Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajne kluby w Łodzi....
Autor Wiadomość
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
  Wysłany: Wto Gru 30, 2008 4:21 pm   Fajne kluby w Łodzi....

Szukałam szukałam i nie znalazłam ..... jakie kluby są wg Was godne odwiedzenia w Łodzi :?: :?: :?: jaka jest w nich muzyka :?: :?: czy nie ma tam dzieciarni :?: :?: czy jest kulturalnie, w sensie, ze ochrona jest normalna i takie tam :razz:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Niebieskooka Wto Gru 30, 2008 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 9:49 pm   

ponoć fajnie jest w klubie Fever na terenie Manufaktury, ja tam co prawda nie byłam :smile: ale moja przyjaciółka mówi, że jest bardzo fajnie, muzyka w stylu lat 70
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 10:10 pm   

Ja byłam, ale na imprezie zamkniętej. Więc nie wiem jak jest na codzień.
Ale klub sam w sobie przyjemny.
_________________

 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 10:24 pm   

a co powiecie o Kontrastach, Heaven, czy czekoladzie ?? ?
_________________

 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 10:33 pm   

Czekoladę znam raczej z pobytów popołudniowych, bo firma greya miała tam wykupione karty dla pracowników.
I w zasadzie wrażenia co do lokalu baaardzo mocno zależą od humoru pracowników lokalu danego dnia.
Potrafili nam potrawę przynieść po 25 minutach lub dopiero po dwóch godzinach (i nie zależało to od tłoku: 25 minut - akurat się jakieś połowinki trafiły, 2 godziny - w miarę pusto). Zamawiając cokolwiek przyjmowaliśmy miarę naszej cierpliwości na godzinę.
Ogólnie lokal stosunkowo drogi. Nie byłam na żadnej imprezie (takiej stricte "dyskotekowej") - głównie się tam pożywialiśmy. Polecam makarony oraz bezalkoholowe mojito (alkoholowe już tak dobrze nie smakuje). Chociaż w Fever mojito było o niebo lepsze :)
_________________

 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 31, 2008 12:05 am   

W Fever byłam na chwilkę - za jasno, jak w dzień w sklepie.
W Czekoladzie bawi się dużo młodsze rodzeństwo moich znajomych, więc też odpada.

Polecam Kookoo na Moniuszki - ludzie ogólnie powyżej 20 lat, fajna muzyka (house). Profesjonalne miejsce.

Polecam Rezydencję - fajna muzyka (house), jest miejsce, żeby posiedzieć i pogadać. Ludzie w różnym wieku, ale większość nie ma 24 lat (na moje oko ;) )

Może być Music Bar - mały klubik, różna muzyka (zależy od dnia). Chodziłam tam kilka lat temu, ale chyba nadal jest ok.
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 9:57 am   

a ja uwielbiam ogródek Fever na dachu klubu :) są fajne fotele, fajne widoki i względny spokój :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 10:06 am   

justinaa napisał/a:
a ja uwielbiam ogródek Fever na dachu klubu

Ja również, super miejsce na ciepłe noce i wieczory :)
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 1:30 am   

Mieszkam w Łodzi od roku i właściwie poznałam sporo restauracji, ale nie bardzo wiem gdzie można pójść w Łodzi potańczyć i gdzie jest towarzystwo na poziomie (nie chciałabym się bać, ze ktoś mi da w zęby ;) ) Nie chodzi mi też o miejsce z typową "discomłocką"
Właściwie pytanie z pierwszego postu jest dobre, dlatego je odświeżam:

Niebieskooka napisał/a:
jakie kluby są wg Was godne odwiedzenia w Łodzi :?: :?: :?: jaka jest w nich muzyka :?: :?: czy nie ma tam dzieciarni :?: :?: czy jest kulturalnie, w sensie, ze ochrona jest normalna i takie tam :razz:
".
_________________

 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 3:07 pm   

Hellen, moi znajomi (i ja czasem) chodzą do Gossip na Piotrkowskiej, uważam, że to miejsce gdzie można się fajnie pobawić, napić i zdecydowanie nie wyobrażam sobie, żeby ktoś Ci dał w zęby.
Jest ochrona i selekcjoner, to nie wpuści nikogo, kto będzie agresywny, pijany itp
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 4:01 pm   

mietka, dzięki. Jeśli już mam gdzieś iść to chciałabym czuć się w miarę bezpiecznie (to w żeby to taka mała przesada była ;) ) i żeby było do czego potańczyć a nie tylko poskakać :) A skoro o selekcji mowa, to wymagają jakiegoś szczególnego ubioru?
_________________

 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 4:30 pm   

Hellen, zawsze można też iść do Elektrowni. chodzi mi oczywiście o dolny parkiet, nie tą ciupanę na górze. na dole grają przeboje lat 60-90, a średnia wieku to ok 30lat (choć widziałam i wywijających 50latków :P ). jakaś tam selekcja jest, bo nie wpuszczają w dresach, adidasach i faktycznie faceci zważają na to i przyodziewają lakierki :D no i 20zł wejście dla facetów odstrasza patologię, której po prostu szkoda kasy.
wiem, że w Bedroom Club też jest wyższy poziom klienteli (przez ceny), ale nie wiem jak z muzyką, informacje mam od Adam, który miał przyjemność się tam spłukać :roll:
Czekolada też nie jest taka zła, choć na ogół pełno dzieciarni. polecam wybrać się tam w środę, kiedy jest ladies night i drinki dla kobiet za free, wtedy średnia wieku wzrasta do tych 30-40lat.
Do posiedzenia to Lizard King z muzyką na żywo i Łódź Kaliska ( tutaj da się tańczyć), brak dzieciarni i hołoty
Koleżance podobało się w Lordis, ja jeszcze nie byłam. nie wpuścili jej za pierwszym razem, bo miała adidasy.
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 4:36 pm   

kinix21 napisał/a:
Bedroom Club

ja nie polecam, scisk przeogromny
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 4:59 pm   

Akurat co do adidasów i dresów to oboje z mężem nie nosimy ich w innych niż sportowe sytuacje ;) A czy Lordis to jest to samo co kiedyś Cabaret? Byłam w Cabarecie 3lata temu, gdy jeszcze nie mieszkałam na stałe w Łodzi i podobało mi się.
Ścisku nie lubię :)
kinix21 napisał/a:
Czekolada też nie jest taka zła, choć na ogół pełno dzieciarni. polecam wybrać się tam w środę, kiedy jest ladies night i drinki dla kobiet za free, wtedy średnia wieku wzrasta do tych 30-40lat.


Ale to nie znaczy, że faceci płaca jakoś extra? Pytam bo chodzi mi o wyjście właśnie z mężem aby potańczyć.
_________________

 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 5:22 pm   

Hellen napisał/a:
A czy Lordis to jest to samo co kiedyś Cabaret?

Lordis jest Piotrkowskiej, dawny Port West
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 5:38 pm   

Pytałam, bo wchodząc przez stronkę www Cabaretu robi się przekierowanie na Lordis. Hmm... A Cabaret jeszcze istnieje? Oglądnę to sobie, bo codziennie jestem na skrzyżowaniu Piotrkowskiej z Tuwima - no ale na zewnątrz ;)
_________________

 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 5:51 pm   

Hellen napisał/a:
bo wchodząc przez stronkę www Cabaretu robi się przekierowanie na Lordis

rzeczywiscie, ale Lordis jest Piotrkowskiej 102, a Cabaret jest/byl na Tuwima.
_________________
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 6:08 pm   

nie wiem ile kosztuje wejście do Czekolady dla faceta, czy 5 czy 10zł, ale jeśli chodzi o drinki to ceny w środę dla nich się nie podnoszą, jedynie jest za free dla kobiet. choć nie są to jakieś wyszukane, bo do wyboru jest tylko wódka z sokiem/colą/spritem/7up itp, ale zawsze to jakaś oszczędność 8) co do Cabaretu, to wydaje mi się, że został zamknięty, ale 100% pewności nie mam.
_________________
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 6:22 pm   

Nie polecam Bedroomu. Średnia wieku 20 lat i w soboty tłumy.
_________________


 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 8:51 pm   

a moze Pewex? co prawda ja nie bylam, ale slyszalam, ze tam jest muzyka lata 80-90 i srednia wieku wieksza niz 20 lat
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 8:57 pm   

anuszkaa napisał/a:
a moze Pewex?

kiedys bym poleciła teraz odradzam.Straszny ścisk nawet na ostatniej wizycie (co prawda około roku temu) musilelismy trzymac swoje szklanki od drinków i piwa żeby nam ponownie nalewali bo ze względu na gigantyczna ilośc ludzi zabrakło szkła.
Ale muzyke maja fajna.
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 9:24 pm   

Ja nie polecam Lordis, często chodzimy do Cafe 102 w tej samej bramie i przed Lordis stoi niezłe gówniarstwo i niefajne towarzystwo, oczywiśnie nie wszyscy, ale ja bym nie poszła..
Sporo dobrego słyszałam o Elektrowni, moje kumpele lubią tam tańczyć (tylko na piętrze z latami '80-'90), w Czekoladzie podobno miło, ale własnie sporo dzieciaków.

Jest też nowy klub - Pomarańcza, jestem go bardzo ciekawa, zdjęcia robią wrażenie:
http://cjg.gazeta.pl/CJG_..._nowy_klub.html
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:51 pm   

Malena, o tej Pomarańczy to słyszałam własne od mojego męża wczoraj i czytałam dziś na necie. Maja otworzyć pod koniec listopada. Poszłabym z ciekawości zobaczyć to "cudo" - największa dyskotekę w Polsce. No ale wolałabym iść w większym gronie niż w dwójkę. Będzie ktoś chętny - jak już otworzą??
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:55 pm   

Hellen napisał/a:
Maja otworzyć pod koniec listopada.
dzisiaj widziałam reklamę że wielkie otwarcie jest 26 listopada :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:11 pm   

Hellen napisał/a:
Będzie ktoś chętny - jak już otworzą??

ja się zgłaszam jako pierwsza :mrgreen:
mam tylko nadzieję, że nie będzie to kolejna mordownia jak Heaven, już mi się odechciało ciągle dostawać szklankami w głowę :roll:
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 12:43 am   

kinix21, ja nie lubię mordowni...
_________________

 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 1:10 am   

Hellen, ja tym bardziej, ale jak szukaliśmy ze znajomymi jakiegoś duuużego klubu, gdzie można poszaleć, to niestety zawsze z braku laku kończyliśmy w Heaven. te latające szklanki, roznegliżowane panienki w białych kozaczkach i pokrwawione półzwłoki leżące sobie przed wejściem, aż łezka się w oku kręci :lol:
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 8:39 am   

Malena, w Elektrowni naprawde można potańczyc fajna muzyka ale niestety tłok straszny. Więc jeżeli chodzi o miejsce bez wielkiego tłoku to Elektrownie odradzam szczególnie że ten parkiet na dole jest mały.
_________________

 
 
Aliana 


Dołączyła: 05 Lis 2010
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 5:54 pm   

Hellen napisał/a:
Malena, o tej Pomarańczy to słyszałam własne od mojego męża wczoraj i czytałam dziś na necie. Maja otworzyć pod koniec listopada. Poszłabym z ciekawości zobaczyć to "cudo" - największa dyskotekę w Polsce.


Miało być pięknie, wyszło jak zwykle.
http://lodz.gazeta.pl/lod...Pomaranczy.html
_________________

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 11:54 pm   

Super, zastanawiam się skąd biorą się tacy ludzie... muszą mieć zadymę i tyle. Smutne :(
_________________

 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 8:18 pm   

Ja Łodzi Kaliskiej nie polecam ze względu na duży ścisk (mówię o weekendzie, w tyg pewnie jest mniej ludzi), choć fajnie jest że mają 3 poziomy i na każdym inny rodzaj muzyki...średnia wieku też ok, tylko czasem parkiet jest tak pełny że nie można do baru dojść i ta duchota... :roll:
_________________

 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 12:01 pm   

mietka napisał/a:
ellen, moi znajomi (i ja czasem) chodzą do Gossip na Piotrkowskiej, uważam, że to miejsce gdzie można się fajnie pobawić, napić i zdecydowanie nie wyobrażam sobie, żeby ktoś Ci dał w zęby.
Jest ochrona i selekcjoner, to nie wpuści nikogo, kto będzie agresywny, pijany itp
podpisuje się :)
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 8:55 pm   

Była któraś z Was w Bedroom?
_________________
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 12:12 pm   

Ja byłam i nie polecam. Chyba, że ktoś lubi bawić się z licealistami w ścisku, to wtedy to miejsce w sam raz ;)
_________________


 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 12:15 pm   

ja polecam Deseo tapas bar w bramie Piotrkowska 60 :)
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 10:01 pm   

anuszkaa napisał/a:
a moze Pewex?

byłam ostatnio i całkiem ok miejsce i potwierdzam:
anuszkaa napisał/a:
tam jest muzyka lata 80-90 i srednia wieku wieksza niz 20 lat

co prawda trochę dużo ludzi ale jak ktoś chce się pobawić to nie ma problemu jakoś zawsze uda się wcisnąć na parkiet;)
no i też fajny klubik gdzie też jest fajna muzyka i fajny klimat to Layali na Piotrkowskiej 79 w podwórku, tam byłam na moim panieńskim z dziewczynami i teraz ostatnio też byłam ze znajomymi i polecam
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl