Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
własnoręczne
Autor Wiadomość
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2015 1:38 pm   Zaproszenia własnoręczne

Dziś zrobiłam wstępne zaproszenia, ze względu na małą ich ilość będę robić je samemu. Mam wprawę, zawsze robię sama wszelkie kartki, więc przycinanie mam opanowane do perfekcji zwykłym nożykiem do papieru, tnę po 10 sztuk, wychodzi idealnie jak od gilotyny, a nawet lepiej. Zastanawiam się nad kolorem zaproszeń. Nasze chyba będą niebieskie, siostra miała beżowe, a druga czerwone. Jakoś czerwony kolor za mną nie przemawia.

 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 1:58 pm   

Na czerwień bym się nie zdecydowała, nie pasuje mi ten kolor do zaproszeń ślubnych.
 
 
kajab 
Firma

Dołączyła: 21 Gru 2015
Posty: 9
Skąd: Sopot
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 1:48 pm   

Koszt naszego zaproszenia z koperta to było ok 3zł.
Zaproszenia zaprojektowalismy sami, w Corelu, mialy forme magnesow na lodowke, rozmiar pocztowki.

Z kolezanka kupilysmy na jej slub papier wizytowkowy (a4), z 1 kartki cietej w poprzek wychodzily nam 2 podluzne zaproszenia (format tych podluznych kopert) + 3 winietki.
Przed pocieciem drukowalysmy zparojektowane w tabeli w Word'zie teksty. Kupilysmy duzy,azurowy dziurkacz, wycinalysmy 2 polkola, ktore naklejalysmy na dole i na gorze paska za pomoca kleju Magic. Na koniec ozdabialysmy naklejanymi perelkami (gotowe naklejki). Wyszlo pieknie a koszt takiego zaproszenia bez koperty to 90gr!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl