Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ekipa remontowa
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 6:56 pm   ekipa remontowa

Czasu mam jeszcze co prawda sporo ;) ale wiem też, że na dobrych fachowców się czeka, więc zapytam już dziś: czy ktoś z Was może mi polecić solidną i niezbyt drogą ekipę remontową?

Chodzi o wykończenie całego mieszkania od stanu surowego, w Warszawie, jesień/zima. Deski na podłodze, kafelki w kuchni i łazience, jakieś niewielkie ścianki, malowanie, montaż urządzeń... Mieszkanie będzie puste, ekipa mogłaby tam mieszkać i pracować.

Będę wdzięczna za namiary, jeśli kogoś takiego znacie :)
_________________
chez alma |
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:21 am   

To ja ponawiam pytanie Almy. Czy znacie jakoś dobrą firmę remontowąw Łodzi, interesuje mnie położenie gładzi, pomalowanie ścian, położenie paneli i kafelków w łazience, ubikacji i kuchni. Byłabym wdzięczna o namiary na priva i jeśli to możliwe jakiś orientacyjny koszt takich usług, jeśli znacie.

Z góry dziękuję
_________________
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:59 am   

Witam dziewczyny.

Ja mam fajna ekipe. Sprawdzona, solidna i niezbyt droga.
Dokladnie to moj tata - mam pewnosc kogo polecam ;-)

Nie wiem tylko, czy mam tu podawac namiary, czy na prv?

Zdjecia mojego mieszkanka juz gdziec umieszczalam, wiec mozecie zobaczyc jak jest zrobione. Mam tez zdjecia "przed", wiec jesli chcecie to moge przeslac. Oczywiscie jesli jestescie zainteresowane.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 12:24 pm   

Olusia.
Jak mąż wróci to wyślę ci namiary. Robili teraz u mnie i jestem zadowolona.

Alma_ Tobie niestety nie pomogę :zalamany:
_________________
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 7:53 pm   poszukuję fachowców

witam
pomocy!!!!!!!! :cry:
Czy ktoś moze mi pomóc? Od sierpnia próbuję zrobić za nieduże pieniądze remont łazienki i przedpokoju, ale ciągle coś się dzieje z moimi majstrami. Płakać mi się chce bo juz wszystko kupione i leży a remontu ani widu ani słychu. Pierwszy fachowiec tak złamał nogę,że już na pewno nic nikomu nie zrobi, kolejni trzej wyjechali za granicę a ostatni zostawił mnie dosłownie wczoraj na lodzie gdzie już zaczęłam pakować rzeczy do worków :cry: nawet już sie pogodziłam z myślą,ze nie będę miała świąt w domku, teraz muszę sie pogodzić,że będą i czeka mnie generalne sprzątanie. I czy ja nie mam pecha? Jak ktoś ma sprawdzoną ekipę to niech mnie poratuje!!!!!!!!!!!!!!PROSZ?
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 3:48 pm   

Oj Tekila wiem o czym mówisz ja szukam fachowców do remontu od września i jestem umówiona że zaczną mi remont w lutym - jakiś koszmar ostatnio. Jednakże ja nie mam noża na gardle tak jak Ty, bo moje mieszkanie nadaje się do mieszkania. :kwasny:
 
 
narzeczona 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 08, 2006 10:08 pm   

Tekila, podam Ci numer do szefa dobrej ekipy, do p. Witolda. Robili generalny remont u mojego kolegi i jest bardzo zadowolony. Mówi, że są terminowi, dokładni i mało biorą. Osobiście ich nie znam, ale widziałam to mieszkanie, które robili i faktycznie mozna ich polecic. Nr tel.:xxx xx xx xx

Pozdrawiam i powodzenia.

Dane kontaktowe proszę podawać via PW
Ostatnio zmieniony przez ice Sob Gru 09, 2006 5:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 12:02 pm   

witam, dziewczyny, potrzebuję dobrej sprawdzonej ekipy do wyremontowania kuchni czyli kafelki, gładź i drobne przeróbki instalacji. pomóżcie, bo już się załamuję a boję się brać niepoleconych ludzi z ogłoszenia, żeby nie spartolili roboty. z góry dziękuję :)
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 2:58 pm   

ja mam swietna ekipe nie wiem jak z terminami , bo robia teraz jakis domek ( do konca czerwca) info podam na priv :lol:
_________________

 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 11:34 am   

POMOCY:(
Szukam ekipy, która postawi mi resztę piętra. Dziś musiałam zwolnić obecną ekipę, już nie wytrzymałam, bo ileż też można...szkoda słów, sprawa jest na tyle PILNA, bo mamy już częściowo zdjęty dach gdzie ma być dostawione piętro i musimy to ekspresowo zakryć, by nas nie zalało. Jeśli macie jakieś namiary to proszę na priv.
_________________


 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 7:13 pm   

ponawiam wątek bo mam nadzieję że za miesiąc półtora ruszymy z remontem :) potrzebna nam ekipa do wszystkiego :D do łazienki, kuchni, gładzi, cyklinowania parkietu, instalacji etc :D
solidna dokładnie szybka !! i za rozsądne pieniądze
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 8:03 am   

to i ja się tu podepnę jeszcze z tym pytaniem ;) potrzebna ekipa dobra, solidna, terminowa ;) Jak u wszystkich.
_________________

 
 
secuder 


Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 10:16 am   

Ja firmę znalazłam na tym forum, a i tak po chwili rozmowy okazało się, że robili też mieszkanie koleżance z pracy w Plejadzie na Przybyszewskiego. Na początku nasze wizje remontu nie były spójne, gdyż wiele moich " fanaberii" nam odradzali, co uznałam za lekko dziwne.... Aczkolwiek koniec końców bardzo dobrze wyszło, bo z lustrzanym panelem nad umywalką, na który się bardzo upierałam, pewnie dostała bym szajby po miesiącu od ciągłego ścierania kropelek wody! :) Cenowo też miłe zaskoczenie i pozwolili nam korzystać ze swoich rabatów w hurtowniach i Leroy Merlin:)
Niestety, gdy na miesiąc przed ślubem chcieliśmy zrobić szybkie malowanie i do nich zadzwoniłam to nie mieli już terminów:( W każdym razie obiecałam, że ich polecę, więc polecam. Ja dzwoniłam do pana Mariusza 668766879, chętnie dodałabym zdjęcia ale nie wiem jak:(
na ich stronie jest dużo zdjęć www.facebook.com/RemontowoBlog
_________________
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 9:36 pm   

U nas z remontem i ekipą, która go wykona jest trochę zawirowań w związku z tym pytanie: potrzebny ktoś kto zrobi łazienkę - remont totalny, czyli: skucie starych płytek, usunięcie wanny i toalety, przeniesienie umywalki, położenie płytek, montaż urządzeń... Nie ukrywam, że cena ma dla nas znaczenie. Jeśli macie kogoś sprawdzonego to chętnie wezmę namiary.
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 8:20 am   

kapatka, dużo można zaoszczędzić samemu demontując płytki i sprzęty. Resztę powierzyć fachowcom.
_________________


 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 9:08 am   

W sumie racja. Co nie zmienia faktu, że ekipa i tak będzie potrzebna :)
_________________


 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 9:46 am   

U nas właśnie zakończył się remont łazienki i mogę polecić wykonawcę Pana Michała Danhofera. W necie można znaleźć jego stronę zremontuj.pl gdzie są zdjęcia realizacji itd.
Robi porządnie, terminowo i uczciwie. Wszystko na umowę, fakturę, z gwarancją.
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2015 10:15 am   

iduczek, a mogę wiedzieć co robiliście w łazience i ile Was kosztowała usługa tego pana? Jeśli nie tu to w pw.
_________________


 
 
secuder 


Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2016 3:17 pm   

kapatka, my w nowym mieszkanku mieliśmy zamiast łazienki totalny sajgon, w na ścianie była jakaś tapeta w zielony bluszczyk a na podłodze linoleum.... masakra.
Położyliśmy płytki na ścianach oraz na podłodze a nad lustrem zrobiliśmy zabudowę z halogenami. Zapłaciliśmy 3200 za całość razem z montażem kabiny, toalety, zlewu i pralki. Przed ślubem zamówiliśmy też u nich szafkę do łazienki na wymiar.
_________________
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2016 3:44 pm   

secuder, dzięki, ale łazienkę już mamy gotową.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl