Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
perły do ślubu
Autor Wiadomość
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 3:58 pm   perły do ślubu

mam problem z dobraniem biuterii do sukni. Mam bałą perłową suknie z dużym dekoltem i zastanawiam się czy sznur pereł czy może jakiś wisiorek z perełką, tylko boję się ze wisiorek to zginie na dużym dekolcie.
_________________
Hanusia



 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 8:56 am   

a ja chce taki sznureczek drobniutkich perelek na reke i szyje. Albo dlugie kolczyki - wtedy juz bez naszyjnika :)

mam drobne perelki na sukni to bedzie idealnie pasowac :D
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 5:18 pm   

Słuchajcie dziewczynki.Powiedzcie mi proszę czy to prawda że jest jakiś przesąd żeby pereł nie zakładać do ślubu????? Bo ja bardzo lubie perły i właśnie chciałam te z Kruka kupic..ale mama i wszystkie koleżanki i zamężna już przyjaciółka powiedziały mi że się nie zakłada...słyszałyście coś o tym?????
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 5:26 pm   

Ano jest taki przesad... niestety. Podobno przynosza nieszczescie. A w wielu sklepach jubilerskich wlasnie bizuterie z perlami nam do slubu proponuja...
Zalezy tylko czy wierzymy w przesady czy nie, ja wierze, ale bardzo "selektywnie".
Jesli naprawde podobaja ci sie perly, a przesadna nie jestes, to nie ma problemu ;-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dinka 

Dołączyła: 01 Lut 2006
Posty: 55
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 5:26 pm   

Ja słyszałam, ale nie wierz w zabobony dziewczyno. Jak ci bedą mówiły że perły to łzy to powiedz, że i owszem ale szczęścia. Mi się podobają takie delikatne na żyłkach i sznur pereł zapleciony kilkakrotnie na szyi (ale ten drugi do prostej sukieni)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 6:04 pm   

Nawet, jeśli uwierzysz w przesąd, to czy na pewno będziesz miała prawdziwe perły? 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 6:22 pm   

Sznur prawdziwych pereł to więcej niż my na wesele przeznaczamy ;) Ja przesądna nie jestem - po prostu mnie nie stać :niepewny:
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 9:29 pm   

a czy muszą być od razu prawdziwe, ładne są też hodowlane czyli rzeczne mnie nie przeszkadza że to nie są takie z morza i w przesądy też nie wierze wiec pewnie bede miała perły
_________________
Hanusia



 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 5:41 am   

:D hehe skoro nie bedą morskie to juz mogą byc ?:D ..to moja kolezanka przesadzila tłukąc młotkiem nawet koraliki przy bukiecie.. :D
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 6:37 am   

FLOSSY napisał/a:
to moja kolezanka przesadzila tłukąc młotkiem nawet koraliki przy bukiecie.. :D


Przegięcia są w różne strony :rotfl:
Na szczęści ja w ogóle perł nie lubię, więc kłopot z głowy ;)
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 7:59 am   

hanusia a skad te fotki?? sliczne kolczyki niektore :P

co do tych pereł dziewczyny to nie wierzcie w to tak jeśli wam sie podobaja... ja uwazam ze perly sa najodpowiedniejsze do slubu.. takie niwinne, biale, romatyczne... ech.. ja bede miala perly, perly i tylko perly :)
No ale u mnie to akurat dodatkowo bardzo pasuja bo sukienke mam z perelkami wiec bedzize do kompletu..

ja gdzies czytalam ze perly symbolizuja lzy aniolów.. są więc to raczej na pewno lzy szczęścia.. i jesli ktos wam co powie ze perły to łzy i ich nie kupujcie - to zastosujcie właśnie tą wymówkę - o ile ktoś ma jaw ogóle jakiekolwiek wyrzuty sumienia z powodu nie dostosowana się do przesądów :)
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:38 am   

większość z akoya.pl a reszta to nie wiem chyba z jakiś amerykańskich stron. Ale Akoya ma bardzo wysokie ceny :( , ja chyba kupie sobie perełki na takim targowisku co jest we Wrocku bo sznur gladkich pereł bez zadnych dodatków kosztuje tak kolo 50 zł więc na to sobie moge pozwolić
_________________
Hanusia



 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 10:38 pm   

i jeszcze ja:

Perełki
_________________
 
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 8:03 am   

julia dzieki, tylko że na tej stronce są troche drogawe jak na moj budzet :oops:
_________________
Hanusia



 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 11:07 am   

Hanusia a jeśli byś to zdjęcie zaniosla do jubilera, może zrobiłby taniej. Jeśli nie zależy ci na prawdziwości pereł to zobacz tą str.a może sama coś wykombinujesz :roll:
http://www.qnszt.pl/catalog/103.html
_________________
 
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 11:16 am   

no a stronka jest super, bo chcialabym jakis prosty zestwik wiec mysle ze sama go sobie zrobie, dzieki wielkie
_________________
Hanusia



 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 2:24 pm   

Hanusia jeśli zadowalają cię sztuczne perły to proponuję, abyś udała się do hurtowni z dodatkami krawieckimi, tam na pewno kupisz perełki i zapewne znacznie taniej, nie wiem tylko, czy będzie taka wielkość jakiej potrzebujesz, ale spróbuj :roll:
_________________
 
 
 
Limeryk 


Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: Tajlandia
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 6:00 am   

Prawdziwe perły nie muszą być zaraz drogie. Popatrz na [tu była reklama] . Tam znajdziesz prawdziwe perły z Morza Andamańskiego za logiczną cenę. Nie sądzisz, że szklane koraliki do sukni ślubnej to obciach ?
Pozdrawiam cieplo
L
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Sob Lip 15, 2006 9:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 8:12 am   

mam szczęscie ostatnio w wychwytywaniu tych reklam na forum,wysyp ich jak grzybów po deszcze,ktoś wchodzi sobie na forum i nawet regulaminu nie przeczyta,to nie giełda a ni gazeta,że ludzie się ogłaszają. :twisted: Ale inni chyba myślą inaczej
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 9:51 am   

Limeryk napisał/a:
Nie sądzisz, że szklane koraliki do sukni ślubnej to obciach ?


Obciachem nazwałabym nachalną reklamę 8)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 1:00 pm   

Fiono, masz rację..... jak widzę coś takiego to mnie normalnie trzepie....

i, nie, szkalne koraliki to dla mnie nie obciach jesli ładnie komponują sie z całością ubioru :twisted:
_________________

 
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 6:50 pm   

Popieram dziewczyny! Jaki obciach? Bo tanie? :shock: Szklane koraliki gorom :D
 
 
kasik32 


Dołączyła: 02 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 10:27 am   

Ja będę miała jedną perełkę na złotym łańcuszku, do tego perełkowe kolczyki. Moja mama długo nie chciała się zgodzić na perły, ale ją z panią szyjącą sukienkę przekonałyśmy :D
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 3:33 am   

Ja też uwielbiam perły i będę musiała coś zadziałać w tym względzie. Jak znajdę coś ciekawego to Wam wkleję.
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2007 10:12 pm   

W przesądy nie warto wierzyć. Perły są piekne. Ja bardzo lubię perły. Tzn bardzo mi się podobają, bo żadnych nie mam na razie. Wydaje mi się, że to jedna z najpiękniejszych ślubnych biżuterii. A kuzynka mojej mamy miała sukienkę całą wyszywaną perełkami i bynajmniej nieszczęścia jej to nie przyniosło, więc wcale się nie przejmuj. ;)
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 6:03 am   

Ja miałam perełki w dniu ślubu, co prawda nie prawdziwe, ale tak wyglądały :) nawet moa krawcowa powiedziała, ze sztuczne perełki do przesądów się nie wliczają ;)
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 8:53 am   

Moja koleżanka miała w dniu ślubu perły, a jest bardzo szczęśliwą mężatką :)
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 9:49 am   

ja wykonywałam na zamówienie zestaw z pięknych pereł... i nie sądzę, żeby perły przynosiły pecha - to kolejna wymówka przy rozpadzie małżeństwa.
A Panna Młoda wyglądała w tych perłach cudnie. I ciesze się, że taka biżuteria wyszła spod mojej ręki :D
_________________
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 9:53 am   

ja np. pereł po prostu nie lubię ale nie sądzę żeby przynosiły pecha:)
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 01, 2007 8:56 pm   

ja perŁy uwielbiam i nie baŁabym się ich zaŁożyć na ślub - myślę że to gŁupi zabobon (np. w Niemczech panna mLoda musi mieć w biżuterii lub w stroju perŁę bo ponoć przynosi to szczęście i dostatek w związku - co kraj to obyczaj :) )
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 9:29 pm   

mi przyjaciolki kategorycznie odradzaja, bo niby maja znajome co mialy perly na slubie i teraz nie jest za dobrze...
ja osobiscie perly lubie, i nie jestem przesadna, dlatego jak znajde jakis ladny komplecik to nie zawaham sie. Moze widzialyscie jakies u jubilerow? szukam czegos delikatnego, i niekoniecznie w cenie Apartu...
_________________


 
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 5:12 pm   och te przesady

ja nie wierze w przesady,moja kolezanka miala perly i juz kilka ladnych lat jest szczesliwa zonka,a perly sa sliczne i takie romantyczne,wygladaja pieknie na kazdej szyjce :smile:
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 12:05 pm   

Olala napisał/a:
mi przyjaciolki kategorycznie odradzaja, bo niby maja znajome co mialy perly na slubie i teraz nie jest za dobrze...
ja osobiscie perly lubie, i nie jestem przesadna, dlatego jak znajde jakis ladny komplecik to nie zawaham sie. Moze widzialyscie jakies u jubilerow? szukam czegos delikatnego, i niekoniecznie w cenie Apartu...


ja tam nie wieżę w przesądy... kolejny pretekst bo w małżeństwie źle się układa



edit: usunęłam treści autoreklamowe
kryszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Cze 08, 2009 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 8:54 pm   

Ja słyszałam, że tylko perły które się dostanie od ukochanego przynoszą pecha w związku..
Fakt, że kiedyś dostałam taki prezent, i się rozeszłam z tą osobą, ale i tak w ten przesąd nie wierzę... Tym bardziej, że życie napisało mi później piękniejszy scenariusz.. 8)
Więc z perspektywy czasu -wcale nie był to pech ..
?lubne komplety z perłami są prześliczne i też bym taki kupiła gdyby mi któryś wpadł w oko..

Misia - prześliczne te kolczyki! :razz:
Ostatnio zmieniony przez Canaves Nie Paź 07, 2007 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 5:59 pm   

Misia, czy to sa twoje kreacje, te perelki??? Sa Sliiiiczne!!!! :o
_________________


 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 7:58 pm   

misia-misia śliczne są te komplety... a czy ktoś wie może gdzie można by znaleźć takie perły



Jeszcze jestem na etapie badań co bym chciała ale zdjęcie wklejone w dziale "fryzury" przez Klaudynkę tak mnie zachwyciło, że coraz bardziej skłaniam się ku perłom...

A w przesądy nie wierzę :smile:

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 5:42 pm ]



 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 2:55 pm   

Ja również na swój ślub założę perły





Naszyjnik.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 744 raz(y) 16.36 KB

Kolczyki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 740 raz(y) 25.4 KB

_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 1:00 pm   

Mnie się szalenie podobają perły. Chyba sama będę mieć je do ślubu. Wyglądają bajecznie.

_________________
 
 
bellas 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 1:47 pm   

Z tego co wiem perły przynoszą pecha, ale tylko prawdziwe, bo perła powstaje wwskutek cierpienia, ocierania się małży czy jakiegos takiego zwierzatka o kamień w jej wnętrzu. No ale kogo stać na prawdziwe perły. więc sztuczne są bezpieczne;p Sztuczne, albo te rzeczne:)
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 2:55 pm   

Perły są przepiękne, zawsze modne.Ja mam takie kolczyki

i do kompletu zawieszkę http://www.apart.pl/pl/kl...j-produkty,1944
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 12:59 am   

Ja tez w takie przesady nie wierze, zreszta one tylko dotycza tych prawdziwych :wink: a do slubu nie zaloze ich tylko dlatego ze nie pasuja do sukni :-)
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 11:16 am   

Ten przesąd jest tym głupszy, że perły idealnie pasują do białej sukni.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
agataka 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 100
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 9:02 am   

też bym chciała perły tym bardziej że suknie mam właśnie w takim pełowym kolorze...nazywa sie oester wiec mysle ze bedą slicznie pasowac...a slub tez biore w miesiacu bez R wiec chyba wiecej pecha juz miec nie mozemy;)
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 5:19 pm   

Tissaia napisał/a:
Ten przesąd jest tym głupszy, że perły idealnie pasują do białej sukni.


dokładnie. mam w nosie wszystkie przesądy i perełki w dniu ślubu będą obowiązkowo :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 1:52 pm   

perły nie są w moim stylu i wybiorę iną biżuterię, ale rezygnowanie z nich z powodu przesądu? Absolutnie nie! Jesli pasuja do sukni - a do większości chyba tak - nie ma co się wahać. To ponadczasowa klasyka.
 
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 8:47 pm   

W życiu nie słyszałam, żeby perły w dniu ślubu przynosiły pecha, a na przesądach znam się, oj znam się ;) . Perły (rzekomo) przynoszą pecha jeśli są kobiecie podarowane przez mężczyznę. Dotyczy to zwłaszcza perły (lub pereł) w pierścionku zaręczynowym.

NIE MA przesądu zabraniającego pannie młodej noszenia pereł w dniu ślubu.
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 8:21 pm   

Ja za nic nie założe pereł do ślubu :o ani pereł w biżuterii, ani na sukni, ani we włosach...a nawet ani jedej nie chce widzieć w wiązance :o

Jest wiele różnych zabobonów, w które można wierzyć bądź nie.... ja co do pereł, kalii i pokazywania narzeczonemu sukni przed ślubem mówię stanowcze nie!
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 8:29 pm   

randomgirl napisał/a:
ja co do pereł, kalii i pokazywania narzeczonemu sukni przed ślubem mówię stanowcze nie!


Uff! Kalii nie będę miała :lol:
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 8:32 pm   

Elwirka, to jak się starasz? :smile:

A co do kalii, to są jakieś zabobony? Nic o tym nie słyszałam, ale coraz bardziej mnie rozśmieszają te rzeczy. :D
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 9:28 pm   

randomgirl napisał/a:
ja co do pereł, kalii i pokazywania narzeczonemu sukni przed ślubem mówię stanowcze nie!


O kurczę a ja miałam i perły, i kalie, i mój mąż widział moje zdjęcia w sukni... To teraz czekam tylko na rozwód :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl