Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
pokarm dla psiaka
Autor Wiadomość
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 7:46 pm   pokarm dla psiaka

moja sunia od jakiegos czasu nie chce w ogole jesc :(
Kiedys pochlaniala te pieskowe puszki, miesko gotowane i w ogole mogla jesc co tylko jej sie dalo. A teraz jedzenia z puszki w ogole nie chce tknac. Watrobke wczoraj zjadla, a dzis dalam jej mielonego mieska i juz nie chce. Poskubie cos jak dam jej z reki. Troche zje suchej karmy, ale tez bez entuzjazmu.
Boje sie ze moze byc chora :( Jest czasem wesola i bawi sie z nami, ale czesciej spi u siebie. Na pewno wybiore sie z nia jak naszybciej do weterynarza.

Ale moze napiszcie co dajecie swoim pupilkom do jedzenia?? Bo ja juz nie mam w ogole pomyslu.
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 8:08 pm   

anuszkaa mój pies je ryż ze zmiksowanym mięsem (zazwyczaj są to ugotowane serca drobiowe, nerki lub wątróbka drobiowa) i zmiksowanymi warzywami. Plus witaminy. Czasami do tego dodaję mu jogurt naturalny.

Kiedyś jadł suchy pokarm, ale szczerze mówiąc po dwóch/trzech miesiącach taka karma mu się znudziła i przestał jeść swoje porcje. Był dość chudy, no i nie byliśmy zadowoleni z tego co wydalał na dworze :P Do gotowanej karmy dostaje też kości wołowe do gryzienia.

Teraz pies je za dwóch, ma fantastyczną przemianę materii i piękną, błyszczącą sierść.

Na wszelki wypadek wybierz się z sunią do weta, ale jeśli to tylko brak apetytu to polecam żółtko surowe (tylko broń boże białka nie dawać).
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 14, 2010 8:17 pm   

Moje psy jedzą kaszę z mięsem i resztki z obiadu.Bierzemy im z masarni też kości.A na deser mają chrupki psie :smile: I są zdrowe i mają błyszczącą się sierść ;)
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 8:39 pm   

hmmm.... ja mam yorkia i z racji bzika na jego punkcie co drugi dzień gotuję mu udko z kurczaka z marchewką i ew. z ryżem, tackę jedzonka cesar i w misce ma sucha karme royal canin 8)
Od czasu do czasu naje się kaszy z mięsem albo suchego z Biedronki u mojej mamy. Śmieję się wtedy, że ja kupuje karmę po 50 zł za1,5 kg a on wcina "biedronkowe bobki" po 9zł za 3kg :?
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Verenica 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 9:20 pm   

Ja od samego początku karmiłam swoją bestię suchą karmą - Royal Canin. Jednak zawsze staramy się jej trochę urozmaicić te chrupki - gotowanymi warzywami, mięskiem czy po prostu polewamy jej karmę zupą.
W między czasie je to co uda jej się zdobyć podczas naszej nieobecności - pomidorki koktajlowe, buty skórzane, pizze itp. Ostatnio nawet jakimś sposobem dorwała się do lodówki i nam ją totalnie ogołociła :roll:
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 10:56 pm   

karmimy naszego psa głównie suchą karmą - jest to zazwyczaj albo Bosch (taką dostawał w hodowli), ostatnio też spróbowaliśmy hiszpańskiej Cotagro. czasem dostaje też różne mięsne puszki dla urozmaicenia oraz resztki z obiadu itp.
dodatkowo dostaje witaminy - bardzo dobry zestaw witamin polecił nam nasz wet - Megavit Mikity.
nasz psiak jest zdrowy, radosny i pełen energii. i ma piękną błyszczącą sierść :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hatifnatka Nie Lis 14, 2010 10:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bian 


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 11:34 am   

Hatifnatka napisał/a:
bardzo dobry zestaw witamin polecił nam nasz wet - Megavit Mikity


Hatifnatka dobrze wiedzieć, bo właśnie witaminy nam się kończą :)


U nas wszelkie urozmaicenia typu resztki z obiadu niestety kończą się rewolucją żołądkową, nawet jak dostanie odrobinę, ale jak pies dobrze to znosi to czemu nie. W każdym razie trzeba zawsze zwierzaka obserwować przy zmianach jedzenia.

anuszkaa daj znać po wizycie co powiedział weterynarz.
_________________

 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 6:45 pm   

Dzięki dziewczyny za trochę inspiracji zywieniowych. Zobaczymy jak Julka na to zareaguje :)
Bylam u weta. Nic niepokojącego nie zauważyl, temperatury nie miala. Stwierdzil, ze moze miec robaki, dlatego dal dwie tabletki na odrobaczenie i jeśli do soboty nie odzyska apetytu, mam pojawic się jeszcze raz u weta.
_________________
 
 
Kaatie 


Dołączyła: 11 Lis 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 10:29 pm   

Moja mama przyrządza psiakom różne pyszności. Czasami ciężko jest rozróżnić nasz obiad od psiego jedzenia ;)
_________________
Podaruj dzieciom kwiaty, które nigdy nie więdną:
www.gajusz.org.pl/zamiastkwiatow
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 4:18 pm   

niestety moja sunia nadal nie chce jesc. nawet ugotowane mieso z kurczaka czy parowki odsuwa od siebie :( Czasem skubnie kawalek chleba z jakas szyneczka.
Tabletki chyba nie pomogly i niestety czeka mnie druga wizyta u lekarza, bo nie moge patrzec jak tylko caly dzien spi i nic nie je
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 4:23 pm   

anuszkaa a jak u niej z wymiotami czy biegunką? Występują? Bo apatia i brak apetytu plus te dwa wcześniejsze objawy mogą być objawami babeszjozy. Teoretycznie nie powinno być już kleszczy, ale cholera wie co psiak może złapać podczas spacerów :/
_________________

 
 
Verenica 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 4:33 pm   

A ja właśnie słyszałam, że niestety kleszcze jeszcze są. Więc uważać nadal trzeba.
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 6:37 pm   

biegunki nie ma, pragnienie ma, pije duzo. Miala moze ze dwa razy odrcuh wymiotny i poleciala jej zolc, ale to bylo dwa razy w ciagu 3 tygodni. Sama juz nie wiem :(
Kleszcza nigdzie nie widze, ma krotka siersc i jasna
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl