Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mogą być różne?
Autor Wiadomość
juliazuk 


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 11:38 am   

Widzę, że jestem w zdecydowanej mniejszości, jak w większości ślubnych kwestii. Całe szczęście, że każdy może mieć po swojemu, a wzór obrączek nie wpływa na powodzenie małżeństwa. My będziemy posiadać różne i będziemy zadowoleni. Szczególnie, że nasze obrączki są pamiątkami rodzinnymi...
_________________




9.08.2008 r.
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 4:50 pm   

U nas będzie tradycyjnie! Będziemy mieli takie same obrączki! Na szczęście spodobał nam sie ten sam model!
Piękny cytat, więc powtarzam :

" ..w maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość, obowiązki i wzniosłe ideały. Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele na całe życie włożona..."


:wedding:
_________________
Ostatnio zmieniony przez SYLWECZKA Nie Lis 04, 2007 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 7:00 pm   

my takze tradycyjnie-będziemy miec takie same obrączki, jednakże jeszcze nie zdecydowaliśmy jakie one będą :-)
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 10:38 pm   

czytałam właśnie Wasze posty i zagadnęłam mojego P o jakiej obrączce myśli. No i :?
P chce z bialego zlota a dla mnie z bialego to jak nie obraczka.
W tym przypadku kompromis będzie trudny :o
A może nie mam racji i nie ma sie co upierać...

[ Dodano: Pon Lis 05, 2007 10:41 pm ]
Acha, też uważam ze obrączki powinny być takie same
 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 10:58 pm   

juta79 faktycznie macie twardy orzech do zgryzienia :) Ale może jak zaczniecie oglądać, przymierzać obrączki to znajdziecie takie, które dla obojga będą do przyjęcia??? ;)
Powodzonka
:wedding:
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 11:12 pm   

juta idźcie na kompromis i kupcie z łączonego złota :D
_________________
 
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 11:22 pm   

Też mam taką nadzieję. Mamy trochę czasu wiec to przedyskutujemy jeszcze kilka razy. Mi białe złoto tez sie podoba ale wydawało mi sie ze obrączka to jednak powinna być złota. choć teraz coraz częściej pary decydują sie na białe.
Pozdrawiam
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 11:24 pm   

moim zdaniem z białego złota nie bardzo. myślę, że jak zaczniecie przymierzać to znajdziecie kompromis :]
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:31 pm   

juta79 napisał/a:
P chce z bialego zlota a dla mnie z bialego to jak nie obraczka.
W tym przypadku kompromis będzie trudny :o


eee tam trudny - wybierzcie czerwone złoto :D

A tak poważnie, to mozna wziąć łączone - np:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:34 pm   

ładne propozycje obrączek z łączonego złota :)
_________________
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 10:57 pm   

Masz racje taki kompromis może być. Bardzo podoba mi sie ten pierwszy wzór. A może takie łączenie da sie zmniejszyć lub zwiększyć?
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 11:07 pm   

z tych powyższych to mi najbardziej podobają się te w prawym górnym rogu, ale przeciez jest jeszcze mnóstwo propozycji z łączonego złota, jakbyście się zdecydowali na łączone to Wam na pewno cos doradzą na miejscu...my też mysleliśmy o łaćzonym białym i żółtym. Nam się np podobają takie jak załączyłam niżej

Schowek02.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 883 raz(y) 8.19 KB

Schowek01.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 835 raz(y) 6.26 KB

 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 11:53 pm   

juta79 - Najlepiej zróbcie sobie rajd po sklepach jubilerskich, i poprzymierzajcie różne..Czasem obrączka inaczej wygląda w folderze a inaczej na palcu.. Może sie okazać ze jest kilka modeli które was urzekło i trudno będzie wybrać.. :)

Faktycznie najlepsze dla Was będzie kupienie obrączek łączonych z białego i żółtego złota.. W końcu małżeństwo to sztuka kompromisu i dogadywania sie przez całe życie.. Wybór obrączek będzie tego dobrym początkiem.. :)
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 9:10 am   

Tak, na pewno zrobimy sobie taki rajd i uda nam znaleźć jakiś kompromis :)
Te łączone obrączki sa naprawdę ładne tylko martwi mnie trochę to ze nie można ich później np. zmniejszyć. No ale może i na to znajdzie sie jakaś rada.
Pochodzimy, poszukamy i wybierzemy coś wspólnie. No przecież inaczej być nie moze :D
_________________

 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 10:24 am   

Juta ale obecnie nawet obrączki z jednego koloru złota ale z grawerem zewnętrznym bardzo cięzko powiększyć (lub pomniejszyć). Gdyby wybierać obrączki tylkoi pod tym względem, to by musiałybyc typowo klasyczne, czyli jeden kolor złota i całe gładkie albo matowe albo piskowane albno nie wiem jeszcze jakie są :P A z tego co słyszałam to da się minimalnie zmieniac rozmiar obrączek dwukolorowych, jeśli kolory są połączone tak jak na tych fotkach co wkleiłam. Takich jak wkleiła Olciap (schowek02) już się nie da, bo to białe złoto jest nałożone na żółte (nie widać białego paska od wewnętrznej strony obrączki. Nie wiem ile w tym prawdy ale tak nam mówił praktycznie każdy jubiler.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
rynolka 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Pleszew
  Wysłany: Nie Sty 27, 2008 10:12 pm   

własnie wczoraj zamowilismy obraczki, roznia sie wszystkim ;) Jego jest standardowa z zoltego zlota polokragla, 4 mm, bo taka zawsze chcial, bo w takiej mu bylo najlepiej, bo w bialej wygladal jak by mial srubke na palcu, a ja mam z bialego zlota fezowana, gladka bez niczego bo w zlotej mi nie ladnie, a biala gladka wygladala super kolo mojego pierscionka z 7 brylantami ;) jestemy zadowoleni bez klutni ;)

zolte.jpg
Zółte półokrągłe - jego
Pobierz Plik ściągnięto 879 raz(y) 9.04 KB

biale.jpg
Biale fezowane - moje
Pobierz Plik ściągnięto 882 raz(y) 31.93 KB

_________________
asienka
Ostatnio zmieniony przez rynolka Nie Sty 27, 2008 10:57 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 3:00 pm   

Ja ostatnio mialam dylemat czy obraczki moga byc roznej szerokosci czy to sa te same obraczki czy juz rozne ale forumki przekonaly mnie ze duzo osob tez tak robi (zeszta nie tylko one)...ale chyba na zupelnie inny model obraczek bym sie nie zdecydowala :?
Ale to chyba jak we wszystkim - kwestia gustu...
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 3:09 pm   

jatez bym sie w zyciu nie zdecydowala na dwie totalnie różne obraczki :?

a swoją drgoą nie zmieniaj po kilka razy tego samego postu tylko wklejaj fotki w nastepnym, bo tym sposobem nawet nie zauwazylam,ze sa zalocznoe jakies zdjecia i calkiem zmieniony post powyzej ... :|
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Pią Lut 15, 2008 3:12 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 4:46 pm   

Wlasnie znalazlam takie obraczki



Ciekawe czy mozna uznac je za inne czy takie same :D Jak beda imiona Wybranka czy Wybranki to zrobia sie zupelnie inne...
Ale swoja droga pomyslowa sprawa :)
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 4:53 pm   

jak dla mnie to one takie troche jak z odpustu ;) ja bym sie na takie nie zdecydowala :]
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 11:52 pm   

Jak dobrze wiedzieć, że nie ja jedna mam dylemat różnych gustów w parze. Na szczęście mój M. ewoluuje w tej kwestii i jesteśmy coraz bliżej wspólnego rozwiązania (różnica tylko w kamykach) ... :D
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 10:53 am   

Według mnie obrączki powinny być takie same (ewentualnie różnić się diamencikiem, czy minimalnie szerokością), ale żeby dwie zupełnie od czapy :? ? nie....
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 10, 2008 3:53 pm   

Jak dla mnie obrączki powinny być takie same. No, jeszcze jakieś malutkie oczko w damskiej obrączce może być, ale nic poza tym.
_________________


 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 9:52 pm   

Też uważam, że obrączki powinny być podobne. Damska może być węższa lub z jakimś oczkiem. Chociaż z drugiej strony dlaczego męska takiego oczka mieć nie może. My prawdopodobnie będziemy robić obie z oczkami. I to nie z diamentami tylko z jakimiś innymi kamykami (chodzi mi po głowie granat) :)
Obie tradycyjne, błyszczące. Strasznie konserwatywni jesteśmy :lol:
_________________

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 9:56 pm   

my mamy obie z oczkami-cięzko to do końca nazwać oczkiem bo to meteoryt :) ale fajnie prezentują się na naszych paluszkach....
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 10:01 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Chociaż z drugiej strony dlaczego męska takiego oczka mieć nie może

Nikt nie powiedział, że nie może, bo jest bardzo wiele modeli męskich z kamieniem. Mnie się zdarzyło tylko raz widzieć mężczyznę z obrączką na dłoni tego typu. I powiem szczerze, że wygląda to bardzo mało męsko. Jakby żonie obrączkę zabrał. Tak więc ja osobiście męskim obrączkom z kamieniem mówię zdecydowane nie.
_________________

 
 
 
gabrycha 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 10:41 pm   

magdasid napisał/a:
I powiem szczerze, że wygląda to bardzo mało męsko. Jakby żonie obrączkę zabrał. Tak więc ja osobiście męskim obrączkom z kamieniem mówię zdecydowane nie.

Coś w tym jest. Mój M. powiedział kategorycznie nie kamieniom w swojej obrączce i pewnie większość facetów też tak robi.
Jakbyśmy chcieli sprostać naszym oczekiwaniom, to mielibyśmy zupełnie różne obrączki, dlatego teraz pracujemy nad kompromisem :-)
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 11:27 pm   

tofee napisał/a:
Jak dobrze wiedzieć, że nie ja jedna mam dylemat różnych gustów w parze. Na szczęście mój M. ewoluuje w tej kwestii i jesteśmy coraz bliżej wspólnego rozwiązania (różnica tylko w kamykach) ... :D


U nas dyskusja nad obrączkami była długa i zażarta, ale stanęło na jednym modelu.
Każdy może mieć obrączki jakie chce i absolutnie nic to w praktyce małżeńskiej nie oznacza, ale dla mnie cała frajda obrączek leży właśnie w tym, że one są takie same (pomijam kosmetyczne detale typu rozmiar, szerokość, kamyk etc. chodzi o ten sam model). Wszystko inne z personalnych rzeczy będziemy mieć własne i odmienne. No i jest coś szczególnego w tym, że obrączka to właśnie ten model, który obojgu się podoba. W końcu będziemy na nią spoglądać przez resztę życia. Dla mnie obrączka ma dużo większe znaczenie niż sala, suknia, zaproszenia, samochód i cała reszta - bo to wszystko jest na raz. A obrączka na całe życie.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 7:25 pm   

ja uważam że powinny być takie same mogą różnić się jedynie szerokością w zależności od rozmiaru łapki :)
_________________
 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 8:25 pm   

Nasze są takie same, no prawie, bo moja ma trzy brylanciki :mrgreen: .
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 10:30 am   

KotaBasia napisał/a:
Nasze są takie same, no prawie, bo moja ma trzy brylanciki :mrgreen: .


to zupełnie jak u nas :) moi znajomi za to kupili sobie obrączki w róznych kolorach złota i jej jest z brylantami a jego z rubinami :o Jakoś mi się to nie podoba, ale najważniejsze że podoba się im :wink:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 12:31 pm   

dokładnie według gustu, chociaż dziwnie to ciut wygląda niby małżenstwo a każdy sobie, jeszcze tak się różnić jedno żółte z brylantami drugie białe z rubinami, ale to kwestia decyzji i gustu
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 8:43 pm   

madzialenka napisał/a:
powinny być takie same mogą różnić się jedynie szerokością w zależności od rozmiaru łapki :)

Tak było w naszym przypadku, choć wcześniej zastanawiałam się nad jednym brylancikiem w mojej obrączce, ale ostatecznie stwierdziłam, że powinny być jednakowe :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 9:37 am   

Nasze obrączki różnią się tylko szerokością. Nie chciałam żadnych brylancików ani cyrkonii.
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 9:16 pm   

asiulek82 napisał/a:
Nasze obrączki różnią się tylko szerokością. Nie chciałam żadnych brylancików ani cyrkonii.


u nas tak samo :) ja mam zamówioną 4mm a mój Miś 5mm i powiem szczerze, ze dopóki nie natrafiłam na ten temat to nawet do głowy mi nie przyszło, ze przez ta szerokość są one różne, bo jest to dla mnie tak samo normalne jak to że różnią się rozmiarem :mrgreen:

A co do zupełnie różnych modeli obrączek czy kolorów to jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić... Bo obrączki, które co prawda są symbolem małżeństwa, to jednak są dla mnie bardzo ważne :) I jak już ktoś wcześniej wspomniał najfajniejsze w nich jest własnie to, że są takie same :smile:
_________________
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 8:34 pm   

My mamy problem ze znalezieniem obrączek, które podobałyby się nam obojgu. Ja chcę z żółtego złota, narzeczony z białego. Uparciuch z niego straszny, bo na moją propozycję dwukolorowych obrączek odpowiedział, że w swojej obrączce nie chce wcale żółtego złota i tyle.
Na dwie różne się nie zgodzę. W końcu brączki to symbol i według nie ma to być komplet.
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 2:29 pm   

Czasem, żeby znaleźc wymarzone obrączki trzeba pójśc na kompromis. Najlepiej jeśli obie strony się na to zdecydują, przecież muszą się podobac Wam obojgu.
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 3:01 pm   

Dla mnie rowniez obraczki powinny być podobne, znaczy mogą różnić sie szerokoscia, ale nie zdecydowałabym sie na zupelnie rózne, na przyklad z innego złota, bo według mnie wlaśnie o to chodzi, ze sa one takie same i mają być. Mają być dwie do pary, bo jak jedno ma inna i drugie inną, to w ogóle zatraca się cały zamysł tego "połączenia". Jeśli są różne, to po co w ogóle ten symbol obrączek? Dla mnie muszą do siebie pasować, można mieć własny gust, ale co do obrączek kompromis jest bardzo ważny. Zresztą jest tyle modeli, że bez problemu nawet dwie bardzo wymagające osoby w końcu znajdą coś, co podoba się im obojgu.
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 5:48 pm   

Ja również uważam, że obrączki powinny być jednakowe... ewentualnie, tak jak pisała skalimonka, mogą różnić się szerokością, ewentualnie u kobiety może być jakiś diamencik, cyrkonia... Choć osobiście nie przepadam za takimi obrączkami z cyrkoniami, ale to nie ten temat...
A wybór jest tak duży że na pewno znajdziecie coś co spodoba się obojgu. A jeśli nie, to przecież zawsze możecie zrobić na zamówienie według swojego projektu :)
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sro Gru 23, 2009 9:15 pm   

Jednakowe obrączki wyglądają bardzo ładnie, ale nie są niezbędne do szczęścia w małżeństwie. Jeśli ktoś ma ochotę na różne obrączki, nikomu nic do tego. My mamy co prawda identyczne obrączki (poza rozmiarem :) ) ale nie uważam, że takie MUSZĄ być - muszą być symbolem małżeństwa i to wszystko co "muszą"
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 10:51 am   

martitka napisał/a:
Jednakowe obrączki wyglądają bardzo ładnie, ale nie są niezbędne do szczęścia w małżeństwie.


W ogóle obrączki nie są niezbędne do szczęścia w małżenstwie... :roll: mogloby ich równie dobrze w ogóle nie być, jednak są po to żeby były symbolem.

martitka napisał/a:
ale nie uważam, że takie MUSZĄ być - muszą być symbolem małżeństwa i to wszystko co "muszą"


Również nie uwazam, ze "MUSZĄ". jednakze dla mnie różne obrączki jednocześnie tracą wymiar całej symboliki :wink:
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 4:00 pm   

Zgadzam sie,obrączki to symbol małżeństwa więc czemu mają być różne?? Jestem pod tym względem tradycjonalistką i także uważam,że powinny być jednakowe.
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 15, 2010 2:53 pm   

Każdy robi jak uważa ale my na pewno wybierzemy takie same obrączki.Chcę,żeby moja obrączka nie różniła się niczym od obrączki męża,nawet kamykiem :P
Według mnie różniące się oczkiem bądź szerokością nie są aż tak inne od siebie,ale dwie zupełnie z innego kompletu obrączki u mnie na pewno by nie przeszły.Szczerze mówiąc nawet nigdy o czymś takim nie pomyślałam :o
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 12:38 pm   

Wybór obrączek jest naprawdę bardzo duży,więc myślę ze z tym nie będzie problemu. Obrączki powinny byc takie same,pisałam o tym w powyższym poście. zapraszam do mojego sklepu,chetnie pomogę w wyborze:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl