Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MAXIM ze Zgierza
Autor Wiadomość
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 9:17 pm   

Ja też bym chętnie obejrzała jakiś inny filmik weselny z Maximem :)
_________________

 
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:34 am   

Ja jestem z nimi umowiona na piatek..wiec jak obejrze filmik to wam dam znac jak moje wrazenia ;)
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 4:08 pm   

czekamy oleczkooooo ale pewnie dadzą Ci ten sam:P może to najlepszy, który mają:) ?
_________________
 
 
 
Andrea 

Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: wonderlandia
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:43 pm   

Hej,mamy chyba te sama plytke,ale jeszcze sie upewnie.Otoz u mnie panna mloda jest blondynka bez welonu w diademie,z rozowym makijazem na powiekach.Sala jest nieduza w przewazajacych barwach zieleni,a z sufitu zwisaja biale wstazki czy cos w tym stylu.Nie chcialabym robic zamieszania swoja opinia,ale mnie sie nie za bardzo podobalo granie a zwlaszcza zabawianie gosci przez Maxim.Graja srednioprzecietnie,woklae tez bez zachwytu,prowadzenie gosci prawie zadne,wyszla im dobrze tylko biesiada.Pozatym jakis fatalny kamerzysta to krecil bo zabawa na parkiecie krecona jest tylko z 1,max 2 perspektyw,moze na sali bylo malo miejsca na manewry,nie wiem.My na podstawie tej plytki zrezygnowalismy i upatrzylismy inny zespol o niebo bardziej nas przekonujacy gra,wokalem i przede wszystkim zabawianiem gosci.Nie bede jednak robila reklamy,bo nie to mam na celu.

[ Dodano: Czw Wrz 20, 2007 9:45 pm ]
Aha,zawiodlo nas rowniez brzmienie saksofonu.Jakby to ujac,mial on barwe (np przy powitaniu mlodych przed sala) jakiejs jakby trabki odpustowej lub puzonu pierwszomajowego.Po prostu zero wibrujacego seksownego brzmienia,moze pan za mocno dmuchal,nie znam sie;)W zespole ktory wybralismy saksofoniska jest kobieta i tam saks brzmi baaaardzo sexy:D
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 10:26 am   

Andrea a moglabys zdradzic mi nazwe zespolu?? prosilabym Cie abys mi ta informacje przeslala na priv bo wlasnie nie wiem czy nie zostanie potraktowana jak reklama i sie nie wykasuje...
Zwroce szegolna uwage na rozowy makijaz panny mlodej ;) hehe no i na pana ktory za mocno dmuchal :) rewelacyjnie to opisalas !! !
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 5:00 pm   

witam serdecznie forumkowiczki
13 października 2007 roku odbędzie się mój ślub i wesele na którym gra zespół Maxim.
jeśli ktoś będzie chciał podjechać sobie pod naszą salę weselną by podejrzeć jak sprawia się zespół na żywo to piszcie do mnie na maila.podam wtedy wam gdzie i o której będzie można posłuchać zespołu.
mam nadzieję, że impreza weselna będzie udana.
pozdarwiam
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:07 pm   

Ja chyba dostalam ta sama plytke ... nie jest najlepsza bo kamerzysta nie mial warunkow do krecenia (cos tak mi sie wydaje) bo sala byla za mala. Ale generalnie orkiestra mi sie podoba :) Jeszcze musze na zywo posluchac, zeby sie upewnic.
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
Andreaa 

Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: woj. łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 10:28 pm   

Oleczko wyslalam ci prywatna wiadomosc.Mnie w maxim troche brakuje werwy w wokalach,ale byc moze faktycznie monotonne i jednostronne operowanie kamera tak pogarsza moje pozytywne odczucia co do wesela z plytki.
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 12:10 am   

Justyncia83 fajny pomysł poddałaś do rozważenia :) Może warto by było skorzystać z takiej propozycji, żeby rozwiązać wszelkie wątpliwości.
_________________

 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 7:06 pm   

Justyncia83! Jak się udało wesele? Czy zespół dobrze się sprawował?
A czy któraś z Was, dziewczyn, była posłuchać jak grali na weselu Justynci?
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 8:16 pm   

witam wszystkie forumkowiczki.
w ten weekend odbyło się moje wesele i poprawinki na których grał zespół Maxim.
jestem wraz z mężem bardzo zadowolona z tego jak zespół grał i w jaki sposób zabawiali gości.
wszyscy nasi goście pozytywnie wypowiadali się na temat zespołu.
my nie mamy żadnych zastrzeżeń co do nich.
wyprowadzanie mnie z domku było bardzo fajne !! !!!!!
na sali świetnie rozruszali ludzi.Grali muzyczkę dla każdego - i młodych i starszych.
Bardzo fajnie zorganizowali oczepiny! Wykupywanie bucików było bardzo zabawne - goście musieli się troszkę wysilić aby zdobyć " flaszeczkę weselnej wódeczki" za buciki - i fajnie.
konkursy dla gości też bardzo fajnie były zrobione- mieliśmy niezły ubaw z gości, którzy wzięli w nich udział.
Na poprawinach orkiestra również zorganizowała integracyjne konkursy- goście mimo zmęczenia świetnie się bawili, zespół rozruszał wszystkich.Goście tak dobrze się bawili, że nie chcieli wcale wychodzić z poprawin :)
Jednym słowem mówiąc - DLA NAS ZESPÓŁ MAXIM był Strzałem w dziesiątkę!!!Muzyka, wokale, zabawy integracyjne i biesiady przy stołach były super.
SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM TEN ZESPÓŁ.
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 12:49 pm   

Justyncia, dzięki za obszerną relację. Gratuluję zamążpójścia i bardzo się cieszę, że tak Ci się udało wesele. Mogłabyś napisać coś więcej nt. oczepin, jakie były dokładnie zabawy zaproponowane przez nich?

Pozdrawiam :)
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 4:07 pm   

Hej aniu1984.
Jeśli chodzi o zabawy zabawy podczas naszego wesela to wcześniej spotkaliśmy się z zespołem i ustaliliśmy, że chcemy aby zespół zorganizowal takie zabawy które zintegrują towarzystwo.
i udało się !! !
super wypadło wykupywanie bucików.Mojemu mężowi 3 panie zabrały buciki a mi dwóch panów.
Pierwszego bucika mojego kochanego miała "ciocia" - zespół zapytał ile chce za niego wódeczki- ciocia powiedziała, że litra i koniec. W związku z tym prowadzący powiedział, że jej zadaniem będzie w 40 sekund obcałowac wszystkich panów na sali. Wszyscy zaczęli się śmiać a ciotunia biegała pomiędzy gośćmi i wszystkich obcałowywała - UDAŁO JEJ SI?.Drugiego bucika miały dwie nasze koleżanki - były bardzo zestresowane tym co zespół im wymyśli i tu też było zabawnie bo mój kochany miał byćtzw. " rurką" a one miały tak tańczyć w koło niego abym ja powiedziala "Stop".
Mojego buciki miało dwóch kolegów.Jeden mial za zadanie wypić setkę wódki - wypił bez żadnych problemów, natomiast drugi kolega mial ze mną tak zatańczyć aby mój mąż krzyknął "Stop".Tak śmialego tańca jeszcze nigdy nie tańczylam- ale było superrrr.
hehe - mężuś Stop powiedział, czyli zazdrosny był.I dobrze!!! :razz:
podczas oczepin też bylo śmiechu co nie miara- welon złapała moja kuzyneczka a musznik złapał kuzyn Arka.Prowadzący rzucił hasło, żeby nowa panna mloda wzięła na ręce nowego pana mlodego a Krysia( moja kuzyneczka) bez zastanowienia złapała Bartka (kuzyna Arcia) na ręce i chciała go podnieść.Problem w tym, że dziewczyna jest drobniutka i ledwo go zlapała i już się wywalili na podłogę- ludzie śmiali się niesamowicie. :P
Póżniej Krysia miala Bartkowi wskoczyć na plecy i to też bylo śmieszne bo biedaczka nie mogła sięwdrapać na niego. Ale w końcu sie udało- pokręcili się w kółeczku i koniec.
Zabawy integracyjne też były super.
Była zabawa, która nazywa się "świstak" oraz zabawa z krzeselkami- ludzie ubawili się przy tym. :lol:
A na poprawinach była zabawa z balonami ( nie jestem w stanie tego opisać)- to trzeba bybyło zobaczyć- ale było bardzo zabawne.Była też zabawa z przynoszeniem do stołu różnych rzeczy na czas- moja dróżyna nie miała szans z dróżyną Arcia- byli szybsi, niestety.
poza tym były bardzo fajne tańce w kółeczku, wężyki, pociąg, kaczuszki itd.
biesiady przy stole też byly świetne- goście bujali się i śpiewali.było super.
JESTEM POD DU?YM WRA?ENIEM JAK TO WSZYSTKO BYŁO ZORGANIZOWANE.
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 9:07 pm   

Ciesze się ze czarne wizje Angeli nie potwierdziły się na Twoim weselu Justynciu i wszystko przebiegło zadawalająco. Może ona poprostu miała zbyt wysokie wymagania co do weselnej kapeli. No ale to już jej problem. Ciesze się ze rozwiałaś wątpliwości nas wszystkich i życze ci szczęscia na nowej drodze zycia :)
_________________

 
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 5:41 am   

witam ponownie:)
termin mojego slubu zbliza sie sporymi krokami i w zwiazku z powyzszym mam pytanko czy ktos orientuje sie gdzie gra w najblizszym czasie MAXIM??
 
 
 
ula78 

Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 9:31 pm   

Witam

Mam pytanie. Czy ktoś może mi zdać recenzje jak sobie radzi maxim w wariancie z perkusją?
Słyszałem od nich, że mają taką dodatkową opcję.
 
 
Frotka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 11:36 am   

Witaj Ulu.
Wybrałam zespół MAXIM na sowje wesele po usłyszeniu ich na żywo - w wariancie z perkucją. Brzmią naprawdę bardzo bardzo fanie. Też planuję opcję z perkusją, bo wtedy muzyka ma zupełnie inne brzmienie niż takie pukanie z syntezatora.
Szczerze mówiąc nie oglądałam żadnej płyty od Nich, sugerowałam się jedynie opiniami na forum oraz tym co usłyszałam na żywo.
Mam nadzieję, że nie będę żałowała.
Pozdrawiam.
_________________
 
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 9:29 pm   

28 czerwca tego roku zespół MAXIM gral na moim weselu. Przyznam szczerze ze nie slyszalam nigdy wczesniej na zywo tego zespołu, więc nieco w ciemno powierzyłam mu poprowadzenie mojego przyjęcia weselnego. Znalazlam go poprzez forum i na forum czytałam rózne posty o nim (równiez niejakiej Angeli). Poniewaz jednak już jestem "po imprezie" mogę powiedziec tylko jedno : zespół był wspaniały ;) Polecam go tym, którzy sie jeszcze nie zdecydowali komu powierzyc poprowadzenie swojego wesela i uspakajam tych którzy sie juz zdecydowali na niego ale tak jak ja nigdy nie słyszeli na zywo. Procz tego ze fajnie zabawiaja gosci, na poziomie prowadza impreze i graja fajne kawałki, są fajnymi ludźmi. Nie robia nic na siłe, wszystko ustalaja z para mloda i tak prowadza impreze. Na moim weselu nie było żadnych niespodzianek z ich strony. Wszystko przebiegło jak sobie tego zyczylam. Mysle ze poziom zespolu weselnego w znacznym stopniu zalezy od kultury osobistej samych ich członków. Za sklad zespołu MAXIM chyba nie mozna siępowstydzic. Ja ososbiście nie mam im nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie, moge pisac same poztywne opinie i zaluje że tak szybko ta weselna noc sie skonczyła. Przy takim zespole moglabym przetańczyc nie jedna nocke :)
_________________

 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 2:18 pm   

to super askapi, uspokoiłaś mnie! czekałam na jakąś opinię zaufanej forumowiczki :) jutro właśnie się z nimi spotykamy aby ustalić szczegóły naszej imprezy, a swoją opinię napiszę już po 26.07!
_________________
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 3:13 pm   

Askapi, to fantastycznie! W takim razie już nie mogę się doczekać kiedy zagrają na naszym weselu :) :):) Od początku w nich wierzyłam. ?yczę samych słonecznych dni z mężem u boku.
?ałuję, że nie mam jeszcze dostępu do prywatnych galerii...
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 8:04 pm   

Dziękuje bardzo :) A ja Wam życze moje forumowe koleżanki, abyście bawiły się na swoich weselach przy zespole Maxim równie dobrze jak My i Nasi goście :dan
_________________

 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 8:25 pm   

Jestem pewna, że będziemy :) Napisz jeszcze czy ustalaliście z nimi jakieś zabawy weselne. My chcemy zaproponować swoje, mamy nadzieję, że się nie obrażą...
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
carinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 15
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 9:55 pm   

Witam was dziewczyny u nas Maxim grał 31 maja 2008 mieliśmy wesele w Solarisie akustyka super,prowadzenie rewelacja,głosy mają naprawde dobre i bardzo ciepło brzmiące,cała trójka gra i śpiewa,mogę polecać z czystym sumieniem a też ryzykowaliśmy bo wybraliśmy ich w ciemno opierając się tylko na opiniach innych osób które były na weselu gdzie grali lub na ich własnym,nawet nie mieliśmy czasu żeby podjechać i i ch posłuchać gdzieś na weselu jak grają.Ale ryzyko się opłacało bo sprawdzili się w 100%,bardzo rzeczowi można się dogadać we wszystkim i są bardzo sympatyczni.Szkoda było kończyć wesele przy takim zespole,a grali do białego rana(7.00)Polecam bo warto.Jeżeli będą jakieś pytania z waszej strony to piscie chętnie odpowiem.Bo ślub i wesele nasze było cudowne.
_________________
Witam was
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 3:31 pm   

Mi osobiście weselne zabawy oczepinowe nie bardzo pasowały. W trakcie spotkania przedweselnego z Maximem poprosiłam więc Pana Pawła by oszczędził mi tego typu rozrywek. I tak też zrobił. Oczepiny oczywiście były, zespół grał standardową przy oczepinach piosenke, potem wykup butów podczas którego nie było mało kulturanych zabaw a jedynie zaproponowany przez zespół taniec łabędzi, potem rzucanie welonem i krawatem, taniec nowej młodej pary i na tym koniec. Ale z tego co wiem to zespół jest otwarty na propozycje nowożeńców :) także możecie zaproponować jakieś ulubione zabawy.
_________________

 
 
 
carinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 15
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 3:45 pm   

Są bardzo otwarci na propozycje i można się we wszystkim dogadać,my nawet myśleliśmy o piosence Mariah Carey na pierwszy taniec i nie było problemu powiedzieli że,jeśli chcemy oni zagraja ale my ostatecznie zdecydowaliśmy się na Kiliańskiego i Kayah,także polecam jeszcze raz.
_________________
Witam was
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 11:25 am   

:P Byłąm wczoraj z narzeczonym na spotkaniu z jednym z panów z zespołu Maxim. Pan bardzo sympatyczny, otwarty na nowe propozycje, nie robi problemów co do repertuaru któey chcemy na wesleu. Dostaliśy płytkę z ich demo. Naprawdę fajnie grają, wokalistka ma ładny głos, potrafią rozbawić gości. Jestem na tak. Dziś jedziemy podpiswyać umowę.
_________________


 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 10:23 am   

Zespół Maxim w najbliższą sobotę gra na naszym weselu :) Już nie mogę się doczekać! Gdyby ktoś chciał posłuchać, to zapraszam Sala pod dębami, Pawłówek k. Pabianic.

[ Dodano: Sro Sie 13, 2008 11:24 am ]
Zapomniałam dodać, że oczywiście po weselu zdam relację.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 2:26 pm   

zespół Maxim grał na moim weselu 26.07! Wreszcie mogę zdać relację i SERDECZNIE ICH POLECI?! zero obciachu i fałszu, super grają i mają piękne głosy! my wzielismy jeszcze wariant z perkusją (SUPER!), czyli w sumie grali w czwórkę. Też nie chcieliśmy głupich zabaw, a oczepiny były krótkie, tym bardziej, ze wesele było polsko-włoskie i bylby problem z tlumaczeniem wszystkiego i robieniem dluższych pauz. Wspaniale też przygotowali parę włoskich kawałków, wyszło super! Goście zarówno polscy jak i włoscy zachwyceni! POLECAM, TO BYŁ STRZAŁ W DZIESI?TK?! DZI?KUJEMY MAXIMOWI
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Czw Sie 14, 2008 3:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 10:30 am   

U mnie Maxim gral 08.08.2008 w Adriatico i Z CALYM SERCEM MOGE POLECIC TEN ZESPOL!! Profesjonalisci, rewelacja pelna geba!! CUDOWNIE GRALI!!!A goscie tak sie bawili ze jeszcze w zyciu czegos takiego nie widzielam:) FANTASTYCZNY ZESPOL!!!Kazdemu polecam!
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
pętelka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 13
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Sie 22, 2008 4:35 pm   

WITAM,
ZESPÓŁ MAXIM B?DZIE U NAS GRA? W PA?DZIERNIKU PRZYSZŁEGO ROKU, JU? NIE MOGE SI? DOCZEKA? BO TO PRZESYMPATYCZNI LUDZIE!! JA SŁUCHAŁAM I WIDZIAŁAM ICH PRZEZ CHWILE NA ?YWO, MAJ? SUPER GŁOSY W PORÓWNANIU Z NIEKTÓRYMI, KTÓRZY UWA?AJ? SIE ZA ZESPOŁY :wink: PRZY WYBORZE SUGEROWAŁAM SI? OPINIAMI NA FORUM I PO PRZESUCHANIU ICH DEMO NA STRONIE I ZOBACZENIU NA ?YWO NIE ZASTANAWIAŁ SI? ANI CHWILI. ALE NIE WIDZIAŁAM JAK PROWADZ? OCZEPINY I JAK ZABAWIAJA GO?CI, CZY MO?E KTO? WYSŁAC JAKIS MAŁY FILMIK DO OBEJRZENIA?? POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY ZNIECIERPLIWO?CI? CZEKAJ? NA SWÓJ NAJWA?NIEJSZY DZIE? W ?YCIU :)
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:41 am   

Obiecywałam, obiecywałam, ale dopiero teraz mam czas, żeby napisać opinię.

Zespół Maxim był absolutnym strzałem w dziesiątkę. Wesele dzięki nim było bardzo udane. Goście świetnie się bawili. Repertuar mają zróżnicowany, śpiewają w różnych językach. Ze wszystkim można się z nimi dogadać bez żadnego problemu. Są bardzo ugodowi i absolutnie wszystko ustalają z parą młodą. Na naszym weselu można powiedzieć, że nawet się narażali gościom. Przed oczepinami goście, którzy zabrali nam buty wymyślili, że to my mamy wykonywać jakieś zadania, żeby buty wykupić. Pan Paweł podszedł do nas jeszcze przed oczepinami i po cichu zapytał czy się na to zgadzamy. My odpowiedzieliśmy, że nie i zespół trzymał się naszej wersji. Po prostu powiedział tym, którzy mieli buty, że konkursy czekają, ale na nich ;) To co prawda i tak nie przeszło i to my mieliśmy różne zadania wymyślane przez gości, ale i tak wyszło fajnie. Trzeba przyznać, że zespół jednak trochę ryzykował obrazą gości. Także za to brawa. Ostatni goście wyszli o 5.00.
Ogólnie cała trójka jest przesympatyczna. Chciałabym jeszcze kiedyś pobawić się na jakimś weselu przy ich muzyce.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
pętelka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 9:32 pm   

to super, że zespół się sprawdza w 100 %. Jednak dobry zespół jest kluczowym elementem na weselach!! A jak wyglądają oczepiny przez nich organizowane!! Bo nam powiedzeli ze będa takie jakie chcemy: krótkie, długie...... do wyboru do koloru!! Aha a co z zabawianiem gości?? czy były jakies konkursy zabawy prócz tych oczepinowych??

gorąco pozdrawiam i gratuluje wszystkim nowożeńcom:) ja na ten dzień musze jeszcze troche poczekac
 
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 10:44 am   

hej Wszystkim!
NA reszcie znalazłam trochę czasu i mogę napisać co nieco o zespole ;)
Nasze wesele było 30.08.08 razem z poprawinami.
Powiem szczerze, że lepszego zespołu nie słyszałam.
Bawili się wszystkim młodzi i starsi i wszystkim się podobało, każdy wychodzą krzyczał że super orkiestra ;)
Grali wszystko: nowości, starsze piosenki, po angielski, rosyjsku (nawet "karnikuły" pamiętam )
Po prostu REWELACJAA.
Można się z nimi spokojnie dogadać i tego czego nie będziecie chcieli np na oczepinach na pewno nie będzie.
U nawet nie trzeba było wyciągać ludzi do tańca.
Aha najważniejsze, nie mieliśmy pomysłu na pierwszy taniec i Pan z orkiestry podpowiedział nam piosenkę Whitney Houston "I have nothing" no i na tą się zdecydowaliśmy choć nie ukrywam, że z pewną obawą gdyż piosenka nie należy do najłatwiejszej.
Okazało się że Pani z zespołu zaśpiewała ją tak że miałam gęsią skórkę - przepięknie ;) za co bardzo dziękuje bo dzięki temu był to prawdziwy wyjątkowy pierwszy taniec.
W ogóle wszyscy z zespołu mają bardzo ładne głosy.
Aha no i najważniejsze na weselu było u nas 120 gości a na poprawiny przyszło 100 wieć to chyba świadczy samo za siebie, że impreza się udała.
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękujemy zespołowi za taką wspaniała zabawę.
Ps. jak macie jakieś wątpliwości i pytania chętnie pomogę ;)
_________________
Martyna
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 7:34 pm   

Witam i ja was i równiez chcialabym podpisac sie pod pochlebna laurka dla zespołu..Wesele mielismy 6 wrzesnia i zespol po prostu jest REWELACYJNY!!!!Wysoko postawilismy porzeczke bo wiedzielismy czego nie chcemy na własnym weselu i oni dopasowali sie do wszystkiego..Były nawet przejsciowki miedzy piosenkami,które zespol specjalnie dla Nas przygotował (chodzi o to ze miedzy piosenkami krzyczeli np.FAJNE WESELE i goscie odpowiadaja FAJNE WESELE głupio to brzmi ale na zywo super integruje na weselu)Dzieki Maximowi choc minely 3 tygodnie znajomi i rodzina jeszcze wychwalaja nasze wesele..Dali czadu i bawili starszych gosci jak i młodszych..Babcia mojego meza poszla osobiscie im podziekowac za piekne zabawianie gosci bo majac 80 lat chciało jej sie tanczyc dzieki nim,czyz to nie jest wyznacznikiem profesjonalizmu zespoly,ze potrafili porwac do tanca starsza osobe??Moj maz wynadgrdził zespoł premia,ale w ich przypadku to normalka sami zobaczycie!!!Gratuluje Wam wyboru naprawde spijcie spokojnie bo jak zespol jest dobry to pol sukcesu a Maxim jest FANTASTYCZNY!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
pętelka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 1:48 pm   

witam,

czy jest może gdzieś w necie jakiś fragment filmu z zespołem Maxim? bo na stronie zespołu jest taka informacja, lecz ja nie mogę znaleźć. jak ktoś ma linka to chętnie obejrzę:)

pozdrawiam
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 2:34 pm   

oj w necie chyba nie ma, rzeczywiście ten ze stronki nie działa, już tak było jak próbowałam rok temu. ale posłuchaj mp3 i usłyszysz jakie piękne głosy :)
_________________
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 6:13 pm   

milo czytac tak pochlebne opinie o zespole ktory bedzie gral na moim weselu i poprawinach :lol: :lol: jak moj K. uslyszal "zakochanych" w wykonaniu Maxim to innego zespołu juz nie chcial... :razz: :razz:
_________________
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 2:50 pm   

Ja obejrzawszy składankę trzech wesel mam nieodparte wrażenie że wszystko leci z playbacku, odsłuchiwałam demo na ich stronie i... no jest niemożliwością, żeby piosenkę na żywo (lub nawet nie do końca na żywo) zagarać i co najlepsze zaśpiewać identycznie jak na nagraniu na taśmie. Nie chce oczerniać zespołu w żaden sposób bo i ja nie wymagam grania całkowicie na żywo, ale troche za dużo bierze żeby nawet na żywo nie śpiewać (jak mnie się wydaję). Doszłam do takiego wniosku gdyż po odejrzeniu ich wesel obejrzałam wesele gdzie grał inny zespół i choć wypadli gorzej od Maxima to widać że wszystko śpiewają i grają na żywo. Nie wiem sama na czym mi bardziej zależy, żeby było na żywo czy żeby było perfekcyjnie zagrane. Zbyt piękne to było, żeby było prawdziwe. Poza tą jedną wątpliwością nie ma zastrzeżeń podoba mi się rytmika i szybkość z jaką grają jak również repertuar, fajnie też zabawiają gości. Profesjonalny zespół na poziomie.
_________________
 
 
tommuzyk 
Firma

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 7:09 pm   

Istnieje coś takiego jak postprodukcja dźwięku w filmie. Dźwięk, który rejestrują panowie kamerzyści raczej nie nadaje się do pokazania jako demo, a klienci mają ciśnienie żeby zobaczyć film, zamiast udać się po prostu na próbę zespołu...
 
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 10:08 am   

Myśle że klienci biorą poprawkę na to, że dźwięk na filmie nie oddaje do końca rzeczywistości. Domyślałam się, że dźwięk został poprawiony przynajmniej ale nie wiedziałam jak to się nazywa. Nie prościej by było zwyczajnie pokazać film z orginalnym dźwiękiem, myśle, że liczba klientów by przez to nie zmalała, a w ten sposób są wprowadzani w błąd.
Ostatnio zmieniony przez TakaJedna Nie Gru 07, 2008 10:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tommuzyk 
Firma

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 2:19 pm   

To może krok dalej - żaden film nie odda rzeczywistości.
Ostatnio zmieniony przez tommuzyk Nie Gru 07, 2008 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 10:52 pm   

dziewczyny mam pytanie przejrzalam plytke z zespolu Maxim i nie ukrywam ze nie powalila mnie na nogi,jednak nie sugeruje sie do konca nia bo plyta to nie to samo co spiew na zywo ,dlatego znam juz Wasze opinie i nie mam juz tylke obaw...mam tylko pytanie czy naprawde zabawiaja gosci przy stole,jak to jest z przywitaniem przed wejsciem na sale i czy repertuar mozna sobie samemu dopasowac?z gory dziekuje za odpowiedz. :-)
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 9:31 am   

TakaJedna grali na moim weselu i zapewniam Cię, że śpiewali na żywo. Wcale nie było identycznie jak na mp3, słychać było, że śpiewają na żywo. Takich głosów naprawdę jest mało w tych wszystkich pseudozespolikach weselnych.

madzia81 oni mają swój naprawdę zróżnicowany repertuar, który zadowoli każdego (zapewniam Cię, że mają w tym doświadczenie), ale oczywiście Ty możesz im też zasugerować co byś chciała i zagrają Twoje ulubione kawałki. My mieliśmy wesele polsko- włoskie i specjalnie śpiewali włoskie piosenki, świetnie sobie poradzili.
_________________
 
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 10:09 am   

Martysia dziekuje za informacje:)i pozdrawiam
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 12:06 pm   

W lutym poraz kolejny bawiłam się pry maximie.... Stwierdzam,że naprawdę są rewelacyjny, grają świetne piosenki i śpiewają extra...
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 9:46 pm   

MAXIM grał na moim weselu w tą sobotę 23.05.2009 roku.
Byli fantastyczni. Grali świetnie, mają zróżnicowany repertuar dla każdego. Znają dużo piosenek o którą bym nie poprosiła to ją zagrali.
Goście wciaż tańcowali, parkiet cały czas pełny.
Wokalistka ma świetny głos naprawdę bardzo się podobał gością.
Wszyscy bardzo zadowoleni. Polecam zespół w 100%. Rewelacja, same plusy.
Wszyscy bawili się do białego rana ciężko było skończyć imprezę ale niestety musieliśmy oddać salę. Grali do samego końca aż wszyscy wyszli.
Świetny zespół. Pozdrawiam. ;) ;) ;) ;)
_________________


 
 
 
olenka313 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 7:50 pm   

Gratuluje agniesia22:) Ja mam podpisaną z nimi umowę na lipiec 2010 i bardzo się ciesze, że tak ich wszyscy chwalą. Orkiestry szukałam najdłużej i najwięcej się najeździłam za różnymi płytami, kasetami i występami na żywo... Uważam, że zespół Maxim jest odpowiednim wyborem bo potrafi grać chyba dosłownie wszystko i dla każdego:)

P6308243.JPG
Tam marzenia się spełniają!
Pobierz Plik ściągnięto 589 raz(y) 26.56 KB

_________________

WITAM PONOWNIE I POZDRAWIAM:) Buziole dla WAS kochane:*
Ostatnio zmieniony przez olenka313 Wto Cze 02, 2009 7:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Frotka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 2:58 pm   

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Są rewelacyjni! Zachwalani przez wszystkich. Grają wszystko coś dla młodszych, coś dla starszych, coś szybkiego, coś wolnego, walczyka i przebój z dyskoteki. Po prostu REWELACJA! Nogi same rwą się do tańca, chociaż człowiek nie ma już siły, jest zmęczony, to jednak nie sposób siedzieć, gdy słyszy się grana przez nich muzykę.
Z całego serca polecam wszystkim.
_________________
 
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 8:36 am   

W 100% zgadzam się z opinią Frotki-zespół naprawdę rewelacyjny...
Ostatnio zmieniony przez aga20 Nie Sie 23, 2009 8:37 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
moni84 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 12:53 pm   

aga20,
hej Aga możesz mniej wiecej powiedziak w jakim przedziale cenowym miesci sie ten zespół?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl