Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Naturalny kolor włosów (i farbowanie)
Autor Wiadomość
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 9:00 am   

Ja tez farbuję włosy ale tylko i wyłącznie u fryzjerki- robi mi balejaż z dwóch kolorów (jaśniejszy od naturalnego blond oraz brąz żeby nie wyglądać zbyt mdło w samym blondzie:smile: ).. i tak już od 5lat :twisted:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Yoanna Sro Sie 13, 2008 9:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 7:21 pm   

Ja farbuje wlosy na bardzo jasny blond, farba Garniera, niestety to bardzo niszczy wlosy i chce wrocic do naturalnego koloru- ciemny,mysi blond...chociaz nie wiem czy mi sie uda :\
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 9:13 pm   

Ja mam kolor naturalny jak Pamcia, a ostatnio farbuje na czarny, przedtem farbowałam na granatową czerń.
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 9:04 pm   

Też mam mysi kolor i farbuje na mahoń,rubinową czerni i tak od 6 lat....ostatnio mam pasemka na kasztanie :)
_________________

 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 9:30 pm   

Ja mam taki ni to ciemny blond, ni to jasny brąz, a czasami wręcz wpadają odrobinkę w rude (jak mi się odbarwią w słońcu). Do tego oczy które zmieniają kolor: zielone latem i brązowe zimą. Zatem w zasadzie nie wiadomo czy jestem blondynką, szatynką czy brunetką :mrgreen:
Ale uwielbiam mój naturalny kolor włosów i moje dziwaczne oczy :lol:
_________________

 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 9:10 am   

Mój naturalny kolor włosów to blond, ale nie taki jasny - taki średni :) ale robię balejaż od dłuższego czasu też w odcieniach blondu :) raz zaszalałam z brązem i jasnymi pasemkami - zaszaleję znów chociaż mój Mąż woli mnie w blond wersji ;)
_________________
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 6:33 pm   

Ja zawsze mialam naturalny kolor blond ale tez nie jakis jasny tylko raczej sredni blond. Potem zaczelam je farbowac, robic balejage oczywiscie u fryzjera zawsze. Niestety po wielu latach farbowania moj naturalny kolor stal sie zdecydowanie ciemniejszy. I jak farbowalam wlosy tak jak zawsze czyli na jasny blond to bardzo szybko bylo mi widac dosyc ciemne odrosty. Dlatego jakies pol roku temu postawilam na zupelna odmiane :D i zafarbowalam sobie wlosy na kolor jasny bursztyn. Chcialam zeby tym razem kolor byl ciemniejszy zeby moje odrosty tak bardzo nie rzucaly sie w oczy. I powiem szczerze ze teraz czuje sie o wiele lepiej w takich wlosach. Lubilam swoj blond ale do czasu.
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 6:37 pm   

Ja swój naturalny kolor włosów miałam do 17 roku życia, później zaczęłam kombinować z farbowaniem, głównie szamponetkami. Miałam rude włosy, bakłażan, ciemny i jasny brąz, czarne. Później wróciłam do swojego naturalnego koloru włosów, głównie dlatego, że je obcięłam na krótko. Teraz noszę granatową czerń z czerwonymi pasemkami i tak zostanie(przynajmniej narazie).
_________________


 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 7:55 pm   

a ja juz nawet nie pamietam jaki mialam swoj prawdziwy kolor wlosow :Dale ostatnio po odrastoch stwierdzilam ze jednak jasniejszy braz. farbuje je od tak dawna ;) zaczelo sie od oberzyny,pozniej brazy ,granatowe czernie,czernie ..osttanio mialam nawet mahon a teraz powrocilam do brazu :)pasemka tez kiedys mialam-czerwone :)
_________________
 
 
 
sloneczko 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 13, 2009 10:11 pm   FARBOWANIE WŁOSÓW

chciałabym zmienić kolor włosów ale boje się ze wyjdą mi rude. otóż mój naturalny to brąz właściwie taki nijaki kolor nie za jasny i nie za ciemny.kiedyś miałam blond same mi się latem rozjaśniały ale później zaczęłam farbowałam i teraz znów mam ciemne. chciałabym ufarbować na jasny orzech nie chce bardzo blondu po prostu lekko je rozjaśnić. i mam problem jaka farba była by najlepsza, myślałam o GARNIER i jaki kolor farby żeby choć trochę mi się rozjaśniły ale żeby nie wyszły rude. doradźcie proszę
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 11:45 am   

sloneczko, przeniosłam Twój post do odpowiedniego wątku :)
_________________

 
 
 
calineczka 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: Dallas, Łódź
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 9:17 am   Re: FARBOWANIE WŁOSÓW

sloneczko napisał/a:
chciałabym zmienić kolor włosów ale boje się ze wyjdą mi rude. otóż mój naturalny to brąz właściwie taki nijaki kolor nie za jasny i nie za ciemny.kiedyś miałam blond same mi się latem rozjaśniały ale później zaczęłam farbowałam i teraz znów mam ciemne. chciałabym ufarbować na jasny orzech nie chce bardzo blondu po prostu lekko je rozjaśnić. i mam problem jaka farba była by najlepsza, myślałam o GARNIER i jaki kolor farby żeby choć trochę mi się rozjaśniły ale żeby nie wyszły rude. doradźcie proszę



Sloneczko, zanim ufarbujesz, poczytaj troche w internecie o teorii czterech por roku. Moj typ urody to zima i dobrze mi tylko w zimnych kolorach. W ogole taka "identyfikacja" bardzo ulatwia zycie bo teraz wiem jakie kolory mi sprzyjaja a jakie mnie pograzaja i postarzaja. Dotyczy to kolorowych kosmetykow, ubran a takze bardzo sie to przydaje w doborze koloru wlosow. :)
_________________
My goal in life is to be the person my dog thinks I am. ;0)
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 9:20 am   

a mnie się udało ufarbować :) przyszłą do mnie koleżanka z pracy, wybrałam farbę Garniera mahoniowy - szatyn, no i kolor jest dość ciemny ale nie przerażający :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Nie Maj 24, 2009 9:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 7:53 pm   

farbuję castingami loreala, jasnym brązem (który wychodzi jak ciemny :D ) a ostatnio miodowym kasztanem - fajny kolorek, taki właśnie bardziej jasny brąz :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 3:55 pm   

Ja mam naturalny kolor włosów jasny blond. Od kilku lat robiłam sobie balejaż, ostatnie 2 lata to delikatna koloryzacja ton-dwa jaśniejsza od naturalnych wlosów, złocisty blond.

teraz ufarbowałam na gorzką czekoladę - też delikatna koloryzacja, więc juz sie wypłukaly i są ladnie orzechowo - brązowe. Jednak chyba przyciemnię na te czekoladę następnym razem.

na blond farbowałam zawsze u fryzjera, tym sposobem wszyscy myęleli, że to mója naturalny kolor - uważam, że blond nie jest łatwy do zafarbowania, żeby nie było czarnych odrostów. Teraz mam ciemne łwosy io już prędzej sama bym sobie ufarbowąła, choć oczywiście z jasnego na ciemne przeszłam u fryzjera.
 
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 3:15 pm   

mój naturalny kolor włosów to ciemny-mysi blond. w chwili obecnej właśnie staram się powrócić do mojego naturalnego i robić już sobie tylko pasemka, żeby trochę odpoczęły, po moich farbowaniach przez dłuuuugi okres czasu na bardzo jasny blond. Kiedyś również miałam brązowe, wiśniowe i czarne włosy:P :smile:
_________________



Miłego dnia Gość :)
Ostatnio zmieniony przez aguuuunia44 Pon Cze 28, 2010 3:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 2:11 am   

Mój naturalny kolor włosów to mysi-brąz, a że reprezentuję zimowy typ urody, to farbuję włosy na brąz o chłodnych tonacjach fioletu lub czerwieni.. najbardziej odpowiadają mi odcienie burgundu i oberżyny.Z racji długich włosów i niechęci do zniszczenia ich sobie - chodzę w tym celu do fryzjera.
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 19, 2010 11:39 am   

Mój kolor włosów to średni blond.Aktualnie mam pasemka jasny blond z czarnym.Farbować nie lubię bo kiedyś mi nie wyszło to co chciałam :smile: i się zraziłam :? Robię tylko pasemka :twisted:
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 3:33 pm   

Naturalny kolor moich włosków to ciemny brąz.
A teraz mam blond pasemka :)
_________________

 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 10:51 am   

ja mam ciemny blond, czasem lekko w rudy wpada. Wkrótce zrobię sobie ciemny brąz:)

[ Dodano: Czw Sie 26, 2010 4:26 pm ]
No i dziś zrobiłam bronzik. Tygrys zachwycony:))))))
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 9:05 pm   

Kiedyś rozjaśniałam włosy na bardzo jasny blond do czasu gdy dostałam uczulenia,prawdopodobnie na perhydrol jeden ze składników farb rozjaśniających,pierwszy objaw to okropne pieczenie potem swędzące pęcherzyki z których sączył się jakiś płyn :zalamany: efektem były rany i strupy na skórze głowy :cring: zrezygnowałam więc całkowicie z rozjaśniania i od 7 lat mam swoje naturalne mysie blond kłaczki,latem rozjaśniają się same od słońca :slonko: co tworzy efekt baleyagu :lol:
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 12:31 am   

Naturalny- ciemny blond(szatynka), kiedyś farbowałąm Safirą "Tygrysie oko". Od dwóch lat nie farbuję . Czekam na swój kolor, w którym mówią, że lepiej wyglądam ;) .Póki co odrosło 27 cm :P .
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 12:36 am   

Za mną ostatnio chodzą granatowa czerń, głęboki brąz i ciemny fiolet. Chyba się na któryś skuszę :smile:

[ Dodano: Nie Lis 07, 2010 9:05 pm ]
No i mam już granatową czerń :smile:
_________________

 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 10:21 pm   

randomgirl, to pokaż się ;)
_________________
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 5:36 pm   

Moje to ciemny brąz i tak je zostawiam. Moim (skromnym) zdaniem jest OK :razz:
Kusi mnie kolor rudy...ach i to bardzo, ale boje się odrostów i ... jakiegoś niespodziewanego efektu :D
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
mammamia.85 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 10:02 pm   

Z rudym i czerwonym trzeba uważać - są to natrudniejsze do wybicia pigmenty i problem powstaje, gdy chce się zmienić kolor, jeszcze długo przebijają, chyba, że użyje się rozjaśniacza, który baaaardzo niszy włosy. Sama przez to przeszłam, więc wiem. Minęły 4 miesiące a ja nadal je odratowuje, mimo, że nie miałam najsilniejszą wodą robione, ani długo w tym nie siedziałam. Niestety takie są skutki uboczne, ale wreszcie znowu mam swój ulubiony blond :)
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 1:06 pm   

mammamia.85 napisał/a:
Z rudym i czerwonym trzeba uważać - są to natrudniejsze do wybicia pigmenty


NO własnie też tak słyszałam... Dlatego nie bede ryzykować.
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 7:47 pm   

mammamia.85 napisał/a:
Z rudym i czerwonym trzeba uważać

w sumie racja. Przez jakiś czas farbowałam castingiem loreala mroźnym kasztananem, który wychodził z taką czerwonawą poświatą. Trochę to trwało, żeby ta czerwień przestała przebijać spod innej farby. Dopiero teraz po położeniu 4 opakowania paletki karmelowej nie widać jej.
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 8:53 pm   

a ja jestem miedziano-ruda od jakiegoś czasu :smile:
_________________
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 11:44 am   

motylica, zazdroszcze :)
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 11:33 pm   

rudy, rudy i jeszcze raz rudy :smile: niestety nie chce mi wyjść taki super czerwonawy odcień sprzed 2óch lat :/ a już najbardziej chciałabym mieć takie:



ale to już pewnie fryzjer musiałby mi zrobić. zastanawiam się tylko czy musiałabym rozjaśniać włosy, bo mam naturalny ciemny brąz i farba łapie mi za ciemno :roll:

florence welch.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 668 raz(y) 25.77 KB

_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pią Maj 27, 2011 9:49 pm   

Naturalne-jasny mysi brąz,a od prawie 6 lat mam jasny baleyage,w którym wyglądam lepiej.
_________________
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 6:38 am   

ja mam czarne i grzywkę różową od wielu lat ale na ślub za namowa wielu osób będę miała czarne cale włosy:)
_________________

 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 4:16 pm   

Jestem naturalną blondynką, ale w okolicach gimnazjum/liceum coś strzeliło mi do łba i przez 3-4 lata farbowałam się na dość ciemny brąz (ciemny brąz/palona kawa - wychodzi prawie czerń). W poprzednie wakacje do mojej łepetyny wpadł kolejny "genialny" pomysł rozjaśnienia włosów. Mój fryzjer mi na to nie pozwolił (bo zniszczyłby mi włosy) i kazał czekać. Jako przedstawicielka rasy niecierpliwych zakupiłam 3 opakowania rozjaśniacza Joanna (jeśli nic Ci nie pomaga kup Joannę - rozjaśni wszystko) i zaczęłam zabawę. Rozjaśniłam - wyszła piękna marchewka, walnęłam se jeszcze farbę blond i ... no cóż jestem znów blondynką, ale to był najgłupszy pomysł w moim dotychczasowym wykonaniu. Włosy mam zniszczone, spalone, są jak guma ... Ostrzeżenie - jeśli fryzjer mówi nie to znaczy, że ma rację :mrgreen:
_________________


 
 
chudzielec7 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 41
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 10:14 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


Ostatnio zmieniony przez chudzielec7 Nie Cze 05, 2011 10:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 10:33 am   

naturalne- jasny brąz, farbowane - ciemny brąz/ czarne :)
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob Cze 25, 2011 3:34 pm   

A mnie się marzy taki kolor jak na zdjęciu poniżej, ale nie wiem czy dobrze bym wyglądała... Dziewczyny, większość z Was wie jak wyglądam, doradzicie coś???



Shenae-Grimes.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 647 raz(y) 32.97 KB

_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 25, 2011 3:42 pm   

Ambrozja, według mnie byłoby super :)
Ale wiesz jak to mówią- ładnemu... :)
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob Cze 25, 2011 4:42 pm   

agulka1989, dzięki :) Spróbuję może pokazać to zdjęcie fryzjerowi i zapytam czy mógłby u mnie coś takie wykombinować :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 8:34 pm   

rudy mi sie marzy... ale nie mogę się odważyć...
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 5:48 pm   

A ja właśnie mam rudy ;) Naturalne to ciemny blond
 
 
Hotel.Akropol 

Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 3:04 pm   

Ja jestem brunetką, jeśli chodzi o farbowanie włosów, to kiedyś zrobiłam sobie pasemka blond, jednak to było dawno. Bardzo mnie wtedy wkurzało, że włosy odrastają tak długo i teraz zdecydowanie nie zrobiłabym tego jeszcze raz, nie nakładam na głowę farby. W tej chwili mam włosy czerwone, jednak szamponetką, także wiadomo, że kolor nie jest aż tak intensywny i przynajmniej nie muszę przejmować się odrostami.
 
 
ardillaroja 

Wiek: 51
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 7:48 am   

kinix21 napisał/a:
udy, rudy i jeszcze raz rudy :smile:


tak samo, uwielbiam siebie jako rudzielca, a "zaliczyłam" wszystkie kolory już 8)
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lip 28, 2011 8:13 am   

Ja jestem rasową brunetką, mam bardzo mocny pigment czarny i wg. fryzjerów super zdrowe włosy, a wszystko to dlatego że moje włosy nie przyjmują kolorów z farb, parę razy próbowałam parę lat temu zminić kolor włosów ale kończyło się to tym że był lekko inny odcień czarnego z refleksami w kolorze farby....ale też mi się marzy RUDY , a że mam krótkie włosy byłby rudy drapieżny :)
_________________
malinka1984


 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 11:30 pm   

Dziewczyny,
Proszę o pomoc. Jak w najbliższym czasie nie stanę się blondynką to chyba oszaleję :?
Od kilku lat farbowałam włosy na złoty brąz Garniera, potem ufarbowałam się na egzotyczną czerwień i potem wróciłam do tego złotego brązu. Z racji tego że mój narzeczony pamięta mnie jeszcze z dawnych czasów jako śliczną blondyneczkę marzy mu się blond narzeczona na ślubie. Ale właściwie też sama tego BARDZO BARDZO chcę!! Problem w tym, że mój fryzjer ciągle powtarza: mogą odpaść, może być żółtko, zniszczysz włosy.
Ale ja chcę i to JUŻ!!!
W zasadzie to nie mogę pozwolić sobie na odpadanie czy ścinanie a tym bardziej na kurczaka z racji tego że za 8 miesięcy jest nasz ślub i w tym dniu muszę mieć piękne jasne włosy. Czy któraś z Was wracała z ciemnych do blondu? Czym? W jakim czasie i jaki był tego efekt? Chcę i już. Pomóżcie...
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 7:50 am   

Elma, no i fryzjer ma rację. Ja się mojemu sprzeciwiłam, mimo że mówił mi dokładnie to samo i mogę Ci powiedzieć, że po roku od "przerobienia" włosów nadal są zniszczone, wypadają, łamią się, mam problem z ich uczesaniem. Dobrze, że mi został jeszcze rok do ślubu, więc zdążą się może zregenerować, ale na 8 miesięcy przed bym nie ryzykowała. Mogę Ci tylko powiedzieć, że rozjaśniacz z Joanny rozjaśni wszystko, a po rozjaśniaczu rzuciłam sobie jakąś blond (całkiem ładny kolor) farbę z Garniera.
_________________


 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 11:30 pm   

ewa.krzys, dzięki, ale nie powiem że natchnęłaś mnie na blond jeszcze bardziej :lol: hehe
Ja wiem, naprawdę WIEM że się zniszczą, ale plan jest taki, że do ślubu piękne, jasne i zniszczone, po ślubie-krótkie, pocieniowane i potargane. No to przecież się zregenerują, prawda? Powiedz mi a rozjaśniacz kładłaś na wcześniej farbowane włosy? Aha i całą metodą był tylko rozjaśniacz i farba? i już od razy blond i bez różnic na odrostach? Jak możesz i pamiętasz to zarzuć numer tej ładnej blond farby :razz:
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 8:25 am   

Elma, w związku z tym, że mam dużo włosów to potrzebowałam trzech rozjaśniaczy (:P). Radzę najpierw jedno pasmo rozjaśnić, żeby zobaczyć jak długo musisz trzymać to świństwo na włosach i nie przesadź, bo ja już w pewnym momencie czułam jak palą mi się włosy. Po rozjaśnieniu, wysuszeniu, potrójnym myciu włosów nałożyłam farbę i wyszło nie aż tak źle :P postaram Ci się wrzucić na priva zdjęcia z etapów farbowania, ale to dopiero jak wrócę do domu :) kolor to był chyba miodowy blond albo naturalny, nie pamiętam :)
_________________


 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 8:56 am   

naturalnie jestem blondynką; farbowałam włosy na kasztan, później zrobilam przerwę ale mój ładny blond zmienił się w mysi więc robiłam pasemka lub balejaż, a teraz jestem rudo - miedziana i lubię ten stan
_________________
 
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 6:22 pm   

Ja maluje włosy raz w miesiącu. Naturalnie jestem ciemną blondynką, pierwszy raz malowałam na waniliowy blond. Super, wyglądał naturalnie, nikt nie poznawał, że to malowaniu. Ostatnio zachciało mi się czegoś ciemnego i wybrałam Nugat. Niedługo jednak wrócę do blondu.


Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 05, 2012 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl