Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Publiczne podawanie kontaktów
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:07 am   Publiczne podawanie kontaktów

Bardzo często w postach pojawiają się numery telefonów stacjonarnych i komórkowych do osób świadczących usługi weselne. Mnie to prawdę powiedziawszy drażni, bo ja, nawet zainteresowana reklamą, bym sobie nie życzyła podawania mojego telefonu w taki sposób w necie, jeśli dana osoba sama się takim kontaktem nie chwali np. na swojej stronie www. Pisałam już o tym wielokrotnie, że jednak wariaci też nas pewnie czytają. ;)

Do tego często pojawiają się namiary od osób świeżo zalogowanych wychwalających daną osobę, co od razu wywołuje szereg podejrzeń.

No i mam pytanie do wszystkich forumowiczów - co wy o tym sądzicie? Nie chciałabym, żeby powstała sytuacja, w której wyrzucamy kontakty nowych osób, a zostawiamy te podane przez "starych" użytkowników, bo to niesprawiedliwe.


Dawno temu padła odpowiedź Admina na moje pytanie tutaj, ale mi to cały czas nie daje spokoju. ;)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:13 am   

Kryszko, moje zdanie pewnie znasz - jestem jednak za podawaniem. Nie prywatnych numerów telefonów, ale jeśli ktoś prowadzi działalność usługową, to tak czy inaczej jego numer jest powszechnie dostępny.

Możemy oczywiście dzielić się takimi informacjami na prive, ale moim zdaniem wtedy forum straci trochę ze swojej wartości informacyjnej.
_________________
chez alma |
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:18 am   

Zgadzam sie z Almą - podowanie prywatnych numerów - absolutnie nie - ale te ogólnodostępne - do danego zakładu - oraz adres - jak najbardziej. A jeśli już kogoś to bardzo razi, i nie chce podawać dokładnych namiarów - to najlepiej nazwę i ulicę, przy której dana firma się mieści. Wtedu osoba zainteresowana daną usługą bedzie wiedziała gdzie ma zacząć szukąć szukać.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:21 am   

Skupcie się - mi chodzi głównie o telefony komórkowe i domowe. ;) Bo jeśli mogę namiary znaleźć w książce telefonicznej czy internetowej jej wersji to nie ma problemu.

A tak w ogóle to skąd wiemy, że osoby te mają założoną działalność? Może sobie dorabiają na czarno i potem będzie klops? ;)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:27 am   

Nr telefonu komórkowego w przypadku świadczenia publicznie dostępnych usług (jeśli nie ma osobnego numeru służbowego) przestaje być prywatny, trzeba się z tym liczyć.

A co do prowadzenia działalności... cóż, nie przemawia do mnie ten argument.
Jeśli ktoś kombinuje i, nazwijmy rzecz po imieniu, okrada państwo (a więc nas wszystkich), to już tylko jego problem.
_________________
chez alma |
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:28 am   

Mnie się wydaje, że namiary powinno się podawać jednak na priv mimo wszystko tak byłoby uczciwiej i fair.
Bo czasami te nowe osoby zachwalające jakąś "usługę" są denerwujące i to niby nie reklama ale jednak, a tak nie będzie watpliwości jest telefon, jest adres można usunąć i już.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:29 am   

moje uczucia sa mieszane.

bo niby skoro ktos swiadczy uslugi i ma np. stronke internetowa, to namiary i tak sie w necie znajduja (czy to na stronce swiadczacego uslugi, czy w na stronach Polskich Ksiazek Telefonicznych) i tak naprawde tylko jedno klikniecie wiecej i numer mamy.

ale faktycznie, jestem troche podejrzliwa jezeli chodzi o podawanie 'niesamowitych' kontaktow od osob, ktore dopiero co na Forum sie pojawily.

mysle jednak, ze takie zestawienia jak np. przy salach, czy zespolach sa w porazdku. o ile nie podajemy prywatnych kontaktow, a te, ktore mozna w necie znalezc.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:39 am   

No dobra, czyli co? Po podaniu każdego numeru telefonu mam teraz szukać w necie czy się go gdzieś znajdzie? Nie znajduję - usuwam, tak?

Czy to naprawdę jest taki problem odpowiedzieć na priv czy e-maila z prośbą o telefon? :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:41 am   

Kryszko, to nie jest żaden problem, póki tu jesteśmy.
Ale czasem są jakieś informacje, które chciałabym uzyskać od Forumek, które juz się nie udzielają na forum i niestety... :?
A kontakt zamieszczony w poście by pozostał.
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:52 am   

kryszka napisał/a:
No dobra, czyli co? Po podaniu każdego numeru telefonu mam teraz szukać w necie czy się go gdzieś znajdzie? Nie znajduję - usuwam, tak?


masz racje. robota glupiego ...
ale czy to oznacza, ze usuwalibysmy teraz wszystkie podane na Forum kontakty?

a argument Almy o nieaktywnosci niektorych Forumowiczek jest dobry.
... ale ... pojawia sie mloda generacja, ktora korzysta z uslug tych samych firm i rowniez dysponuje kontaktami, ktorych nie uzyskamy od tych, ktore sie juz nie udzielaja.
_________________
 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 11:12 am   

A ja rozumiem Kryszke. Posty typu pani Zosia, co pieknie spiewa i nr telefonu to wg mnie przesada. Czy ktos pieknie spiewa, czy czesze jest odczuciem zupelnie prywatnym. Jesli ktos chce wiedziec namiary, mozna podac na priv. To samo z ogolnie dostepnymi namiarami - mozna podac strone www.
Ostatnio zmieniony przez Magda2 Pon Maj 22, 2006 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 4:21 pm   

Hmmm a może dobrym rozwiązaniem byłoby podawanie namiarów i linka skąd te dane mamy?? nie wazne czy to link do strony www czy do PKT, ważne żeby rzeczywiście były tam informacje i dane, które dana osoba podaje. Jesli strona przestanie istnieć, to albo uaktualnić, albo usunąć dane z posta. Co Wy na to?? i w dodatku to nie byłaby robota głupiego, bo jak jakis link nie będzie działał, to prędzej czy później ktoś się odezwie w danym temacie :P A dzięki temu nie byłoby tzw pań Zoś, Kryś czy jeszcze innych. Po prostu numery prywatne podawane na priv. Chyba, że jest opcja ukrywania i wówczas takie dane mogłyby zobaczyć tylko osoby, które się wypowiedzą w danym temacie - z czyms takim również się spotkałam.

No nie wiem to takie moje propozycje :)
Paulina
 
 
Nemek 


Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 24
Skąd: Z daleka ;-)
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 5:51 pm   

Kazdy z was ma troszke racji :)

Moim zdaniem podanie numerow kontaktowych instytucji takich jak Boryna jest OK. W koncu swiadcza publiczne uslugi i zgodnie z przepisami jesli numer jest publikowany na oficjalnej stronie mozna go dowolnie przetwarzac :)

Podawanie numeru konkretnej osoby z boryny wlasciciela czy cos to juz jest naruszenie ustawy o danych osobowych. Chyba ze takowy telefon podawany jest na stronie oficjalnej. Takze to juz w sumie zalezy od sumienia :)

Moim zdaniem mozna podawac poki jest to zgodne z prawem :) w koncu po to jest forum zeby to bylo wsio w 1 miejscu a nie googlowac za wszystkim :)

pozdrawiam
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 8:47 pm   

jpuasz napisał/a:
Chyba, że jest opcja ukrywania i wówczas takie dane mogłyby zobaczyć tylko osoby, które się wypowiedzą w danym temacie - z czyms takim również się spotkałam.

Taka opcja jest, ale to i tak nie jest doskonałe rozwiązanie. Można napisać posta, przeczytać, i zaraz go usunać.


Czyli rozumiem, że w sumie większość się zgadza, że publiczne dane - tak.

To proszę przykład - danych do zespołu TIME nie można znaleźć nigdzie w sieci, rozumiem, że powinnam je usunąć z wątku Wizytówki oraz postu Ani, gdzie są również inne namiary podane?


A inni się nie wypowiedzą?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 8:55 pm   

Moim zdaniem, jeśli nie podajemy czyiś prywatnych danych osobowych, to taka sytuacja jest OK. Ale faktycznie czasem trudno to odróżnić. Bo jeśli na przykład zespół jest mały nie ma strony internetowe, ale dobrze gra i śpiewa, to czemuby nie poinformować o tym innych.

Ponieważ ta sprawa ma dwa oblicza, ja bym została przy podawaniu adresów i telefonów na forum, mimo że to troszkę się kłóci z regulaminem forum.
_________________
 
 
Nemek 


Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 24
Skąd: Z daleka ;-)
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 8:58 pm   

Jesli nie widnieja w ksiazce telefonicznej jesli publicznie nie mozna ich nigdzie znalezc a jedynie sa polecani przez jakies hmm nazwijmy to waskie grono ludzi typu organizatora wesel (bo mysle ze o taki zespol chodzi) jako zaprzyjaznieni to w sumie tak. No nie zebym byl sprzeczny ale jesli nie mozna nigdzie w miejscu publicznym znalezc ich danych znaczy ze sa to dane prywatne.

pozdrawiam

Za upublicznianie danych osobowych bez zgody i wiedzy "wlasciciela" grozi do 3 lat wiezienia jesli sie nie myle :D kto idzie siedizec ? :D :D :D
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 9:11 pm   

Hmmm no jest jeszcze jedna opcja, tylko dośc trudna do realizacji :] Zanim ktoś poda czyjś prywatny numer - mam tu na mysli numer kontaktowy na przykład do jakiegoś zespołu - po prostu niech sie skontaktuje i zapyta, czy dana osoba wyraża na to zgodę. A resztę zostawić sumieniu osoby podającej czyjeś dane osobowe. Bo wątpię, żeby ktoś sobie nie życzył reklamy np własnego zespołu :P Tylko w regulaminie podać, że za podanie danych odpowiada osoba podająca, a nie samo forum i jego "władze" :P

Pozdrawiam
Paulina
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 1:37 pm   

To i ja się wypowiem, ja jestem za podawaniem kontaktów, bo dzięki nim, forum ma tak dużą wartość.
Natomiast sama osobiście nie wpisałabym tu niczyich prywatnych telefonów i adresów, bez pytania się ich posiadaczy o zgodę na powyższe - chyba że owe dane byłyby juz gdzieś publicznie zamieszczone.
Jednakże adresy i telefony do sal, czy studio fotograficznego, salonu kosmetycznego, fryzjerskiego nie budzą żadnych zastrzeżeń. Ciężko powiedzieć jak się ma sprawa z zespołami :kwasny: itd. itp. - jeśli działalność jest legalna to jakieś dane powinny podlegać pod tą działalność i one same w sobie też podlegają upublicznieniu
I nie ulega wątpliwości, że każdy odpowiada za to co wypisuje na forum.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 3:32 pm   

Zgadzam sie z pipi....
Mozemy przeciez podawac kontakty roznego rodzaju salonow, sklepow, linki do stron internetowych skoro i tak istnieja. Bardziej uwazalabym na "prywatne" numery.
W ten sposob tworzymy ciekawa baze danych dla samych siebie i dla naszych "nastepczyn"
Trzeba tylko pamietac, zeby podawac namiary rozsadnie, a jesli nie mamy pewnosci, lepiej nie podawac wcale, lub skonsultowac z osoba zainteresowana, albo administratorrem/administratorka :-D
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dr Dolittle 


Wiek: 45
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 4:13 pm   

Należy pamietać że nie każdy zespół czy inna firma ma stronę internetową. Wiekszość jednak ma wizytówki, na których jest telefon komórkowy i domowy. Nie widzę problemu jeżeli ktos podaje publicznie na forum te dane. Równie dobrze by mógł skserowac wizytówkę i rozdawać, czy ją zeskanowac i skan umieścić, a własciciel raczej z tego powodu łez by nie ronił. Jak właściciel uzywa prywatnego telefonu w ramach swej działalności to już jego problem, i musi jedynie wtedy liczyć na inteligencję potencjalnych klientow co by mu po nocach nie dzwonili. A jak ma prywatny telefon to i tak ten się na forum nie znajdzie bo i sam właściciel go nikomu nie poda...

I jeszcze odnośnie tego że takie posty mogą umieszczać osoby nowe na forum... Toć nikt nie każe takiej śpiewaczki jednopostowej od razu brać na wesele. Jak zespół dba o marke to ma zazwyczaj płyty z własnym wykonaniem kilku utworów, a wybór i tak należy do młodych...
Pozdrawiam
Marcin
_________________
Tempora mutantur et nos mutamur in illis
Ostatnio zmieniony przez dr Dolittle Wto Maj 23, 2006 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 10:13 pm   

dr Dolittle napisał/a:
I jeszcze odnośnie tego że takie posty mogą umieszczać osoby nowe na forum... Toć nikt nie każe takiej śpiewaczki jednopostowej od razu brać na wesele.

W samo sedno.
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:32 am   

Tyle że to nie chodzi o branie, tylko o zaowalowaną reklamę. :roll:


No dobra, widzę, że nie dojdziemy do żadnych konkluzji. To może zgodnie z tym co napisała pipi - niech każdy bierze odpowiedzialność za to co pisze.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 9:17 am   

Kryszko - możemy zrobić głosowanie, w końcu mamy demokrację, prawda? ;)
Pzymijmy, jaka musi być minimalna frekwencja (proponuje 50 głosów), żeby wynyki były obowiązujące i głosujmy.

Tylko trzeba by jakoś mądrze ułożyć ankietę.
_________________
chez alma |
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 6:19 pm   

Ja bym to skomentowała podobnie do jednego ze stwierdzen drDolittle. Otrzymanie kontaktow na forum nie oznacza od razy ze ja dam sie zwabic.

Słuchacie.. ślub to jedyna taka okazja w życiu, której każdy element dokładnie planujemy. Jak ktoś poda mi namiary na przykładowa Panią Zosię to ja może i do niej zadzwonie jak będę kogoś takiego szukać.. ale przeciez nie zatrudnie kogoś tylko dlatego ze ktos inny, zupelnie obcy mi polecil. Muszę przecież sama sprawdzić co i jak. A jeśli mi się spodoba... to świetnie... osoba podająca kontakt pomogła w realizacji moich marzeń... tak właśnie to widzę.

Ja myślałam że forum jest po to by właśnie takie kontakty wymieniać i od samego początku nie zgadzam się z tym że niektóre posty są usuwane. Nawet jeśli jest to autoreklama to ja chętnie przeczytam bo może akurat będzie tego aureklama kogoś/czegoś co w konsekwencji dla mnie okaże się świetne..

poza tym... jesli mozna by oficjalnie pisac o sobie bez ubierania tego w jakieś fałszywe słowa... to każdy by się przyznał kim jest i wychwalał uczciwie sam siebie co jest w dobie dzisiejszego marketingu chyba rzeczą jak najbardziej normalną....

mam wrażenie że ta dyskusja i te wlasnie zasady odnosnie forum są trochę dziwne... to tak jakby oskarżać producenta jogurtu że film nam przerywa by pokazać swój nowy produkt. Tak jest i tak będzie. Możemy zmienic kanał, wyłaczyć telewior a reklamę jogurtu i tak mozemy zobaczyc na tramwaju. A jesli zobaczymy nie oznacza od razu że polecimy do osiedlowego sklepiku z pytaniem czy mają ten nowy jogurt....

takie jest moje zdanie...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:48 pm   

Emilkaa - co innego autoreklama a co innego podanie kontaktu do sprawdzonego usługodawcy. Zakaz reklamy jest ujęty w Regulaminie, który powinien zaakceptować każdy z uczestników forum. Reklama przynosi zyski, więc dlatego powinna być płatna.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 9:52 pm   

nie no spoko... ja zaakceptowalam regulamin i sie stosuje.. i nic bym nie powiedziala gdyby nie to ze taki temat akurat :) kazdy ma swoje zdanie... ale nie kazdy jest moderatorem :D .. hihi.... ja moge sie tylko wypowiedziec a Ty mozesz dzialac.. tak swoja droga jestem pelna podziwu ze potraficie to wszystko jakos ogarnac ....
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 8:59 am   

Alma_ napisał/a:
Tylko trzeba by jakoś mądrze ułożyć ankietę.

Ech, tyle że w ankiecie może głosować każdy zalogowany. Niedawno na innym forum była właśnie afera ze sztucznym oddawaniem głosów osób najbardziej zainteresowanych, którzy się tylko po to logowali. :?

A i wątpię, żeby się uzbierało te 50 osób. :roll:

To już wolę żeby zostało jak jest.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:41 am   

A nie jest mozliwe wyslanie ankiety na e-mail tych, ktorzy sa (teraz) zalogowani? No moze nie wszystkich, ale np. co drugiej, trzeciej osobie?. Pytania powinny byc krotkie i jasne, cos w stylu: jestes za lub przeciw.
Sama nie bardzo wiem..... to tylko sugestia, jaka nasunela mi sie po przeczytaniu tej dyskusji.
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 10:48 am   

Ja miałam właśnie takie kłopoty, o których tu piszecie. Ktoś udostępnił mój numer telefonu (niestety nigdy się nie dowiem kto, bo wszystkie tropy prowadzą do skradzionego nr GG mojego mężczyzny, który został przekazany innej osobie wraz z kontaktami, ale pewności mieć nie mogę). Później miałam kilka obscenicznych telefonów, już chciałam zmienić numer ale się skończyły. W moim przypadku nic strasznego się nie stało, ale kto wie, na kogo się trafi w sieci. Najgorsze jest uczucie, że teoretycznie niedostępne informacje nagle stają się publiczne.

Mimo to od forumowiczów oczekuję właśnie subiektywnych opinii i jeśli ktoś poleca dany zakład, salę, fryzjerkę i inne usługi u danego wykonawcy to mam ochotę sama sprawdzić czy i dla mnie będą odpowiednie.

Sama staram się podawać kontakty na priv, a w postach staram się podawać jak najwięcej informacji i trochę opinii.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 9:34 pm   

Ponieważ na forum, zwŁaszcza w dzienniczkach z przygotowań, można naleźć namiary do usŁugodawców z branży ślubnej przypominam, że zgodnie z Regulaminem Forum:

7. Posty o charakterze kryptoreklamy są surowo zabronione. W przypadku pojawienia się takich postów na forum, będą one natychmiast kasowane, a autor otrzyma ostrzeżenie od Administratora lub Moderatora.Jeśli chcesz się zareklamować na stronie http://www.slubnyportal.pl prześlij swoją prośbę do administratora.
Zabrania się umieszczania linków do stron www firm branżowych i innych serwisów o tematyce ślubnej oraz numerów telefonicznych do tych firm.


Proszę bezwzględnie przestrzegać tego punktu regulaminu :!:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl