Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Depilacja nóżek
Autor Wiadomość
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 9:37 am   

Nóżki depiluję depilatorem (zimą bardzo rzadko) i tylko nóżki bo w okolicach bikini już się nie nadaje.
_________________
 
 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 9:43 am   

ja pomimo że mam depilator to wolę maszynkę - szybciej i bezboleśnie a przede wszystkim w okolicach w których akurat potrzebuję, bo depilatorem to juz tak się nie da
_________________
serdecznie pozdrawiam Gość i życzę miłego dnia ;-)
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 8:26 pm   

Ja używam depilatora i jestem z niego dość zadowolona. Tylko do depilacji pach i okolic bikini używam tradycyjnej maszynki do goleniaa. :)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 9:19 pm   

We wtorek wybieram się na przedślubną depilację nóżek i okolic bikini :) Ciekawe jak to wygląda w salonie kosmetycznym :)
_________________

 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 9:47 pm   

przez jakiś czas uzywałam depilatora ale obecnie jak go widze to :rozpacz: Od kilku lat po prostu nie mam odwagi tego uzyc. Tak po prostu, nagle.
Zele i kremy nie działają na mnie :(
No i ostatnio mąz namówił mnie żebym spróbowała skorzystac z jego golarki Gilette Mach 3 (wymienne ostrza więc nie ma najmniejszego problemu) i jest :ok:
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 10:26 pm   

Ja używam maszynki zwykłej jednorazówki, wcześniej używałam też kremów
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:20 pm   

Używam depilatora do nóg i maszynek do delikatniejszych okolic.
Wygodnie, szybko, trwale... dla mnie to najlepsza opcja :)
_________________
chez alma |
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:23 pm   

używam maszynki jednorazowej i latem chodzę na depilacje woskiem wtedy mam prawie 4 tygodnie spokoju z depilacją :)
 
 
Zosiek
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 8:38 am   

Nogi i pod pachami depiluję, ale nie skusilam się by wykorzystać depilator do okolic bikini, za bardzo boli! Tam golarka, choć ostatnio zastanawialam sie nad trwalym laserowym usunięciem włoskow! ale to troszkę kosztuje!
 
 
Agula 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 9:55 am   

Alma_ napisał/a:
Używam depilatora do nóg i maszynek do delikatniejszych okolic.
Wygodnie, szybko, trwale... dla mnie to najlepsza opcja :)


Ja tak samo Alma :-)
_________________
8 maja 2006 - nasze zaręczyny :-)


 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:08 pm   

U mnie w ruch poszedł depilator (nowy nabytek) ale... boli jak ch... :znudzony:
No ale myslę że się przyzwyczaję. W końcu nie depilatorem nie depiluje się nóg co tydzień :hyhy:
W razie czego mój niezawodny Venus-ik czeka cierpliwie.
A co do kremów to mam jedną i ta samą opinię...mało sie sprawdzają przynajmniej u mnie. :wink:
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:10 pm   

misia-misia napisał/a:
U mnie w ruch poszedł depilator (nowy nabytek) ale... boli jak ch... :znudzony:

Jak coo? ;)

misia-misia napisał/a:
W końcu nie depilatorem nie depiluje się nóg co tydzień

Nie, nie co tydzień. Częściej :twisted:
Ale z czasem boli duużo mniej do wcale, skóra się przyzwyczaja.
_________________
chez alma |
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:20 pm   

Alma_ napisał/a:

Ale z czasem boli duużo mniej do wcale, skóra się przyzwyczaja.


Mam taką nadzieję :hyhy: :lol:
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:22 pm   

Ja już właściwie nic nie czuję ;)
Włoski wyrastają dużo słabsze i mniej widoczne. Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie, jak można golić nogi maszynką - czy wtedy włosy nie robią się twardsze i grubsze? Da się w ogóle uzyskać przy goleniu idelaną gładkość (taką, jak z reklamy)? ;)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:34 pm   

Alma_ napisał/a:
Włoski wyrastają dużo słabsze i mniej widoczne.

No, pod warunkiem, że włoski faktycznie wyrastają, a nie wrastają pod skórę. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:40 pm   

kryszka napisał/a:

No, pod warunkiem, że włoski faktycznie wyrastają, a nie wrastają pod skórę. :roll:


Jest na to bardzo prosty sposób o którym zresztą uprzedzaja producenci depilatorów.
Wystarczy częsty masaż skóry gabką np. podczas kąpieli oraz pillingi.

Alma_ napisał/a:
Da się w ogóle uzyskać przy goleniu idelaną gładkość (taką, jak z reklamy)?


Oczywiście że tak :wink: Tylko musi byc odpowiednia maszynka z dobrymi ostrzami. Ja od dłuuuzszego czasu uzywam maszynki Venus od Gilette i naprawdę jestem zadowolona. Zobaczymy jak będzie po moim nowym nabytku (depilatorze-wyciskaczy łez) :hyhy:
_________________
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:22 am   

Alma_ napisał/a:
Ale z czasem boli duużo mniej do wcale, skóra się przyzwyczaja.


Dokladnie :) I wiesz co, na poczatku radzilabym Ci jednak uzywac go co tydzien. Wloski sa wtedy malutkie-przez co mniej ciagnie i boli-i w ten sposob szybciej sie do niego przyzwyczaisz i jak mowi Alma dojdziesz do momentu, w ktorym w ogole nie bedzie bolec. Wiem, metoda sprawdzona ;)
_________________

 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 11:55 am   

ja maszynka jednorazową :D tak mi wygodnie i nie boli :D
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 6:24 pm   

Wlaśnie ostatnio myślę nad zakupem depilatora i nie wiem czy się zdecydować :roll:
_________________
 
 
emi_teufelchen 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2005
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 2:29 pm   

Alma_ napisał/a:

Ale z czasem boli duużo mniej do wcale, skóra się przyzwyczaja.


Moja skora sie jakos kurcze nie chce przyzwyczaic (chociaz depilatora uzywam juz prawie 2 lata) :twisted: ale jestem twarda: zaciskam zeby i do przodu :kwasny:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

Pozdrawiam Cię serdecznie Gość !! !
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 4:58 pm   

A ja nie musze depilować nóżek bo mam gładziutkie mmm :D Jeden problem kobiecy Mniej ;)
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 5:07 pm   

Klaudia22 napisał/a:
A ja nie musze depilować nóżek bo mam gładziutkie mmm :D Jeden problem kobiecy Mniej ;)

Jestem zazdrosna - zazdrosna jestem :zly: :zly: :zly:
Ja podobnie jak Dorota - maszynka jednorazowa (no i moj mily nie ma problemow w sklepie jak ma mi kupic ;) )
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 5:13 pm   

fiona83 napisał/a:
Klaudia22 napisał/a:
A ja nie musze depilować nóżek bo mam gładziutkie mmm :D Jeden problem kobiecy Mniej ;)

Jestem zazdrosna - zazdrosna jestem :zly: :zly: :zly:
Ja podobnie jak Dorota - maszynka jednorazowa (no i moj mily nie ma problemow w sklepie jak ma mi kupic ;) )


Nikt mi nie chcial wierzyć że ja naprawde nie gole nóżek dopiero na wycieczce szkolnej - powyzej 4 dni wszyscy sie przekonali :) hehe
Ja tam wloski jakies mam ale taki cieniutki i jasne ze niewyczuwalne dopiero pod sloneczko cos widać. :)
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 5:20 pm   

Ja chodzę latem na wosk, a takto używam maszynki. Mam depilator ale użyłam go tylko raz :? Po użyciu dostałam strasznych wylewów pod skórą i tam gdzie był włosek to zrobiła się wielka czerwona kropa!!! :rozpacz: Koszmar. Przez ponad tydzień musiałam chodzić w długich spodniach zanim mi zniknęło. teraz zastanawiam się nad laserem.
 
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 3:58 pm   

Ja używam maszynki. Tradycyjnie, ale nie za długi efekt...
_________________
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 4:09 pm   

Teraz jak jestem w ciąży to depilator poszedł w odstawkę i stosuję maszynkę jednorazową. Nienawidzę tego bo włoski wyrastają szybko, grube i ciemne :zalamany: (choć w ciąży może nie tak szybko odrastają)
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 10:46 am   

Dotka napisał/a:
Teraz jak jestem w ciąży to depilator poszedł w odstawkę i stosuję maszynkę jednorazową.


A to w ciazy depilatorem nie wolno ??
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 7:22 pm   

Gdzieś wyczytałam, że nie powinno się stosować depilatora podczas ciązy, nie wiem czy to nie była instrukcja depilatora.
_________________
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 3:12 pm   

A ja mam pytanie do tych forumek,ktore stosuja plastry.Ja jestem troche plochliwa i boje sie sprobowac,wiec powiedzcie-tylko szczerze-czy to boli? :?
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 3:28 pm   

Czy boli ? PEWNIE !! !!
Wprawdzie to krotki bol - jedno gwaltowne pociagniecie :-) Ale da sie wytrzymac :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 4:00 pm   

Kiedyś dawnooo temu kupiłam soebi depilator - za długo odkładane pieniądze. Mam mnie ostrzegała , ale ja się uparłam... użyłam go raz. ogoliłam połowę łydki, imyślałam, ze umrę z bólu - od tego czasu depilator poszedł w odstawkę - w końcu odziedziczyła go moja dzielna siostra, a ja używam zwykłych maszynek jednorazowych
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 6:19 pm   

Ja jestem zwolenniczka depilatora. Od wielu lat depiluje tak nozki i jestem zadowolona. Faktycznie po paru razach skora sie przyzwyczaja, ja juz nie czuje zadnego bolu. Szybko i skutecznie!
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 7:00 pm   

ja depilator mam i ladnie sobie w szafie wyglada :D

nigdy nie mam na niego czasu bo zawsze mi sie spieszy :) .. swoich nog raczej nie rozpieszczam... jade maszynka do golenia uzywajac jakiegokolwiek mydla czy plynu co mam pod reka... albo i na sama wode nei raz :)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 12:36 pm   

Dostalam wczoraj cos takiego od mojego L... zobaczymy czy dziala. Zestaw do elektrolizy. tego jeszcze nie probowalam, zobaczymy czy warto :-)


_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 12:47 pm   

FifthAvenue to zdaj relacje jak najszybciej :!:
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 1:03 pm   

No zdam, ale to moze troche potrwac, bo to nie sa efekty natychmiastowe. Jedyne co moge stwierdzic po wczorajszej probie, to to, ze po takim zabiegu wloski wychodza prawie same, nie trzeba ich "wyrywac" no i nie boli.. strasznie to czasochlonne, ale ja sie moge poswiecic jesli efekty beda trwale :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 1:08 pm   

z tego co wiem efekty elektrolizy nie sa trwale chociaz wystarcza na sporo dluzej niz pozostale metody depilacji.. jednak to chyba nie na nogi.. hehe.. chbya miesiac by zajelo ich wydepilowanie.. :P
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 1:21 pm   

Nogi tez sie da, sa takie specjalne plastry na wieksza powierzcznie.... zobaczymy czy bede miala cierpliwosc
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 9:33 am   

FifthAvenue napisz nam jak pierwsze wrażenia, czy faktycznie jest to bezbolesne, czy masz cierpliwość się w to bawić, itd. itp. :roll:
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 10:03 am   

Ja używam depitatora do nóg, ale bardzo rzadko gdyż mam blond cieniutkie włoski. Mój depilator ma nasadką masującą, która początkowo trochę łagodziła ból. Do tego mam zamienną nasadkę- golącą i jak nie mam czasu depilować nóg oraz do miejsc delikatnych uzywam właśnie jej :)

Dziewczyny do depitatora naprawdę można się przyzwyczaić. Na początku cierpiałam niemiłosiernie a teraz zupełnie jakbym goliła nogi zwykłą maszynką :)
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 2:58 pm   

Podziwiam wszystkie dziewczyny używające depilatora. Ja mam mocne i grube włosy ( niestety nie na głowie :( ), więc depilacja jest bardzo bolesna. Również wosk nie zdał egzaminu.
Od lat używam jednorazowych maszynek BICa dla kobiet i jestem bardzo zadowolona. Nie mam żadnych krostek czy podrażnień, choć czasami ( bardzo rzadko) zdarza mi się zaciąć, szczególnie wokół kostek czy kolan. No i jest to bardzo tania metoda, bo takie maszynki, choć nazywane jednorazowymi, wystarczają na bardzo długo.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 3:04 pm   

ja podbieram ostrza mojemu L.... Mach 3 sprawdza sie jeszcze lepiej niz jednorazowki dla kobiet. A on sie pozniej dziwi, ze tak szybko mu sie koncza :-D
A wychodzi jeszcze taniej :-D
Jak bylam mlodsza to podbieralam ostrza tacie, ale poniewaz nie mialam wlasnej maszynki, czasem zapomnialam zmienic ostrze po goleniu i jak tatus chcial sie ogolic to byly straszne awantury :-) po jakims czasie zaczal chowac maszynke w kajies kosmiczne miejsca co uznalam za wysoce nie fair :-)

[ Dodano: Wto Cze 27, 2006 2:32 pm ]
Dodatek - na specjalne zyczenie Pipi i ogolnie dziele sie wrazeniami z elektrolizy

1) jest to w 200% bezbolesne. Niby cos tam czuc, jakies leciusienkie mrowienie, ale nawet nie ma o czym gadac
2) Jest to faktycznie bardzo czasochlonne, malutkimi koncowkami trzeba robic miejsce przy miejscu
3) te wloski same nie wychodza, trzeba je albo usunac po zabiegu, albo najlepiej w ogole wczesniej zgolic/wydepilowac, przeprowadzic elektrolize i miec nadzieje, ze dlugo nie odrosna,lub odrosna slabsze.

punkty "problematyczne"
- kazdy pojedynczy wlosek, zeby go "wybic, znieszczyc" na dobre, musi byc akurat w fazie wzrostu. Nie zalezy to od cebulki, ale od mieszka wlosowego. Wloski sa w roznym czasie w fazie wzrostu, nigdy wszystkie w tym samy, wiec przy kazdym zabiegu elektrolizy niszczymy tylko niektore. Jeden raz nie wystarczy, przy regularnym wykonywaniu zabiegu mozna wlasciwie powiedziec, ze dopiero po 90 dniach naprawde wszystkie wloski zostaly chociaz raz "zaatakowane".
- nie widzimy efektow natychmiast

ALE...
z tego co zauwazylam po tak krotkim czasie, wyglada na to, ze moze faktycznie to dziala.... szczegolnie na rozne takie pojedyncze wloski, ktore nam bardzo przeszkadzaja.
Ja zdecydowalam sie najpierw na rozne wlasnie takie problematyczne, zeby zobaczyc czy to w ogole dziala. Zrobilam juz kilka razy na brodzie, wprawdzie nie mam tam mocnych silnych i widocznych wlosow, ale kiedys juz ten "meszek" probowalam usuwac woskiem. Bolalo i za jakis czas wszystko odroslo. Po chyba 2 zabiegu wyjelam sobie doslownie te wloski i jak do tej pory nie ma po nich sladu.

Niedlugo bede testowac inne obszary "porosniete", ale jesli chodzi na przyklad o nogi to nie wiem czy jest sens..
W miare uplywu czasu bede uaktualniac moje wrazenia :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 3:39 pm   

To z tego co piszesz można próbować tym tępić włoski pod pachami i bikini - tam gdzie bolesność wyrywania największa.
To chyba mnie przekonałaś do tej maszynki :)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 3:41 pm   

okolice bikini na pewno.... nawet bede w stanie sie poswiecic i spedzac nad tym duzo duzo czasu, zeby tylko efekty byly :-)
pod pachami przezyje maszynke, to akurat zaden problem dla mnie, pod prysznicem rachu ciachu i po sprawie.Chociaz kto wie, jesli stwierdze, ze to metoda najlepsza ze wszystkich...

[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 3:01 pm ]
No to male sprostowanie. Nie wiem czy ta elektroliza dziala tak na 100%. Chyba sie zniechecam. Nie wiem czy w ogole istnieje jakis idealny sposob. Pewnie jak juz bede stara i pomarszczona to mi same wszystkie wypadna i bedzie po problemie. Poki co jestem zdegustowana i juz chyba nie chce wyprobowywac nowych rzeczy :-(
Moze za szybko sie poddalam, ale jak nie widze WYRAZNYCH efektow natychmiast to sie zniechecam.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 3:10 pm   

teraz praktycznie nie używam niczego innego jak depilatora ... mogę się nim depilować dosłownie wszędzie :rotfl: ... kiedyś używałam typowej maszynki lub kremu veet ... ale to przszłość 8)
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 4:09 pm   

dzarusia napisał/a:
nie używam niczego innego jak depilatora ... mogę się nim depilować dosłownie wszędzie


Podziwiam i gratuluje :graba:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 4:10 pm   

FifthAvenue napisał/a:
dzarusia napisał/a:
nie używam niczego innego jak depilatora ... mogę się nim depilować dosłownie wszędzie


Podziwiam i gratuluje :graba:

no ja też siebie podziwiam :rotfl: ... trochę pozaciskam ząbki i takie tam i do przodu :rotfl:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 12:03 pm   

FifthAvenue napisał/a:
[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 3:01 pm ]
No to male sprostowanie. Nie wiem czy ta elektroliza dziala tak na 100%. Chyba sie zniechecam.


Fifth jak Twoja cierpliwość i efekty? Bo mnie udało się w końcu kupić podobny zestaw do Twojego i potrzebuję psychicznego, moralnego wsparcia, żeby mieć ochotę i cierpliwość to stosować. Tak po pierwszej próbce mój entuzjazm mocno spadł - mam wrażenie że to nie może działać i nie działa - no nic nie czuję i włosy wcale nie chcą po potraktowaniu tym prądem wychodzić bez bólu :kwasny: .
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 12:08 pm   

Ooooo...
Ja sie ostatnio troche rozleniwilam, ale juz wracam do moich zabiegow...
Jakas specjalna rewelacja to nie jest, wosy odrastają (jeszcze ?) ale na pewno wolniej. Licze na to, ze za ktorymś razem zadziała na dobre. Podobno każdy włosek musi być poddany działaniu elektrolizy w jakiejś tam konkretnej fazie, a tych faz jest kilka i oczywiście nigdy wszystkie włoski w tym samym czasie nie sa w tej samej fazie...Trzeba sie uzbroić w cierpliwośc. Ja chyba już zaczęłam poznawać kiedy włosek jest w tej "Własciwiej" do zabiegu fazie - wtedy faktycznie wychodzi leciutko, bez żadnych problemów.

Pipi... wytrwałości i efektów życzę... Tobie i sobie !
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 12:31 pm   

A stosujesz te łatki, czy pojedynczo każdą sztukę.
Mam wrażenie że indywidualnie na pojedyncze włoski znacznie lepiej to działa, ale ja wolałabym żeby łatki działały, bo w międzyczasie można sobie książkę poczytać, film obejrzeć 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl