Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
własnoręczne
Autor Wiadomość
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 10:49 am   

Pewnie, ze nie ! Jesli ktos ma czas, ochote i mozliwosc to dlaczego nie :-)

ja tylko powiedzialam w kontekscie mojej wlasnej osoby.... czasami wpadam w lekkie przerazenie jak widze, ze na przyklad dziewczyny, ktore maja dalej do slubu juz duzo lepiej orientuje sie w roznych slubno-weselnych tematach. Pojawia sie "o jejku, czy ja zdaze ?"
Ale w takich chwilach przypomina mi sie moja kolezanka, ktora w 2 miesiace zdazyla zorganizowac absolutnie wszystko i byla zadowolona, wiec moze i ja zdaze :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Aguś79 

Wiek: 45
Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Tomaszów Maz
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 3:38 pm   

Bardzo podoba mi się Twoje zaproszenie, prawdopodobnie bedę robiła cos w podobie. Powiedz jak mocowałaś kokardki? I czy klej nie marszczy kalki??
Pozdrawiam cieploutko.
_________________
Aguś
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 11:15 pm   

ja też planuje sama zrobić zaproszenia :) tzn. mój luby by je robił :) zawsze wyjdzie taniej i jakieś dodatkowe zajęcie :) lubie takie zabawy :D
_________________
 
 
 
Aguś79 

Wiek: 45
Dołączyła: 30 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Tomaszów Maz
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 9:14 am   

Właśnie, zawsze taniej, jak obliczałam ogólne koszty całości zaproszeń wychodzą naprawdę sporo taniej - a przy okazji trochę przyjemnej zabawy :)
My w zasadzie już zdecydowaliśmy się na wzór - teraz czekam na informację z hurtowni - mają mi dać znać w jakiej cenie wykonają nadruk na kalce i jak szybko a jak już będę wszystko miała zaczynam :D

Pozdrawiam
_________________
Aguś
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 12:58 pm   

Jak zagiąć sztwny papier żeby się to zagięcie nie zrobiło brzydkie?
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 1:46 pm   

ja zaginalam przy pomocy linijki tz przykladalam ja do kartki i na nia zaginalam druga czesc kartki ale jesli jest bardzo sztywny karton to sie nie obejdzie bez zgniecien
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 2:28 pm   

Niestety bez odrobiny zgięcia się nie da, ale tą brzydszą część dałam do środka i wygląda lepiej :)
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 6:10 pm   

Z zajęć praktyczno technicznych pamiętam ze trzeba miejsce gdzie ma być zgięcie delikatnie naciąć nożykiem do papieru Wtedy obejdzie się bez zagnieceń Sposób wypróbowany :)
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 6:21 pm   

Jak naciąć?
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 6:31 pm   

Hmm czy ja to zdołam wytłumaczyć? W miejscu, w którym ma być zgięcie należy przyłożyć linijkę i wzdłuż tej linijki przejechać tym nożykiem Tak delikatniutko żeby nie przeciąć a I wtedy łatwo da się kartkę zgiąć - to nacięte ma być na zewnątrz.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 6:34 pm   

Już wiem, dzięki spróbuje :)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 9:03 pm   

jeżeli nacięcie będzie na zewnątrz, to będzie widoczne ale mozna dac do wewnątrz i efekt praktycznie taki sam, tylko nie widać nacięcia :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 10:29 pm   

Zrobiłam zaproszenia tak na próbę i co o tym sądzicie, która wersja najlepsza?









Zaproszenia są rozkładane, teskt w środku
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Sob Kwi 07, 2007 10:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 10:35 pm   

Agatka super, to z obrączkami podoba mi się najbardziej
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 11:12 pm   

dla mnie równiez 3 wygląda najciekawiej!a jak wyglądają w środku?
_________________
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 1:35 am   

Jeśli wykonujecie samodzielnie zaproszenia ślubne i macie problem z zagięciem sztywnego papieru, to polecam metodę, którą zasugerowała mi moja koleżanka, która jest z zawodu introligatorem. Na wewnętrznej stronie zaproszenia, w ustalonym miejscu zagięcia, przyłóżcie linijke. Następnie przy użyciu wypisanego długopisu typu Gel-pen, dociskając wzdłuż linijki zakreślcie linie (wystarczy przeciągnąć 3 razy by zaznaczyć miejsce złożenia). Próbowałam tej metody ze sztywnym papierem posiadającym fakturę, jak i perłowym. W oby dwóch przypadkach sprawdziła się.
Pamiętajcie jednak, że długopis powinien być wypisany :!:
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 3:46 pm   

Agatka fantastyczne zaproszenia. Mnie również najbardziej do gustu przypadŁo 3. Gratuluje pomysŁowości i samozaparcia w ich przygotowywaniu :D
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 3:29 pm   

moim zdaniem też numer 3 :) podziwiam odwagi i chęci do samodzielnego robienia :) może i ja się skuszę :roll:
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 6:22 pm   

Najlepsza 3 :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 9:17 pm   

a jak zlączylas karteczki w srodku?
 
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:09 am   

a mi podoba się to bez obrączek. śliczne te powycinane wzorki :smile:
_________________
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 12:16 pm   

Mi równiez podoba sie najbardziej 3, gratuluje zmysłu artystycznego :)
_________________
 
 
asiula 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 10:46 am   

Nam się bardzo podobały zaproszenia z papieru czerpanego zwijane w rulon, ale były dla nas za drogie, więc zdecydowaliśmy się na samodzielne wykonanie. Papier czerpany zamówiliśmy bezpośrednio w czerpalni, więc było taniej, do tego kupiliśmy taka taśmę i własnoręcznie zrobiliśmy lak. Musze przyznać, że napracowaliśmy się bardzo tym bardziej, że zaproszenia na ślub były takie same, ale warto było, bo efekt jest super i ludziom się bardzo podoba a Wam?? PS niestety musiałam zmniejszyć pojemnośc pliku, bo był za duży, więc dośc stracił na ostrości, ale w razie potrzeby mogę przesłac na priv joanna.trzcinka@gmail.com. Nie moge dodać zaproszenia rozłożonego....

zaproszenie zwinięte.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 715 raz(y) 22.7 KB

 
 
 
Nioka27 

Dołączyła: 27 Kwi 2007
Posty: 12
Skąd: pomorskie
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 7:59 pm   

asiula świetne zaproszenia
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 11:17 am   

asiula, gdzie i za ile kupiłaś papier czerpany? I czy mają też bordowy?

[ Dodano: Pon Lip 30, 2007 1:59 pm ]
Kupiłam już wszystko!!! papier (bordo i ecru) i kalkę w A4, dodatki (satynowe serduszka, gołąbki, tasiemki, koraliki) w Grażce, ozdobne nożyczki w Księgarni artystycznej i graficznej na Piotrkowskiej (są też w księgarni Notabene w Galerii łódzkiej). Wszystko kosztowało mnie 120 zł. Jeszcze tylko koperty, ale dopiero jak bedę miała gotowe zaproszenia, bo nie wiem jaki rozmiar. jak da radę wkleję zdjęcia :D

[ Dodano: Sro Sie 01, 2007 2:50 pm ]
czy ktoś ma pomysł jak przymocować do zaproszeńmałe koraliki (3-4mm średnica)? Nitka, czy jakikolwiek sznurek odpada, bo chcę żeby mocowanie było niewidoczne. Na razie przoduje super glue, ale może ktoś zna jeszcze lepszy sposób, żeby się mocno trzymały? Bo obawiam się, że jak przykleję i ktoś puknie, czy pstryknie korali, to ten odpadnie :?
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 3:57 pm   

słonko,masz już zrobione swoje jakieś przykładowe zaproszenie? bo ja sie niedługo będę zabierać do klejenia,może wkleiłabys jakaś fotke...?
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 8:35 pm   

Dziewczyny super, że same robicie zaproszenia! Takie własnoręcznie wykonane będą na pewno wyjątkowe! Ja niestety nie mam zdolności plastycznych :(
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 8:39 pm   

powiem Ci Sylweczko, ze jest teraz tyle gotowych elementów do zaproszen ze zrobienie takiego zaproszenia samemu to nic strasznego i bez zdolnosci plastycznych spokojnie dalabys sobie z tym rade-wierz mi ja tez ich zbyt wiele nie posiadam ;-) a juz wyliczylismy ze takie zaproszonko robione samemu wyniesie nas przynajmniej polowe ceny kupowanego-wiec chyba warto poswiecic troszke czasu ;-)
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Lis 07, 2007 2:18 pm   

olciap6 napisał/a:
słonko,masz już zrobione swoje jakieś przykładowe zaproszenie? bo ja sie niedługo będę zabierać do klejenia,może wkleiłabys jakaś fotke...?


Olciap6, zdjęcia są w moim wątku na stronie 2 w formie załącznika, bo inaczej nie potrafię wklejać zdjęć :oops: . Zapraszam. Obecnie jestem na końcowym etapie klejenia i wkrótce przejdę do detali, wykończeń, mocowania ozdób.
Robię również własnoręcznie winietki pasujące do zaproszeń oraz tablicę z planem rozsadzenia gości.
_________________
Ostatnio zmieniony przez słonko Sro Lis 07, 2007 2:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 9:17 am   

jak ja bym sobie jeszcze własnoręcznie jakieś zaproszenia porobiła :mrgreen:
_________________
 
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 1:48 pm   

Zamierzam jak wiekszosc z Was sama robic zaproszenia i mysle ze to bedzie niezla zabawa. Wzor zaproszen mam juz w glowie, materialy kupie na Swieta ale jeszcze nie mam pojecia jak sie mam za to zabrac. Wiec moje pierwsze pytanie brzmi, w jakim programie drukujecie tekst?
Z gory dziekuje za pomoc :)
_________________

 
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 1:58 pm   

ja robilam swoje w photoshopie, a poniewaz drukowalam z komputera, gdzi nie bylo tego programu, to zapisywalam je do pdfa.

Dodam, ze wszystkie zaproszenia byly imienne, wiec dla kazdej zapraszanej osoby robilam oddzielny plik pdf...

Ale odradzam zabawe z wlasnym robieniem zaproszen, drugi raz chyba bym sie nie zdecydowala... W moim przypadku wyszlo drozej, niz gdybym zamowila podobne w drukarni...
A i pracy bylo z tym mnostwo!
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
Ostatnio zmieniony przez Anuszka Sro Lis 14, 2007 1:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 2:04 pm   

ja się z tym nie zgodzę.... zaczęłam robić przykładowe zaproszenia na nasz ślub. projekt jest mój własny i chcę Wam powiedzieć , że zrobienie takiego zaproszenia wynosi mnie około 1,80 zł a gdybym chciała kupic takie jak mi sie podobaja to min. 4,50 zł . więc ja uważam , że się opłaca...

trzeba tylko dobrze poszperac w dodatkach i nie kupować pierwszych lepszych tylko konkretne i w miejscu gdzie są tansze...

no ale to tylko moja uwaga :-) chce zaznaczyć , że jestem początkujaca :-) ale takie klejenie sprawia mi mnóstwo przyjmeności :-)
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 2:22 pm   

Ja mam malo przyjemnosci z przygotowan slubno - weselnych bo nie jestem w Polsce a jak jade do Polski na tydzien to goni mnie czas, to sobie pomyslalam ze chociaz w tej glupiej anglii wezme sie za zaproszenia, winietki i takie tam i moze troche bardziej poczuje ten klimat.
Zaproszenia chce proste, skladane wiec moze jakos dam sobie rade :?
_________________

 
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 2:24 pm   

olciap6 napisał/a:
zrobienie takiego zaproszenia wynosi mnie około 1,80 zł a gdybym chciała kupic takie jak mi sie podobaja to min. 4,50 zł . więc ja uważam , że się opłaca...


moje kosztowalyby w drukarni jakies 3,20 (tak mi podala kochecka, a mialysmy calkiem podobne), a mnie wyniosly jakies 4 - 4,50 ...:/ tyle tylko, ze mialam lak z naszymi inicjalami i zloty sznurek

olciap6 napisał/a:
takie klejenie sprawia mi mnóstwo przyjmeności :-)

jeszcze - przy setnym wymiekniesz ;)
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 2:27 pm   

prosze mnie nie zniechecac :zly:
_________________

 
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 2:33 pm   

:glaszcze: ja Cie nie zniechecam tylko lojalnie uprzedzam:)

Jezeli chcesz proste zaproszenia to moze to inaczej wyglada, ja sobie wybralam na tyle skomplikowane, ze mialam ich po dziurki w nosie, i do tego jeszcze doszly problemy z drukowaniem :(

Zaproszenia wyszly piekne, ale jakim kosztem...

Dlatego drugi raz juz bym takich nie zrobila :)

Glowa do gory, poradzisz sobie. Moze jeszcze poprosisz o pomoc rodzine albo przjaciolke, to bedzie Ci lepiej i milej? :)
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 2:49 pm   

Wiem Anuszko ze tylko mnie uprzedzasz :) . Poki co mam duzo checi i zobaczymy co z tego wyjdzie.
A jakis inny program oprocz photoshopa sie nadaje?
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 3:34 pm   

juta głowa do góry, nie ejsteś sama- będziemy się wspierać ! mi ogólnie juz zzaproponowało kilka osób pomoc. poza tym jest jeszcze mnóstwo czasu na ich robienie. drukowanie nie bedzie problemem, bo u nas wszystkie zaproszonka beda takie same, nie imienne. i jestem pelna optymizmu :D
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 4:06 pm   

Corel albo Word. To zalezy od tego, o chcesz robic. Jezeli nic skomplikowanego, to Word wystarczy, mozna tam nawet proste cliparty wstawic.

Ja chcialam taka ladna ramke z jakis roslinek, wiec wybralam photoshopa, bo jest duzo specjalnych pedzli z takimi wlasnie ramkami i wiecej mozliwosci edycji samego zaproszenia. No i jak dla mnie wygodniej (nie lubie takich rzeczy robic w Wordzie, bo to dla mnie jest durne narzedzie:P)


W zalaczniku - efekt mojej pracy (na razie same pliki :)
uzylam czcionek coronet, georgia i quasichancery

zaproszenie kopia.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 620 raz(y) 55.73 KB

slubwesele3 kopia.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 607 raz(y) 54.9 KB

_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 5:11 pm   

Ja wam powiem, że cieszy nie robienie zaproszeń. Owszem ręczne cięcie i klejenie papieru na ok.150 zaproszeń nie raz doprowadzało mnie do szału, ale za to jak już widzę efekt i wiem, że sama to zrobiłam, bez niczyjej pomocy, przy użytku własnej wyobraźni i własnych rączek, to jestem z siebie dumna :D I mimo, że klecę te zaproszenia już od 3 miesięcy (po troszku, na spokojnie, kiedy mam na to ochotę), to wciąż jestem podekscytowana - czekam z niecierpliwością aż zapełnię całe pudło gotowymi zaproszeniami :D
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 5:13 pm   

kurcze zazdroszcze Ci, ze juz masz je zrobione w wiekszosci... nam odpada przyjmenosc ciecia gdyz brat mojego A pracuje w drukarni i na juz podocina i podogina wszystko. mi zostanie tylko klejenei i poskladanie tegow calosc :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 8:04 pm   

Anuszka jeśli to nie tajemnica to czy mogłabyś powiększyć albo napisać ostatnie wersy treści Twoich zaproszeń? Tez myślałam o takiej formie, a nie mogę sie doczytać jak to zakończyliście! :)

Dziewczyny jeśli możecie to poproszę na PW namiary na miejsca gdzie się zaopatrujecie w materiały do produkcji zaproszeń :)
olciap6 już tyle razy mi pisałaś, że to nie takie trudne i zaczynam sie zastanawiać czy jednak spróbować swoich sił ;)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 8:15 pm   

hehe,mówiłam :-) chociaż spróbuj.... ja wyżej zamieszczałam juz w swojej wypowiedzi adres sklepu internetowego z róznymi pierdółkami, tam też kupiłam dobry klej do zaproszeń. jesli chodzi o papiery to zdecydowanie polecam sklep A4 na Piotrkowskiej. Poza tym tasiemki, jakieś serduszka itp można kupić w sklepie Grażka. Jak spróbujesz to sie sama przekonasz jakies to miłe i ze nie jest to takie straszne :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 8:20 pm   

:) ale to wszystko wciąga :) aż zaczynam sie bać ;)
_________________
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 11:48 pm   

Sylweczko treść zaproszeń Anuszka wkleiła właśnie do wątku, o takim temacie :) Także tam szukaj ;) A co do materiałów, to ja polecam Matejko (jeśli chodzi o papiery), gdybyście chciały sznurek papierowy, to mam go kilka kilometrów :D a inne rzeczy?? no cóz zależy co byś chiała :) my jeszcze mieliśmy takie serduszka na allegro zamówione i klej też. No i klej zdecydowanie polecam!! Nazywa sie bodajże magic - jest biały a po wyschnięciu robi sie przezroczysty. Naprawdę wg mnie jest świetny. Doskonale potrafi skleić dwa dosyć grube papiery i np karton z tymi serduszkami, czyli papier i materiał.

Słonko podziwiam Cię za ręczne cięcie zaproszeń :eek: My mieliśmy na szczęście gilotynę więc poszło w miarę szybko - nie trzeba było np rysować linii po której ammy ciąć i nie było zabawy z nozyczkami :) Także szczere gratulacje :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 11:55 pm   

widze , że mówimy o tym samym kleju-ja co prawda robiłam na razie tylko próbne zaproszenia, ale jestem z tego kleju bardzo zadowolona! klei super i przede wszystkim nie brudzi, tak jak to robią często inne kleje. Polecam Magic :-)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 12:21 am   

Dziękuje bardzo za informacje jpuasz :) na pewno poszukam dokładniej w innych wątkach ;)
_________________
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 12:49 am   

ja Wam polecam nozyczki ozdobne - bylo tu juz chyba pisane, ale przypomne - mozna je kupic za 7 zl w Matejce, ostrza maja rozne naciecie i przez to tworza sie ciekawe wzorki (chyba z pol godziny wybieralam te nozyczki :P )

Ale tnie sie bardzo sprawnie, nie wiem tylko jak potem z ostrzeniem - da sie je naostrzyc?

Dzieki jupuasz za wyreczenie :) W istocie, wkleilam tresc moich zaproszen tu:
http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=596
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
campari_z_lodem 

Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 9:42 pm   

FifthAvenue napisał/a:
Pewnie, ze nie ! Jesli ktos ma czas, ochote i mozliwosc to dlaczego nie :-)

ja tylko powiedzialam w kontekscie mojej wlasnej osoby.... czasami wpadam w lekkie przerazenie jak widze, ze na przyklad dziewczyny, ktore maja dalej do slubu juz duzo lepiej orientuje sie w roznych slubno-weselnych tematach. Pojawia sie "o jejku, czy ja zdaze ?"
Ale w takich chwilach przypomina mi sie moja kolezanka, ktora w 2 miesiace zdazyla zorganizowac absolutnie wszystko i byla zadowolona, wiec moze i ja zdaze :-)


He, he znajomi zorganizowali wesele w 3 tygodnie. Pod koniec sierpnia bawiłam się na ich weselu i była to najfajniejsza impreza tego typu w moim zyciu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl