Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Włosy kręcone
Autor Wiadomość
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 2:39 am   

Wam wypadają a ja ze swoimi nie mogę dać sobie rady. To, że wypadają dwa razy do roku na wiosnę i jesień - to się już przyzwyczaiłam, a do tego są z natury kręcone i to jest największy dla mnie kłopot. Każdego dnia rano spędzam ok. godz. w łazience by się znimi uporać. Ciekawa jestem czy któraś z Was też ma tekie problemy z włosami i jak sobie z tym radzi? :hmmm:
_________________
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 9:31 am   

julia ale czy włosy ci się "puszą"? Ja maiłam bardzo kręcone i bardzo mi się przez to puszyły. Jeśli to jest twoim problemem to polecam tani acz bardzo skuteczny kosmetyk Sunsilk przeciw puszeniu
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 10:54 am   

Ja mam naturalnie kręcone włosy i na prostowanie tracę około godziny (mleczko prostujące) :/
Dlatego ostatnio postanowiłam wykorzystać ich naturalną skłonność do kręcenia i nie prostuję.
Używam za to sprayu do lokow aby byly bardziej sprezyste :D
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 11:20 am   

Dzięki za odpowiedz, widzę że znacie temat i nie jast wam obcy horror posiadania takich włosów. :kwasny: Szampon dziś wypróbuję bo właśnie mi się skończył.
Fiona co to za spray?

PS
Fajnie, ze jest nowy dział poświęcony kędziorkom :lol: senk ju, @ice :)
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 11:38 am   

Dokładnie to się nazywa :
WELLA Shock Waves SuperSkręt - Spray Loki na Dopingu Sprężynujący Lok :D

PS. Kędziorki to podstawa ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 12:13 pm   

Moim "kręcącym jak chcą" się włosom pozostawiłam swobodę działania. :wink: Artystyczny nieład to jest to! Ale żeby się nie puszyły też używam sprayu do włosów kręcących - akurat nie Welli, bo ciut za droga, ale jakiegoś naszego polskiego zamiennika i jest super! :)


julia napisał/a:
PS
Fajnie, ze jest nowy dział poświęcony kędziorkom :lol: senk ju, @ice :)

Hmm... senku ju, kryszka. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 12:43 pm   

Probowalam tez innych kosmetykow do wlosow kreconych - jakies pianki, zele...ale ten spray jest - jak dla mnie - najlepszy. No i nie mam po nim uczulenia :/
A co do ceny .....- ZAWSZE naciagam mojego Miska jak jestesmy na zakupach :D
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 4:50 pm   

Kryszka powiedz co to za zamiennik (nazwa, firma). Widzę, że temat się rozwija - będę miała dużo propozycji do wypóbowania, dodam że me kędziorki są dł. do ramion i jak do tej pory codziennie rano męczyłam je lokówką, wyjątkami były wyjazdy wakacyjne, kiedy to co rano były moczone i wtedy same się układały,ale muszę przyznać, że na dłuższą metę jest to dość uciążliwe. Może dzięki waszym poradą uda mi się to zmienić. :roll:
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 10:34 pm   

:oops: Ups, sorry, ale się pomyliłam. Też ma ten spray, o którym pisze fiona 83:
Cytat:
WELLA Shock Waves SuperSkręt - Spray Loki na Dopingu Sprężynujący Lok

Tak długo wybierałam ten specyfik, że widocznie w końcu zdecydowałam się zapłacić więcej. Zupełnie tego nie pamiętam. :oops: :roll:

Ale zamienniki na pewno są - dobre polskie - w Rossmannie.



A poza tym do ujarzmienia włosów kręconych są specjalne szampony i odżywki. Mój fryzjer poleca L'Oreal - ale ich cena u fryzjera to ok. 60 zł za każdy specyfik. Tańsze oczywiście są Wella i inne firmy w zwykłych sklepach kosmetycznych.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 12:23 am   

....a więc senk ju kryszka [smilie=g035.gif]
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 10:17 am   

O, tutaj jest stronka o produktach Welli (działa tylko pod IE).

A ten spray konkretnie wygląda tak:



shock_picteas_5018_0_ml.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 640 raz(y) 13.19 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 10:22 am   

I dodam ze nie obciaza wlosow i nie skleja - naprawde gorraco polecam !!
Byla jeszcze kiedys taka fajna pianka WELLI do kedziorkow ale zniknela z rynku :/
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 2:05 pm   

chyba kupie ten produkt, któty polecacie bo tez mam problem z włosami, mam naturalnie kręcone ale zeby były ładne musze je albo wyprostować prostownicą albo na pianke zrobić, ale jeszcze mi w nich cośwtedy brak, więc może i ten spray pomoże, dzięki :D
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 10:11 am   

Słuchajcie dziewczynki - zrobiłam dziś eksperyment.
W jakiejś gazecie była próbka tego nowego szamponu Fructis do włosów suchych i postanowiłam go użyć.
Umyłam włoski tym Fructisem i wypłukałam w naparze ze skrzypu - 5 saszetek zaparzylam w szklance, zostawilam na noc, rano odcedzilam i wlalam do garnka dopelniajac tak do objetosci litra.
Sluchajcie - rewelacja. Nie wiem czy dzieki szamponowi, czy dzieki plukance, ale loki sie cudnie skrecily, sa mieciutkie i leciutkie, ale sie nie pierza !!
Ostatnio zmieniony przez fiona83 Nie Sie 27, 2006 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 2:24 am   

Tak więc piszę, że do moich włosów spray dopingujący loki niestety sie nie sprawdził. :cry: i nie "wyszłam do ludzi" :lol: Zastosowałam go zgodnie z instrukcją tz. spryskałam i wgniotłam we włosy, i po wyschnięciu były nadal napuszone tyle, że się bardziej skręciły a przez to skróciły, :evil: ale nie poddaje się.... będę dalej eksperymentować :roll:
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 9:43 am   

Julka - nie poddawaj sie !!
Na poczatku ja tez tak mialam - po prostu za malo spryskalam wloski.
Sprobuj jeszcze raz - ja dopiero po okolo 5 probach wyczulam gdzie i ile trzeba spryskac.
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 10:28 am   

Fiona83 napisała
Cytat:
Julka - nie poddawaj sie

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej :lol:
następnym razem po "wgnieceniu" po prostu uczesze włosy i zobaczymy.... :roll:
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 11:01 am   

Julia - bo on faktycznie pogłębia skręt - tylko go jednocześnie porządkuje.

Z podobnej serii są jeszcze preparaty prostujące włosy. Pryskasz, przeciągasz grzebieniem i podobno są proste.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 11:52 am   

Z tymi specyfikami do prostowania wlosow tez mialam doswiadczenia.
Najpierw uzywalam Loreala - w takiej niebieskiej butelce - ale strasznie sklejal i obciazal wlosy.
Owszem byly proste ale wygladaly jakbym nie myla ich przez 3 tygodnie - bleee...
Potem wyprobowalam Sunsilka - troche lzejszy, ale efekt podobny :/
Poza tym po umyciu wlosy straaasznie wychodzily.
Najlepszy jest taki kremik do prostowania, ktorego doswiadczam raz na pol roku jak chodze do fryzjerki :D Mozna go kupic w salonach fryzjerskich, ale mala tubka kosztuje ... 50 zl :(
Ale po tym kremie wlosy sa prosciutenkie i tak lekkie i niesklejone ze ja zawsze sie nie moge ich namacac :D
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 1:04 pm   

Tez mam wloski krecone naturalnie i tez mam z nimi problem (puszą sie i wysuszaja) ale juz zaplanowalam ze kupie ten specyfik Welli :D widzialam juz nawet go po 18 zł
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 7:26 pm   

ja tez mam naturalnie kręcone włosy :zly:
Ale tak beznadziejnie bo od nasady głowy są proste a kręca się tylko końcówki i na dodatek się puszą :kwasny:
Wyglądałam jak baran :?

Nie miałam siły juz z nimi walczyć :!: albo wóz albo przewóż :!:
Skręcić się ładnie nie chiały (nawet na siłe :wink: ) więc przez kilka ładnych miesięcy i dzięki ciężkiej pracy mojej i mojego fryzjera :wink: poprostu je wyprostowałam :mrgreen:

I teraz jestem zadowolona :mrgreen:

Ale kto wie co mi strzeli do głowy :wink:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 7:57 pm   

Ja nie chcialabym ich tak na stale wyprostowac bo tak szczerze to wszyscy mi kreciolkow zazdroszcza ;) Ale ujarzmic je to juz gorsza sprawa :/
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 8:09 pm   

fiona83 napisał/a:
Ja nie chcialabym ich tak na stale wyprostowac bo tak szczerze to wszyscy mi kreciolkow zazdroszcza ;) Ale ujarzmic je to juz gorsza sprawa :/



Ja tez nie chciałam, ale nie miałam raczej wyjścia :znudzony:

A o krotkiej fryzurce to już wogóle mogłam zapomnieć, bo w żaden sposób nie dało sie z nimi dojść do ładu :kwasny:
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 12:35 pm   

Kobitki znam ten ból, pokręconych włosów wszyscy (prawie wszyscy) nam zazdroszczą tylko, że oni nie wiedzą ile się trzeba namęczyć zeby jakoś wyglądać. :roll:
Chciałam jeszcze się was zapytać, czy po tym spray'u Welli wasze włosy też sie tak ciężko rozczesują, czy może ja przesadziłam z ilością, a w ogóle to czy rano się czeszecie, czy tylko poprawiacie fryzurkę palcami (ja nie wyobrażam sobie rano się nie uczesać - ładnie wtedy bym wyglądała :lol: ), tak gdzieś wyczytałam.
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 12:38 pm   

Rano poprawiam palcami, ewentualnie wgniatam jeszcze dodatkową porcję. Włosy generalnie rozczesuję tylko po myciu, na co dzień nie używam szczotki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 12:39 pm   

Julka - nie wiem jak się czeszą po sprayu, bo ja go po prostu wgniatam i wloski same sobie schna :D
Lokow w ogole nie czesze tylko poprawiam palcami - albo pare razy schylam i podnosze glowe - wtedy nabieraja powietrza i ksztaltu ;)
Wlosy czesze tylko gdy je prostuje - wrrr ..Ostatnio jednak nie mecze ich tym zabiegiem ;)
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 5:06 pm   

Boże czy ja mam aż tak pokręcone włosy? jeśli rano ich nie uczeszę to wyglądam jakby "pierun dupnął w szczypiorek" :przestraszony: i dlatego rano musze użyc szczotki, przeczesanie włosów palcami na niewiele się zda. :evil:
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 9:34 am   

Julka - a suszysz te kedziorki suszarka ?? Bo to niestety wzmaga puszenie sie :/
Ja zima "traktuje " moje suszarka, ale tylk zimnym powietrzem, natomiast od kiedy zrobilo sie cieplej w ogole nie uzywam "wichury".
PS. Obecnie uzywam Head&Shoulders Nawilżenie - polecam - jeszcze ladnie podkresla loki i nadaje blask wloskom ;)
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 12:29 pm   

Suszarki nie używam już od dobrych kilku lat, czasami, sporadycznie tak ale jest to nie częściej niż kilka razy w roku [smilie=76.gif] czakam, aż same wyschną i wtedy dopiero przystępuję do tworzenia "czegoś" na głowie.
Wczoraj byłam w Górach ?więtokrzyskich i tak się wściekłam na moje "diabelskie sznurówki" :evil: ze dziś chyba pójdę do fryzjera i każe się ściąć na łyso bo już mam dość tych włosów. olaboga
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 1:02 pm   

Oj tam od razu na łyso :D Akurat rozumiem Cię jak nikt - dzis mam głowę jak lwica (to cytat z mojego taty) - lok na loku , loiem pogania :D Pomysl ile dziewczyn Ci zazdrosci. Dzis moze pobuszuje po miescie w poszukiwaniu jakichs ujarzmiaczy --> naciagne swojego K. ;)
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 1:49 pm   

fiona83 napisał/a:
lok na loku , loiem pogania :D
żebym to ja tak miała, a tu wczoraj trochę deszczu i wiatru i na głowie sterta siana :kwasny: jeden wielki koszmar, chyba zacznę chodzić w czapce :chytry:
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 7:08 pm   

Moj sposob na ujarzmienie zbyt bujnej czupryny to fantazyjne poupinanie ich.
Wiem ze to zalezy tez od dlugosci wlosow (moje pokrecone siegaja do ramion), ale z autopsji wiem, ze wszystko jest do zrobienia - choc kosztuje to duzo nerwow i czasu :/
A co do zakupow to trafilam dzis tylko na pianke Welli Loki i fale (ta co niby ich nie obciaza i nadaje sprezystosci) - ale kiedys ja mialam i jest do kitu. Jak znajde zdjecie tego produktu to wkleje ;)
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 9:29 pm   

fiona83 napisał/a:
Moj sposob na ujarzmienie zbyt bujnej czupryny to fantazyjne poupinanie ich.


Niestety nie mam pomysłów i zdolności w tym kierunku, :hmgirl: a przede wszystkim szybko się zniechęcam, dlatego muszę poszukać prostszych sposobów, :zdegustowany:
i prawie nigdy nie jestem zadowolona. :znudzony: tak sobie właśnie pomyślałam, ze może mam źle ścięte włosy? :hmmm: Chyba muszę zmienić fryzjera
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 10:06 pm   

Mysle, ze to nie kwestia sciecia wlosow, ale ich urody.
Ja zaraz po maturze scielam swoje loki(mialam do polowy ramion)- na tzw. chlopczyce.
Byl to zly pomysl , bo stalam sie barankiem (owieczka) :D
W kazdym razie od kiedy pogodzilam sie z szopa na glowie, jakos bardziem mnie te loki sluchaja ;)
Co do upinania tez nie mam fantazji, ale inaczej nic bym nie widziala przez te wlosy na oczach ;)
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 10:37 pm   

Ja mam grzywkę i włosy w oczach mi nie przeszkadzają, ale pogodzenie się z moją szopą będzie raczej niewykonalne... aby ściągnąc je w kitkę są jeszcze trochę za krótkie... jedynym rozwiązaniem które przychodzi mi do głowy to przepaska na włosy. :wstyd:
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 8:56 am   

Moje doswiadczenia z przepaskami sa rozne:
1) plastikowe OK
2) materialowe - tragedia - zeby sie trzymaly musze je naciagac na uszy a tego nie znosze !!
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 11:00 pm   

Chyba cos wymyśliłam: porzebuję specyfiku, który nawilża włosy i problem rozwiąże się sam :głupek: jutro idę na poszukiwania
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 1:09 pm   

O, widzisz julia. Jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw szampon+odżywka firmy Ziaja (taki zielony, nie pamiętam do jakich włosów) za śmiesznie małe pieniądze. I po wmasowaniu odżywki (bez spłukiwania) włoski są delikatne i jakby nażelowane, tzn. loczki się same układają, ale nie sklejają. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 8:57 pm   

Dziewczynki - zawsze mozemy sobie sprawic suszarke prostujaca Lissima od Roventy ;)
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 9:16 pm   

Myślę, że w prostych włosach nie byłoby mi dobrze. Mam za szczuplą twarz :(
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 8:37 am   

A ja po raz kolejny polecam Head&Shoulders Actizinc - Nawilżenie skóry i włosów.
Używam ponad tydzień i jest rewelacyjny. I włosy tak nie wyłażą nawet !!
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 11:15 am   

a ja polecam do kręconych włosków Biosilk odżywka, jest to płynny jedwab włoski są po nim gładziutkie i się zupełnie nie puszą. Można go kupić w sklepach dla fryzjerów, jest to zresztą cała seria szamponó odżywek itp.
_________________
Hanusia



 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 11:01 pm   

Hanusia, jeśli możesz to proszę o zdjęcie tego specyfiku :roll:
_________________
 
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 11:45 pm   

http://www.mojekosmetyki.pl/
polecam stronkę tam jest zdjęcie specyfiku bo przyznam szczerze że nie chce mi się szukać cyfrówki :oops:
_________________
Hanusia



 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 6:12 am   

A moje odkąd są naprawdę długie stwierdziły, że na rzecz mocnego skrętu przestaną siępuszyć (i oprocz szamponu nie uzywam zadnych specyfików)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 8:46 pm   

A ja i tak Wam zazdroscze kręconych włosków :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 8:52 pm   

Ja mam "plana" iść pod koniec tygodnia do fryzjera (nie znam dnia ani godziny :hyhy: ). I przez całe dwa dni będę miała wyprostowane włoski :hurra:

Oczywiście jak mi się uda wkleję zdjęcia do Galerii - wiem , że niektóre dziewczyny zainteresowane są salonem pani Kasi :)
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 12:49 pm   

bajeczka napisał/a:
A ja i tak Wam zazdroscze kręconych włosków :)


....nie ma czego :|
Fionko w takim razie życzę Ci suchej pogody, bo gdy jest wilgoć w powietrzu, tak słyszałam,
one i tak się skręcają :wink:
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 12:55 pm   

no to mnie humora popsułaś julka ... łeeeeeee
Taxówkę wezmę a się nie skręcą :twisted:
Albo wiadro założę na pecynkę :hyhy:
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 1:13 pm   

Proponuję husteczkę na główkę jak babulinka :lol: :lol: :lol:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl