Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Nie Sty 06, 2008 9:53 pm
Problem z zaproszeniami
Autor Wiadomość
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 1:28 pm   Problem z zaproszeniami

Przenosze to co zaczeła pisać FifthAvenue w shoutboxie

[Dzisiaj 14:01] FifthAvenue: Dziewczyny, ale jestem wsciekla ! Wlasnie mi moja mama przyslala smsa zinformacja, ze moja kuzynka byla w weekend wreczac zaproszenia na swoj slub ! I... ma dokladnie ten sam wiersz/aforyzm, ktory my sobie wybralismy !! ! I co teraz ?? ?
[Dzisiaj 14:13] fiona83: a wy macie juz swoje zaproszenia
[Dzisiaj 14:15] FifthAvenue: No nie mamy.... ale od dawna mielismy upatrzony tekst.... i teraz musimy wyszukac cos zupelnie innego, a to nam psuje CALA koncepcje...
[Dzisiaj 14:16] fiona83: a moze to znak - ze znajdziecie lepszy a moze zostawcie ten - w koncu nie wszyscy beda znali zaproszenia kuzynki !
[Dzisiaj 14:16] fiona83: nie denerwuj sie z tylko porozmawiaj ze Swoim
[Dzisiaj 14:24] Agatka_P: ja tam bym została przy tym
[Dzisiaj 14:24] Agatka_P: bo to w końcu całe zaproszenie się liczy a nie wierszyki
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Pon Maj 15, 2006 1:30 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 1:31 pm   

to ja sobie odpowiem :-) ))
Bojuz tak od rana kombinuje... Moze faktycznie zostawimy sobie to co sobie wymyslilismy, a tylko dla kuzynki i jej rodzicow itd zrobimy osobne zaproszenia ? Bo ten wierszyk to byl ten jedyny jesli rozumiecie.... zobaczylam i sie zakochalam, moj L tez.. i teraz wszystko zmieniac przez kuzynke ? Nie fair....
:rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 1:34 pm   

A kuzynka skąd wzięła wiersz?
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 1:38 pm   

a to byl jakis unikat? tzn. czy trzeba go znac, zeby go wziac na zaproszenie? czy mozna go znalezc w takich 'zaproszeniowych zestawieniach'?
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 1:48 pm   

szczako napisał/a:
a to byl jakis unikat? tzn. czy trzeba go znac, zeby go wziac na zaproszenie? czy mozna go znalezc w takich 'zaproszeniowych zestawieniach'?


No mozna znalezc niestety........ :-( I tak jak ja go znalazlam tak tez pewnie i ona....
Ale w zyciu sie nie spodziewalam, ze akurat taki wybierze. Tak naprawde nigdy o tym nie myslalam jaki wybierze ;-) ale jak sobie mysle teraz to bardziej mi do niej pasowaly jakies gleboko natchnione poematy, z duza iloscia swietosci....a tu prosze....
VRRRR
VRRRRR
VRRRRRRR
VRRRRRRRRRR
VRRRRRRRRRRRRRRRRR
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 1:52 pm   

nie denerwuj sie.
macie jeszcze sporo czasu i dwie opjce:
- albo szukacie innego tekstu na Wasze zaproszenia
- albo zostajecie przy tym, co jest, bo do tego czasu juz ludkowie moga nie kojarzyc, ze ten sam wierszyk jest
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 1:57 pm   

A poza tym ludzie bardziej zwracają uwagę na szatę graficzną zaproszenia niż na "wierszyki". Taka jest prawda niestety. Skupiają się bardziej na tym kiedy i gdzie jest ślub niż na aforyzmach (okazuje się że te zaproszeniowe sentencje najwięcej znaczą dla Młodych)
Ostatnio zmieniony przez fiona83 Pon Maj 15, 2006 1:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 2:02 pm   

Pewnie jutro juz mi zlosc przejdzie ;-)
Ale chociaz graficznie zaproszenia beda niepowtarzalne, bo caly projekt zrobi nam mama mojego L.... Pozniej damy projekt jakiejs firmie poligraficznej i juz.
Ale i tak nie lubie modyfikowac planow :-/
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 2:03 pm   

Uff - dobrze, że ochłonęłaś. Te nerwy są zaraźliwe - najpierw Alma, potem Ty.
Widzisz - sama znalazłaś dobrą stronę - szatę graficzną - tego Ci nikt nie podkradnie ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 2:09 pm   

FifthAvenue - Ty się ciesz, że tylko wierszyk. ;)

My po rozdaniu zaproszeń dostaliśmy info, że znajomym tak się one podobały, że pozwolili sobie wykorzystać cały projekt graficzny, czcionkę i wierszyk i te zaproszenia rozdać w pracy i mają nadzieję, że nie mamy nic przeciwko. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 2:12 pm   

kryszka napisał/a:
My po rozdaniu zaproszeń dostaliśmy info, że znajomym tak się one podobały, że pozwolili sobie wykorzystać cały projekt graficzny, czcionkę i wierszyk i te zaproszenia rozdać w pracy i mają nadzieję, że nie mamy nic przeciwko. :roll:


tez ladnie ... a co Wy na to?
ja w takim wypadku nie bylabym mysle mila :evil:
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 2:15 pm   

5th - po roku nikt nie bedzi epamietał wierszyka natomiast szatę graficzna tak - wiec olej.. i nie zmieniaj planów:) zwlaszcza jesli szatę graficzną bedziecie mieli zupełnie indywidualną :* A wiedzac co potrafi zrobic mama Ł - bedzie niezapomniana i jedyna w swoim rodzaju - zobaczysz:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 2:17 pm   

No zadowolona nie byłam. :evil: Ale z racji bliskich kontaktów towarzystkich nie chciałam się uzewnętrzniać. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 3:59 pm   

kryszka napisał/a:
Ale z racji bliskich kontaktów towarzystkich nie chciałam się uzewnętrzniać. :roll:


No widzisz.. a ja bym sie UZEWNETRZNILA i to bardzo... taki mam charakterek. Moze nie zrobilabym tego wprost, ale na pewno nie zostawilabym tego ot tak sobie....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 4:15 pm   

FifthAvenue napisał/a:
Moze nie zrobilabym tego wprost, ale na pewno nie zostawilabym tego ot tak sobie....

Hmm... 8)


Czasem warto odpuścić. W Waszym przypadku nie masz co się tak bardzo złościć, skoro wiersz jest ogólnie dostępny - może nawet jakieś forumki też go mają. :wink: Przypadek, choć rozumiem, że wkurzający. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 4:20 pm   

Wiem, wiem, wiem.. dlatego nie bede sie juz zloscic...
Ale gdyby ktos tak jakby nigdy nic sciagnal MOJ PROJEKT (tak jak w Twoim przypadku Kryszka) to bym nie odpuscila. Nie ma mowy...
Podziwiam stocki spokoj. Zaraz mnie, przyda sie :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 11:18 pm   

kryszka napisał/a:
FifthAvenue - Ty się ciesz, że tylko wierszyk. ;)

My po rozdaniu zaproszeń dostaliśmy info, że znajomym tak się one podobały, że pozwolili sobie wykorzystać cały projekt graficzny, czcionkę i wierszyk i te zaproszenia rozdać w pracy i mają nadzieję, że nie mamy nic przeciwko. :roll:


kurcze, ale ludzie maja tupet :evil: ja byłabym wściekła :evil:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl