Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Manufaktura - opinie

Jak oceniasz powstanie manufaktury?
pozytywnie
85%
 85%  [ 35 ]
negatywnie
2%
 2%  [ 1 ]
oboj?tnie
12%
 12%  [ 5 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:25 pm   Manufaktura - opinie

Chciałabym, abyście wyraziły swoje zdanie na temat manufaktury ( niezaleznie od tego czy już tam byłyście, zamierzacie być, czy też wogóle nie zamierzacie - takie osoby też już spotkałam) Ja osobiście mam zamiar wybrać się tam kiedyś, ale nie wiem jeszcze kiedy.
Pozdrawiam Katia
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:31 pm   

Oceniam obojętnie, gdyż ma to zarówno swoje plusy jak i minusy.
W pełni będę się mogła wypowiedzieć dopiero po zobaczeniu tego cuda ;)
Wybierzemy się z Miśkiem ale dopiero za jakiś miesiąc jak się tłumy przewala :D
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:34 pm   

ja oddalam swoj glos na 'pozytywnie'.

jestem daleko i moze trudno mi to ocenic, ale mimo wszystkich negatywnych skutkow, dyskusji i wypadkow zwiazanych z tym przedsiewzieciem, jestem nastawiona pozytywnie.

- piekne fabryki (a przynajmniej czesciowo, fasady) nie rozleca sie w przeciagu 10 lat
- ludzie znalezli prace
- mamy w Lodzi H&M ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez szczako Sro Maj 17, 2006 3:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:34 pm   

Ja oceniam pozytywnie.
Aczkolwiek pewne minusy tez by się znalazły.
Nie byłam jeszcze ale moze niedługo się wybiorę.
Napewno plusem jest to że gro ludzi znajdzie lub juz znalazło pracę.
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 3:38 pm   

A ja pozytywnie.. juz sie nie moge doczekac, bo uwielbiam zakupy....szczegolnie ubrankowe :-)
Moj L nie podchodzi do tego z takim entuzjazmem, ale na szczescie bede miala z kim tam chodzic.. Gdyby pojawil sie tam duzy sklep MANGO to juz w ogole bylabym w 7 niebie... :buja w oblokach:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 5:12 pm   

Ja może wybiorę się kiedy indziej, dziś mój P pojechał tam ze swoim kolegą. Jak przyjedzie to zobaczymy co powie. :lol:
_________________
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 5:35 pm   

Z domu mam dość daleko do Manufaktury, z pracy właściwie rzut beretem :rotfl: ale się tam narazie nie wybieram. pamiętam co było z GŁ, pojechałam tam chyba tydzień o otwarciu i tłum był taki, że nie można było spokojnie przejść by ktoś kogoś nie potrącił czy nie nadepnął :kwasny: a głośno było niesamowicie. Nie polubiłam wtedy GŁ ale teraz wszystko się uspokoiło i już mogę się tam spokojnie wybrać na zakupy. Dlatego poczekam aż trochę ten szał nowości przeminie i wszystko się uspokoi.

Tak wogóle to bardzo się cieszę, że powstała. Jest tam kilka sklepó na które bardzo czekałam np. Almi Decor, H&M. Cieszę się również że Bagatt wrócił do Łodzi :hurra:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 5:40 pm   

Mnie tam jak narazie jest obojętne, myśle że może być to atrakcją Łodzi, najbardziej ciesze się z imaxa a reszte powiem jak obejrze nie wiem kiedy
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 5:55 pm   

My pewnie się wybierzemy jak pierwszy tłum się przeleje, no i jak wypłata będzie :P
A najbardziej mnie cieszy że będzie H&M
Ogólnie manufaktura może być całkiem fajnym miejscem spotkań - ja jeszcze czekam na kręgielnie :rotfl:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 6:35 pm   

Pozytywnie. :) Odrestaurowane fabryki, miejsca pracy, "światowe" sklepy i fajne kino. :)

Byliśmy dzisiaj, bo wcześniej wyszłam z pracy. Ludzi dużo, ale się nie deptali. :wink: Nie obeszliśmy oczywiście wszystkiego, mnie głównie interesowało H&M. Wcześniej weszliśmy do C&A i to będzie mój ulubiony sklep. ?liczne ciuszki w bardzo przystępnych cenach. :) Do tego dział ciążowy, na którym już zakupiłam śliczną bluzeczkę. :mrgreen: W H&M również fajne ciuszki, a ceny też nawet normalne. :)

Weszliśmy jeszcze do kina i jestem oszołomiona przestrzenią i dywanami na podłodze. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 6:39 pm   

kryszka napisał/a:
Pozytywnie. :) Odrestaurowane fabryki, miejsca pracy, "światowe" sklepy i fajne kino. :)



A jest MANGO i MOGRAN, moje 2 ukochane ?
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 6:48 pm   

Mam przed sobą ulotkę z planem to mogę ci odpowiedzieć, że MANGO jest na pewno. MORGANA nie ma.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 9:31 pm   

bylismy dzisiaj - bardzo fajnie, jestem usatysfakcjonowana, choc miałam cichą nadzieję, że będzie mój uluiony river island, albo dorothy perkins..no ale nie ma.. za to jest Mango, H&M i Aldo:) oraz bardzo fajny sklep z niedrogimi butami;)))
AAAAAa największym szokiem dla mnie jest słynna Biba.
W sobote moje kochanie obiecało mi większe zakupy;)
W każdym bądź razie duuuże to jest:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Maj 18, 2006 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 9:46 pm   

Ja tam z 3/4 marek w ogóle nie znam taka "światowa" jestem. ;)


A tak w ogóle to oprócz kina i galerii handlowej to panuje tam jeszcze straszny bałagan niewykończonej budowy. :roll: Fontanny działają, ale są nie wykończone, wszędzie barierki, rzeczki nie ma, tramwaju nie ma - na rynku stał tylko jakiś autobus a'la trambus - mam nadzieję, że jednak to będzie normalny tramwaj.


I co mi się najbardziej podoba - ujednolicenie szyldów sklepowych na budynkach - zero pstrokacizny i samowoli - wszystko takie samo, różni się tylko nazwą i kolorami. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 10:06 pm   

Ja równiez jestem na tak :mrgreen:

Bardziej konkretnie sie wypowiem jak pojade i zobacze.
Ale nie nastąpi to chyba szybko , bo jak dzis przejezdzałam obok to ludzi było jak mrówków :?
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 10:27 pm   

Jestem na tak, ale pójde tam dopiero za jakiś czas, bo na razie nie chcę pchac sie w ten tłum :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 10:31 pm   

Oczywiście, że jestem na tak.
Niby masowa konsumpcja to zło totalne, markety wykorzystują pracowinków, bla, bla, bla... :roll:

A ja już sobie ostrzę pazurki na te zakupy :twisted:
_________________
chez alma |
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:17 am   

Mój N. wyciągnął mnie jednak dziś wieczorem na zwiedzanie manufaktury - o 21 i jestem pod wrażeniem. W nocy wyglada wszystko ślicznie, klimat jest po prostu niesamowity - to wrazenia na gorąco, bo własnie wrociłam. Pokaz ogni sztucznych też był fajny. Jak wiekszośc z was najbardziej cieszę się z H&M, bo ciuchy sa fajne, a ceny przystepne. Na zakupy prawdziwe muszę jednak wybrać się kiedy indziej, bo dziś kolejki do przymierzalni były ogromne. Tak wiec jak na razie więcej plusów niż minusów - i chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 1:25 pm   

adriannaaa napisał/a:
jest Mango, H&M i Aldo:) )


Jak jest Mango to ja juz jestem szczesliwa. W Aldo bylam w ostatnia niedziele tutaj. PIEKNE buty maja...Bardzo sie zastanawiam nad jedna para.. okrutnie niepraktyczne, ale co tam...
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Maj 18, 2006 3:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 5:17 pm   

Ja właśnie wróciłam z maufaktury, jak narazie otwarty jest tam dzisiaj wielki hipermarket taki z 5 razy galeria i nic więcej. A otwierać reszte będą w przeciągu 3 lat. Wyglądam to atrakcyjnie
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 5:41 pm   

Jak to... a co w tym wielkim hipermarkecie ?? ?
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 8:50 pm   

Prostuję wypowiedź Agatki - otwarta jest ogromna galeria handlowa (coś a'la Galeria Łódzka), w której są butiki, Leroy Merlin na parterze i Geant na piętrze.
Otwarte jest również kino.

Na otwarcie czekają restauracja i sklepy dookoła rynku, muzea itp.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 8:54 pm   

Ja też się tam wybiore, ale jek te tlumy przeminą. Bardzo interesuje mnie IMAX. Podoba mi się że zrobili taki obiekt w zabytku a nie wybudowali wielkiej hali( a historia by niszczała).
 
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 10:24 pm   

Ja właśnie wróciłam z Manfuaktury. oto moje opinie:

- galeria handlowa jest w porządku, sporo sklepów, dosyć różnorodnych
- fajny jest rynek, bo na dworze i fajnie się wkomponowuje w te stare fabryki
- kino fajne
- śmieszny jest ten tramwaj, który ma bardzo krótką trasę
- będzie Pizza Hut, bo jeszcze jest nie otwarta

- galeria handlowa z boku nie wygląda nie zaciekawie
- sporo rzeczy jest jeszcze nie otwartych
- bardzo dużo ludzi
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 12:26 pm   

kryszka napisał/a:
Prostuję wypowiedź Agatki - otwarta jest ogromna galeria handlowa (coś a'la Galeria Łódzka), w której są butiki, Leroy Merlin na parterze i Geant na piętrze.
Otwarte jest również kino.

Na otwarcie czekają restauracja i sklepy dookoła rynku, muzea itp.


Tak tak źle się wyraziłam
 
 
SylTom 


Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 1:28 pm   

Ja rowniez jestem jak najbardziej za!!! Nie tylko jako przyszlej konsumentki tego miejsca ale rowniez ze wzgledu na moja przyszla profesje jak najbardziej popieram wszelkie tego typu inicjatywy. I czy to bedzie plastikowe czy nie i tak bedzie lepiej jesli zaistnieje jako nowe miejsce niz mialoby niszczec i za paredziesiat lat byc wyburzone.
:super:
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 4:12 pm   

Moje wrażenia- w ciągu tygodnia w godzinach 13-14 wcale nie bylo duuuzo ludzi..tak jak w Galerii :) ale to nie byl weekend :) dużo fajnych sklepów.. nawet z ciuszkami dla ciężarnych <przyda się..kiedys.. > ;) :D :D :D ..szkoda tylko ze jeszcze wszystko sie nie otworzylo..na 1 pietrze super cukiernia z kawiarenka..pyyyszne ciasta maja:) polecam :D
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 6:48 pm   

A w Galerii takie pustki, że w golfa można grać :D
Byliśmy na kawie w Coffee Heaven i normalnie czeka się w kolejce około 15 minut a dziś kawa od ręki :hyhy: :hyhy:
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 8:06 pm   

A my wczoraj na specjalne życzenie Młodego odwiedziliśmy IMAX - rewelacja:)))) warto wybrać się na te 30 minut, żeby posiedzieć w głębinach między wodorostami i patrzeć jak mniejsze i większe rybki pływają w okól głowy:)) Dinozaury ze względu na małego sobie darowaliśmy:) I tak początkowo siedział z zamkniętymi oczyna - Ja się boję;)))
Ale wrażenia super - jak dla mnie.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 8:36 pm   

A ktoś coś wie o dsykotekach, które tam miały być otwarte?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 9:24 pm   

Narazie nie śa otwarte tak samo jak kręgle, które też tam mają być.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 9:35 pm   

Adrianko a na jakim filmie byliście? Ja w wawie byłam na świecie owadów, dzieciaki łapały motyli i wszystkich wmurowało jak pająk przed twarzą spadł. Bardzo polecam to kino
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 9:51 pm   

Disco ma być otwarte we wrześniu, a kiedy kręgielnia to nie pamiętam.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 11:10 pm   

Agatka_P napisał/a:
Adrianko a na jakim filmie byliście? Ja w wawie byłam na świecie owadów, dzieciaki łapały motyli i wszystkich wmurowało jak pająk przed twarzą spadł. Bardzo polecam to kino


O to nie dla mnie :shock:
Jakby mi pająk spadł przed oczami to bym zesztywniała na miejscu :?
No coż typowa arachnofobia i co tu poradzić 8)
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 7:35 am   

Agatko - film to - Podwodny Las. I dzieciaki też łapały rybki i pływające glony:))) co tu dużo mówić - sama mialam wrażenie, że zaraz się zamoczymy - kiedy tylko film się rozpoczął, a tuż przed moim rzędem wyrosła tafla wody:):):):):
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 8:45 am   

pozytywnie!
Dobrze że zrobiono coś fajnego z tymi pofabrycznymi, zabytkowymibudynkami. Są piekne :D ?al było patrzeć jak niszczeją.
_________________


:)
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 2:45 pm   

Jestem na tak. jeszce nie byłam, ale wybieram sie w przyszłym tygodniu. Uwielbiam chodzic po sklepach :)
_________________
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 9:29 pm   

Dziś z P. zwiedzałam Manufakturę. Na szczęście tłumów nie było, swobodnie mozna było dreptać. Podoba mi się. Wszystkiego i tak nie obeszliśmy, dużo czasu nam zajęło bo i zakupy zrobiłam :D . Reszta sklepów podczas następnego spaceru ale już bez zakupów chyba że mąż sobie tym razem cos kupi.
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 5:17 pm   

Byłam w piątek :) Podobało mi się bardzo - i oceniam pozytywnie. Mama wspominala że pisała pracę mgr o zakładach Marchlewskiego, które tam kiedyś było. Tam jest troszke sentymentalnie - podoba mi się to i troszkę nowocześnie - tak dla równowagi :P
_________________

 
 
 
Żabunia 

Dołączyła: 08 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: ŁODŹ
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 7:09 pm   

Byłam już dwa razy, pierwszy to typowe oglądanie z koleżankami, a drugi raz z małżem na zakupach.
Wrażenie ogólnie jak najbardziej pozytywne. Ogromne centrum, nowe marki (H&M, C&A, nareszcie sklep a nie tylko kawiarnia Tchibo :D ) , fabryki nie niszczeją, pomysł wewnętrznego rynku jest super! Wrażenie na mnie zrobiło naprawdę cuże!

jednak mam kilka ale:
- nieodparcie kojarzy mi się z Warszawskim centrum "Arkadia" tylko, że nasze jest brzydsze. Chodzi tu zwłaszcza o detale (wiem, czepiam się) ale trochę smutno jest w środku, tak jakoś niedopracowanie, coś nie tak z estetyka wnętrza
-otwarty jest na razie tylko Sphinx, przez co są ogromne kolejki
-drugiego dnia po otwarciu nie było miejsc do siedzenia. Oprócz kawiarnianych siedzeń były tylko 3, dosłownie 3 fotele. Na szczęście już się pojawiły sofy.


W imaxie grają jeszcze tRexa, a ja czekam na film o mountEverest.
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 7:48 pm   

abunia - małe sprostowanie - z jadłodajni otwarte są sphinx, green way, pizza hut i szerej fast foodów na piętrze. Choć faktyczne na początku był tylko wspomnainy sphinx - z niewielką ilością miejsc...[/list]
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 4:21 pm   

A moze mnie ktoś oświecić jakie zastosowanie ma ten mały biały domek na środku placu ? :zdziwko:

Co tam jest lub będzie?
_________________
Ostatnio zmieniony przez misia-misia Czw Cze 08, 2006 4:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 10:19 am   

Wszystko fajnie tylko ta podłoga :roll: ?eby nie wiem jak się starały te wszystkie służby sprzątające, podłoga po niecałym niesiącu wygląda koszmarnie. Mam na myśli tę drewnianą część. Kto to wymyślił? :roll:
_________________


:)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 10:45 am   

Ona pierwszego dnia już wyglądała fatalnie. :roll: Miejscami zerwana wierzchnia warstwa, a fugi w holu wyglądały tak, jakby w ogóle zapomnieli ich położyć. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 11:40 am   

misia-misia napisał/a:
A moze mnie ktoś oświecić jakie zastosowanie ma ten mały biały domek na środku placu ? :zdziwko:

Co tam jest lub będzie?


Tam była kiedyś studnia i chyba teraz też jest
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 11:46 am   

A ja nadal nie byłam jeszcze w Manufakturze :zdegustowany:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 11:51 am   

Moja mama ze swoj klasą dziś zobaczy to ''cudo". Dzieciaki oczywiście do kina ;)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 3:39 pm   

Kot napisał/a:
A ja nadal nie byłam jeszcze w Manufakturze :zdegustowany:

Kot, ja też nie... I pewnie prędko nie pojadę.
Jakoś mnie nie ciągnie, sklep, jak sklep ;)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 9:21 pm   

Oj, Alma_ rozpuściłaś się w tej Warszawie. :lol: Na gruncie lokalnym my dopiero raczkujemy w luksusach. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 10:34 pm   

Kochana, a cóż to za luksusy szwendać się po sklepie wielkości lotniska, ile kilometrów trzeba zrobić, zanim wreszcie znajdziesz to, czego szukasz! :roll:
Poza tym większość warszawskich galerii handlowych znam raczej ze słyszenia, a zakupy najchętniej robię przez net 8)
_________________
chez alma |
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl