Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
NODI'S z Aleksandrowa Łódzkiego
Autor Wiadomość
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Cze 08, 2006 9:36 pm   NODI'S z Aleksandrowa Łódzkiego

Czy ktoś może wie cokolwiek o zespole "Nodi's" z Aleksandrowa???
Właśnie byłam na spotkaniu z nimi. Ludzie młodzi, grają w 3-4 osoby (klawisz, gitara, akordeon,wokalistka). mam iść w sobotę oglądać jak grają, a płyty żadnej niestety nie dostałam bo wszystkie pożyczyli. Robią bardzo sympatyczne wrażenie no i nie kosztują dużo. Grają do ostatniego gościa. Może ktoś z was o nich słyszał??
Pomóżcie!!!!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Lut 21, 2008 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 10:18 am   

wiesz co ja do nich dzwonilem ale ta cena jest podejrzanie niska i ztego co wiem to dopiero zaczynaja współpracenie potrafia powiedziec kiedy mozna ich zobaczyc na zywo.Płytki co prawda nie slyszalem ale wizytowki nie wygladaja zbyt profesjonalnie
moze zoba cze ich w poniedzialek na probie to dam ci jakie\s znak
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 8:01 pm   

No właśnie cena jest atrakcyjna i niepokojąca zarazem. Ale może młodzi ludzie, którzy dopiero zaczynają będą się bardzo starać. Z tego co wiem to w czerwcu grają co tydzień. No to chyba nie są tacy straszni.Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 8:04 pm   

Sylwiątko, w takim razie nie masz się czego bać - skoro mają tyle zleceń, to na pewno będziesz mogła przekonać się na żywo, jak sobie radzą.
A skoro cena nie jest wysoka, to zaliczka też nie powinna być - i nawet, jeśli okazaliby się niewypałem, to przebolejesz jakoś tę stratę stu czy dwustu złotych.

Daj nam znać, jak już uda Ci się ich posłuchać, jestem ciekawa wrażeń :)
_________________
chez alma |
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 8:23 pm   

Muszę koniecznie się wybrać. Czekam też na płytę. miałam iść ich zobaczyć w sobotę,ale fatalnie się czułam. Będę was o wszystkim informować .... :wink: :wink: :wink:

[ Dodano: Sro Cze 21, 2006 9:23 pm ]
Jestem po drugim spotkaniu z tym zespołem. Sami do nas zadzwonili i zaprosili, bo akurat odzyskali płytkę. Niestety nam jej nie pożyczyli bo akurat musieli komuś ją dać. No ale obejrzeliśmy u nich. Goście bawili się naprawdę super!!!Trochę kamerzysta był nieciekawy i urywał piosenki. Więc co wokalistka mówiła między piosenkami nie było w ogóle słychać.Oczepiny robią fajne i jakie się chce. Wrażenia mam jak najbardziej pozytywne. Grają utwory na życzenie gości i jak na razie nie mam żadnych problemów żeby się z nimi dogadać.(tym bardziej że są mniej więcej w naszym wieku). Jeśli będziemy mieli życzenie to nauczą si dodatkowych utworów.Alma_ miałaś rację co do zaliczki. :wink: Jak się zapytałam ile, to odpowiedzieli że ile uważamy :wink: Koniecznie musimy zobaczyć nowszą płytkę bo tamta była sprzed dwóch lat :cry: no i jak grają na żywo.

[ Dodano: Nie Lip 23, 2006 12:23 pm ]
Byliśmy zobaczyć ten zespół jak grają na żywo. No i się zdecydowaliśmy!!Już mamy umowę w kieszeni. Wokalistka ma silny głos, ale nie drażniący. Poza tym widać w nich dynamikę i że bardzo lubią to co robią. Starają się żeby było fajnie.

Jestem strasznie szczęśliwa że już się zdecydowaliśmy. Już chociaż to do przodu.
Mam nadzieję że będzie dobrze!!
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 10:25 am   

Byłam, słyszałam :)

Zespół bardzo fajny, grają dobrze, wokal jak dla mnie bardzo dobry - dziewczyna i jeden z panów. Przerwy krótkie i nie za dużo. Sporo wychodza do gosci z akordeonem i instrumentem towrzyszacym :) Bardzo fajne oczepiny i przyspiewki. Jedyny minus z mojej strony (aczkolwiek nie wszystkim to przeszkadza) - grają wyłącznie polską muzykę + biesiadną, nie mają w repertuarze żadnych zagranicznych piosenek.
_________________

 
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 10:19 am   

Na życzenie Pusiaka opowie wam jeszcze coś o tej orkiestrze.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona. I z tego co się orientuję to wszyscy goście również. Wszyscy bardzo ich chwalili. Cena była niewysoka, a jakość w zamian naprawdę duża. Były przyśpiewki przy stole, zabawianie, oczepiny super. My akurat wybraliśmy takie średnie, nie za długie, ani nie za krótkie.

Pod koniec oczepin bawili się super razem z nami. Zostali jeszcze godzinę dłużej niż było umówione, (w końcu musieliśmy zwolnic salę). I jeszcze odjeżdżając samochodem grali (mieli busika więc grali z otwartymi drzwiami). Nie mogli się z nami rozstać :)
Naprawdę bardzo sympatycznie!! Bardzo mili ludzie i można bez problemu się dogadać.
Polecam każdemu!
Z tego co wiem to na naszym weselu już znaleźli jednego chętnego:)
 
 
 
jassmina 

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 18
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 11:32 pm   

Sylwiątko czy możesz mi napisać na priv namiary? Jestem właśnie podczas wybierania zespołu i przyda mi się każdy namiar na fajna kapelę, a nie moge znaleźć nic w necie na ich temat poza Waszymi tu postami. będę wdzięczna
_________________
pozdrówka Jass
Ostatnio zmieniony przez jassmina Wto Paź 14, 2008 11:34 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 5:49 pm   

Czy od 2006ego coś się zmieniło, czy zespół gra już może utwory zagraniczne? Prosiłabym o podanie do nich kontaktu na priv. Może młody zespół nie będzie jeszcze taki zmanierowany;]
_________________
 
 
wronka 

Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Lis 07, 2008 9:20 pm   

witajcie no przyznam ze chętnie przyjrzę się bliżej temu zespołowi tylko czy ktos mógłby mi na priva podać ich stronkę internetową jeśli takową posiadają lub jakis numer telefonu z góry dziękuję:) noi tez mnie interesuje ten zagraniczny repertuar bo polska muzyka na wesela jest super ale to może się znudzić...
_________________
WRONKA
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 10:28 am   

wronka napisał/a:
bo polska muzyka na wesela jest super ale to może się znudzić...


Eee niee e :) Na pewno nie było Nam nudno :) Pytania o kontakt prosze przesyłać na priv lub mail do uzytkownika Sylwiątko :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl