Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Własnym autkiem?
Autor Wiadomość
KatarzynaPsyk 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:34 pm   

to bardzo dobry pomysl wlasny transport, szczegolnie patrzac na ceny jakie niektorzy oferuja. a przeciez to tylko pare minut jazdy tak naprawde.
_________________
K.
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:20 pm   

Gdybyśmy mieli własne fajne autko to na pewno zdecydowalibyśmy się na jechanie nim do ślubu. I jak dla mnie to żaden obciach. Ale, że takowego nie posiadamy to wiózł nas mojej kuzynki mąż swoim samochodem. Zaoszczędzone koszta i to spore, a efekt taki sam jakbyśmy jechali wypożyczonym samochodem. I mimo tego, że wszyscy goście wiedzieli skąd mamy samochód to nikt nie uznał tego za skąpstwo i obciach.
_________________


 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 1:11 pm   

izunia_82masz rację własne auto do ślubu jak jest fajne to żaden obciach, a szczególnie fajnie wyglada jak prowadzi Pan Młody :lol:
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 3:53 pm   

Jakbym miała jakieś fajne autko w stylu Audi, Alfa Romeo itp to pojechałabym swoim, niestety nie wyobrażam sobie jechać cienkim :smile:
Najprawdopodobniej będzie trzeba skołować coś większego od znajomych lub z pracy bo nie zamierzam za kawałek drogi płacić 200zł od godziny, a zresztą nie mam w zwyczaju fotografować się jak niektórzy na tle auta :smile:
_________________


 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 6:58 pm   

ana0808 napisał/a:
Jakbym miała jakieś fajne autko w stylu Audi, Alfa Romeo itp to pojechałabym swoim, niestety nie wyobrażam sobie jechać cienkim


No my mamy Audi i jakos nie przyszlo nam do glowy nim jechac, wygladalibysmy jak karawan jadacy na pogrzeb :d
Ale tez nie zamierzamy wypozyczac za ogromne sumy, postanowilismy poprosic kolege :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
meam 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 8:36 pm   

Pojechalibyśmy naszym autkiem, ale mój tata ma większe i ładniejsze, więc to on będzie nas woził. Szkoda by mi było kasy na wypożyczenie auta na tych kilka chwil
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 11:01 pm   

My jedziemy wlasnym autkiem do ślubu. Prowadził będzie Pan Młody :) bardzo mi się podoba jak para młoda przyjeżdża sama. A że to dość duży pick-up to będzie wyglądać oryginalnie i wszystkie miśki wejdą na pakę :wink:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
kaskazdunia 

Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 7:39 pm   

my pojechalismy wlasnym autkiem i powiem wam szczerze ze nie uslyszalam tekstu ze obciach :) kazdy musi mierzyc sily na zamiary i wydawanie dodatkowej kasy na auto uznalismy za zbedne :) no i mamy lozko za te pieniadze :)
_________________
:)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:04 am   

kaskazdunia jestem tego samego zdania. Dla mnie to też jest zbędny wydatek, zwłaszcza jeśli się ma możliwość zaoszczędzenia całkiem sporej sumki posiadając własny fajny samochodzik lub jak ma ktoś znajomy.
_________________


 
 
leenka 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 9:39 pm   

my jedziemy własnym autem. tak jak część z was uważam wynajem auta za zbędny wydatek, tym bardziej, że mamy bardzo ograniczone fundusze...
 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 1:41 am   

my również jedziemy własnym autkiem:) może nawet ja poprowadzę:) :D
_________________

 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 11:12 pm   

My tez gdybysmy mieli w Polsce samochod, pojechalibysmy do slubu swoim. Dla mnie zaden obciach. Nie kazdy musi miec zabytkowy badz limuzynowaty samochod na ten dzien. Dla mnie to jest tylko srodek lokomocji na ten dzien, ma jechac i dowiezc nas do celu. Oczywiscie odswietnie umyty :smile: i przybrany na ten dzien. Niestety zastanawiam sie nad wypozyczeniem samochodu na te 3 godziny... rozwazamy jeszcze przyjazd samochodem do Polski...wtedy problem by sie rozwiazal. Popytam jeszcze wsrod znajomych...
_________________
 
 
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 6:13 am   

My też zdecydowaliśmy jechać naszym. Auto 3-drzwiowe, więc Pan Młody będzie kierowcą :) Myślimy o wynajęciu 3 motorów, które będą nas eskortować. Żaden obciach :)
_________________

 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:32 am   

My do niedawna byliśmu umówieni ze znajomym, że nas zawiezie, ale wynikły bardzo nieprzyjemne sytuacje i plan runął. Teraz zostaliśmy bez auta. Nie chcę wydawać niepotrzebnie pieniędzy na wynajem super bryki, dlatego coraz bardziej przekonuje się do wizji przetransportowania nas do kościoła naszym autem. Zawsze to chyba lepiej będzie wyglądało niż Państwo Młodzi w tramwaju ;) Choć ta druga opcja na pewno byłaby oryginalna ;)
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 12:39 pm   

Darling oryginalnie i jak milo :) Na pewno duzo sympatii od ludzi byscie mieli i moze podroz gratis, bo kanary tez by wam odpuscily hihihi Jedynie co, musialabym siebie w sukni zawinac chyba w worek jakis, biorac pod uwage czystosc w wagonach :D
_________________
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 1:47 pm   

To może zebrać gości, skasować za nich bilety i wszyscy razem udamy się do kościoła tym jakże wdzięcznym środkiem lokomocji :lol: Do tego zabrać orkiestrę i podróż pierwsza klasa ;) Muszę to przemyśleć :razz:
_________________
 
 
Kamad 

Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 9:44 pm   

My będziemy jechać swoim samochodem, nie chodzi nam o to żeby zaoszczędzić. Mamy piękną białą przedłużaną A-klase. W żadnym innym samochodzie nie widzieliśmy tyle miejsca z tyłu. Musimy jeszcze znaleźć kierowcę, bo nie możemy dojść do porozumienia kto będzie prowadził.
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 6:24 pm   

Ambrozja napisał/a:
My jedziemy wlasnym autkiem do ślubu. Prowadził będzie Pan Młody :) bardzo mi się podoba jak para młoda przyjeżdża sama.


mam identyczne zdanie na ten temat ;)
_________________
 
 
jamalinka 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 10:27 am   

Moja kuzynka jechała do ślubu swoim własnym (i narzeczonego) zielonym nissanem micrą.
Przybrali je sztucznymi kwiatkami przyklejanymi do karoserii na całej powierzchni (tylko same pojedyncze kwiatki). Wyglądał bardzo ładnie i ciekawie, na pewno oryginalnie. Dużo osób się oglądało i uśmiechało miło na jego widok.
Ja też myślę, co by tu oryginalnego wymyślić, bo jakoś nie widzi mi się typowy ślubny elegancki samochód.
 
 
limusin 
Firma

Wiek: 50
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:33 pm   Re: Własnym autkiem?

bajeczka napisał/a:
No właśnie czy zdecydowali/łyście sie pojechać do slubu własnym samochodem? Nie mówię oczywiście o byciu kierowcą bo w sukni byłoby niewygodnie :)

Ja bym chciała jechać swoim autkiem, ale moja mama mówi, że to obciach i będzie wyglądało, że na wszystkim oszczedzamy :(

Co Wy na to?


kiedyś słyszałem przesąd, że to przynosi pecha - pewnie to guzik prawda

edit: usunęłam niezgodny z Regulaminem podpis
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Gru 30, 2009 8:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 12:06 pm   

A my nie będziemy jechali swoim własnym, bo byłoby niewygodnie, ale na pewno nie będziemy wynajmować. Pożyczamy od kolegi :) Niepotrzebnie nie wydajemy pieniędzy :) A gdyby któryś z moich znajomych miał Fiata 125 to na pewno pojechałabym takim, bo jestem fanką dużego fiata :D
_________________


 
 
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 9:33 pm   

My rowniez bedziemy jechali naszym autkiem dlatego ze mamy przesliczna Audi A6 8) i jak dla mnie to rowniz bylby nie potrzebny wydatek tymbardziej ze ceny zaczynaja sie przewaznie od 500zl , do kosciola mam 5 min a z kosciola na sale z 10 wiec sami rozumiecie hehehe
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 10:17 am   

My także pojedziemy własnym autkiem, które ostatnio zakupiliśmy, a mianowicie srebrną Mazdą 3 Sedanem.
Wydaje nam się, że to dobry pomysł :] i nie zależy nam na tym żeby zaoszczędzić, ale chodzi nam o nasz komfort jazdy, żebyśmy nie musieli się gnieść w trzy osoby z tyłu. Prowadził będzie świadek, a świadkowa usiądzie z przodu koło niego. Dzięki czemu, tylnia kanapa będzie należała do nas :mrgreen:
_________________


 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 7:51 pm   

My również zdecydowaliśmy się jechać własnym autkiem Seatem leonem z 2008r i uważam że będzie ładnie, komfortowo i oszczędnie :smile: - nie uważam że będzie to obciach:). dla mnie obciachem jest sytuacja zastaw się a postaw- limuzyn w tym dniu nie potrzebujemy:). Natomiast każdy lubi co innego:). Jesteśmy dumni że mamy możliwość jechać własnym samochodem.
_________________

 
 
 
lemonka 


Wiek: 49
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 2:43 am   

My też jedziemy swoim bo ..... drugiego takiego ładnego nie ma :mrgreen:
_________________
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 9:19 am   

My tez jedziemy swoim :) Skoda Superb jedyna w swoim rodzaju :)
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 3:42 pm   

My również jedziemy swoim :) Słoneczne Renault Megane Coupe jest rzadko spotykane jako auto ślubne, ale za to będziemy się czuli komfortowo w naszej ukochanej Meggi :)
_________________

 
 
Norek 

Dołączyła: 12 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 1:52 am   

Witam, my jedziemy naszym autem. Czerwonym cabrio- prowadzi panna młoda :)
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 29, 2010 10:09 pm   

My byśmy pojechali naszym autkiem ale nie wiem czy by się ono nadawało na ślub.Czerwony Mitsubishi Carisma.
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 4:55 pm   

My pojedziemy samochodem znajomego :) Porsche Boxster S cabrio - 2 osobowy, także sami będziemy jechać
http://commons.wikimedia....ivgr%C3%BCn.JPG takim :lol: ...
Ostatnio zmieniony przez Winter Wto Gru 07, 2010 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Gru 08, 2010 3:45 pm   

Winter napisał/a:
takim :lol: ...
WOW :o :o :o pozazdrościć śliczne autko :D
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 4:34 pm   

Magdzik napisał/a:
śliczne autko :D
dzięki :)
 
 
Krisu 

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 12:54 pm   

My też mamy zamiar jechać swoim tyle tylko, że jest to autko z lat 70` i muszę skończyć go restaurować a robię to już przeszło 3lata :roll: mam pół roku ale myślę, że efekt będzie zadawalający 8)
 
 
mrozanek 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2011 12:25 am   

My tez chcemy jechac własnym autkiem, zamiast wydawac kase na wypozyczenie wymyslilismy ze kupimy jakies fajne pokrowce i ładnie je udekorujemy, wcale nie mamy jakiegos super auta bo seata cordobe w dodatku 15 letnia ale jestem sentymentalnie zwiazana z tym autkiem i naprawde je uwielbiam wiec postanowilismy nim własnie jechac... jest czarne wiec po wywoskowaniu i przybraniu bedzie wygladało super.. a jesli komus nie bedzie sie podobało to trudno.. to jest nasz wielki dzien i nam ma sie podobac :) ...
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 26, 2011 2:45 pm   

My do cywilnego pojedziemy własnym autem Mitsubishi Carisma kolor czerwony. Tylko tak się zastanawiam,bo my robimy tylko malutki ślub na kilka osób w gronie najbliższych. Dekorował ktoś z Was samochód do ślubu cywilnego? Bo to w sumie tylko 10 minutek i po ślubie. Jak myślicie? Dekorować czy dać sobie spokój?
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 5:46 pm   

Magdzik, myślę, że delikatna dekoracja na klamkach nie zaszkodzi..

zresztą zależy jak podchodzisz do tego ślubu, jak traktujesz go po macoszemu, to dla mnie bez sensu w ogóle zawiadamiać kogokolwiek, poza świadkami.. poza tym nigdy nie wiesz, co Cie w życiu czeka i ile będziesz czekała na kościelny.. nie życzę, ale może nigdy się nie doczekasz..?
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 8:20 pm   

My jedziemy do ślubu swoim autkiem 12-letnim Audi A4.Nasz samochód jest zadbany i sporo par wiózł do ślubu,więc czemu sami mielibyśmy z niego nie skorzystać.Wystarczy jakoś go przyozdobić i będzie OK!!!Wypożyczanie czegoś innego to dla nas strata pieniędzy!!!
_________________
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 27, 2011 8:24 pm   

555 napisał/a:
po macoszemu,
Zależy mi na tym ślubie i podchodzę do niego poważnie.Po prostu nie zapraszam dużej ilości osób ponieważ wszystkich chcę później zaprosić na kościelny.Też mi się wydaje, że skromna dekoracja będzie dobrym pomysłem.Coś na klamki i może coś malutkiego na masce.Duże dekoracje n całą maskę odpadają.
555 napisał/a:
poza tym nigdy nie wiesz, co Cie w życiu czeka i ile będziesz czekała na kościelny.. nie życzę, ale może nigdy się nie doczekasz..?
Po prostu trzeba finansowo poczekać ze ślubem kościelnym.Na pewno z czasem weźmiemy kościelny,bo nam na nim bardzo zależy.Przysięga przed Bogiem jest dla mnie ważna.Tak więc cywilny skromny, a kościelny będzie pełną parą na ponad 100 osób,ponieważ nie ma potrzeby robić dwóch hucznych wesel :smile:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl