Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Naturalny kolor włosów (i farbowanie)
Autor Wiadomość
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:28 pm   

kiedys bylam bardzo jasna blondynka..pozniej zamarzyl mi sie kolor wisniowy na wlosach..a teraz mam kolor wlosow blond a od czasu do czasu mam pasemka..
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Paź 31, 2005 11:40 am   

Ja muszę przyznać że z kolorami eksperymentowałam dość poważnie, bo z długością nie bardzo mogę - narzeczony się uparł że mają być długie i koniec. A więc byłam już blondynką, taką całkiem jasną, byłam ruda i brązowa. Przez jakiś czas byłam też zebrą (jak zrobiłam jasny baleyage na ciemne włosy - efekt nie był zbyt fajny). A teraz dla odmiany mam włosy kruczoczarne i chybatakie podobają mi się najbardziej :dance:
 
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 11:51 pm   

Na fali wczorajszego spotkania zaczęłam akcję zmiana wizerunku. Pierwszy krok: z jasnego na ciemny blond, prawie szatyn :D . Mi się podoba, a to najważniejsze :wink: .
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 11:11 am   

:)
_________________
... pamiętasz była jesień....

Ostatnio zmieniony przez Kot Pon Gru 11, 2006 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 9:49 pm   

No dziewczyny!
"Lecicie" jak burza! ?wietnie!
Tak trzymać!
_________________
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 2:04 am   

Druga połowa dyplomatycznie twierdzi, że mi we wszystkim cudnie, chociaż woli mnie w jasnych. A mi się nowy kolor niezmiernie podoba. Usilnie knuję dalej... :wink:
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 10:00 am   

:)
_________________
... pamiętasz była jesień....

Ostatnio zmieniony przez Kot Pon Gru 11, 2006 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 5:17 pm   

Kot, no i jak wyszło :?:
_________________
chez alma |
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 12:30 pm   

Mój naturalny kolor to ciemny - mysi bląd,kolor, którego bardzo nie lubie więc od lat nie było go na mojej głowie.Zniknął po pierwszej trwale, kiedy włoski bardzo mi sie rozjaśniły.Od tamtej pory cały czas farbuje odrosty na słoneczny blond.Był moment kiedy chciałam trochę przyciemnić ten kolor i wyszedł zielony, a następnie dla poratowania sytuacji już fryzjer ufarbował włoski na czekoladowy brąz, ale nikomu sie ten kolor nie podobał.Obecnie mam znowu od 3 lat blond i znowu mnie kusi aby coś zmienić, ale jak w lipcu poszukiwałam fryzjera, który by coś z tym zrobił to doradzali mi, aby przyszła na jesieni, bo latem z tych moich blond włosków kazdy kolor zejdzie.I tak do tej pory nie zdecydowałam się na jaki kolor się przefarbować
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 11:35 am   

:)
_________________
... pamiętasz była jesień....

Ostatnio zmieniony przez Kot Pon Gru 11, 2006 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 9:54 am   

Ja właśnie dlatego zrezygnowałam z balejage'u - bo farbowanie odrostów co miesiąc średnio mi sie uśmiechało :?
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 10:04 am   

Ja mam balejaż i farbije włoski tak co 3 - 4 miesiące
 
 
kromeczka 

Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 7
Skąd: małopolskie
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 10:56 pm   

A ja jestem szatynką, a farbuję na czarno.


Podpis został zmieniony ze względu na zawarte w nim treści reklamowe. Alma_
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2006 6:25 am   

A ja mam kasztanowe a robie balejaż blond z brązem
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 24, 2006 6:05 am   

ja mam blond balejage :D
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
pidzamka81 


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Sty 2006
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 11:25 pm   

Ja Kochaniutkie lawiruję między różnymi kolorkami od czerni do rudości. Blondynką tez próbowałam byc ale szybciutko zrezygnowałam.
Obecnie mam czarne z czerwonymi ( a raczej już rudymi bo sie sprały :lol: ) pasemkami. Farbuję się od zawsze sama, tzn. mama mi pomaga, i zawsze słyszę że efekt jest super.

Cytat:
POZDRAWIAM SERDECZNIE I PRZESYŁAM BUZIACZKI Gość
_________________
PRZESYŁAM BUZIACZKI I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA Gość
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 4:41 pm   

a powiedzcie mi jaka jest roznica miedzy szatynka a brunetka (nigdy nie moge tego zapamietac ...) :oops:
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 6:07 pm   

Szatynka - brązowe włosy, brunetka - czarne :smilegirl:
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 4:28 pm   

dzieki Alma :)

wiec jestem szatynka, a na swoim koncie mam juz farbowanie (od 16 do 24 roku zycia) i pasemka w kolorze blond.
od grudnia po raz pierwszy od 16 roku zycia swoj kolor wlosow na calej dlugosci. i tak juz pozostanie.
farbowalam na czekoladowy i inne odcienie brazu. czasem zdazylo mi sie 'zaszalec' z czyms rudym.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 11:59 am   

Jak myślicie czy jak bym na blond pasemka położyła szampon koloryzujący brąz to po jakimś czasie wyjdą mi te pasemka blond ?
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:16 pm   

Agatka_P napisał/a:
Jak myślicie czy jak bym na blond pasemka położyła szampon koloryzujący brąz to po jakimś czasie wyjdą mi te pasemka blond ?


Zalezy czy robisz włosy trwałą farbą czy szamponem koloryzującym. Jesli trwałą farba to dłuuugo nie powinny wyjsć pasemka. Jesli szamponem to po czasie on się zmywa i moga pasemka wychodzić. Przynajmniej tak było u mnie :wink:
Ja już miałałm tyle kombinacji alpejskich na głowie ze...]

Kolorów tez miałam od groma od jasnego brazu wpadającego w rudy albo pomaranczowy (widac na zdjeciach przy temacie TRWAŁA, po brąz ciemniejszy aż do fioletu i bordo. No i pasemka jasne też :wink:
Z doświadczenia wim ze pasemka do dobra sprawa. Nawet jak są odrosty to jakoś tak nie rzucają się w oczy. A przy całych włosach bardziej je widac. Ewentualnie polecam balejaż :graba:
_________________
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:20 pm   

Misiu nie doczytałąś co napisałam chodziło mi o szampon koloryzujący bo ja bym chciała żeby wyszły po jakimś czasie
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:26 pm   

Ah sorki, faktycznie :lol: okulary mi chyba potrzebne :wink:
no to tak, szampon najlepszy. Pasemka wyjdą po jakims czasie i bedzie to super wyglądało :graba:
_________________
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:33 pm   

J asie zawsze boję takich kombinacji - od kilku lat farbuję na jednolity kolor - ostatnio tylko u fryzjera - od kąd włosy zaczęły wypadać mi garściami i zrobiły się matowe i zniszczone.
pamiętam jak moja znajoma pofarbowała 9szamponem) swoje jasne(farbowane - ) włosy na brąz.. wyszło koszmarnie,a do tego niejednolicie schodziło.
ale przypuszczam, że wszystko zalezy od farby.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:38 pm   

Ja mam swoje naturalne brąz a teraz mam zrobiony pasemka większość brąz z blondem. I tak bym zrobiła odmiane na chwile a potem może znowu pasemka. Może pójde do fryzjera jeszcze pomyśle
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:44 pm   

to dla odmiany opisze efekt od fryzjera :wink:

Wolę farbowanie w domu bo to co mi opowiedziała kioleżanka jest godne opisania.
Je koleżanka wybrała się przed świętami do bardzo znanego w moim mieście fryzjera, który zdobył wiele rewelacyjnych nagród, ma wielki salonw centrum miasta, znany jest w Polsce i na swiecie.
Wizyta nie była tania ale...w koncu płaci się za firmę i renomę.
No i poszła. Fryzjerzy położyli jej kolor, który wyszedł nie taki jak trzeba. Aby poprawić położyli następny, który tez nie dał pożadanego efektu. Po trzecim kolorze dziewczyna wyszła z płaczem i ...zielonymi włosami.
Po czymś takim zastanawiam sie nad forma naszych fryzjerów.
Inny przykład. Mój S. chciał sie obciąć. Wcisnęłam go między jednego a drugiego klienta, oczywiście na zapisy. Jak poszliśmy w umówiony dzień...ledwo go wcisneli. Za to efekt opłakany. Ostrzyzenie było na odczep się, krzywe i wymagało kolejnej wizyty tym razem i innego fryzjera.[/i]
_________________
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 12:52 pm   

:) ja zwykle z koloru byłam zadowolona - za to te domowe wychodziły mi nieraz szare - dosłownie szare jak popiół:) może fakt, że farba była nie najlepsza - choć polecana przez znaną aktorke;)

Choc przynam się szczerze, ze nie moge trafić na swojego fryzjera w łodzi:( farbowanie choc koszmarnie drogie 9renomowany salon na piotrlowskiej), ładne wkolorze i tak sprawia, że moje włosy są matowe:(W poznaniu po farbie miałam pięknuy kolor i delikatne włosy,a tu... kwestia mocnego rozjasniania chyba:(
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 1:10 pm   

To pewnie ta aktorka która ma nazwisko na B jak tak to moja mama używa tej farby i jest zadowolona. I ja wcześniej jak kładłam farby domowym sposobem albo szampony to też byłam zadowolona
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 1:17 pm   

dokłądnie ta:0 ja też byłam zadowolona - przez jakiś czas... potem przestałam... fakt kładłam farbę co 2 m-ce:(
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 1:19 pm   

Ojejku a to nie za często może dlatego coś nie tak wydawało ci się z tą farbą
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 1:53 pm   

masz rację - pewnie tak, ale mam bardzo jasny kolor włosów - i wszystkie odrosty wyglądają koszmarnie.. a, zę to jednolity kolor a nie pasemka czy baleyage..:(
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 24, 2006 2:24 pm   

Nie farbuję.

Jestem naturalną szatynką, przez wiele lat miałam balejage w różnych odcieniach blondów (zawsze u fryzjera, a na mojej długości włosów kosztowało to majątek :? ), ale jakiś rok temu wróciłam do mojego naturalnego koloru i jestem bardzo zadowolona. Do fryzjera wybieram sie teraz dla przyjemności, a nie z musu (odrosty :evil: ).
_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 5:09 pm   

A ja lubie eksperymentować, naszczęście jestem w rekach profesjonalisty więc sie nie boje ze kiedyś obudze sie łysa :D

Obecnie mam ciemny brąz na głowie (choć naturalnie jestem blondynką :o ), ale juz sobie wymysliłam jak chce wyglądac na ślubie więc zaczynam proces powrotu do swojego koloru, abym mogła mieć to co chce :D
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 10:49 pm   

Jeżeli ktoś ma rozjaśniane włosy to niezależenie od tego czy bedzie nakładał farbę czy szampon, to i tak zacznie się zmywać kolor. Dlatego na rozjaśniane włosy nakłada się po jakimś czasie ponownie farbę ( z tego co mi kiedyś mówiono nawet 3 razy :/ ).
Ja rozjaśniam włosy od 17 roku życia. Najpierw dałam mamie zrobić pasemka rozjaśniaczem....wylądowałam do poprawki u fryzjera, bo miałam jedną wielką łatę na głowie :? Następne farbowania kontynułowałam już sama z niewielką pomocą mamy. Ostatnio już od jakiś 2 lat sama robię sobie pasemka. Dość "zabawna" była sytuacja na początku... gdy jakoś mi pasemka nie wyszły, to zmieniałam ubarwienie głowy na ciemny blond i robiłam jasne pasemka...gdy zrobiłam za dużo jasnych pasemek to poprawiałam ciemnym blondem...
A propos farb to powinno się używać farb jednej firmy, bo wtedy nie wyjdą żadne niespodzianki na głowie. Ja mam takie włosy, albo taka dobra jest ta farba, że efekt ostateczny wychodzi mi zawsze taki sam, jak modelki na opakowaniu :) Używam i farb (kiedyś) i rozjaśniacza Londy Color i nie zamienię ich na nic innego :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 8:47 pm   

:)
_________________
... pamiętasz była jesień....

Ostatnio zmieniony przez Kot Pon Gru 11, 2006 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:19 pm   

Kotku a jakiej firmy jest ta farba?? Bo ja kiedyś miałam farbe chyba właśnie paloną kawe firmy na G i byłam zadowolona. I oczywieście powiedz jak efekt
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 7:32 am   

:)
_________________
... pamiętasz była jesień....

Ostatnio zmieniony przez Kot Pon Gru 11, 2006 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miau 


Wiek: 46
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 7:52 am   

Wczoraj ufarbowałam włosy Feerią 3D Loreala. Ultrabrązowy fiolet. Czy ultrafioletowy brąz...?:)
Od skóry wyszedł fajny, bo miałam swój kolor włosów (i przykrył siwe!), na reszcie włosów wyszedł ciemniejszy, ale łądnie to wygląda.
Tyle, że blada jestem i przy ciemnej oprawie oczu to trochę demonicznie wyglądam;-)
_________________
"Biada temu, kto zadowolony jest z siebie; taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu"
(Vincent van Gogh)
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 9:03 am   

Miau, jak panna mloda z avatarka?

a tak by the way, to fajny filmik ;)
_________________
 
 
Miau 


Wiek: 46
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 9:25 am   

szczako... tak! :>
prawie taki kolor:)
_________________
"Biada temu, kto zadowolony jest z siebie; taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu"
(Vincent van Gogh)
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 1:40 pm   

Wczoraj zmieniłam lekko swój kolor włosków. Zazwyczaj robiłam sobie (w salonie fryzjerskim) pasemka: jasny blond i brąż. Co kolejna wizyta robiłam więcej ciemniejszych pasemek brązu niż blondu. Teraz mam praktycznie włosy w kolorze brązu, kilka cieniutkich pasemek blond i kilka pasemek miedzianych (dla mnie takie i bordo). Zmiana jest i dobrze czuję się. Przynajmniej nie będą rzucać się teraz tak szybko odrosty.
_________________
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 1:42 pm   

Ja właśnie chce sobie zrobić brąz z promykami blond ale nie ma mi kto zrobić a do fryzjera chwilowo mnie nie stać żeby iść
 
 
basia80 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 44
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 2:05 pm   

mój kolor to ciemno blond ale czasem wydaje mi się ze koncówki mam brązowe. :D
_________________
pozdrawiam Cię gorąco Gość !! !!



 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 10:14 am   

jako, że nie zaleca się farbowania w ciązy więc będę niedługo miała swój naturalny kolor włosów, jak mi farba zejdzie i siwe włosy nie pokryja całej mojej głowki :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 1:57 pm   

Wczoraj nabyłam farbę kolor gorzka czekolada, jak mi się ten kolor nie spodoba to zawsze moge położyć blond pasemka na to i też będzie dobrze.
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 8:40 pm   

Ja bylam dzisiaj u fryzjera i zrobilam sobie balejage znaczy poprawilam sobie,ale jest ladniejszy :hyhy: :hyhy:
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 10:14 pm   

No a ja jestem brązowa, zdjęcia są w albumie co o niej sądzicie??
 
 
epox 


Wiek: 46
Dołączyła: 25 Maj 2005
Posty: 55
Skąd: katowice
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 10:29 pm   

ja swoje włosy mam ciemno brązowe,ale od kilku ładnych lat farbuje je na bląd

[ Dodano: Pon Kwi 10, 2006 11:11 pm ]
przepraszam za "byka" miało być blond :oops:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 11:55 am   

Epox, zawsze mozesz użyć funkcji "edytuj" (przycisk w prawym górnym rogu postu) ;)
_________________
chez alma |
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Kwi 15, 2006 10:22 pm   

Agatka_P napisał/a:
No a ja jestem brązowa, zdjęcia są w albumie co o niej sądzicie??


Agatko nie potrafię dobrze ocenić ze zdjęć,a na żywo się nie wiedzialyśmy,ale wydaje mnie się,że ladniej w blond
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl