlo jest wazne ale odnioslam wrazenie, ze fotograf za bardzo skupil sie na eksponowaniu tla. I w sumie na kilku zdjeciach jest pewien efekt sztucznosci bo zarowno para mloda jak i tlo a takze elementy znajdujace sie przed para mloda (!) maja taka sama ostrosc. Wydaje mi sie, ze to wlasnie powoduje efekt fotomontazu. O wiele ciekawiej byloby gdyby "pobawiono" sie glebia ostrosci.
 
 
pomidorek 

Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 10:56 pm   

widziałam jego wcześniejsze prace i widać postęp. ale nadal mnie nie zachwyca
napiszę więcej, uważam że jest mocno przeciętny i z tego wynikają jego atrakcyjne ceny
osobiście bym nie wybrała, uważam, że są znacznie lepsi fotograficy na rynku łódzkim
 
 
margaretka21 

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 8:22 pm   

Moim zdaniem Marcin robi bardzo ładne zdjęcia:). My z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni:)

_MG_9786aaaa.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 714 raz(y) 24.56 KB

_MG_9786aaaa.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 687 raz(y) 24.56 KB

 
 
pomidorek 

Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 4:02 pm   

no i najważniejsze, że Tobie się podobają :mrgreen:

ja stwierdziłam, że zdecydowanie nie wzięłabym go na swój ślub i tyle
być może w swojej klasie cenowej jest dobry, ale mnie ten poziom umiejętności nie zadowala
muszę mieć piękne zdjęcia, które zrobi mi profesjonalista :D
 
 
margaretka21 

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 7:38 pm   

Oglądałam zdjęcia bardzo wielu fotografów i uważam że to wcale nie chodzi o klasę cenową. Np. mój brat miał zdjęcia u Sobieraja i niczym nie odbiegają od Marcina. Bardzo ładne zdjęcia można też zobaczyć "u Ewy" na Piotrkowskiej, ten sam poziom tylko cena 3 razy taka co u Marcina;). Nie wiem kto może być w Łodzi takim profesjonalistą jeśli nie Sobieraj, ktory prawdopodobnie jest jednym z najstarszych i najlepszych na rynku łódzkim:). No ale w sumie wszystko to rzecz gustu:P!!!!!
pozdrawiam
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 2:38 pm   

ja mam zamówione zdjęcia u innych fotografów co prawda ale Marcina też rozważałam bo b. mi sie podoba:)
_________________
 
 
 
anja 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 9:53 pm   

My zamowilismy Pana Marcinai uwazamy ze jego zdjecia sa cudowne. Ogladalam wiele stronek roznych fotografow i jego najbardziej przypadly mi do gustu. Zdjecia w stylu retro sa przepiekne tak samo jak czarno-biale. Efekty z naszego slubu bede mogla opisac dopiero w czerwcu 2008 ale na podstawie tego co jest na jego stronce jestem dobrej mysli:)
_________________
anja:-)
 
 
birkinowa 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 10:48 am   ten, żaden inny

To jest super fotograf. Jego reportaże są rewelacyjne, a zdjęcia oddają nastrój miejsca i osób. Nie ma zdjęć z bezmyślnymi twarzami - zawsze fotka wyraża charakter modela, a zdjęcia par ich wzajemne relacje. Rewelacja!

Dodatkowo ten fotograf wciąż próbuje czegoś nowego. Kocha swoją pracę, chętnie eksperymentuje i jest bardzo elastyczny i chyba właśnie dzięki dopasowaniu do pary potrafi utrwalić te chwile w taki sposób.

Zdjęcia na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym, a cena przystępna.

My nie chcemy kamerzysty - stawiamy na reportaż zdjęciowy i po wielu poszukiwaniach jesteśmy pewni, że M. Romański - żaden inny!
 
 
Oli 

Wiek: 43
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 1:36 pm   

My jestesmy bardzo zadowolenie ze zdjeci jakie zrobil nam Marci i na pewno mozemy go polecic. Sympatyczny facet, konkretny, dokladny.
Zadowoleni klienci
Ola i Jason :-)
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
Kathrine 

Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 10:46 am   

Ja również zamówiłam zdjęcia u Marcina, wszystko się okaże w czerwcu 2008. Będzie to reportaż i plener :)
_________________
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 6:27 pm   

Ja nie znam się na fotografii, mój M także. Miałam za zadanie znaleźć fotografa i jak na razie te zdjęcie podobają mi się najbardziej. Są takie żywe i barwne (plener).
Trochę jednak przejęłam się niektórymi opiniami, które uznały je za przeciętne i pod względem technicznym nie za dobrze wykonane i teraz nie wiem co zrobić :(
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
keli 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź/Aberdeen
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 11:09 pm   

piszecie ze ma dosyc wzgledne ceny a dokladnie? ile za plener ? i reportarz? to najbardziej mnie interesuje

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 11:33 am ]
*reportaż! ;)
_________________
wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje...
 
 
 
aga23 

Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 2:03 pm   

Ja też ciągle szukam fotografa i nie wiem którego wybrać. Bardzo ciekawi mnie ile kosztuje u tego pana sesja plenerowa? :co:
 
 
keli 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź/Aberdeen
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:32 am   

koszt od 700zl do 1200 za plener za pelen plener + reportaz 2000 ale mozna sie dogadac ja go zamowie zdjecia mi sie bardzo podobaja :)
_________________
wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje...
 
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 9:09 am   

Jeszcze jeden plus, ma bardzo niedrogą fotoksiążkę. Pełen plener w fotoksiążce to 1500 zł, Natomiast plener + reportaż + fotoksiążka 2500 zł
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 2:57 pm   

ja chyba tez zdecyduje sie na Marcina, robi naprawde ladne zdjecia, nietypowe:)
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 8:09 pm   

To 1 post tej Pani. Czyżby to reklama??? Wcale to mnie nie zachęca, a nawet wręcz przeciwnie....
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 8:28 pm   

agulcia ale to nie jest jedyny post Trismegista :) więc chyba nie reklama, zresztą wiele osób chwali tego fotografa :)
_________________
 
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 12:37 pm   

dziewczyny, Wy jestescie przewrazliwione!!!!!
niedlugo wszyscy sie beda bac wypowiadac na forum, bo wychodzi, ze reklama....
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 12:40 pm   

Trismegista napisał/a:
dziewczyny, Wy jestescie przewrazliwione!!!!!
niedlugo wszyscy sie beda bac wypowiadac na forum, bo wychodzi, ze reklama....


pisz pisz :) im więcej istotnych informacji tym lepiej :)
_________________
 
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 12:43 pm   

dziekuje za poparcie Imyszka:)
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 4:06 pm   

My już jestśmy po, więc zgodnie z obietnicą mogę wyrazić swoją opinię na temat zdjęć p.Marcina :)

Jednym słowem REWELACJA 8)

Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni, zarówno zdjęciami jak i jego podejściem do fotografowania :) Jest to człowiek otwarty na wszelkie propozycje, ale i posiadający mnóstwo własnych pomysłow, niesamowicie zaangażowany, pasjonat :) sesje z nim sprawiały nam wiele przyjemności i były świetną zabawą. Jego zdjęcia fantastycznie oddają nastrój danej chwili, on poprostu potrafi uchwycić to coś :wink:

Zdjęcia podobają się nam, naszym znajomym i rodzinie, a czy spodobaja się wam nie wiem, możecie to sprawdzić tutaj :)

P.Marcin robił nam zdjęcia reportażowe ze ślubu i wesela, a także studyjne w dniu ślubu oraz plener miesjąc później. Dostaliśmy do niego na płytach wszystkie zdjęcia oraz piękną prezentację z podkładem muzycznym, poza tym album z wywołaną setką zdjęć i jedno zdjęcie do antyramy o wymiarach 40 na 50cm.

Dzięki niemu mamy fantastyczną pamiątkę z nszego wielkiego dnia :)
_________________
 
 
mamia 


Dołączyła: 19 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 9:15 am   

śliczne macie zdjęcia. Naprawde ten fotograf ma talent. Ale szukając coś na ten sam wzór znalazłam fajnego fotografa. Jak chcecie obejrzeć jego galerię kliknijcie tutaj
_________________
korzystaj z życia ...
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 1:59 pm   

Ja mam umówiony termin U pana Marcin na plener! bardzo się Cieszę!
Dostałam do niego namiary przez przypadek! bo mój koleka z pracy brał teraz w sierpniu ślub i To on był jego fotografem co się okazało że się znają!!!
I ja z ciekawości zapytałam się kolegi o adres stronki jak się nazywa ten jego fotograf. Jak zobaczyłam zdjęcia to Odrazu zamawiałam termin! niestety termin 19 09 2009 miał zajęty ale stwierdziłam z narzeczonym że wystarzy nam tylko plener!!!
_________________
 
 
mycha888 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 12
Skąd: od kolezanki
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 9:40 pm   

jak dla mnie to te zdjęcia mało naturalne, przez zbyt duży kontrast na nich i ciemnie.. przynajmniej tak na www wyglądają..
 
 
Fiona8 

Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 10:28 pm   

Zdjęcia zrobione przez pana Marcina są super! Jest w nich duch, pewien klimat, fascynacja fotografa, cała jego osobowość, profesjonalista-fascynat.Polecam. Zdjęcia drogie, ale warto.
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 1:30 pm   

Marcin Romanski robil zdjecia moim znajomym. Zdjecia sa rewelacyjne. My mamy juz innego fotografa, ale zamierzamy mu lekko zasugerowac co bysmy chcieli :)
 
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 5:52 pm   

Marcin Romański robił zdjecia moim znajomym. Wyszły pieknie:) Niestety nie miał terminu dla nas i dodatkowo cena nas powaliła, a zdecydowalismy sie na Marcina Pietrzaka, zresztą znalazlam kontakt do niego na starej stronie Marcina Romańskiego. Zdjęcia wykonał nam profesjonalnie i teraz robilismy ciążową sesję. Też ślicznie:) Obu polecam:)
_________________
 
 
 
izka80 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 1:59 pm   

Marcin Romanski robil nam całość-i plener i reoprtaz-polecam w 100% :mrgreen:
_________________

...szczęśliwa.
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 2:27 pm   

nam też Marcin robił całość, jeszcze nie mamy zdjęć, ale widzielismy już próbkę i myślę, że będą fajne; plener robiliśmy miesiąc po ślubie - w 6 miejscach, także chyba będzie co oglądać; robi naprawdę fajne zdjęcia i cena jest taka pośrednia, ale adekwatna do jakości; na weselu zrobił nam niespodziankę i puścił prezentację z przygotowań do slubu i ślubu i wszystkim bardzo się podobały zdjęcia, dot ego ztopnia, że wiele osób chciało na niego namiary

[ Dodano: Wto Sie 09, 2011 3:30 pm ]
Marcin ma teraz nową stronę i to w nowej odsłonie

www.marcinromanski.com
 
 
Magda_Bros 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 9:42 am   

nowa strona , przynajmniej blog jeszcze powinien byc troche dopracowany :)
Esmeralda dasz popatrzeć na zdjęcia ?

Pozdrawiam
Magda
_________________
Pozdrawiam
Magda
Ostatnio zmieniony przez Magda_Bros Sro Sie 10, 2011 9:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 10:06 am   

Polecam serdecznie. Zdjęcia są fenomenalne! Uwielbiam zdjęcia, bo zachwują w sobie mnóstwo wspomnień, a takie zdjęcia jakie robi Marcin...pozwalają na to w 100%
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl