Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo wysoki obcas
Autor Wiadomość
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 4:20 pm   

a jakie są najwyzsze obcasy jakies spotkałyście? moze ktoś mi od razu podpowie gdzie takich szukać :D

ja jestem dużo niższa od narzeczonego ui muszę jak najbardziej się "wyciągnąć" :D
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 4:21 pm   

emilkaa napisał/a:
a jakie są najwyzsze obcasy jakies spotkałyście? moze ktoś mi od razu podpowie gdzie takich szukać :D
ja jestem dużo niższa od narzeczonego ui muszę jak najbardziej się "wyciągnąć" :D


ale wiesz, ze potem w tych butkach trzeba cala noc przetanczyc? ;)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 9:47 am   

Emilkaa - głupi pomysł z tymi obcasami. Umęczysz się tylko po to, żeby zmniejszyć różnicę wzrostu? :roll:
Jak dobrze pamiętam, to forumka Megi miała jakiś 10-cm obcas i potem jednak stwierdziła, że to była pomyłka. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 9:50 am   

Uwazam tak jak przedmówczyni, mooim zdaniem obcas to max 6 cm no moze 7 ale nie wyzszy bo tanczyc sie w tym nie da, a to jednak kilka godzin na tanczeniu zejdzie. Chyba ze bedziesz miala jedne butki do slubu a na wesele ubierzesz inne, ale podobno nie powinno sie zmieniac butow do oczepin
_________________
Hanusia



 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 9:55 am   

hanusia napisał/a:
podobno nie powinno sie zmieniac butow do oczepin

Pomijając ten niepoważny argument to dochodzi do tego problem długości sukni przy zmianie obcasów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 9:56 am   

no racja o tym zapomnialam :oops:
_________________
Hanusia



 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 10:30 am   

hanusia napisał/a:
Uwazam tak jak przedmówczyni, mooim zdaniem obcas to max 6 cm no moze 7 ale nie wyzszy bo tanczyc sie w tym nie da,


Oj da sie, da sie..... Moje ulubione butki mialy obcas 12 cm.... I dalo sie tanczyc, chodzic, wszystko... Ale to w duzej mierze kwestia przyzwyczajenia i "konstrukcji2 buta. Nawet te super wysokie moga byc bardzo wygodne :-) Wczesniej jednak dobrze byloby sie troszke przyzwyczaic, oczywiscie jesli przyzwyczajanie sie jest potrzebne :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 11:19 am   

Masz racje 5th Avenue, wszystko zalezy od tego czy bucik jest dobrze wyprofilowany. U nas tez jest dosc duza roznica wzrostu. W. ma chyba 186, a ja 165... zdecydowalam wiec, ze bede miala dosc wysoki obcas - 7,5 cm, na wyzszych chyba nie dam rady :D
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 12:50 pm   

WIększośc moich butów ma obcasy około 10 - 12 cm:) i eni mam problemów przy chodzeniu , tańczeniu itd:)))gorzej się czuję na niskim, niż na szpilkach:) i 5th ma rację- jeśłi but jest dobrze wyprofilowany - tej wysokości mnawet nie czuć.. ale.. to trzba trafić na dobre buty, i trzeba umieć chodzić na obcasach:))))) Jeśli zamierzasz po raz pierwszy w życiu ubrać takie szpile - to nie radzę:)
A jeśłi bardzo się uprzesz, to zwróć uwagę na - obcas - czy jest dość stabilny, zapiętek - ważne by noga była dobrze przytrzymana, i nie bierz zbyt wąskich czubów - po całej nocy tańczenia nieprzyzwyczajnoa (a nawet przyzwyzcajnoa) noga, będzie niemiłosiernie bolała w okalicach palcy.. Odradzam wszelkei paseczkowe sandałki:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 12:54 pm   

owszem, wszystko zalezy od budowy stopy, buta i przyzwyczajenia.
pamietajcie tylko, ze im wyzszy obcas, na ktorym sie tanczy, tym latwiej o kontuzje.

mysle, ze wazniejsza niz zatarcie roznicy wzrostu jest usmiechnieta buzia panny mlodej o 6 nad ranem. :)
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 1:02 pm   

sic!

szczako - ale muszę powiedzieć, że nigdy nic sobie nie zrobiłam na bardzo wysokich obcasach, natomiast ubrałam na wesele mojej przyjaciółki kilka lat temu sandałki na 5 cm obcasie - i tak nieszczęśliwie skręciłam nogę, ze skończyło sie na zerwaniu więzozrostu i operacji kostki w ostatecznym rozrachunku...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 1:08 pm   

adriannaaa napisał/a:
szczako - ale muszę powiedzieć, że nigdy nic sobie nie zrobiłam na bardzo wysokich obcasach, natomiast ubrałam na wesele mojej przyjaciółki kilka lat temu sandałki na 5 cm obcasie - i tak nieszczęśliwie skręciłam nogę, ze skończyło sie na zerwaniu więzozrostu i operacji kostki w ostatecznym rozrachunku...


oczywiscie, kontuzji mozna sie nawet w japonkach 'dorobic'. :)
nawet laski, ktore sa najwprawniejszymi uzytkowniczkami wszelakich butow maja niekiedy problemy (pamietacie upadek Naomi Campbell?).

emilkaa wybierz tak, zeby sie dobrze czuc i dobrze (bezbolesnie) bawic.
_________________
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 9:49 am   

Ja również poszukuję butów na wysokim obacasie, na co dzień chodzę na obacie 10 cm, nieraz sie też bawiłam całą noc na takich szpilkach (polecam poduszeczki scholl'a :) ) - poszukuje butów, w kolorze ecru, na 10 cm szpilce, z długim czubkiem, najlepiej zapinanych w kostce, czy ktoś coś takiego widział ? Naprawdę mi zależy :) bardzo, bardzo, a szukałam i jak na razie - zero efektów
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 9:54 am   

kamyk - zobacz na traktorowej - w sklepie fabrycnym But - S - ja tam kupilam swoje - bardzo ładne - co prawda obcasa nie mierzyłam - bo dla mnie bez różnicy czy on ma 8, czy 10 - ale jest dość wysoki - bardzo ładne butki - i takie zapinane w okół kostki, i takie po przekątnej otraz bez zpaięcia - skórka, kolor ecru... Do tego są diabelnie wygodne - mają juz taką poduszeczkę amortyzujacą wbudowaną we wkłądkę..
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 10:03 am   

adriannaaa napisał/a:
kamyk - zobacz na traktorowej - w sklepie fabrycnym But - S - ja tam kupilam swoje - bardzo ładne - co prawda obcasa nie mierzyłam - bo dla mnie bez różnicy czy on ma 8, czy 10 - ale jest dość wysoki - bardzo ładne butki - i takie zapinane w okół kostki, i takie po przekątnej otraz bez zpaięcia - skórka, kolor ecru... Do tego są diabelnie wygodne - mają juz taką poduszeczkę amortyzujacą wbudowaną we wkłądkę..


Dziekuję Ci adrianaaa, na pewno tam sie przejdę, w sumie 8 cm też może być :) A moasz może zdjecie? jakbyś mogła, to wstaw tu lub prześlij mi na maila A jak ktoś miałby jeszcze jakieś propozycje, to piszcie :)
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 10:07 am   

mam tylko link do aukcji dziewczyny, która sprzedaje takie jak te moje - ale coś jej zdjecia nie wyszły - w realu sa o nieb ładniejsze ( i obcas wygląda na wyższy;)) )- wstawię go -a w domu zrobię fotki moich i je wkleję - ja wybrałam te na skos zapinane - bo te zapinane na kostce - miały takie "promyczkowe " marszczenia - wg mnie śliczne - ale moj narzeczony nie lubi.. wiec wybór był oczywisty;) moje - nie moje;)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 10:42 am   

te na tym zdjeciu z aukcji, wydaje mi sie, zę wyglądają na trochę zniszczone, ale wzór jest ładny. Czekam z niecierpliwością na Twoje fotki :)
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 10:48 am   

zdjęcie wstawiłam orientacyjnie:))) wzór jest identycny - ale moje są nowe:)) no i na traktorowej ceny są inne niż w sklepie - w GŁ te buty rzeczywiscie kosztują 199, ja za nie zapłaciłam 119,90 - a wiem, że dziewczyny znajdowały jeszcze tańsze. ( sklep jest jeszcze za skórimpexem - musisz wejść w traktorową i iść kawałek przed siebie:) w takich budynkach - hale pofabryczne, na dole bedzie wielki szyld - wyprzedaz But- S:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 5:33 pm   

dzieki dziewczyny za zainteresowanie... czekam na kolejne adresy... traktorowa juz zanotowana i czeka na wolny dzien by odwiedzic...

nie sadzilam ze bede miala taki problem z butami.. myslalam ze takie wysokie obcasy sa modne a tu.. zonk :D

dzieki dziewczyny za troske ale dam sobie rade :D bawilam sie juz cala noc na 9,5 cm i bylo ok wiec nie powinno byc problemu. Na codzien w 10 cm nie chodze ale do 7 to jestem przyzwyczajona...

zgadzam sie co do tych butow ze szpicem... faktycznie w nich jest niewygodnie jesli sa wysokie ale zauwazylyscie ze takich wlasnie jest najwiecej??? ja zaczynam szukanie od obcasow i co zlapie sie za jakis wiekszy obcas to oczywiscie szpic... :(

w ogole dzisiaj bylam w butiku Slawy i najwyzsze jakie byly to 8mki... a marza mi sie te 10 cm.. :(

ale 12?? FifthAvenue... to ja nawet nie wiedzialam ze takie da sie w ogóle w normalnym sklepie kupic.. hihi :D


pomocy dziewczyny.. czekam na dalsze namiary na wysokie i dobrze wyprofilowane butki... myslalam tez o tanecznych (byl watek o tym) no ale zobacze...
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 10:12 am   



Kamyk - obiecane fotki moich butów:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 10:15 am   

Bardzo, bardzo ci dziękuje. Bardzo ładne buciki, mój styl. Tylko obsac kurcze nie jest taki wysoki. Ale na pewno tam pojade i je przymierzę - bo moze w takim obcasie będę się czuła dobrze. Ale podobają mi sie, ponieważ są zgrabne, mają długi czubek, delikatna skórka, gładkie, no i pasek :)
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 10:19 am   

Kamyk - ale ja je dziś specjalnie zmierzyłam - do pięty mają 9,5 cm obcas:)
kurcze, to mnie troche uspokoiłaś - bo buty kupiłam w przypływie impulsu - stwierdziłąm, że są ładne i niedrogie - wiec je biorę:) (po godzinie łażenia w 2 parach butów po sklepie) a potem zaczełam się łamac - czy dobrze, czy może mogłam poszukac innych:) no ale..:))
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 10:26 am   

9,5 - no to super !! ! A wyglądają na niższy. Ja uważam,z ę to bardzo dobry wybór, a jak Ci sie jeszce jakieś spodobają, to po prostu mozesz kupić drugą parę, hihihi :)
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 11:24 am   

adriannaa dla mnie bomba.. nie masz sie co martwic, butki sa bardzo ladne:D

[ Dodano: Czw Maj 25, 2006 4:35 pm ]
no i kolejna porazka..

szukalam juz butow trzeci dzien i nic... chyba juz zeszlam wszystkie mozliwe miejsca...

na Zachodniej w salonie fajne i ladne butki, szpice oczywiscie ale juz sie pogodzilam ze takie beda bo innych nie ma, rozmiar ok, obcasik troche za niski... ale ostatnia para.. widac po nich ze przymierzane tysiac razy wczesniej... mam kupic takie buty za 150zl??? nigdy w zyciu... w dodatku nie sa wymarzone wcale...

Na Piotrkowskiej naprzeciwko pasazu Rubinsteina - swietne butki, wysokie jak chcialam, eleganckie, oryginalne.. po prostu bomba... ale oczywiscie ostatnia para i to numer 40 :( w ogole polecam to miejsce dla dzizewczyn o wiekszych stopkach... butki sa naprawde swietne i mimo ze ostatnie pary to nie widac by byly stale przymierzane.. stoja sobie za szybka i czekaja na wlascicielke ;D

Sklep DalmaTINO na piotrkowskiej polecany przez forumowiczki.. owszem wybor spory.. no ale oczywiscie akurat mojego rozmiaru to nie ma... chyba norma.. poza tym butki wszystkie jak jeden pies - na czarnych podeszwach - jak dla mnie odpada.... chociaz przyznam ze byl to jeden sklep w ktorym naprawde wysokie butki mozna bylo zobaczyc i niekoniecznie szpice :) obcasy mialy dosc szerokie ale na nodze wygladaly bardzo zgrabnie czego sie nie spodziewalam tak na pierwszy rzut oka...

ostatni sklep gdzie cokolwiek znalzlam to salon Furora.. butki biale z polyskujaca wstazeczka... idealne chyba do mojej sukni.. ale... no wlasnie.. ale.... ale nie skora a obcas tez nie za wysoki tak jak chcialam...

w koncu sie poddam jak tak dalej pojdzie i zamowie przez internet.. ryzyk fizyk... tam przynajmniej mam moje upatrzone wysokie obcasy i dostepne wszystkie rozmiary... martwie sie tylko ze bez przymierzania trafie na jakies buty w ktorych nawet do polnocy nie dotrwam... ech... juz sama nie wiem...
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 5:25 pm   




:sla :sla :sla
_________________

 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 6:51 pm   

Kati buciki śliczne, ale ten obcas mnie powala. Zabiłabym się w takich butach.
_________________


 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 7:18 pm   

Ja miałam obcas 8 cm i w ogóle tego nie odczułam.
Butki były super wygodne i przetańczyłam w nich całą noc :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 10:23 am   

To temat o bardzo wysokim obcasie :cool:
_________________

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 1:02 pm   

Ja miałam buty na 11 cm obcasie. Mój mąż jest ode mnie wyższy o prawie 30 cm więc obcas mógł być maksymalnie wysoki. Przetańczyłam całą noc. Wszyscy nie mogli się nadziwić, że wytrzymałam w takich butach.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 2:12 pm   

Kati napisał/a:
To temat o bardzo wysokim obcasie :cool:


Dla niektórych 8 cm to mega wysoki obcas.
A wczesniej była mowa tez o 9 cm więc....
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 9:24 pm   

Moje buty mają 8 centymetrów, wyższe niestety nie mogły być, bo kiecka byłaby za krótka. W innym przypadku zdecydowałabym się na przecudne szpilki na 11 cm słupku. Co do komfortu tańczenia - wkładki żelowe załatwiają sprawę, nawet na wysokim obcasie chodzi się prawie jak w bamboszach ;)
_________________
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 9:02 am   

Ja miałam 8cm. Były wygodne. Powiem szczerze ciesze się,że kupilam satynowe bo szybko się dopasowały do stopy i nie miałam problemów. :) Podobaja mi sie jeszcze wyższe ale bałam się az tak zaszalec. :)
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 9:42 am   

Ja miałam skórkowe, 8,5 cm chyba jak dobrze pamiętam. Cudownie wygodne :)

A te wklejone przeze mnie mają 9,5 cm obcas... koszt 319 zł. Na wierzchu kryształek Swarovskiego

[ Dodano: Pon Lut 09, 2009 9:44 am ]
Agnieszka19 napisał/a:
Dla niektórych 8 cm to mega wysoki obcas.
A wczesniej była mowa tez o 9 cm więc....


Mój komentarz dotyczył wypowiedzi

izunia_82 napisał/a:
Kati buciki śliczne, ale ten obcas mnie powala. Zabiłabym się w takich butach


:P
_________________

 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 3:21 pm   

Kupiłam wczoraj buciki :smile:
Wysoki obcas - 8 cm :smile:
Kosztowały mnie całe 60 zł :smile:
Na zdjęciu wyglądają jak białe, ale są podobno ecru. (Mówię podobno, bo jak je pierwszy raz zobaczyłam to stwierdziłam, że to biel. Pani jednak przyłożyła je do białego i okazało się, że jednak są ecru)

buciki1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 815 raz(y) 29.01 KB

buciki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 766 raz(y) 30.11 KB

_________________

 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 10:37 pm   

Jak tak czytam wasze wypowiedzi na temat roznic miedzy waszymi narzeczonymi i wami, to czuje sie zakompleksiona..Bo ja mam 159 wzrostu a moj narzeczony 205(przynajmniej tyle ma w dowodzie,bo on sam mowi ze chyba jest wyzszy//)wiec ja napewno bede musiala miec buty na wysokim obcasie-pewnie minimum 10 cm...
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:39 am   

Ja równiez zakupiłam buty na 8cm obcasie ale jestem ciekawa czy dam radę wytrzymać chociaż do północy bo potem chcę zmienić na niższe.
a oto one
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 3:25 pm   

Anula86-myślę że nie ma sensu zakładać bardzo wysokich obcasów tylko dlatego aby zminimalizować różnicę wzrostu, przecież tylko się umęczysz, jeśli na co dzień nie chodzisz na takich wysokich obcasach...
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 3:36 pm   

ja miałam buty 8,5 cm i nie ukrywam że się trochę umęczyłam, nigdy nie nosiłam takich wyoskich i wydaje mi się że to był błąd
_________________
 
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 6:48 pm   

Marysiu zwróć też uwagę, że jak zmienisz na sporo niższe buty, to suknią będziesz zamiatała podłogę.
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 8:40 am   

ja kocham buty ba obcasie, ale nie mogę założyć wyskich jak gdzieś wychodzę z moim F. ja mam 175 a mój F 184 ale wydaje mi się że ma mniej albo się garbi bo jak założe 5 cm to jesteśmy równi grrr na wesele kupie mu pajączka na plecy albo wkładki do butów, które go podwyższą :smile:
_________________
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 4:34 pm   

Ja kupiłam swoje buciki ślubne na wysokim obcasie, takim jak chciałam czyli 12 cm( długość mierzona od pięty), jeżeli przyjąć długość pośrodku obcasa to nadal są dość wysokie bo mają 10 cm.
Osobiście jestem przyzwyczajona do takiej wysokości w butach, również podczas wesel czy sylwestra, więc zabawa w nich na swoim weselu nie będzie dla mnie żadną udręką.
Poza tym butki mają szerszy słupek a nie cienką szpilkę i są tak wyprofilowane, że nie czuć w nich tej wysokości :)
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 9:53 pm   

Dziewczyny podziwiam Was, ja bym się chyba zabiła w takich 12cm...
_________________
 
 
pamka2 

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Cze 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 1:21 pm   

Kobietki, a co myślicie o dwóch parach butów?? Byłam na weselu gdzie panna młoda do ślubu szła w bardzo wysokich bucikach, a jak już miała dość (chyba jakoś po oczepinach) zmieniła na płaskie, białe baleriny... Uwielbiam wysokie obcasy, ale wątpię, żebym wytrzymała całą noc, więc może to jest jakieś rozwiązanie??? Doradźcie, proszę...
_________________
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 1:29 pm   

Pamka2 - sam pomysł jest niezły i chyba dosyć popularny, ale dużo zależy tu od długości sukni, bo
yennefer napisał/a:
zwróć też uwagę, że jak zmienisz na sporo niższe buty, to suknią będziesz zamiatała podłogę.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pon Cze 07, 2010 1:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 2:12 pm   

Ja miałam dość wysokie buty do ślubu. Po oczepinach zmieniłam na również wysokie ale bardzo wygodne trampki z obcasem. Bardzo dobrze się spisały, ale muszę przyznać, że 13 godzin w wysokich obcasach zmęczyło mi nóżki, ale co tam raz się za mąż wychodzi :)
_________________

 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 8:24 am   

Zmiana bucików w trakcie slubu na niższy, mniej męczący obcas to świetny pomysł i sama o tym myslałam ale powiedzcie mi jak to wygląda jeśli chodzi o długośc sukni. Przecież jest ona dopasowywana do wysokości obcasa, więc jesli zmienię z 7-8 cm na 3 cm to suknia będzie na ziemi. Mniejsza z tym jak to wygląda ale w praktyce- jak tu tańczyć!?
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 10:29 am   

uważam ze bez sensu iśc do ślubu w bardzo wysokich butach (chyba, że panna młoda jest bardzo niska), nie widać ich wcale a tylko się umęczy panna młoda , no i pozniej jest problem gdy chcemy zmienic buty na płaskie a sukienka dużo za długa , nie można tańczyć za bardzo nadeptują ją goście nie mówiąc już że się brudzi niemiłosiernie
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 11:30 am   

ja kocham wysokie obcasy i bardzo wysokie też, ale na slub mam takie średnie - 6cm. Jestem wysoka, a mój narzeczony jest wyższy ode mnie o 8 cm i po co akurat w ten dzień mam byc wyższa od niego? A taka prawda, że i mnie będzie wygodniej:)
 
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 7:15 pm   

Ja kupiłam buty na 9,5 cm obcasie ale, mają około 1 cm koturny. Dzięki temu nie czuje się tak wysokości obcasa:) Poza tym obcas jest gruby i stabilny, więc w miarę wygodny. Butki są całe zakryte, dokładnie takie jakie chciałam:)) Mam nadzieję, że się spiszą.
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 4:37 pm   

Dziewczyny a co powiecie o tych?mierzyłam je dzisiaj w Deichmanie,jak na swoje 12 cm (na oko) bardzo wygodne i stabilne, nie czuje się wcale że są takie wysokie,nawet ładnie wykończone z atłasu koloru ecru za jedyne 79 zł :lol: niestety dla mnie za wysokie ze względu na określoną już długość sukni :(


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl