Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Mail z nieba
Autor Wiadomość
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:02 am   Mail z nieba

Pewna para w średnim wieku z północnej części USA w środku mroźnej zimy zatęskniła do ciepła i zdecydowała się pojechać na południe, na Florydę, i mieszkać w hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop i pojechał dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety, pomylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie:

Do: Moja ukochana żona
Temat: Jestem już na miejscu
Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maila do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na Twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że Twoja podróż będzie równie bezproblemowa jak moja.
PS. Tu na dole jest naprawdę gorąco.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 12:29 pm   

Kiedyś ten tekst był w Metro. Uśmiałam się jak nigdy. Każdy komu czytałam po prostu pękał :lol: :lol: :lol: :lol: :]
 
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 6:12 pm   

Biedna kobieta. Tekst super
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 12:32 pm   

Chybabym padła na zawał i to nie z powodu maila jako maila, ale od tej podróży następnego dnia :)
_________________

 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 1:35 pm   

a ja miałam podobną sytuację ale naprawdę... mój dziadek pod konieć życia postanowił wprowadzić do sowjej codzieności komputeryzację - no i ja mu w tym pomagłam, czasmi pisał do mnie maile, raz na sto lat, no ale.. i kiedyś, juz po jego śmierci, weszłam na skrzynkę na której ne byłam od dawna, i zobaczyałm - 1 nowa wiadomosc, niewiele mysląc przeszłam do inboxu..a tam zamast spodziewanego spamu.... mail od dziadka... wysłał go na jakies 2 tygodnie przes śmiercia... Zupełnie mnie to rozbroiło..
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 1:47 pm   

fajna sprawa, ale bym chyba padła na zawał na taka wiadomość, ale zbieg okoliczności :mrgreen:
_________________
Hanusia



 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 1:55 pm   

a mnei byłoprzede wszystkim strasznie smutno, ze .. ze jego juz nei ma, i że nie zdażyłam mu odpisac.. przeciez mógł czekac na choćby pozdrwiam.. (mimo, ze widziałam go jezscze późneij (przez te 2 tygodnie)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 1:57 pm   

adriannaa tamten post byl do tematu a nie do Twojego postu.

Mnie tez by było straszie smutno, ale moze to znak że dziadek o Tobie myśli nawet po śmierci...
_________________
Hanusia



 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 2:37 pm   

hanusia - :) ok:) taks ię zastanawiałam:)))
wiesz, wierzę, zę z babcia są gdzies blisko mnie:) bardzo za nimi tęsknię.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl