Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"AGAT"
Autor Wiadomość
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 9:25 pm   

Witam wszystkich!
Planujemy wesele we wrześniu przyszłego roku, na około 50 osób i Agat wydaje się być idealnym lokalem. Dodatkowo zachęcają mnie pozytywne opinie na jego temat. W tym tygodniu chciałabym jechać i zobaczyć go na żywo, czekam tylko na narzeczonego aż wróci do Łodzi.
Martwię się tylko czy nie za późno zabraliśmy się za wybieranie sali, i że wrześniowe soboty w 2010 r. są już a Agacie pozajmowane. Może któraś z Was dziewczynki była tam ostatnio i się orientuje w tej kwestii?
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 9:12 pm   

Na dzień dzisiejszy we wrześniu przyszłego roku wolny jest 1 oraz 3 week. września. Ale to się może zmienić, wiec jeśli chcesz rezerwować to jak najszybciej. Chyba 165 zł od talerzyka.
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 7:29 am   

Audiolka, bardzo ci dziękuję za informacje! Tak właśnie myślałam, że muszę się spieszyć...
 
 
reylla 

Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 9:46 pm   

Tak Marcysiu jestem bardzo zadowolona z Agatu!!! Wszystko wyszło super tego dnia. Pogoda tez dopisala. Agat bardzo spodobal sie naszym gosciom do tego stopnia, ze nawet moja swiadkowa robi tam wesele we wrzesniu przyszlego roku. My na pewno urzadzimy tam chrzciny:) Pozdrawiam wszystkoch agatowiczów.
 
 
Homegirl 

Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 1:48 pm   

Hej Dziewczyny jestem tutaj nowa :) ale postaram się Wam opisać moje wesele w Agacie które miałam 26.09.2009. A więc tak-mieliśmy do wyboru dwie sale tą nową w ogrodzie lub tą w budynku. Zdecydowaliśmy się na tą nową :jupi: i nie żałuję wcale. Gości mieliśmy 60 osób obsługa była super o nic nie musieliśmy się martwić nie trzeba było kelnerkom przypominać ze czegoś nie ma, w ofercie mieliśmy 3 ciepłe posiłki i naprawdę to spokojnie wystarczyło do tego był wiejski stół razem z wędzonymi rybami. Stoły były przepełnione przekąskami które dopiero na poprawinach z mężem spróbowaliśmy :P . Nie da się tego wszystkiego przejeść a to co zostało wzięliśmy do domu :lol: Do ceny doliczony mieliśmy apartament który było trzeba opuścić do godz 12 następnego dnia :-) . Martwiliśmy się trochę bo w sumie pogodę mieliśmy jak na wrzesień suuuper bo 19 stopni i słoneczko ale noce były chłodne i czy aby goście nam nie zmarzną ale naprawdę było cieplutko... ;) Za osobę płaciliśmy 185 zł. Przy podpisywaniu umowy wpłaciliśmy tysiąc zł a po pierwszym posiłku rozliczyliśmy się z reszty. Nie mam żadnych zastrzeżeń naprawdę gdybym jeszcze raz miała brać ślub :razz: to wybrałabym Agat napewno :D . W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem. :-) ;)
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 9:10 pm   Witam

Homegirl - byłam wczoraj pod Agatem, ale jest remont do prawie końca kwietnia, właścicieli nie zastałam, mam więc kilka pytań.

1. W jakich godzinach odbywało się wesele? Czy i jak nadgodziny są płatne?
2. Cz zapewnione są pokrowce na krzesła?
3. Czy przy barku stoi barman czy jest na zamówienie?
4. Czy menu można ustalać indywidualnie?
5. Czy napoje są w cenie?
6. Czy płaci się korkowe za włąsny alkohol?
7. Może głupie - czy dysponują otwieraczem do wina?
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 9:27 pm   

ad.1 nie wywala jak dłużej się chcą bawić,ale w maju i czerwcu są komunie więc to do dogadania.
ad.2 są ecri
ad.3 jeśli chcesz jednego, który non stop tam ma stać, to trzeba dodatkowo dopłacić
ad.4 tak
ad.5 soki woda kawa i herbata bez ograniczeń
ad.6 nie
ad.7 nawet 6 sztukami :P
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 11:39 am   

a co Ty Audi taka zorientowana? :P
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 12:31 pm   

Ja nie mam nic naprzeciw takim szybkim i konkretnym odpowiedziom:-)

Myślicie, że da się tam zorganizować przyjęcie na 40 osób, tzn. czy dla właściciela będzie opłacalne zarezerwowanie sali dla takiej garstki?

Kolor pokrowców na krzesła jak najbardziej mi odpowiada, korkociągi też (zapytałam, bo byłam kiedyś na weselu w jakichś ogródkach działkowych i tam... ktoś z gości musiał ruszyć do sklepu, bo wina nie było czym otworzyć). No i możliwość stołu rybnego - myślę, ze to fajny i zdrowy pomysł.

Czy ciasta i tort nadal nie są wliczone w cenę?
Ostatnio zmieniony przez pszczółka Czw Mar 18, 2010 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 12:57 pm   

Zależy w jakim terminie, musisz jechać i osobiście to uzgodnić. Ile ludzi to niema znaczenia :) Co do ciasta to każdy kupuje sam.
justinaa napisał/a:
a co Ty Audi taka zorientowana? :P


Ja mam wszędzie swoich ludzi :P

[ Dodano: Wto Cze 01, 2010 11:14 pm ]
Byłam dziś w Agacie i aż mnie zatkało. Remont co prawda jest już na finiszu, ale lokal wygląda rewelacyjnie.
Ostatnio zmieniony przez Audiolka Czw Mar 18, 2010 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 10:38 am   

Witam, chciałabym zapytać czy któraś z Was miała może wesele w sali Agat?
Prosiłabym o jak najwięcej informacji, jakie koszta., menu, ile trzeba zapłacić zaliczki itp... :razz:
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 10:50 am   

marlena1987, zaliczki trzeba wpłacić 2 tysiące.
Cena od 180 zł
Wczoraj oglądaliśmy tę salę...jest śliczna jak dla nas...jednak my decydujemy się na Czarny Staw.
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 3:53 pm   

Witam,

jestem na forum nowa ale postanowilam zrelacjonowac nieco wesele na ktorym bylam w 'Agat' 07.08.2010. Sala godna polecenia, stoliki byly okragle i bardzo ladnie ubrane, to samo tyczy sie pokrowcow na krzeselka. nie wiem czy mlodzi placili dodatkowo za kwiaty na stolach, czy moze bylo to wliczone w koszt ale moge sie zapytac, jesli zaistnieje taka potrzeba. Przywitano nas szampanem, a dla nie pijacych (ciezarnych :D ) obsluga szybko zorganizowala sok w kieliszkach - moze nie jest to najwazniejsze ale przyjemnie jest gdy obsluga ze zrozumieniem przyjmuje tego tupu prosby. Jedzenie...jedzenie bylo pyszne i calkiem sporo. Mlodzi zamowili 3 posilki glowne: rosol, obiad, deser, grill i barszczyk czerwony z pasztecikiem do tego przystawki, desery (szwedzki stol) + w cenie 2 patery owocow. Byla to zdecydowanie wystarczajaca ilosc jedzenia. Kiedy podano obiad musze przyznac (i nie dlatego ze w ciazy jestem) pomyslalam ze jakas ta porcja mala, ALE! nawet polowy nie bylam w stanie zjesc :) wiec nie nalezy sie sugerowac wygladem tylko jesc. bylo pyszne! Ziemniaki pokrojone w lodki i upieczone, warzywa gotowane i 3 kawalki mieska (chyba wieprzowina) w sosie grzybowym z grzybami (spore kawalki a nie zadna miazga) do tego na kazdym stole byly surowki (pycha). deser jak dla mnie byl zrobiony nieco odwrotnie...tzn mysle ze byl zgodny z zamiarami szefa kuchni ale byl to podany na cieplo muss owocowy (wydaje mi sie ze truskawkowo-malinowy) i do tego galka lodow waniliowych - ja chyba bym wolala odwrotnie, ale w smaku bylo bardzo dobre. okolo 23-24przeszlismy na druga sale gdzie byl serwowany grill i jest to strzal w dziesiatke! mieska bylo bardzo duzo do tego grilowane warzywa oraz warzywa na zimno. polecam gdyz wszystko smakowalo swietnie. co do zimnych przekasek to zjadlam wszystkiego po troch i wszystko smakowalo wysmienicie. obsluga donosila sokow i wymieniala wodke na chlodniejsza caly czas. wszystkie posilki byly dostarczone szybko i cieple,nikt nie musial czekac. nie mam tez zastrzezen jesli chodzi o sale, jedynie co moze denerwowac to po grill-u zostaly uruchomione swiatla (przechodzace z jednego koloru w drugi) i o tej godzinie kiedy oczy sa zmeczone moze to przeszkadzac ale daje ladny efekt. z tego co wiem mlodzi zaplacili 185zl od osoby, posilki sa ponoc po 30zl a za grila 50zl - ale warto! ale ceny ponoc byly w przedziale 160zl-180zl i duzo zalezalo od przystawek jakie zamawiacie (ryby, miesa itd), zostalo calkiem sporo jedzenia, ktore mlodzi zaserwowali podczas niedzielnego obiadu dla rodzinki a czesc pomrozili, warto wiec sie zastanowic ile chcecie zamowic a co za tym idzie wydac, bo mniej nie znaczy gorzej. wazna informacja jest to ze rezerwowali sale prawie rok wczesniej wiec ceny pewnie ulegly zmianie.
osobiscie polecam, sala pieknie odnowiona, toalety czyste i duze, teren okalajacy sale jest bardzo ladnie zagospodarowany, obsluga mila, podloga swietna do tanczenia. sama sie zastanawiam nad wyborem tej sali, ale nie wiem czy beda terminy, ktore biore pod uwage.
 
 
meg84 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 12:33 pm   

Witam, mam pytanko, czy w sali bankietowej w Agacie zmieści się 120 osób? Podobno był tam remont i na stronie piszą, że to jest sala na 130 osób ale mam wątpliwości. Jak jest z parkietem, czy to jest w tym samym pomieszczeniu, czy w oddzielnym? Niestety nie mogę w najbliższym czasie tam pojechać, a zżera mnie ciekawość :)
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 1:17 pm   

Jestem nowa, to mój pierwszy post więc witam :)

meg84 napisał/a:
Witam, mam pytanko, czy w sali bankietowej w Agacie zmieści się 120 osób? Podobno był tam remont i na stronie piszą, że to jest sala na 130 osób ale mam wątpliwości. Jak jest z parkietem, czy to jest w tym samym pomieszczeniu, czy w oddzielnym? Niestety nie mogę w najbliższym czasie tam pojechać, a zżera mnie ciekawość :)


Z pewnością zmieści się tam 120 osób, a tym bardziej, że w przyszłym roku planują jeszcze powiększyć parkiet. Sala po remoncie jest prześliczna (przyznam, że byłam tam podczas remontu i był jeden wielki bałagan, ale efekt końcowy jest powalający). :lol:
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 2:16 pm   

mega84 bankowo sie tam tyle osób zmieści.
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 3:45 pm   

Mysle ze 120 osob sie zmiesci, choc przy okraglych stolikach mysle ze najlepsza iloscia jest do 100 (wlasciwie to do 80),ale to opinia na podstawie tego co widzialam,bedac na 80 osobowym weselu. parkiet jest w tym samym pomieszczeniu, nie jest sliski. pozdrawiam
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:26 pm   

kochane moje, przez wasze pozytywne opinie odnośnie tej sali jade ją zobaczyć w tą sobote przed weselem :) :D

wypytam wszystko szczegółowo :)

czy macie jakies pytanka?? mogę zapytac i później na wszystkie odpowiem na forum :) :mrgreen:
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 3:02 pm   

Taja, gdybys mogla zapytac o koszt jaki przewidzieli na 2011? ja znam ceny tylko z tego roku a czytajac forum wydaje mi sie ze ceny na 2011 beda kosmiczne.
pozdrawiam
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 4:15 pm   

mi się wydaje, że nie podadzą ceny na 2011... powiedza: mniej więcej...

aja planuje 2012 :) to dopiero może byc kosmos :P
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 9:40 pm   

My będziemy mieli wesele w Agat 20.08.2011 w umowie mamy wpisaną cenę od 180 zł (zależy od wyboru menu) cena może wzrosnąć o 10%
_________________
 
 
meg84 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 9:52 am   

taja jak możesz to zapytaj czy pokrowce są wliczone w cenę, o cenę stołu wiejskiego i czy jest możliwość 2 wesele jednocześnie bo słyszałam, że mają wprowadzić.. i ogólnie będziemy wdzięczne za zdanie relacji z wizyty. Pozdrawiam i dzięki :)
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 11:03 am   

oczywiście zapytam. :) może coś jeszcze?? bo na pewno bede miala pustke w głowię jak tam pojadę. na karteczcę sobie zanotuję :)
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 6:58 pm   

na część pytań ja mogę odpowiedzieć 8)
pokrowce są wliczone w cenę, jest możliwość organizacji dwóch wesel na raz, ponieważ mają dwie sale (bankietową i grillową).
Bardzo fajnym rozwiązaniem jest oświetlenie sufitu, którego kolor można dopasować do dekoracji (widziałam salę udekorowaną świeżymi kwiatami skomponowanymi z kolorem oświetlenia sufitu - efekt bardzo ładny)
Zamiast stołu wiejskiego polecają tam stół rybny. Właścicielka, z którą rozmawialiśmy mówiła, że kupują świeże ryby w jakiejś okolicznej wsi i komponują stół, co moim zdaniem jest bardziej interesujące niż oklepany stół wiejski.
Fajną opcją, którą proponują są też poprawiny na grillu.
Pytaliśmy również o korkowe, na szczęście nie ma czegoś takiego tam. :)
W cenę wliczone są kawa, herbata, woda oraz soki co też uważam za duży plus.
Ogółem bardzo nam się spodobała ta sala, ludzie, z którymi tam rozmawialiśmy (menadżer oraz właścicielka) byli bardzo kompetentni i mili odpowiadali na każde pytania bez kręcenia oraz uważam, że cena jak na taki standard sali też nie jest wygórowana i dlatego zdecydowaliśmy się, że będzie to nasza sala :lol:
_________________
 
 
meg84 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 10:19 am   

Ja salę oglądałam, ale gapa ze mnie bo się nie dowiedziałam wszystkiego. Trochę martwi mnie wiadomość o tych 2 weselach jednocześnie i tak mi się nasunęło.. czy w tej restauracji grillowej są jakieś oddzielne toalety? Może ktoś powie, że to głupie i czepiam się szczegółów ale wolałabym żeby goście z drugiego wesela nie kręcili się koło mojego.. Bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś zna, albo zwracam się do taji żeby o to dopytała. Z góry dziękuje i pozdrawaiam :)
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 1:45 pm   

Nie wydaje mi się, żeby organizowali dwa wesela bez konsultacji z młodymi, ponieważ jest możliwość wybrania jednego z ciepłych posiłków potraw z grilla
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:03 pm   

Organizują tam mizerniejsze podwójne uroczystości tj. komunie, chrzty. Ale jeśli chodzi o wesele to raczej nie. Na 100% będę wiedziała jutro.
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 1:10 pm   

więc...
byłam, zobaczyłam i na pewno sie na nią nie zdecydujemy.

sala wizualnie bardzo ładna, toalety przepiękne.

byłam akurat na przystrojonej sali, efekt ładny.
wszystko jest nowiutkie, pachnące i eleganckie.

ale...
własciel. arogant. niemiły, niesympatyczny i wcale nam się nie chcialo z nim rozmawiac.
pochwalił sie tylko swoim dobytkiem, ale aniiii troooche nie staral się nas zachęcic do wyboru tej sali.
bardzo szybko z tamtąd wyszliśmy i już na pewno nie wrócimy.

oboje zgodnie stwierdzlismy że z tym człowiekiem nie chemy miec więcej kontaktu, ani tym bardziej załatwiac z nim interesów.
_________________

 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:17 pm   

już wiem, i jest możliwość zrobienia dwóch wesel. Jedno na sali, drugie na grillu.
A co do wpisu powyżej, to chyba nie piszesz o panu Boczkowskim?? Jakoś nie chce mi sie wierzyć, że taki ktos jak on zachowałby sie jak prostak i ****. Tym bardziej po remoncie lokalu, chcąc zyskać nowych klientów.

[ Dodano: Wto Wrz 28, 2010 11:22 pm ]
ey c h a m napisałam :P
Ostatnio zmieniony przez Audiolka Wto Wrz 28, 2010 11:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:21 am   

no własnie ten Pan zamiast z nami spędzić te parę chwil i opowiedziec jak wygląda u iego wesele, nawiązac jakis kontakt, zapytać się co byśmy chcieli... to zamiast tego przez jakies 15 minut prowadzała nas po placu budowy na ostatnim pietrze gdzie robi obecnie pokoje i poisywał jakie to wszystko było drogie. że w tym pokoju wykładzina za 2 tys, w tamtym oświetlenie za 4 i komplet wszystkich drzwi w cenie dobrego samochodu. a już nie wspominając o lazienkach jak kazal nam patrzeć na firmy, jakie to one sa super, bo przecież za łazienkę dał 70 tys... no proszę was. jakoś dziwnie sie poczuliśmy...
a gdzie konkrety?!? nie wiedzial nawet w jakich kolorach można udekorowac salę...
od razu tylko krzyknął, żewazony które były przygotowane na stołach dla pary tamtego wieczoru to koszt 500 zł.
a my tylko chcieliśmy zapytać, jakie są ceny od talerzyka, czy jest wolny termin... wiecie, takie zapytania na pierwszy raz...

to takie nasze zadnie z tamtego spotkania. nie zastaliśmy przyjęci jako szczęśliwie zakochana para, tylko jakoś tak jak inwestorzy w jego Zajazd.
i podziękowaliśmy.
_________________

 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 3:23 pm   

taja napisał/a:
no własnie ten Pan zamiast z nami spędzić te parę chwil i opowiedziec jak wygląda u iego wesele, nawiązac jakis kontakt, zapytać się co byśmy chcieli... to zamiast tego przez jakies 15 minut prowadzała nas po placu budowy na ostatnim pietrze gdzie robi obecnie pokoje i poisywał jakie to wszystko było drogie. że w tym pokoju wykładzina za 2 tys, w tamtym oświetlenie za 4 i komplet wszystkich drzwi w cenie dobrego samochodu. a już nie wspominając o lazienkach jak kazal nam patrzeć na firmy, jakie to one sa super, bo przecież za łazienkę dał 70 tys... no proszę was. jakoś dziwnie sie poczuliśmy...
a gdzie konkrety?!? nie wiedzial nawet w jakich kolorach można udekorowac salę...
od razu tylko krzyknął, żewazony które były przygotowane na stołach dla pary tamtego wieczoru to koszt 500 zł.
a my tylko chcieliśmy zapytać, jakie są ceny od talerzyka, czy jest wolny termin... wiecie, takie zapytania na pierwszy raz...

to takie nasze zadnie z tamtego spotkania. nie zastaliśmy przyjęci jako szczęśliwie zakochana para, tylko jakoś tak jak inwestorzy w jego Zajazd.
i podziękowaliśmy.


Uuuu no musze przyznac, ze choc osobiscie nie rozmawialam z tym Panem to znajomi na ktorych weselu bylam, bardzo podkreslali ze to on bardzo im pomogl przy wyborze menu itd...moze trafili na lepszy dzien...szkoda ze zostaliscie tak potraktowani.
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 4:13 pm   

no szkoda... szczególnie, że pojechałam tam właśnie po wypowiedziach forumowiczów.
zostałam 'namówiona' :)

ale jak cos, to na 2012 nie maja jeszcze kalendarza i nie prowadza zapisów.
powiedzial, że zaczynaja od listopada..
_________________

 
 
szyszka 

Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 8:57 am   

to może i ja jeszcze coś dodam:)
byliśmy tam wczoraj z narzeczonym, pan był miły i widząc ze my tacy troche nierozgarnięci sam od siebie opowiadał co i jak wygląda. sala faktycznie bardzo ładna, wyglada to tak, że część gdzie sa stoły jest przyłączona do restauracji i odzielaja je składane drzwi, podczas wesela są rozsuwane także widać parkiet ( są 4 filary)
Dla nas największym minusem, jest to, że sa organizowane dwa wesela na raz , restauracja letnia z grilem, jest w prawdzie oddzielnie i na zewnątrz( ma własne toalety), ale wchodząc do budynku przechodzi sie koło niej, a że ma szklany front wszystko widać. A i oczywiście taka opcja jest tylko w miesiacach letnich, gdzieś od maja.
Co do kosztów, na 2012 rok tj. 200 zł/os. poprawiny 70, nocleg 120 zł za dwuosobowy pokój min jakie musi byc na weselu to 90 osób, sala pomiesci do 120
_________________


 
 
Ala i Patat 

Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Sokolniki Las
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 12:05 pm   

Ja byłam w Agacie na weselu w roku 2008. Szczerze mówiąc, to było najgorsze wesele na jakim byłam. Zabrakło dla nas mięsa (w momencie gdy doszła do nas taca z mięsem został na niej tylko jakiś filet z ryby). Do tego kelner przypadkiem przewrócił dzbanek z sokiem, który to sok wylądował na moim partnerze. Kelner tylko przeprosił, nawet nie zainteresował się tym, żeby jakoś wymienić przemoczone krzesło, obrus itd. Na szczęście garnitur potem się doprał. Jak było dalej nawet nie wiem, bo wytrzymaliśmy tylko do oczepin i uciekliśmy stamtąd.
Aha, i do tego było strasznie ciasno, a osób dużo nie było. Ja wiem, może z 70, nie więcej.
Ale jak mówię, było to w 2008 roku, może od tamtej pory coś się zmieniło?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 12:42 pm   

Jakiś czas temu byłam na weselu w "Agacie". Z plusów - sala ładna, obszerne pachnące toalety, zadbany teren przed salą, dużo ławek gdzie można usiąść. Pyszny stół wiejski.
Z minusów - mało jedzenia, (głównie mięsa na obiad, jakby było wyliczone co do osoby, co przy 3 rodzajach mięsa robi problem), chłodne, rosół tak ostry jakby chcieli coś ukryć, reszta nie dopracowana smakowo, jakaś mdła.
Obsługa młoda, ale miny mieli takie jakby musieli pracować za karę. Zimno, ale tak to jest na salach z klimą, i dla kogoś kto nie tańczy. Na zewnątrz w nocy było dużo cieplej i niestety duża część gości tam siedziała.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
badman 

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 10:27 pm   

Witam. Mam na imię Kamila i jestem tu nowa :) Razem z moim narzeczonym byliśmy dziś obejrzeć salę Agat. Wesele będziemy mieć na 120 osób. Szczerze mówiąc jestem nią zauroczona i zakochałam się od pierwszego wejrzenia :P

Czy ktoś miał tam ostatnio wesele? Jak się udało? Zadowoleni?

Będę wdzięczna za wszystkie informacje :) Przez te poszukiwania sali czuję się już skołowana.

[ Dodano: Sob Paź 16, 2010 10:40 pm ]
Naprawdę nikt więcej ostatnio nie miał bądź nie był tam na weselu? :( Mamy jeszcze 2 dni na podjęcie decyzji o wyborze tej sali.
 
 
Stenia 

Dołączyła: 19 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 19, 2010 12:23 pm   sala "AGAT"

Ja byłam na wesleu w restauracji "AGAT" w Sierpniu i muszę stwierdzic że bardzo mi się podobało. Począwszy od wystroju sali skończywszy na jedzieniu wszystko było naprawdę super.
Jak dla mnie sala jest naprawde na wysokim poziomie. Okrągłe stoliki wraz z przystrojeniem i oświetleniem tworzą elegancki klimat :) Teren wokół retstauracji jest zadbany i z przyjemnością można pospacerowac i odetchnąc swierzym powietrzem.
Obsługa miła, jedzonko naprawdę pyszne :) Całośc tworzy naprawde dobry klimat, godny polecenia :P
Ja zdecydowalam sie na ta restauracje na moje wesele (bedzie ono w przyszłym roku) i teraz wiem ze był to bardo dobry wybór. Restauracja, hotel, parking w jednym miejscu :D
 
 
badman 

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 8:10 am   

My niestety musieliśmy zrezygnować z tej sali :/ okazała się jednak dla nas za mała i jest mi przykro z tego powodu :( Na szczęście szybko udało się znaleźć większą :)

[ Dodano: Sro Paź 20, 2010 8:11 am ]
Ale ta sala jest przepiękna i serdecznie ją polecam :) Według mnie odpowiednia na wesele ok. 100 osób. :)
 
 
-tysia- 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 9:47 am   Nasze wesele w restauracji Agat

Witam Was,
szczerze mówiąc, tak z ciekawości weszłam na Forum Weselne - rok temu o tej porze byłam tutaj bardzo częstym gościem - czytałam komentarze i między innymi na ich podstawie decydowałam, które z sal będziemy chcieli na własne oczy zobaczyć, aby spośród nich wybrać naszą jedyną. Tak oto trafiliśmy do restauracji Agat - pierwszy raz byliśmy tam wiosną 2009 roku (jeszcze przed remontem). Nie mogliśmy uwierzyć, że w Łodzi można znaleźć TAKIE miejsce. A jednak. Od początku byliśmy oczarowani, stąd zupełnie nie potrafię zrozumieć negatywnych komentarzy :?: :?: :?:
Wiem, że wiele zagubionych i zestresowanych par czyta opinie forumowiczów, więc postanowiłam opisać Wam nasze wesele - może będzie Wam trochę łatwiej zdecydować się na wizytę w restauracji Agat - zobaczycie, ocenicie i zdecydujecie sami, ale bez cienia wątpliwości warto dać jej szansę :)

Nasze wesele odbyło się w maju 2010 roku - było pierwszą tego typu imprezą na nowo wyremontowanej sali (zdjęcia na ich stronie internetowej nie oddają prawdziwego klimatu tego miejsca - w rzeczywistości jest JESZCZE lepiej).

Na początku muszę podkreślić, że organizowaliśmy wszystko sami (sami musieliśmy wszystkiego dopilnować), więc pomoc ze strony Managera restauracji była nieoceniona - za jego namową postawiliśmy wszystko na jedną kartę i zarezerwowaliśmy salę (w maju 2009), której tak naprawdę jeszcze nie było - remont zakończył się w maju 2010 (sala, łazienki i część hotelowa robią niesamowite wrażenie). Pan Manager przez cały rok na bieżąco informował nas o postępach prac, przysyłał zdjęcia, uspokajał - wspólnie z nim kilka tygodni przed imprezą (co jest niebywale istotne, ponieważ w ostatnich dniach przed ślubem jest tyle innych spraw do załatwienia) wybraliśmy wystrój (obrusy, nakrycia krzeseł, kwiaty, dekoracje itp.) i ustaliliśmy menu - w znacznym stopniu polegaliśmy na radach i doświadczeniu Organizatora, gdyż on miał większe doświadczenie w przygotowywaniu dużych imprez, niż my - opłaciło się - goście byli bardzo zadowoleni - nikt nie miał żadnych zastrzerzeń - wszystko było smaczne, dobrze przyprawione i we właściwych ilościach. Podczas samej imprezy nie musiałam się martwić zupełnie o nic - za mnie martwiła się obsługa restauracji - w łazienkach zawsze było czysto, niczego nie brakowało, na sali kelnerzy uwijali się jak mrówki i dbali o naszych gości - cała obsługa była na najwyższym poziomie. Impreza zakończyła się nieco później, niż wstępnie ustaliliśmy, ale nikt się nie skarżył i nie sugerował, że powinniśmy wyprosić naszych gości, co, jak słyszałam, na innych salach się zdarza. Warto podkreślić, że, jak już pisałam, nasze wesele było w maju, więc w niedzielę od rana w restauracji odbywały się komunie, więc obsługa musiała jeszcze wszystko przygotować - byliśmy z mężem pełni podziwu.

Na koniec chciałabym podkreślić, że Ślub i Wesele to niesamowite przeżycie, ale to, jak je będziecie wspomiać nie zależy niestety tylko od Was - musicie wybrać ludzi, którzy Wam pomogą dopiąć wszystko na ostatni guzik. My wybraliśmy właściwie i tego i Wam życzę. tysia

PS. zdjęcia robił nam Fotojacek - polecam :)
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 12:39 am   Agat

Witam, my na Agat zdecydowaliśmy się w zeszłym roku, wesele odbędzie się 11.06.11 na sali grillowej. Pomyśleliśmy sobie, że to fajny i oryginalny pomysł. W październiku mieliśmy okazję być na weselu znajomych, którzy ze względu na porę roku zdecydowali się na salę. Byliśmy zachwyceni i tylko upewniliśmy się, że dokonaliśmy dobrego wyboru :) Już nie mogę się doczekać! Pewnie więcej będę mogła powiedzieć już po fakcie ale jak na razie nie mam zastrzeżeń i mogę polecić to miejsce. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych wyborów!
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 19, 2011 3:25 pm   

taja napisał/a:
mi się wydaje, że nie podadzą ceny na 2011... powiedza: mniej więcej...

aja planuje 2012 :) to dopiero może byc kosmos :P


my też planujemy tam wesele na 2012 i powiedzieli nam że na ten termin przewidują cenę 200zł od osoby
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 7:53 am   

zastanawia mnie tam opcja 2 wesel jednoczesnie. wlasnie tam bylam i mnie to bardzo niepokoi.
poniewaz moje przyjecie bedzie na ok35 osob, pan kierownik zaproponowal mi czesc glownej sali. mnie mialaby przypasc ta z czescia gdzie jest barek i wyjscie na kawalek ogrodka, a komus z wieksza liczba osob czesc z wyjsciem na ogrod z grillem. wszystko jest to przedzielone niby dzwiekoszczelna ruchoma sciana
czy ktos w zeszlym roku tez tak mial? czy slychac co sie dzieje na sali obok. no bo tak mysle, ze jak ja bede miec jakiegos dj'a a ktos inny tez albo nawet orkiestre to moze byc problem. mialyscie z tym jakies doswiadczenia?
 
 
jaceks 

Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2011 8:42 pm   

Czy ktoś mógłby napisać ile płaci od osoby i mniej więcej co zawiera cena? Z narzeczoną wstępnie zaklepaliśmy termin na 2012 rok i dopiero będziemy wybierać menu i dodatki. Chcemy wybrać jakiś rozsądny wariant ale bez przekraczania 210 zł za talerzyk...
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 6:26 pm   

Witam, niedawno byliśmy z narzeczonym podejrzeć jak posuwają się prace remontowe, ponieważ sala grillowa, na której będziemy mieć wesele jest właśnie przebudowywana. Na razie jest to co prawda plac budowy ale jestem dobrej myśli :) przed czerwcem na pewno skończą :) Zdjęcia wrzuciłam w swoim dzienniczku.
Co do cen to w umowie mamy 170zl a ostateczna kwota zależy od menu, myślę, że będzie to ok 190zł.
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 8:45 pm   

jaceks napisał/a:
Czy ktoś mógłby napisać ile płaci od osoby i mniej więcej co zawiera cena? Z narzeczoną wstępnie zaklepaliśmy termin na 2012 rok i dopiero będziemy wybierać menu i dodatki. Chcemy wybrać jakiś rozsądny wariant ale bez przekraczania 210 zł za talerzyk...

my też mamy termin na 2012 i powiedzieli nam że będzie 200zł- to zależy od menu, ale jak powiecie że 210 i ani grosza więcej to na pewno ustalicie jakiś sensowny wariant,
tylko pamiętajcie o dodatkowych kosztach które nie są wliczane w cenę np. napoje gazowane
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 6:12 pm   

my juz mamy zarezerwowany termin na 07.07.2012.
Generalnie byla to pierwsza i jedyna sala jaka ogladalismy :) Bardzo zalezalo nam na hotelu dla gosci, wiec dlugo sie nie namyslalismy.
Mam nadzieje, ze jedzenie na weselu jest jakosciowo podobne do tego, ktrore podaja w restauracji, do tego zachecil nas stol wiejsko - rybny szczegolnie ze sami kupujemy wedzone rybki w tym samym miejscu co Agat :)
Podoba mi sie tez opcja ciast i owocow na oddzielnym stole, bo wyglada to duzo bardziej estetycznie.
Tesciowa oczywiscie boi sie, ze menu jest za male i ze goscie beda glodni, ja tam osobiscie wole zjesc mniej a smacznego jedzenia niz duzo ale nijakiego... (tutaj goraco polecam szarlotke w restauracji Agat)

chociaz nie ogladalismy zadnych sal wczesniej to mamy porownanie z wielu wesel w Lodzi na ktorych sie bawilismy i musze przyznac, ze jeszcze na zadnym weselu (czy to na znanych salach czy tez na salach z wlasna obsluga) jedzenie mi niespecjalnie podchodzilo (przy czym w Solarisie bylo np wrecz niejadalne)

mam tylko nadzieje ze do czasu naszego wesela wykoncza te wszystkie budowy, ktore tam maja :) ale to jeszcze duuuzo czasu wiec sie nie martwie.

Btw. chyba 11.06 tam podjedziemy bo chcemy zobaczyc dekoracje weselna (bo jeszcze nie widzielismy przed podpisaniem umowy) a do tego bedzie gral nasz zespol wiec tez warto podsluchac co i jak :)
_________________
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 7:41 pm   

asia7 napisał/a:
Btw. chyba 11.06 tam podjedziemy bo chcemy zobaczyc dekoracje weselna (bo jeszcze nie widzielismy przed podpisaniem umowy) a do tego bedzie gral nasz zespol wiec tez warto podsluchac co i jak :)


Ja mam tam wesele 11.06 :) tyle, że na sali grillowej :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Aneta R. 

Dołączyła: 15 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 7:41 pm   

Gorąco polecamy RESTAURACJE "AGAT" na Strykowskiej. Wesele mieliśmy 30.04.2011 i jesteśmy zadowoleni pod każdym względem.
Restauracja położona jest w pięknym miejscu, dookoła lasy i dużo zieleni co na wiosnę dało wspaniały efekt. Właścicielka jest super kobietą, ma doskonały gust i dba by wszystko wyglądało bajecznie.
Gdy przyjechaliśmy na salę wielką radość sprawiły nam race świetlne, wyglądały cudnie i wywarły na wszystkich gościach spore wrażenie.
Dekoracje Pani Beatka (właścicielka) zrobiła nam bardzo oryginalną. My akurat wybraliśmy sobie dodatki w kolorze fioletu ale można sobie wybrać jeden z pośród 12 kolorów. Żywe kwiaty pięknie komponowały się na stołach.
Jedzenie pyszne i inne niż wszędzie. Polecamy zupę borowikową na pierwsze danie gdyż jest wyborna. Kelnerzy spisali się na medal, profesjonalna obsługa do samego rana. My i nasi goście byliśmy zauroczeni całym klimatem tej restauracji. Polecamy i dziękujemy Pani Beatce i wszystkim pracownikom za niezapomniane przyjęcie. Pozdrawiamy Aneta i Michał Rymarczyk
_________________
Aneta R.
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 9:51 am   

justine81 napisał/a:
asia7 napisał/a:
Btw. chyba 11.06 tam podjedziemy bo chcemy zobaczyc dekoracje weselna (bo jeszcze nie widzielismy przed podpisaniem umowy) a do tego bedzie gral nasz zespol wiec tez warto podsluchac co i jak :)


Ja mam tam wesele 11.06 :) tyle, że na sali grillowej :)


no wiem i masz ten sam zespół co ja więc postoimy pod salą, żeby podsłuchać troszkę (mam nadzieję, że to nie problem) :)

oczywiście po wszystkim z chęcią usłyszę obszerną relację jak było i jak możesz to również co z menu warto wybrać, aby goście byli zadowoleni :)
Ostatnio zmieniony przez asia7 Wto Maj 31, 2011 9:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 5:45 pm   

asia7 napisał/a:
(mam nadzieję, że to nie problem) :)
żaden problem :)
Relację obszerną zdam na pewno ale na początku lipca, bo zaraz po ślubie wyjeżdżamy
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl