Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
VOLARE
Autor Wiadomość
kalishia 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
  Wysłany: Sro Lip 26, 2006 1:51 pm   VOLARE

Znalazłąm gdzieś w sieci namiary na orkiestrę Volare- ponoć są po szkole muzycznej i grają w Teatrze Muzycznym...widzieliśmy kasetę. Niby fajnie- nie wiem jeszcze tylko, na ile potrafią zabawić ludzi na weselu...bo,że grać/śpiewać potrafią, to już wiem :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 10:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 7:39 pm   

Niestety nigdy o nich nie słyszałam. :zalamany:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kalishia 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 8:31 am   

Dzięki bajeczko za odpowiedź- szkoda,że nadal nic więcej nie wiem....może coś mi się rozjaśni w główce, jak zobaczę ich na żywo...co nastąpi niebawem- bo już w najbliższą sobotę...
_________________
TEN dzień: 18.08.2007 - Boryna
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 8:00 pm   

My się zdecydowaliśmy właśnie na ten zespół. Wprawdzie nie widzieliśmy ich na zywo ale kto nie ryzykuje ...
Sa otwarci na nasze sugestie. Zobaczymy, mam nadzieję, że będzie dobrze.
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 12:59 pm   

ja z moim miśkiem oglądaliśmy płytę od Volare.
grają całkiem fajnie- pani gra na saksofonie- rewelacyjnie.
jednak my nie zdecydowaliśmy się na ten zespół ponieważ:
- na nagraniu było słychać, że tylko panowie śpiewają, być może pani też śpiewa ale nie było jej wcale słychać.
- poza tym zespół grał raczej wolne i " smętne" piosenki- być może dlatego, że przeważała starsza grupa gości.
- nawet kobiece utwory były śpiewane przez panów.
no cóż, uważamy że kobiecy głos jest potrzebny w zespole!
ale jeśli ktoś szuka zespołu który jest w przystępnej cenie to polecam ich.
na nas zepół wywołał pozytywne wrażenie- z tym tylko jednym minusem, że pani prawie wcale nie śpiewa.

POZDRAWIAM WSZYTSKIE FORUMKOWICZKI
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 10:25 pm   

Zespół Volare pierwszy raz ujrzaałam i usłyszałam na weselu mojej siostry 19 lipca 2008 roku (czyli równe 2 latka temu ;) ) Skład 3-osobowy - dwóch panów i jedna Pani. Jeden z Panów jest prowadzącym i uważam że robi to świetnie. Bez zastanowienia, nawet nie przesłuchując innych zespołów wybrałam Volare na własne wesele i niedawno byliśmy z narzeczonym ustalać wszystkie szczegóły związane z przebiegiem naszego weselicha. Pan Andrzej był bardzo miły (on z nami wszystko ustalał jako kierownik zespołu) przyjął nasze wszystkie pomysły i podsunął kilka własnych, które nam sie spodobały. Wypytał sie o wszystkie szczegóły i rozpisaliśmy cały rozkład imprezy. Ma mnóstwo pomysłów, poczucie humoru, doświadczenie i wszystko czego potrzeba wodzirejowi. Jako caly zespol to śpiewają bardzo dobrze. Śpiewa cała trójka, również pani! Pani dodatkowo śpiewa i gra na saksofonie w kościele. Grają różne utwory głównie szybkie, ale na życzenie klienta dostosowują swój repertuar do aktualnych potrzeb wesela. Ja uważam, że to bardzo fajny zespół i już nie mogę sie doczekać aż zagrają na naszym weselu! Po weselu na pewno wyrażę tu swoją opinię.
_________________
 
 
honey190 

Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 12:44 pm   Volare

Rewelacyjny zespół. Grali na naszym weselu i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Śpiewają świetnie a zabawiają gości jeszcze lepiej. Nasi goście bawili się do białego rana, podobnie na poprawinach. Dysponują świetnymi pomysłami i wskazówkami. Uzgodniony z nimi przebieg imprezy wypadł doskonale. Naprawdę doskonały zespół i godny polecenia. W razie pytań służę pomocą.
 
 
 
Sierek1986 

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2014 10:07 pm   

Również polecam. Rzeczywiście profesjonalni muzycy. Poważne podejście do wykonywanej pracy. Przy pierwszym spotkaniu widać, że maja ogromne doświadczenie w prowadzeniu imprez.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl