Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kosmetyczka i fryzjerka w Bełchatowie??
Autor Wiadomość
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 9:43 am   

agataz, ja co do fryzurki wybrałam salon VISO :) byłam tam już u nich wcześniej, więc jestem zadowolona :) co do makijażu, mam swoją sprawdzoną kosmetyczke :)
_________________
 
 
Magda-lena 
Firma

Wiek: 49
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 1:55 pm   

Witam .
Znam w Bełchatowie świetną wizażystkę p. Dorotę ,która maluje w salonie VIVIEN,robi również pazurki ślubne .Polecam i pozdrawiam,
Magdalena .

[ Dodano: Czw Cze 03, 2010 2:56 pm ]
Z tego co mi wiadomo,dojeżdza również do domu klientki.
_________________
Magdalena D.
 
 
jula1234 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: bełchatow
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 7:30 pm   

POLECAM NOWY SALON CZEKOLADA W OCEANIE NA 19 STYCZNIA ;)
 
 
Blabla 

Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Tu i tam
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 11:22 am   

A wiec bylam na czesaniu slubnym w Viso na Kosciuszki u Pani Oli i fryzura wyszla BOMBOWA!!!Wytrzymala cala noc :) .
Na makijazu bylam w Prestizu na Lipowej u takiej Pani blondynki w okularach.Makijaz pierwsza klasa i super trwaly.Po weselu az ciezko bylo mi go zmyc. Polecam :)

[ Dodano: Sro Sie 18, 2010 12:24 pm ]
Aha i jeszcze jest bardzo fajny salon Glamour na Dolnoslaskim za blokiem 101.Malowalam sie tam na plener bo zapomnialam umowic sie do Viso i tez bylam zadowolona choc odrobinke mniej, ale to odrobinke. Bardzo ladnie tez tam czesza :)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 7:35 pm   

Na ubiegłotygodniowe wesele mojej siostry malowała mnie pani Ania (niewysoka, miła blondynka) w salonie Medicus. Byłam bardzo zadowolona :) Wszystkie moje uwagi na temat tego co chcę a czego nie zostały uwzględnione. Makijaż był śliczny i naturalny - nie mylić z delikatnym :razz: Chodzi mi o to, że nie miałam żadnego tynku na twarzy, mimo, że był położony podkład (którego na co dzień nigdy nie używam). Makijaż wytrzymał całą noc w nienaruszonym stanie. Bardzo polecam :smile:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:51 pm   

Tu się zgodzę z Avą :) Ja jeszcze polecam kosmetyczkę Justynę Iskrę. Ma salon kosmetyczny w przysłowiowym "Parku Żula" :P ale robi również fantastyczny makijaż. Rok temu robiła mi mój makijaż ślubny, który kosztował mnie 55 zł, byłam bardzo zadowolona, 3mał się całą noc i wszyscy mi mówili, że mam śliczny makijaż :hurra: :super: :mrgreen:
_________________


 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 10:23 pm   

Makijaż do pleneru ślubnego robiłam sobie w Viso na Czaplinieckiej za 60zł.
A do ślubu malowała mnie znajoma za 40 zł i bardzo polecam ( każdą imprezę mnie maluje :) ) Ma swój gabinet kosmetyczny w domu.
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2011 7:49 pm   

Amm-k napisał/a:
Ja jeszcze polecam kosmetyczkę Justynę Iskrę

Tu jest jej strona internetowa, w galerii jest trochę zdjęć makijaży -> http://www.kosmetyczkajustyna.pl/index.php :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
maggy8_4 

Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 1:47 pm   

Witam, ponieważ zapisałam się na czesanie do salonu VISO do Pani Anety, czy mieliście jakieś doświadczenia jak ona czesz
 
 
Monisqua 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Belchatow/Paryz
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 4:43 pm   

witajcie drogie belchatowianki :)
Przeczytałam cały wątek i ..nadal nie wiem gdzie umowic sie na fryzurke i makijaz..
Mam dwa typo odnosnie makijazu - Studio Urody Agnieszki Chojeckiej albo Prestiz na Lipowej.
Z fryzjerem mam wiekszy problem.. sklaniam sie ku Viso.. Kolezanka polecala mi Laurenta, ze ponoc genialny. Ja natomiast mam watpliwosci, czy warto wydawac 150-200zl na fryzjera, ktory przeciez "nie umyje ci wlosow zlotym szamponem" jak to okreslila inna moja znajoma ;) Dajcie znac prosze co myslicie...
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 10:37 pm   

maggy8_4 napisał/a:
do salonu VISO do Pani Anety
A to na Kościuszki czy na Czaplinieckiej ? Ja byłam na Czaplinieckiej u Pani Lidki i bardzo sobie chwalę :)

co do salonów to jeszcze słyszałam, że fajnie czeszą w Moderno i Jaguarze :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola88 Pią Lut 11, 2011 10:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Monisqua 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Belchatow/Paryz
Wysłany: Pią Gru 30, 2011 6:35 pm   

dadam swoją opinię, być może komuś się przyda ;)
Odnośnie kosmetyczki - polecam wszystkim Prestiż na Lipowej. Byłam absoutnie zachwycona makijażem! Był śliczny, gustowny i myślę, że wyglądałam naprawdę dobrze.
Przed ślubem poszłam na makijaz próbny do Agnieszki Chojeckiej i całe szczęście dla mnie! To była absolutna tragedia, nie mogłam uwierzyć, że TAKI makijaż mogła wykonać tak zwana profesjonalna kosmetyczka! Pomijając fakt, że zrobiła to w 10 minut, to efekt był zatrważający. Zapłaciłam bodajże 60 zł (nie pamiętam dokładnie, przepraszam) i po wyjściu marzyłam, by jak najszybciej to obrzydlistwo z siebie zmyć..
Fryzjer - zdecydowałam się na Moderno i generalnie było OK, tylko niestety fryzura nie wytrzymała do północy.. Myślę, że to głównie dlatego, że miałam bardzo długie i cięzkie włosy.
Chciałam mieć zebrane na bok i lużno puszczone loki i całość wyszła ładnie, choć nietrwale..
To tyle ode mnie:)
Kosmetyczka - PRESTIŻ
_________________
 
 
 
sikorka111 

Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: b-tow
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 10:10 pm   

cześć!!

Szukam fryzjerki i makijażystki i kogoś kto zajmie się moimi paznokciami, Czy możecie i kogo polecić oprócz tych wspomnianych wyżej?? nigdy nie korzystałam z tego typu usług i jestem zielona w temacie...i nie chciałabym wydać kupę kasy ...

Zostały mi polecone dwa miejsca, jedno koło marcepana (fryzjer) i jeszcze sama swego czasu korzystałam z usług P.Wioli ( salon fryzjerki na przeciw Bronka) ale ja się tam ścinałam, i słyszałam tylko opinię, że Pani ładnie czesze... może powiecie mi co więcej??
 
 
lunia32 

Dołączyła: 30 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Belchatow
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 7:01 pm   

:( hej dziewczyny
wlasnie dzis zajerestrowalam sie na forum. Zagladam tu prawie codziennie bo w lipcu biore slub w Belchatowie i troche sie tym wszystkim denerwuje. Jestem w trakcie poszukiwania fryzjera i kosmetyczki. Przeczytalam wasze opinie ale moze warto by bylo zamiescic pare nowych, bardziej aktualnych np z ostatnich paru miesiecy 2012 roku. Pomocy, na stale nie mieszkam juz w Belchatowie ale potrzebuje namiary na dobra fryzure i fajny makijaz. Z gory dziekuje za wszystkie nowe opinie. Pozdrawiam.
 
 
llobacek 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 72
Skąd: Cieślin
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 9:44 am   

drogie dziewczyny z czystym sumieniem mogę polecić fryzjerkę A. Kamecką na okrzei.
Odkąd tylko pamiętam chodzę do niej robić z włosami wszystko. Każde jej uczesanie jest świetne i wytrzymuje całą noc.

Co do makijażystki polecam salon p. Danuty Cybuli na Przytorzu :) ładnie malują i robią śliczne pazurki

p.s może warto byłoby odświeżyć temat?
_________________
Kasia



Ostatnio zmieniony przez llobacek Sro Sie 01, 2012 9:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Szarlotka 


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 28
Skąd: Brunatna Stolica
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 5:55 am   

sama miałam makijaż robiony w Viso i myślę, że sama zrobiłabym sobie podobny... porażka, ale już nie było czasu na poprawki, po drugie laska była tak niemiła na początku, że czułam się jak intruz... (może miała zły dzień, ale w sumie co mnie to obchodzi? atmosfera była nieprzyjemna)

fryzurę robiłam u pani Uli na Okrzei 2 klatka XIII - trzymała się do samego końca ;)

Pazurki - french - robiła mi pani Ola Nowakowska na Okrzei - tam gdzie byłam u fryzjera, dziewczyna naprawdę super, poleciła zrobić mi french na naturalnych pazurkach - a nie robiła sztucznych żeli czy innych akryli, żałuję że nie robiłam u niej makijażu...
 
 
EwuniaK 

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lis 08, 2012 8:29 am   

Witam, ja fryzurkę robiłam na okrzei u angeliki. Trzymała mi się długo, na poprawiny wystarczyło podpiąć dwa luźne kosmyki i poprawić kwiatka.
Co do makijażu byłam w Venie na słonecznym. Dwa lata temu miałam tam makijaż na wesele siostry i wyszło na prawdę super. Tym razem napaliłam się na makijaż natryskowy (48-godzinny), bo słyszałam o nim bardzo dobre opinie (u mnie w rodzinie już wypróbowany). I jak się okazało po kilku godzinach to była najgorsza decyzja jaką mogłam podjąć. Nie wiem jak ta kosmetyczka to zrobiła, ale podkład mi się zrolował i miałam białe (bardzo widoczne) ślady na policzku i brodzie. Poza tym już po pół godzinie okazało się, że korektor wyszedł na wierzch i na policzku miałam wielką białą plamę. Koleżanka na weselu miała podkład więc zmyłam twarz ok. 19-ej i nałożyłam sobie sama. Wyglądało o wiele lepiej. Ale nastrój miałam już popsuty do końca.
Na zdjęciach fotograf mi to wyretuszował więc jest ok. Teraz tylko czekam na płytę od fotografa - mam nadzieję, że za dużo nie będzie widać :roll:
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Czw Lis 08, 2012 8:41 am   

Jeżeli chodzi o Angelike - racja jest dobra, ale ja chodzę do jej uczennicy, która otworzyła swój salon i dziewczyna jest naprawdę świetna w tym co robi, a ze względu na to że od niedawna ma salon - ma bardzo konkurencyjne ceny. Ewelina jej na imię i ma salon niedaleko Angeliki - w tym pasażu przy Marcepanie, naprzeciw sklepu mięsnego.
A jeśli chodzi o kosmetyczkę - u tej fryzjerki kiedyś widziałam, jak jakaś dziewczyna robi komuś makijaż, który mi się spodobał. Okazało się że jest to jej znajoma, która jest kosmetologiem. Raz skorzystałam i byłam bardzo zadowolona, trzymało się całe wesele, świetnie dopasowane do mojej twarzy, pewnie mogłabym w nim iść nawet na poprawiny, ale jakoś nie wyobrażam sobie spać w makijażu :)
Gdyby ktoś chciał kontakt do fryzjerki - mogę podać, ale do kosmetyczki to ona mnie umawiała, więc nie mam numeru...
_________________

 
 
beatka19_01 

Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 9:18 pm   

Co do salonu to polecam "Laurent" a w szczególności do Pani Małgosi, sama będę się tam czesać na swój ślub, a co do kosmetyczki to zastanawiam się pomiędzy Agnieszką Chojecką a salon Prestiż, którą wy polecacie?
Ostatnio zmieniony przez beatka19_01 Sob Sty 12, 2013 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 8:22 pm   

Dziewczyny, jeśli chodzi o makijaż w Bełchatowie, to ja polecam p.Aleksandrę Poborską, możecie ją śmiało wyszukać na FB (https://www.facebook.com/aleksandra.poborska.5/photos_all) i w galerii ma zdjęcia swoich make-upowych dzieł :)
Malowałam się u niej raz, na wesele znajomych i byłam bardzo zadowolona, dla porównania makijaż okolicznościowy, który zrobiono mi renomowanym salonie w Łodzi za ponad 100zł nie zrobił na moim narzeczonym :oops: takiego wrażenia jak ten od Aleksandry oraz nie wytrzymał tyle godzin.
Jeśli ktoś chciałby namiary to piszcie na priv albo bezpośrednio do Oli na FB ;-)
Wstawiłabym zdjęcia, ale nie umiem :/

[ Dodano: Pon Lip 14, 2014 5:30 pm ]
Byłam, sprawdziłam i polecam również Justynę z salonu BEAUTY :-) makijaż wytrzymał podróż do Poznania oraz calonocna zabawę.
 
 
Lanki92 

Dołączyła: 22 Lis 2013
Posty: 9
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Paź 29, 2014 3:26 pm   

Dziewczyny możecie polecić jakąś kosmetyczkę oraz fryzjerkę:) z Bełchatowa
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2014 5:49 pm   

Lanki92, jeśli chodzi o kosmetyczkę to serdecznie polecam p. Olgę Michalską http://www.mobilnakosmetyczka.info/

Jeśli idzie o fryzurę, to ja i moje siostry (w tym panna młoda) ostatnio czesałyśmy się u fryzjerki, która ma salon w Kociszewie (okolice Zelowa), także z B-wa jest to ok. 20 km. Ale polecam, najlepiej mieć zdjęcie fryzury jaką się chce.
Natomiast nie polecam fryzjerki w Mediucusie - kuzynka miała fryzurę prawie identyczną jak moja. Już w kościele zaczęła jej się rozwalać. Dodam, że ona zapłaciła 120 zł, a ja 40 zł :D
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl