Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje zaproszenia na wesele i ślub oraz naklejki na butelki
Autor Wiadomość
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 1:47 am   Moje zaproszenia na wesele i ślub oraz naklejki na butelki

My wszystko robimy sami :) Tzn ja robie i tylko czekam na opinie M. Przy zaproszeniach na wesele zrobilem projekt a drukowalismy w drukarni (niestety nie mam teraz adresu pod reka M ma na pewno) Bardzo mila obsluga i wykonanie tez super Wczesniej moglismy zobaczyc probki i poprawic ewentualne bledy (moje niedopatrzenia) :) Zamieszczona wersja jest jeszcze robocza (przed wprowadzeniem poprawek, zmiana czcionek itp)

Na sam ślub drukowalismy juz sami zaproszenia robione przez nas. Wykorzystalem do ciecia nozyce krawieckie mojej mamy i uzyskalem w ten sposob krawedzie w "zabki" (fotke moze wrzuce za jakis czas razem ze zdjeciem zaproszenia tego powyzej)

Wykorzystalismy motyw z tych zaproszen rowniez do zaproszen rozsylanych mailem Ponizej wzor :)


Ten sam motyw znajdzie sie na naklejkach na butelki tylko jeszcze nasze zdjecie chcemy w srodek wrzucic. Zmienilismy tekst na naklejkach bo okazalo sie wczoraj ze znajomi na ktorych weselu bylismy mieli taki sam :) na zaproszeniu tez mamy wierszyki takie same :) Ale zaproszenia juz porozwozone


Do slubu juz tylko 25 dni wiec poza praca latamy za wszystkim (napoje, jedzenie, orkiestra, ja jeszcze koszuli nie mam, wystroj kosciola musimy zalatwic) Ogolnie roboty wiele Ciekawe co to bedzie tydzien przed Na szczescie mam 2 dni przed slubem wolne :) Zapraszamy wszystkich forumowiczow na nasz slub pozdrawiam znajomych :) Szczegolnie Vanilia i Emilkaa :)
_________________
http://os.mrf.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sie 01, 2006 8:39 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 8:42 am   

Fajny pomysł z tą mangą :ok:


P.S. Zmieniłam tytuł na bardziej czytelny.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 1:13 pm   

Sliczne :!: :!: :!: Podziwiam Was za reczna robotke, do tego trzeba miec smykalke i jeszcze troche czasu zeby biegac nad tym wszystkim.
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 21, 2006 3:05 pm   

Bardzo fajne :)
_________________

 
 
 
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 21, 2006 7:56 pm   

Dzieki rzeczywiscie troche sie narobilem przy tym Dobrze ze mielismy namiary na ta drukarnie Teraz drukuja nam te etykiety na alkohol juz ponacinane i nie bedziemy sie meczyc z wycinaniem tylko od razu naklejac :)
_________________
http://os.mrf.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez kamui Wto Sie 01, 2006 8:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 08, 2006 4:59 pm   

Bardzo orginalne te zaproszenia :wink: fajny pomysł :wink:
_________________
 
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 08, 2006 5:07 pm   

powiem szczerze, że jestem zachwycona ... jako fanka anime i manga najbardziej zachwyciło mnie zaproszenie ... cudo :)
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
Ostatnio zmieniony przez dzarusia Wto Sie 08, 2006 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto Sie 08, 2006 5:08 pm   

Bardzo fajny pomysł ze wszystko w jednym typie :) Mi sie chyba tak nie uda bo nie mam takich zdolności :(
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 08, 2006 8:42 pm   

:) Dzieki dzieki :) Dobrze ze moja M miala znajomosci w drukarni. Za 200 naklejek na alkohol placilismy 50zl a okazalo sie ze naklejek jest wiecej :shock: cos okolo 230 :D Za te 60 zaproszen na slub i wesele tez dalismy jakies grosze i jestesmy naprawde zadowoleni z ich uslug.
_________________
http://os.mrf.prv.pl
 
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 08, 2006 8:44 pm   

Super pomysł :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
kamui 

Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:00 pm   

jeszcze raz dziekuje :)
_________________
http://os.mrf.prv.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl