Warning: include(/var/www/html/cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/html/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/common.php:259) in /var/www/html/includes/page_header.php on line 423
:: View topic - fizelina

Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  CalendarCalendar
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
fizelina
Author Message
ewig


Posted:    fizelina [ !!! ]

Mam pytanie do bardziej zorientowanych niz ja.
Czy fizelina brudzi? Tzn. zamowilam kwiatki i teraz sie zastanawiam. Bo pani powiedziala,ze tiulu w tym kolorze co kwiatki nie znajdzie i zwiaze je fizelina(taka transparentna bibulka). I tak sie teraz zastanawiam, cyz przypadkiem nie isc do niej i zapytac czy aby mi sukienka od niej nie zafarbuje, jak ta fizelina zlpaie troche wody... :roll: hmm... Moze ktoras z Was miala tez fizeline w bukiecie?
 
 
Misiamo

Posted:     [ !!! ]

Nie miałam flizeliny w bukiecie, ale za to kupiłam na giełdzie kwiatowej 10 m flizeliny dwukolorowej (zółta i czerwona) do owinięcia cukierków dla gości. Ta, którą ja miałam nie brudziła.
 
 
Pusiak
- Dyktator


Posted:     [ !!! ]

O ile mi wiadomo to flizelina nie brudzi, ale to Ci powinna też powiedzieć pani od kwiatków, która takie rzeczy wie na 100% :)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron
www.foto-sobieraj.com.pl