Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
poziom wypowiedzi
Autor Wiadomość
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 12:00 am   

Odświeżam temat.

Zauważyłem, iż niektóre wypowiedzi zawierają słowa nie przystające do poziomu kultury jaka powinna panować na naszym Forum, używane są słowa obraźliwe.

Proszę jednoznacznie o zachowanie kultury języka na łamach naszego Forum.
Wypowiedzi nie stosujące się do tych standardów będą bezwzględnie usuwane oraz będą dawane ostrzeżenia.

Wynika to z faktu, iż nie tylko właściciel posta ale również administratorzy i właściciele Forum odpowiadają za zamieszczone w nim treści.
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 10:52 pm   

sama nie wiem, gdzie to napisać, a nie chcę zakładać nowego tematu.
Mam pytanie. Często zdarza się (co jest dość irytujące), że pewne osoby piszą na forum w kilku tematach (najczęściej, gdzie są ukryte wiadomości), czytają je, a następnie kasują posta.

Nie mowię o sytuacjach rzadkich i wyjątkowych, ale czasem pojawia się kilka odpowiedzi w krótkim czasie napisanych przez jedną osobę, po czym kiedy wchodzi się w link z powiadomienia okazuje się, że wszystkie te posty są po kolei usuwane.
Czy da się coś z tym zrobić? Nie wiem czy jakieś ostrzeżenia? Cokolwiek, co mogłoby ograniczyć taki proceder?
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 10:57 pm   

MadMar napisał/a:

Czy da się coś z tym zrobić? Nie wiem czy jakieś ostrzeżenia? Cokolwiek, co mogłoby ograniczyć taki proceder?

Oczywiście. :) W takich sytuacjach informujcie nas lub admina na priv z konkretną informacją : kto, kiedy i w jakim temacie. My zajmiemy się resztą. :twisted:
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 11:46 pm   

MadMar, tez to zauważylam, ale nie wpadlam na to ze ktos pisze tak aby podejrzec wiadomosci :?
Asiek napisał/a:
W takich sytuacjach informujcie nas lub admina na priv z konkretną informacją : kto, kiedy i w jakim temacie.

Przynajmniej wiadomo teraz co z tym zrobic ;)
_________________

 
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 12:03 am   

Asiek, ok, dziękuję ślicznie :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl