Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Data zaręczyn i oświadczyn
Autor Wiadomość
kati_nka 

Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 11:37 pm   

Moje Słonko oświadczyło mi się 15 grudnia 2006, a oficjalne zaręczyny z rodzicami były 28 grudnia <kiedyś się musieli poznać ;) >.
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 10:50 pm   

Mój K.oświadczył mi się 9 listopada 2006, byliśmy wtedy równo 4 lata i 10 miesięcy. Było to tylko między nami. Rodzice się znają bardzo dobrze, ale tak oficjalne z nimi to jeszcze troszkę.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 11:43 pm   

Bastuś oświadczył mi się 22 października 2006 a zaręczyny dla rodziców zrobiliśmy 4 listopada :) Nasi rodzice się dobrze znali, więc było wesoło, chociaż na początku nerwowo ;) Ja nie lubię takich "występów" ale rodzice twierdzą, że było pięknie ;P
 
 
karolina 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 140
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 6:36 pm   

W. oswiadczyl mi sie 13 stycznia 2007 roku a oficjalne zareczyny odbyly sie tydzien pozniej czyli 20 stycznia 2007 roku :) nasi rodzice sie juz znali baaaaaaaaaaardzo dlugo wiec nie bylo baaaaaaardzo nerwow chociaz W. byl zestresowany ale baaaardzo podobala mi sie Jego przemowa :)
_________________


13.09.2008 :D
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 12:24 am   

Oświadczyny były 29.12.2004, oczywiście od razu poinformowaliśmy rodziców, ale oficjalne zaręczyny i ich pierwsze spotkanie było dopiero 14.10.2006 :) głownie dlatego, że wcześniej nie było okazji, bo mieszkaliśmy za granicą.
_________________
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 5:17 pm   

17.03.2006 :D
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
agnienia 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 11:05 pm   

Nasze zaręczyny odbyły się 22 kwietnia 2006 roku (a oficjalne w czerwcu 2006), a ślub będzie 26 kwietnia 2008...więc dwa latka różnicy
 
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 25, 2007 4:10 pm   

to ja też się pochwalę :) oświadczyny były 25 grudnia- tak żeby moje kochanie mogło łatwo zapamiętać, a oficjalne zapoznanie rodziców będzie na Wielkanoc
 
 
MiP 

Wiek: 45
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: BiałaPodl/Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 10:00 pm   

Nasze zaręczyny odbyły się 13.02.2006 dzień przed walentynkami. W pierwszej wersji miało to być w Walentynki, ale jak juz miałem pierścionek w domu nie wytrzymałem i wszystko odbyło dzień wcześniej. A że akurat znajomi byli u nas więc bez Szampana się nie obyło. Potem popełniliśmy małą "Wpadke" powiadomiliśmy rodziców nie osobiście ale poprzez Skypa- strasznie ich to rozzłościło. Ale już następnego dnia stałem w progu ich domu z Kwiatami i czymś jeszcze i grzecznie i z usmiechem prosiłem o rękę córki.
 
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 10:11 pm   

Skype- znak czasu.Brawo za szybki refleks po gafie. :smile: Rozumiem,że przeprosiny przyjęte i ręka córki oddana.Ale pewne jest ,że często ta historia będzie wracała we wspomnieniach. :smile:
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 12:20 am   

Nasze oświadczyny odbyly sie w Zakopanym 31.12.2004, natomiast zareczyny w "Soplicowie" 26.05.2006
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
monika-1812 

Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 7:27 pm   

A nasze zaręczyny były 25 grudnia 2007 :)
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 9:09 pm   

A my zaręczyliśmy się 21 stycznia 2007 i były to już zaręczyny oficjalne z rodzicami, które wspólnie planowaliśmy od dawna
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 2:48 am   

23.03.2007 :)
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 2:23 pm   

U nas wszystko odbyło się tego samego dnia i oświadczyny i oficjalne zaręczyny.Tego samego dnia też poznali się nasi rodzice.I tego samego dnia dowiedzieli się o dacie ślubu :) wszystko załatwialiśmy sami,bez ich wiedzy.Byli totalnie zaskoczeni data ślubu (zaręczyny:24 luty 2007 a ślub 21 lipiec).Zaskoczeni ale szczęśliwi :)
_________________


 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 2:51 pm   

My też mieliśmy zrobic wszystko sami i rodzicom tylko powiedzieć ale niestety teściowa uparła się na oficjalne zaręczyny a potem tak jak mówisz wszystko było razem tylko o date ślubu musieliśmy jeszcze troche później powalczyć ale stanęło na naszym i jesteśmy szczęśliwi :) na szczęście rodzice teraz juz też hihi ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 5:40 pm   

U nas bylo to tak:
poznalismy sie w marcu 2004 roku i juz w wakacje snulismy plany na przyszlosc:) Nasze zareczyny odbyly sie w tajemnicy w noc sylwestrowa 2004/2005 (juz po polnocy), ale ukrywalismy to (moi rodzice nie byli i nie sa nam zbyt przychylni) i do tej pory nikt nie wie, ze mialo to miejsce. Oficjalnie zareczylismy sie 25 grudnia 2005, ale nasi rodzice sie nie poznali. Rodzice mojego M nie przyjechali do nas, bo nie widzieli takiej potrzeby (nie sa zbyt wylewni). ?lub mamy 24.05.2008, a rodzice poznaja sie jakos w wakacje.
Muszę wspmniec, ze w zw. z podwojnymi zareczynami mam dwa pierscionki, ale bardziej "uwazam" pierwszy :)
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 13, 2007 3:09 pm   

No to u mnie było tak. W styczniu tego roku akurat w moje urodziny, postanowiliśmy poważnie porozmawiać. I suma sumarum postanowiliśmy, że czas spleść nasze losy ciut ciaśniej. Dowiedziałam się przy okazji od mojego K., że oświadczył by się wcześneij gdyby nie moje gadanie, slub i takie tam to odległe plany. (Klasyczny facet, nie rozumie, ze jak kobieta mówi nie to zanczy że chce :D )
Moze nasza decyzja to był owczy pęd, wszyscy w koło zaręczenie, planują ślub, wystruj mieszkania etc... A my, prawie 3 lata razem i nic. podczas Sylwestra każdy miala dla nas takie same zyczenia - abyście się zaręczyli.
I tak podjęliśmy wspólnie decyzję.

A zaręczyny zrobilismy w gronie rodziny w święta wielkanocne :-)
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 6:16 pm   

u mnie oświadczyny były 13 czerwca 2007 i Zaręczyny 5 sierpnia też tego roku :)
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 7:27 pm   

U mnie oświadczyny i zaręczyny odbyły się za jednym zamachem. Przyjechała do nas w odwiedziny mama moje B. Ja nic nie podejrzewałam, bo jego mama poprostu miała cos waznego do zaltwienia w łodzi. (B nie jest z łodzi). Były akurat moje urodziny. B wszedł z mama z bukietem kwiatów dla mnie dla mojej mamy i dla swojej i z winem dla taty i poszedł na całego. O zareczynach wiedzieli rodzice bo B. uzgadniał to z nimi w tajemnicy przde mna. Było super. Czułam sie najszczęśliwsza na świecie.
_________________
Monia
 
 
 
Koalinha 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 1:07 am   

U nas było trochę inaczej niż u większości:
22 lipca 2007 były oświadczyny i dla nas są to też zaręczyny... Nie wiem jak Wy to interpretujecie. Ja uważam się za zaręczoną :) Byliśmy daleko od rodziców więc musieliśmy ich poinformować przez telefon. Nie bawiliśmy się w oficjalnie proszenie o rękę (moja mama bardzo tego nie lubi). Załatwiliśmy to tylko ze sobą, ale rodziny oczywiście wiedziały wcześniej, że ślub wisi w powietrzu. Do tej pory udało nam się spotkać z rodzicami Rui, ale moi rodzice zobaczą mnie dopiero za 3 tygodnie, a narzeczonego za jakieś półtora miesiąca, więc może wtedy jakaś kolacja z moimi rodzicami. Z rodzicami Rui już była. Nasi rodzice znają się, następny raz może zobaczą się na Boże Narodzenie. U nas po prostu wszystko komplikuje odległość... :kwasny:
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 4:43 pm   

u mnie mowa o ślubie była już dłuuuuuugo przed wręczeniem pierścionka:-) On niby zartował, niby nie, że będę jego żoną, pierwszy o tym w ogóle wspomniał....a po jakimś czasie samo przyszło i wiedzieliśmy obydwoje że na pewno chcemy....1.12.2006 podarował pierścionek ( w Krakowie) a kolacja z Rodzicami i proszenie ich o moją rękę łamaną polszczyzną odbyło się jeeeeeeeeeeszcze później:) (w Łodzi)

[ Dodano: Sro Wrz 05, 2007 4:46 pm ]
Jego Rodziców znam już od dawna, byłam też już u nich we Włoszech, poza tym byliśmy razem w Italii na weselu jego młodszego brata rok temu!!! ale pierwszy raz do Polski aby poznać moich, teściowie przyjechali niedawno, bo w lipcu. odbyła się uroczysta kolacja i wyszło wszystko tak jak miało wyjść albo i lepiej ale jejku jak moja mama się stresowała!!! mimo bariery językowej między rodzicami i tak było super! i naprawdę luźno!

[ Dodano: Sro Wrz 05, 2007 4:47 pm ]
na szczeście mój ukochany mieszka i pracuje w Łodzi wiec mam Go na co dzień! (no prawie, bo studiuję w Krk, więc po wakacjach już bedzie inaczej, co 5 dni;))
_________________
 
 
 
semideponentia 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 9:25 pm   

witam przyszłą Panią Moro :*
jakoby ze wzgledu na bycie przyszła swiadkową mam zapewne jakieś obowiązki z tego faktu wynikające to chyba muszę sie czegoś więcej dowiedzieć :lol:
dlatego tyż się tu pojawiłam [smilie=222_new.gif]
ściskam Cię Kochanie [smilie=d045.gif]
_________________
serendipity...
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 2:58 pm   

Oswiadczyny (pierscionek) odbyly sie 17.12.2006r., a spotkanie rodzicow (oficjalne zareczyny) odbedzie sie pod koniec wrzesnia kiedy narzeczonego tata przyjedzie z niemiec.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Czw Wrz 06, 2007 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewas 

Wiek: 37
Dołączyła: 07 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: kraków
Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 12:17 pm   

My zaręczyliśmy się 7.02.2007!!!!!



 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 2:14 pm   

U mnie takie oświadczyny tylko dla nas były 26 września, a spotkanie rodziców i już oficjalne zaręczyny planujemy 4.11.2007
_________________
 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 7:32 pm   

Nasze zaręczyny takie oficjalne odbyły się 14.10.2007r. Wtedy też poznali się nasi Rodzice!
Wszystko było super! Teraz jestem Narzeczoną i mam Narzeczonego:)
Cieszę się z tego bardzo!

Pozdrowionka dla wszystkich zaręczonych:)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 10:50 pm   

U nas to było tak.. Otóż juz od jakiegoś czasu planowaliśmy spotkanie naszych rodziców, jednakże, nikt nie mówił oficjalnie o zaręczynach.... I tak na dwa dni a właściwie na dzień przed gdyz było to w nocy z 27 na 28 września Mój Przyszły już teraz Mąż mi się oświadczył...(oczywiście ja nie wiedziałam nic o jego planach) Zaś 29 września gdy nasi rodzice sie spotkali (tak jak to było wcześniej planowane) i niespodziewali sie takiego obrotu sytuacji, dowiedzieli się od nas o oświadczynach. Nie muszę chyba pisać, że wszyscy przyjęli to z wielkim entuzjazmem, lecz nie większym niż ja:-) jestem taka szczęśliwa...

P.S.
Polecam wszystkim mężczyznom oświadczyny z zaskoczenia- ta chwila pozostaje w pamięci do końca życia...
 
 
Margot 

Wiek: 45
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 11:15 pm   

Jeśli chodzi o mnie i mojego M, to zaręczyliśmy się 26 września 2007 roku. Był to szczególny dzień, ponieważ w tym dniu M miał urodziny :) Już od samego rana sprawiał wrażenie pochłoniętego "czymś" niekoniecznie swoimi urodzinami. Kombinował jak tu się oświadczyć i dać mi cudowny złoty pierścioneczek z brylantem umieszczonym w koronie z białego złota. Oświadczyny takie tylko dla nas odbyły się wieczorem w pokoju w pensjonacie w Szklarskiej Porębie, miało być bardziej efektownie bo przed wodospadem Kamieńczyk, ale... wycieczka z Niemiec zrobiła sobie 20 minutową sesję zdjęciową i M skapitulował. Ale w pokoju a nie przed wodospadem też było miło i romantycznie, ponieważ to były Nasze zaręczyny!!!! Oczywiście dostałam też piękne czerwone róże, które stały na stoliku w pokoju w bardzo ładnym wazonie, przywiezionym przez M. specjalnie na tę okazję z Łodzi (nieźle to sobie wykombinował ) ;)
Oficjalne spotkanie z naszymi rodzicami jeszcze się nie odbyło, pewnie w Boże Narodzenie to nastąpi.
_________________




Pozdrawiam gorąco Gość !!
 
 
kiri 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 10:54 pm   

Jestem z moim M dokladnie 4 lata i 9 miesiecy :) Z moim M zaplanowalismy uczcic rocznice slubu moich rodzicow(25 lat sa juz razem slub mieli 17.04.1982r).Moj tato jest zawodowym kierowca TIRa wiec impreze przy stole moglismy zorganizowac dopiero po powrocie mojego taty z trasy.Tata wlasnie zjechal z miesiecznej trasy po swiecie na weekend majowy i dlatego dobrze sie zlozylo ze akurat byla cala moja rodzinka 3 maja w domu.Moj M kupil piekny bukiet tulipanow i dobra wodeczke ja przygotowalam dla rodzicow smakolyki na stole i zdjecia z ich slubu (tak zeby mogli sobie troche powspominac swoj piekny dzien z przed 25 lat).Gdy usiedlismy z moimi rodzicami i siostra przy stole to rodzice nie wiedzieli ze mamy dla nich nowine o naszym slubie.Rodzice mysleli ze to cale przyjecie to tylko i wylacznie z okazji ich rocznicy.Po krotkiej chwili przy stole rodzice zaczeli ogladac zdjecia z ich slubu ktore im wyciagnelam z szafy.Moj M schowal kwiaty i wodke za lozko.Gdy zdjecia sie skonczyly w dloniach rodzicow pozostala mala koperta.Ta koperte wlozylam specjalnie na spod ogladanych zdjec.Rodzice otworzyli koperte z przekonaniem ze to zyczenia dla nich,ale byli zaskoczeni jak przeczytali ze 3 maja 2008 roku (dokladnie wypadalo za rok)bierzemy slub.Moj M wyskoczyl do mojej mamy z bukietem tulipanow a do taty z wodeczka,jawpadlam w ramiona rodzicow i zaczelam plakac ze szczescia.Wszystko odbylo sie bez slow.To byl cudowny dzien,wspaniala chwila,tyle emocji.Mieszkamy na tym samym podworku wiec zaraz pobieglismy do rodzicow mojego M i tez wreczylismy im zawiadomienie o naszym slubie.Nie robilismy spotkania naszych rodzin,bo nie czujemy takiej potrzeby.Pierscionek zareczynowy dostalam w swoje 25 urodziny 24.09.Bylismy na urlopie nad morzem w Ustroniu Morskim.Gdy sie rano obudzilam i oczy otworzylam to na krzeselku przy mojej poduszcze lezalo otwarte czerwone pudeleczko a w nim najpiekniejszy pierscionek.Skoczylam na szyje mojego M i uslyszalam to magiczne pytanie -wyjdziesz za mnie? A ja oczywiscie odpowiedzialam-Tak.Tego dnia byl piekny jesienny dzien,moj M wybiegl niby po bulki a przyszedl z tortem i 25-cioma swieczkami,potem poszlismy na plaze a wieczorkiem pojechalismy do kolobrzegu na obiad z widokiem na caly Kolobrzeg.Och to byly cudowne chwile,ktorych nigdy nie zapomne.
_________________


 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2007 9:33 pm   

My jesteśmy parą już 7 lat, 2 miesiące i 15 dni!!! Prawie jak małżeństwo. :razz:
Zaręczyliśmy się w Boże Narodzenie w 2006 roku. Oczywiście wcześniej wiedziałam co się święci i byłam na to przygotowana.
Zaręczyny nie były jakieś takie wymyślne, po prostu my dwoje, jakieś winko, zapalone lampki na choince, no i oczywiście jakaś muzyczka w tle. Może nic specjalnego, ale dla mnie to i tak był wyjątkowy dzień :D
Rodzicom powiedzieliśmy następnego dnia. I o dziwo prawie wszyscy wiedzieli wcześniej :)

[ Dodano: Wto Lis 13, 2007 9:34 pm ]
Nasi rodzice znali się już wcześniej, ale dopiero po zaręczynach - w Sylwestra poznali się bliżej :)
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 10:23 am   

Emi kazde zareczyny maja swoj urok i to "cos" w sobie... i uwazam,ze nie byl wcale niewymyslne- przede wszystkim romantyczne,a to jest najwazniejsze...
 
 
Paula54 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: Ł/TM
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 10:36 am   

Data naszych zaręczyn to 18.10.2007r.

Oficjalnego spotkania niebyło. Może w czasie świąt cos zorganizujemy
_________________
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 12:20 am   

My sie zaręczyliśmy 30 października, w moje urodziny :) Mój Ukochany zorganizował cudowną niespodziankę, wszystko pod pretekstem urodzinowych prezentów.. :razz:
Nic nie było po nim widać.. zero zdenerwowania, roztargnienia... ale ponoć to tylko na zewnątrz tak wyglądało... Cudownie było.
To były najpiękniejsze urodziny w moim życiu.. :buja w oblokach:
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 1:31 pm   

Canaves gratuluję udanych zaręczyn :)
:wedding:
_________________
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 5:02 pm   

SYLWECZKA napisał/a:
Canaves gratuluję udanych zaręczyn :)
:wedding:


Dziękuję ! :D Faktycznie były udane.. Szkoda, że takich magicznych chwil w życiu jest tak mało.. :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 5:16 pm   

Po prostu musimy się starać, żeby tych magicznych chwil było jak najwięcej :)
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 8:14 pm   

a my oboje nie pamietamy :? wydaje nam sie, ze byl to 6.4.2006 (rano sie oswiadczyl, po poludniu oficjalnie z rodzicami)
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 3:16 pm   

Mój książe oświadczył mi się 26.09.2007, i uznaję tą datę jednocześnie za datę zaręczyn, ponieważ nie robiliśmy nic oficjalnego dla rodzin. Wszyscy zostali tylko telefonicznie powiadomieni o fakcie i już :) dodam jeszcze tylko, że nic nie wiedziałam i to, że poprosił mnie o rękę, padając na kolana, było dla mnie totalnym mega zaskoczeniem :D Podobno nogdy nie miałam tak zdziwionej miny :cool:
 
 
 
tulipanek 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: Irlandia
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 12:04 am   

My również nie mieliśmy oficjalnych zaręczyn i nie będziemy mieli.Nie ma na to czasu, przygotowania do ślubu idą pełną parą.A poza tym jesteśmy w Irlandii i jesteśmy skromni pod tym względem.Nasze zaręczyny odbyły się 29.08.2007 roku nie pamiętam dokładnie godziny ale było bardzo późno.W ten dzień obchodziliśmy również 4 lata naszego związku.Poszliśmy do restauracji na miłą kolacyjke a potem na plaże.Było cudnie!Kwiaty dostałam tuż przed kolacją.Nigdy tego nie zapomne.
_________________
27 września 2008
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 9:07 am   

ja zaręczyny miałam 2 listopada 2007, oficjalne spotkanie z rodzicami 5 stycznia,2008a ślub mamy 28 czerwca 2008
_________________
 
 
emotka84 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 8:03 pm   

16.04.2006 To był cudowny dzień :D
_________________

 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 11:20 pm   

My najpierw mieliśmy oświadczyny dla Nas. Było to 15.08.2007
A spotkanie rodziców 26.12.2007 czyli odstęp spory, ale jakoś się terminowo nie mogli dogadać :)
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
kleofaska 


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 8:27 pm   Nasze zaręczyny

Mój Kleofas oświadczył mi się .... no właśnie nie mam co do tego pewności :P Albo jeszcze 31 grudnia 2007, albo juz 1 stycznia 2008. Obstawiam jednak że to już był styczeń. A zresztą nieważne kiedy, ważne jak, a było cuuuuuuuuuudownie :D
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 12:35 pm   

zaręczyliśmy się 31 października 2007 a rodzicom powiedzieliśmy chyba 2 listopada przy kolacji którą specjalnie dla nich zorganizowaliśmy.
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 12:31 pm   

Mój S. oświadczył mi się dokładnie w 6 rocznicę naszego bycia razem- 19.X.2007r. Rodziców nie musieliśmy jakoś specjalnie informować, ponieważ wiedzieli Oni o tych oświadczynach wcześniej (oświadczyny to miała być niespodzianka dla mnie, a w jej przygotowanie byli zaangażowani członkowie naszych rodzin :) ). Tę datę uważamy też oboje za datę zaręczyn.

Natomiast oficjalne spotkanie z naszymi Rodzicami odbyło się 24.XI.2007r., ale śmiejemy się, że to były "zmówiny" (dlatego, że nasi Rodzice już wcześniej się znali, a podczas tego spotkania m.in. wstępnie ustalaliśmy sprawy dotytczące wesela np. kiedy, ilość gości itp.). Moj S. nie prosił oficjalnie Rodziców o moją rękę, bo stwierdziliśmy, że to co miało być powiedziane (czyli moje "tak" :) ) zostało już powiedziane między nami, tzn. miedzy mną i S.

A nasz ślub 05.IX.2008r.- nie mogę się doczekać :)
Ostatnio zmieniony przez ava Sro Lut 13, 2008 12:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 6:35 pm   

Mój M. oświadczył mi się 9 czerwca 2007 r.

To był gorący czerwcowy weekend, który spędzaliśmy "za miastem". Leniuchując w sobotnie popołudnie na leżaczkach, nagle słyszę jak mnie woła i pyta czy widzę, że w trawie coś się mieni? Myślałam, że rosa ładnie pozostałą na trawce... (bo w między czasie byłą czerwcowa burza). Podchodzę, a tam leży ... owszem mieniący się i odbijający słonko ... mój śliczny pierścionek. Wtedy M. go podniósł i zapytał czy zostanę jego żoną ?? ?

TAK TAK TAK!!!!
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 5:58 pm   

Witam wszystkich serdecznie.

Mój M. oświadczył mi się 19 grudnia 2007 a rodzicom powiedzieliśmy w ?więta przy kolacji wiglijnej.
 
 
 
anka992 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 21
Skąd: TM
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 4:28 pm   

D oświadczył się 2 czerwca 2007, natomiast oficjalne zaręczyny z rodzicami 14 lipca, wtedy też nasi rodzice poznali się :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez anka992 Pon Mar 17, 2008 4:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 9:23 pm   

Oficjalne zaręczyny były 08.06.08
Nieoficjalnych nie było,ale nie żałuje
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl