Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Urzędy
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 2:10 pm   Urzędy

Wasze opinie na temat spraw urzędowych (odnośnie ślubu) i urzędników.

Ja, niestety, miałam bardzo nieciekawe przejścia z panią z urzędu Łódź-Bałuty. :quarrel:
Kobieta była niemiła, niekompetentna (nie powiedziała nam o jednym dokumencie, przez co mój narzeczony musiał powtórnie pojechać do Niemiec po dokument i powtórnie musieliśmy opłacić tłumacza przysięgłego) i wszystko robiła jak z łaski. Taka pani urzędniczka jak to było "za komuny". Brrr, to wspominam najgorzej z naszych przygotowań ślubnych.
Na szczęście druga urzędniczka okazała się milsza. Szkoda, że trafiliśmy na nią dopiero przy ostatniej wizycie...
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 2:14 pm   

Jesli chodzi o sprawy urzedowe odnosnie slubu to załatwilismy je bardzo szybko zajeło to nam tylko 1 godzinke :shock: i panie były bardzo miłe :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2004 5:12 pm   

no niestety ja nie podziele sie z wami moimi doswiadczeniami

wspolczuje Asiek tej nerwowki
a gratuluje Gosi szybkiego zalatwienia sprawy



za jakis czas pewnie tu wroce i wtedy napisze jak bylo w "naszym" przypadku
_________________

 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2004 12:26 pm   

ja bralam cywilny w Łęczycy i urzednik byl bardzo mily, nawet zgodzil sie udzielic nam slubu w sobote (zwykle w soboty nie pracuja).
Jedynie pani odpowiedzialna za puszczanie marszu weselnego zawalila sprawe i zapomniala go wlaczyc w opdowiednim momenci heh :splash:
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 11:47 am   

a co teraz możecie powiedzieć o łódzkich urzędach?
 
 
samaka 

Dołączyła: 11 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 10:16 am   

Ja mogę się wypowiedzieć o USC Łódź Górna.
Teraz w sobotę brałam tam ślub. Jeden wielki "przemiał" jak w fabryce, co 15 minut ślub tłoczno i mało miejsca. Ale to się da przeżyć najgorszy jest ten Pan co woła kolejne śluby.
Nie miły wręcz wredny, zawołał nas i powiedział że za dokładnie 9 minut wchodzimy i mamy złożyć dowody i świadkowie też. A że niestety jeden ze świadków się spóźniał to owy Pan oddał mi dokumenty mówiąc cytuje "nie ma świadka nie ma ślubu" odwrócił się i wyszedł.
W takim dniu stres jest na najwyższym poziomie więc słowa tego Pana zadziałały tak że ma się ochotę stamtąd uciec.

W takiej sytuacji byliśmy zmuszeni na siłę brać kogoś innego na świadka. Pomimo iż Pani u której dokumenty podpisywaliśmy powiedziała że spokojnie mogliśmy czekać bo jeszcze dużo czasu. Więc uprzedzam przed niskiego wzrostu a słusznych gabarytów w pasie starszego Pana który pełni tam funkcję urzędową.
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 10:50 pm   

http://expressilustrowany...a22dd5269020000
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl