Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mogą być różne?
Autor Wiadomość
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 5:02 pm   Czy mogą być różne?

Ja mam takie pytanko. Czy myślicie że mąż i żona muszą (powinni) mieć takie same obrączki? Mnie się podobają troche inne niż N. i wymyśliłam, że moglibyśmy mieć różne obrączki. Moja mama byłą bardzo zadziwiona tym pomysłem, N. jeszcze o to nie pytałam, a co Wy o tym myślicie?
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 5:11 pm   

senra, a napisz cos wiecej o ich 'roznosci'.
bo widzialam np. ten sam model, ale zona miala np. jakis diamencik. no i wtedy one sa rozne :)
_________________
 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 5:30 pm   

Obie byłyby z białego złota, tylko N. podobają się takie zwykłe, niematowe średniej szerokości bez żadnych udziwnień. Ja bym chciała pół matową pół zwykłą z brylancikiem :oops: Może być bez, ale byłaby trochę węższa. Generalnie takie obrączki można zobaczyć na stronie Apartu - jego w kolekcji klasyczne - ostatnie a moja w kolekcji romantyczne - trzecie.
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 5:31 pm   

a sprzedaja po jednej obraczce z roznych modeli?

a moze uda Wam sie znalecz taki model, ktory bedzie odpowiadal Waszym gustom ...?
_________________
 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 5:39 pm   

No właśnie sprzedają różne obrączki... no nic, przedyskutuję ten problem z N. :)
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 5:41 pm   

wiesz, moim zdaniem obraczki to pewien symbol i fajnie, zeby byly w jendym stylu i w miare do siebie podobne. takie, w ktorych model jest ten sam, a zonka ma jakis kamyczek tez ladnie sie prezentuja.
ale mysle, ze sytuacja, w ktorej maz ma np. zlota-zolta, a zona zlota-biala, jest juz mniej fajny.
_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 5:45 pm   

szczako ma racje, obraczki powinny być takie same lub różnić się malutkim szczególikiem :D
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 7:38 pm   

A mnie sie podobaja z oczkiem. Znajdzcie mi faceta który taką założy :wink:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 8:01 pm   

Właśnie bajeczko, w tym cały problem! :zly:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 8:57 pm   

No tak, tyle że oczko u kobiety i jego brak u mężczyzny nie jest wielką różnicą. Natomiast odcień czy połysk obrączki to już dużo. Musicie pójść na kompromis - to dobre ćwiczenie na potem. :wink:
Zapytaj się narzeczonego czy rzeczywiście będzie potem nosił tą obrączkę, bo jeśli nie, to niech się nie upiera przy rzeczy, którą będzie miał chwilę czy okazyjnie. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 6:57 pm   

Na pewno będzie nosił, bo teraz ciągle nosi srebrną. Ale skoro uważacie, że jednak powinny być takie same, to nie będę robiła udziwnień :) Ewentualnie poproszę o taką samą tylko z brylancikiem, a jak nie przejdzie ten pomysł no to trudno :)
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 1:15 pm   

natknelam sia na takie cosik:

malo widoczne, ale moze ...

a wiecej modeli, w ktorych obraczka zony od tej mezowej sie rozni znajdziesz w watku modele obraczek
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:48 pm   

ja bym powiedziala ze to jest sprawa indywidualna... jak obie z bialego zlota to w ogole tej roznicy nie bedzie za pare miesiecy... na poczatku blyszczaca bedzie sie pieknie mienic a matowa zancznie od niej roznic ale z czasem roznice sie zniweluja... bizuteria traci blask.. a niewiele osob chyba tak o nia dba by regularnie polerowac.... tak mysle....

takze ja bym sie nie przyjmowala....

a w ogole juz uwazam ze nie ma roznicy jak damska ma brylanciki a meska sie rozni tylko tym ze ich nie ma,...

szerokosc tez nie powinna miec wiekszego znaczxenia.. jesli wezmiemy pod uwage ze mezczyzni maja szersze dlonie to szersza obraczka na nich bedzie robila optycznie wrazenie takiej samej jak damska ale wezsza...

zreszta ile razy po slubie bedziecie pokazywac obie dlonie rownoczesnie i ktos bedzie patrzyl czym roznia sie wasze obraczki...

to jest symbol i najwazniejsze by go nosic.. a ze nosi sie to cale zycie to niech bedzie to cos co z miloscia na tym palcu bedziemy trzymac a nie cos na co bedziemy spogladac i myslec .. po co dalam sie na to namowic..

kompromis w tym wzgledzie nie uwazam by byl dobrym rozwiazaniem... ja bym sie nigdy w zyciu nie zgodzila powiedzmy na zolte zloto nawet gdyby narzeczony sie na takie uparl... ja bym miala biala on zółta... a ze na zdjeciach slubnych nie bedzie to pieknie wygladac... hehe... te na ktorych sa obraczki mozna zrobic czarno - biale..... a w innych przypadkach to raczej nigdy nie bedzie przeszkadzac ani razic w oczy :D
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 7:55 pm   

Ugiełam sie i zamówilismy 2 modele - tyle, bardzo do siebie podobne :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 9:44 am   

czekamy na fotki :)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 7:37 pm   

A proszę bardzo:

_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 7:54 pm   

bajeczka ale pisalas ze zamowiliscie dwa modele??? a tutaj pokazujesz jeden (??)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 7:56 pm   

Bo moja jest ataka cienka jak te na zdjęciu. A jego grubsza ale z tym samym wzorem :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 7:57 pm   

no to wcale nie sa rozne :) ))... ladne :P
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 7:58 pm   

I własnie o to chodziło. Ale poważnie u jubilera to są 2 różne modele :) Cenowo nieststy też :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 8:04 pm   

ale to na cale zycie.. najwazniejsze by Wam sie podobaly :) za 10 lat nie bedzie pamietala o ile jedna byla drozsza od drugiej przeciez :P
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 9:34 pm   

obrączki bardzo ładne i mało sie rożnia od siebie i to bardzo dobrze :) gratuluję wyboru
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 9:49 pm   

bajeczka- bardzo ładne obrączki :mrgreen: Bardzo, bardzo :)
Ten pasek , to białe matowe złoto ??

?eby te same wzory, tyle że o innej szerokości, traktować jako dwa różne modele :zdziwko:
Polak potrafi zarabiać na wszystkim :?
Ostatnio zmieniony przez fiona83 Czw Cze 22, 2006 9:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 8:00 pm   

Fionko to białe złoto :)

A ponieważ też uważam, że to na całe zycie to przeeboleje te cene :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 7:22 am   

Bajeczko,
bardzo ładne obrączki :)

My ostatecznie kupujemy identyczne. Doszłam do wniosku, że nie będę udziwniała :)
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 4:40 am   

Ja uważam, że nie muszą być zupełnie identyczne, ale żeby też rażąco się od siebie nie różniły. Musi być jakiś element przewodni w obu tak aby było widać, że stanowią komplet - tak jak mąż z żoną :)
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 8:50 am   

moim zdaniem obraczki to komplet i musza byc identyczne.... jedyne odstepstwo jestem w stanie zrozumiec to jak w damskiej zatopoiony jest jakis kamyczek :D ale generalnie jestem za tym ze para musi miec takie same obraczki... i my bedziemy mieli identyczne...z reszta nie wyobrazam sobie nawet zeby moglo byc inaczej :)
_________________
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 3:10 pm   

senra, przyznam, że troszkę zaskoczyłaś mnie tym pytaniem, bo nigdy bym o tym nie pomyślała żeby mieć inną obrączkę niż mąż.
my będziemy mieli takie same :] . wydaje mi się, że tak powinno być. ale jeżeli Wam to odpowiada to fajnie :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 9:02 am   obrączki

Ja uważam, że jak najbardziej obrączki mogą być różne, bo obrączka to tylko symbol.
Mój narzeczony zamówił sobie szerszą obrączkę niż ja, bo taka mu bardziej odpowiadała. Uważam że nie ma to znaczenia czy obrączki są identyczne czy też nie, zgadzam się że jest to mniej spotykane ale dla mnie całkowicie normalne. Przecież to wam osobiście one muszą odpowiadać.
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 9:11 am   Re: obrączki

Aniadamowicz napisał/a:
Ja uważam, że jak najbardziej obrączki mogą być różne, bo obrączka to tylko symbol.


Czyli nie mialabys nic przeciwko jak np twoj narzeczony mialby mieć np cała żółtą grawerowaną obrączkę a ty np 3 kolorową matowioną z jakimis oczkami? Takie zupelnie dwie rożne kazda "z innej bajki"? Jakos wierzyc mi sie nie chce :razz:
_________________
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:02 am   

Jeśli chodzi o mnie to w grę wchodzą tylko takie same, w końcu to obrączki! Założenie jest takie, że nosimy obrączki takie same, takie różne to .. nie... w ogóle jak nie obrączki.
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 11:06 am   

skoro raze ma sie byc to i obraczki powinny byc do pary a nie kazda sobie
_________________
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:03 pm   obraczki

Dziewczyny, oczywiscie że wam może nie pasować zestawienie dwóch innych obrączek, ale mnie nie... dla mnie to tylko symbol i nie miałabym żadnej pretensji gdyby mój narzeczony chciał zupełnie ,zupełnie inny model.

Zresztą wiele osób nie nosi obrączek i nikogo to nie dziwi, zatem ja wolę żeby mój narzeczony miał taka jak on chce.

Przyjęło się ze obrączki są identyczne, ale nie oznacza to że to jakis nakaz, nie, to tradycja i można od niej odstąpić. Zresztą czy Wy same patrzycie na obrączki waszych znajomych i porównujecie czy są identyczne- NIE. :)

Również palec na którym je chcecie nosić też może być dowolny. Choć w tym wypadku mnie wygodniej jest biżuterie nosić na serdecznym i tu już tak pozostanie
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:08 pm   

ja wypowiadam się za siebie i uważam, że powinny być takie same. jednak jeżeli ktoś chce mieć inną niż mąż/ żona to mi to nie przeszkadza :) my będziemy mieli takie same. jeżeli chodzi o porównywanie to może nikt tak bardzo się nie wgląda, ale jednak obrączki, chcąc nie chcąc, rzucają się w oczy, tym bardziej różne. pozdrawiam :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:35 am   

ja uwazam ze powinny byc identyczne i juz! /oczywiscie dopasowane szerokoscia/..
_________________


Buziaki Gość
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:11 am   

ja jestem za takimi samymi...ewentualnie dla panny mlodej jakis diamencik
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
kosia 

Dołączyła: 07 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Płock
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:21 am   

My wybraliśmy obrączki takei same, tylko moja ma kamienie.
Znaleźliśmy firmę gdzie jest b.duży wybór i pojechaliśmy i na początku maja odbieramy :)
I dla tej firmy nie ma problemu zmniejszyć czy powiększyć obrączkę z kamieniami także super obsługa i bez problemów. polecam

70k.jpg
takie będziemy mieć
Pobierz Plik ściągnięto 754 raz(y) 16.43 KB

_________________
kosia
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 4:12 pm   

Ja uważam, że powinien być ten sam model, ale mogą się różnić np diamencikiem dla kobiety albo szerokoscią. No bo przecież na męskiej dłoni wąska obrączka zginie, a na damskiej szeroka może być zbyt przytłaczająca.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 01, 2007 7:23 pm   

ja też uważam, że obrączki powinny być takie same (może z wyjątkiem szerokości) ponieważ symbolizyją jedność maŁżeństwa
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 8:09 pm   

co prawda jeszcze nie wybralismy, ale jestesmy zgodni z moim misiem co do tego, ze bedzie to ten sam model (za wyjatkiem szerokosci, jak pisala Sajonara), bo przeciez obraczki symbolizuja jednosc i zgode w malzenstwie (miedzy innymi)!
_________________


 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 8:20 pm   

Ja też uważam, że obrączki powinny być takie same (z tych samych powodów co wy), ewentualnie damska może mieć diamenciki jeśli ktoś lubi ale ja raczej zdecyduję sie na wersję "klasyczną" czyli bez :)
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 9:51 pm   

zdecydowanie obrączki powinny być takie same. mnie podobają się damskie z diamencikiem, pomyślimy o tym
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 7:34 am   

zgadzam się z przedmówczyniami, skoro obrączki mają być symbolem jedności to jak mogły by być różne, życie to także sztuka kompromisu, wybór obrączek to świetny test na to, skoro tu ciężko iść na niego to co dalej ?? zdecydowanie powinny być takie same :)
_________________
 
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 9:54 am   

Zdecydowanie powinny być takie same :)
" ..w maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość, obowiązki i wzniosłe ideały. Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele na całe życie włożona..."
Jak mogą być różne skoro łączą nas w jedno...
_________________


 
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 4:59 pm   

i w jedno zdanie ubralas cala prawde o obraczkach... nic dodac, nic ujac!
_________________


 
 
 
juliazuk 


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 4:44 pm   

To zdanie jest piękne, ale nie mówi, że obrączki muszą być takie same. Chyba trochę zbyt dużą wagę przywiązuje się do symboli, zamiast do samej istoty małżeństwa. Jednością mają być małżonkowie, a nie przedmiot, którym są obrączki.
My będziemy mieli różne. Wszyscy się dziwią, ale my nie widzimy w tym problemu. Dla mnie to pokazuje, że akceptujemy i szanujemy nawzajem siebie i swoje przekonania. Jak już pisałam w seoim wątku oboje chcemy nosić swoje obrączki i musimy je lubić. Moja jest szeroka i wysadzana cyrkoniami. Ale mój R. nie chciał szerokiej, więc po co miałabym go zmuszać? Nie rozumiem tego.
A poza tym, to na prawdę nie ma tak dużego znaczenia.
Rozejrzyjcie się dookoła i zobaczcie ilu ludzi nie nosi swoich obrączek. Czy to znaczy, że nie są jednością? ?e nie są dobrymi małżeństwami? Nie sądzę
_________________




9.08.2008 r.
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 11:18 pm   

juliazuk napisał/a:
Ale mój R. nie chciał szerokiej, więc po co miałabym go zmuszać? Nie rozumiem tego.


A czemu zmuszać? Nia dało rady znaleźć jakiegoś kompromisu? :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
juliazuk 


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 7:26 pm   

Kompromis, to byłaby rezygnacja przez każde z nas ze swojego marzenia. Nie widzimy takiej potrzeby. Już parę lat jesteśmy ze sobą. Wzór obrączki i to, czy będą one takie same, naprawdę nie jest aż tak ważne. Pozwalamy sobie, aby każde z nas było sobą. Gdyby bardzo nam zależało, żeby obrączki były takie same, to pewnie byśmy do tego dążyli, ale nam po prostu to nie jest potrzebne.
_________________




9.08.2008 r.
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 3:06 pm   

Moim zdaniem, obrączki powinny być identyczne, tzn. mogą różnić sie szerokością, w damskiej może byc kamyk, ale generalnie jakos tak, gdybysmy mieli dwie zupełnie różne obrączki czulabym sie chyba niezbyt komfortowo.
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 7:45 pm   

Popieram Petitkę. Obrączki mogą się minimalnie różnić, jakimś szczególikiem, ale nie diametralnie...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl